Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Na sygnale

12 lutego 2018 r.
16:50

Młoda kobieta skoczyła z wiaduktu nad obwodnicą Lublina

Autor: Zdjęcie autora pab
43 11 A A

Do zdarzenia doszło po godz. 15 w Konopnicy, na wiadukcie nad zachodnią obwodnicą Lublina.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Strażacy zostali zaalarmowani o kobiecie, która stoi na krawędzi wiaduktu i grozi skokiem.

Na szczęście ratownikom udało się szybko dotrzeć na miejsce. Jak informuje kpt Andrzej Szacoń z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, kobieta ostatecznie skoczyła z wiaduktu, ale wtedy na jezdni był już rozłożony skokochron.  23-latka została przewieziona do szpitala. Nie stało jej się nic poważnego.

Z powodu zdarzenia zachodnia obwodnica Lublina była zablokowana. Teraz ruch już odbywa się normalnie.

>>>

Zobacz także: Lubartów: Zatrzymanie włamywacza

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 10:17
W dzisiejszych czasach młode dziewczyny wolą facetów od 40-tki w górę. Im starszy tym lepiej a że w wieku jej tatusia. To jeszcze lepiej.
Avatar
kokos / 13 lutego 2018 o 09:24
undefined napisał:
smiejcie sie smiejce.. nie bierzecie uwagi, ze dziewczyna moze np chorowac na depresje ?
 Do kogo piszesz, do tych 99% półgłówków tu piszących? To są ludzie którzy tylko leją jad po róznych forach, a w żeczywistym życiu by leżącemu na ulicy choremu człowiekowi ręki nie odali, a najwyżej splunęli na niego....
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 09:22
Co za desperacja??!!. Pewnie zawód miłosny.... ciężki wiek, głupie wybory... całe życie przekreślać przez głupotę jakąś...
Avatar
małoci? / 13 lutego 2018 o 07:29
undefined napisał:
widocznie nie dostaje 500+ i nie ma za co żyć
 Masz widoczne braki klepek i nie tylko.
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 07:02
Słyszałam, że nie mogła zapisać się do jedynej słusznej partii po to by móc awansować ?
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 20:19
smiejcie sie smiejce.. nie bierzecie uwagi, ze dziewczyna moze np chorowac na depresje ?
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 19:30
widocznie nie dostaje 500+ i nie ma za co żyć
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 17:37
czekała na strażaków aż rozłożą sprzęt by bezpiecznie ***yć? musi być psychicznie chora.
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 17:37
Idzie wiosenne przesilenie, wariaci będą sie ujawniać
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 17:18
Zawód miłosny, choroba, problemy w domu... Przyczyny bywają różne. Wspólne jest to, że mało kto tak naprawdę chce umrzeć, większość desperacko woła o pomoc i ulgę w cierpieniu.
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 10:17
W dzisiejszych czasach młode dziewczyny wolą facetów od 40-tki w górę. Im starszy tym lepiej a że w wieku jej tatusia. To jeszcze lepiej.
Avatar
kokos / 13 lutego 2018 o 09:24
undefined napisał:
smiejcie sie smiejce.. nie bierzecie uwagi, ze dziewczyna moze np chorowac na depresje ?
 Do kogo piszesz, do tych 99% półgłówków tu piszących? To są ludzie którzy tylko leją jad po róznych forach, a w żeczywistym życiu by leżącemu na ulicy choremu człowiekowi ręki nie odali, a najwyżej splunęli na niego....
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 09:22
Co za desperacja??!!. Pewnie zawód miłosny.... ciężki wiek, głupie wybory... całe życie przekreślać przez głupotę jakąś...
Avatar
małoci? / 13 lutego 2018 o 07:29
undefined napisał:
widocznie nie dostaje 500+ i nie ma za co żyć
 Masz widoczne braki klepek i nie tylko.
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 07:02
Słyszałam, że nie mogła zapisać się do jedynej słusznej partii po to by móc awansować ?
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 20:19
smiejcie sie smiejce.. nie bierzecie uwagi, ze dziewczyna moze np chorowac na depresje ?
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 19:30
widocznie nie dostaje 500+ i nie ma za co żyć
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 17:37
czekała na strażaków aż rozłożą sprzęt by bezpiecznie ***yć? musi być psychicznie chora.
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 17:37
Idzie wiosenne przesilenie, wariaci będą sie ujawniać
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 17:18
Zawód miłosny, choroba, problemy w domu... Przyczyny bywają różne. Wspólne jest to, że mało kto tak naprawdę chce umrzeć, większość desperacko woła o pomoc i ulgę w cierpieniu.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 0 0

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 6 0

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 4 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 27 2

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 20 1

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 1 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 5 4

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 7 3

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 50 18

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia]
galeria

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia] 3 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.