Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Na sygnale

1 września 2017 r.
10:20

Napaść na Ukrainkę w centrum Lublina. Poszukiwana kobieta znaleziona w Sopocie

Autor: Zdjęcie autora jsz
34 17 A A

Policjanci odnaleźli kobietę, poszukiwaną w związku z napaścią na Ukrainkę w centrum Lublina - ustaliliśmy nieoficjalnie. Paulinę J. zatrzymano w Sopocie. Jeszcze dzisiaj kobieta stanie przed prokuratorem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Z nieoficjalnych informacji wynika, że policjanci rozpoznali 28-latkę na nagraniach z monitoringu. Młoda kobieta pochodzi z Lublina, ale mieszka w Gdańsku. Pracuje w jednym z hoteli w Sopocie. 

– Została zatrzymana w czwartek przed południem, w miejscu pracy – przyznaje nadkom. Renata Laszczka - Rusek, rzecznik lubelskiej policji. – Pomagali nam w tym trójmiejscy policjanci. Kobietę przewieziono już do Lublina.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi prokuratura. Dzisiaj Paulina J. ma zostać przesłuchana. Później zapadnie decyzja dotycząca postawienia zarzutów. 

28-latka była poszukiwana w związku z napaścią, do której doszło 13 sierpnia nad ranem, przy pl. Lecha Kaczyńskiego w Lublinie. Ofiarą napastników padła młoda Ukrainka - Daria P. Razem z dwiema koleżankami wracała z dyskoteki. Kobiety rozmawiały po ukraińsku. Na pobliskim placu zostały zaczepione przez trzech mężczyzn i dwie kobiety. Napastnicy słysząc język ukraiński zaczęli obrażać kobiety. Krzyczeli „Polska dla Polaków”. Daria P. podeszła do jednej z kobiet.

Doszło do sprzeczki, która szybko zmieniła się w szarpaninę. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Daria P. postanowiła potraktować agresorów gazem. Młodzi ludzie zaczęli ją jednak bić i kopać.

W pewnej chwili jeden z mężczyzn podszedł do 23-letniej Darii i uderzył ją w głowę butelką piwa. Kobieta upadła na chodnik. Jak informują policjanci, po awanturze sama zgłosiła się do szpitala. Lekarze stwierdzili u niej uszkodzenie kości ciemieniowej.

Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają kryminalni z komendy miejskiej. Jednym z głównych dowodów są zabezpieczone nagrania z kamer monitoringu. Policjanci poszukują dwóch mężczyzn w wieku około 25 lat. Informacje można przekazywać pod numerami tel. 81-535-53-12, 696-881-241 bądź 997. 

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 września 2017 o 00:30
Smutne jest to, że w Lublinie młodzież pracy nie ma i musi się tułać po Polsce żeby jakąś pracę znaleźć. A i zarobki w Lublinie pozostawiają wiele do życzenia.
Avatar
Gość / 2 września 2017 o 00:24
28 lat to wcale nie taka młoda...
Avatar
Gość / 2 września 2017 o 00:12
Hmm. W hotelu. Ciekawe co robi w tym "hotelu"?...
Avatar
Gość / 1 września 2017 o 19:48
Z gazem na polaków? Za jakieś krzyki? Hańba dla ukrainki.
Avatar
Gość / 1 września 2017 o 16:05
W Trójmieście wszystkie bandziory są pod ochroną. Począwszy od najwyższych stołków aż po sam dół drabiny społecznej.
Avatar
Gość / 1 września 2017 o 15:36
Blond wiesniara, do paki z takimi smieciami i dla poszkodowanej 15tys od tej blond krowy
Avatar
Gość / 1 września 2017 o 14:42
Można by robić prowokacje i wysyłać na niebezpieczne ulice patrole w cywilu. Wtedy szybka akcja i po zawodach. Jakby się rozeszło po mieście chodzi policja w cywilu to jeden z drugim pijaczek dwa razy by pomyślał zanim by zaczepił kogoś.
Avatar
Gość / 1 września 2017 o 13:32
Polacy, zobaczcie jak te wszystkie żydowskie i folksdojczowe media biorą czynny udział w judzeniu i propagandzie ukrów w Polsce! Rzekomy ataka Polaka na ukrę = 20 artykułow. Atak ukry na Polaka = 1 artykuł - i to często nie piszą o narodowości (że niby nie potwierdzone...). Do tego podczepiają się ukrowskie trolle i inne polskojęzyczne pożyteczne idioty. I tak mielą i judzą. .... A wszyscy dobrze widzimy, że PIS mocno wspomaga ukrów - daje im mld $$$, 500+, zasiłki, pomoce, opłaty na studiach, służbę zdrowia, niedługo również emerytury! A jednocześnie PIS blokuje zakaz propagowania banderyzmu!! .... Pamiętajcie o historii polsko-ukraińskiej!! Historia lubi się powtarzać.
Polacy, zobaczcie jak te wszystkie żydowskie i folksdojczowe media biorą czynny udział w judzeniu i propagandzie ukrów w Polsce! Rzekomy ataka Polaka na ukrę = 20 artykułow. Atak ukry na Polaka = 1 artykuł - i to często nie piszą o narodowości (że niby nie potwierdzone...). Do tego podczepiają się ukrowskie trolle i inne polskojęzyczne pożyteczne idioty. I tak mielą i judzą. .... A wszyscy dobrze widzimy, że PIS mocno wspomaga ukrów - daje im mld $$$, 500+, zasiłki, pomoce, opłaty na studiach, służbę zdrowia, niedługo również emerytury! A j... rozwiń
Avatar
Gość / 1 września 2017 o 13:14
polacy, bądźcie czujni na to żydo-chazarskie banderowskie "państwo"! już nas szczują! (media folskdojczowe i żydowskie wspomagają), a będzie więcej takich prowokacji usraelskich ! ---- patrz na yt -->> ***s://ww w.youtube.com/watch?v=3ytvdm4clvi&ytbchannel=telewizja%20narodowa
Avatar
Gość / 1 września 2017 o 13:06
Ludzie to nie jest tylko kwestia jakiegoś rasizmu...od zawsze były części Lublina, do których nawet w ciągu dnia lepiej było nie wchodzić..Przybyszów ze Wschodu zawiodła czujność. Zresztą proszę zapytać ich o bezpieczeństwo Polaków w miastach na Ukrainie. Sam uciekałem z Łyczakowskiego..
Avatar
Gość / 2 września 2017 o 00:30
Smutne jest to, że w Lublinie młodzież pracy nie ma i musi się tułać po Polsce żeby jakąś pracę znaleźć. A i zarobki w Lublinie pozostawiają wiele do życzenia.
Avatar
Gość / 2 września 2017 o 00:24
28 lat to wcale nie taka młoda...
Avatar
Gość / 2 września 2017 o 00:12
Hmm. W hotelu. Ciekawe co robi w tym "hotelu"?...
Avatar
Gość / 1 września 2017 o 19:48
Z gazem na polaków? Za jakieś krzyki? Hańba dla ukrainki.
Avatar
Gość / 1 września 2017 o 16:05
W Trójmieście wszystkie bandziory są pod ochroną. Począwszy od najwyższych stołków aż po sam dół drabiny społecznej.
Avatar
Gość / 1 września 2017 o 15:36
Blond wiesniara, do paki z takimi smieciami i dla poszkodowanej 15tys od tej blond krowy
Avatar
Gość / 1 września 2017 o 14:42
Można by robić prowokacje i wysyłać na niebezpieczne ulice patrole w cywilu. Wtedy szybka akcja i po zawodach. Jakby się rozeszło po mieście chodzi policja w cywilu to jeden z drugim pijaczek dwa razy by pomyślał zanim by zaczepił kogoś.
Avatar
Gość / 1 września 2017 o 13:32
Polacy, zobaczcie jak te wszystkie żydowskie i folksdojczowe media biorą czynny udział w judzeniu i propagandzie ukrów w Polsce! Rzekomy ataka Polaka na ukrę = 20 artykułow. Atak ukry na Polaka = 1 artykuł - i to często nie piszą o narodowości (że niby nie potwierdzone...). Do tego podczepiają się ukrowskie trolle i inne polskojęzyczne pożyteczne idioty. I tak mielą i judzą. .... A wszyscy dobrze widzimy, że PIS mocno wspomaga ukrów - daje im mld $$$, 500+, zasiłki, pomoce, opłaty na studiach, służbę zdrowia, niedługo również emerytury! A jednocześnie PIS blokuje zakaz propagowania banderyzmu!! .... Pamiętajcie o historii polsko-ukraińskiej!! Historia lubi się powtarzać.
Polacy, zobaczcie jak te wszystkie żydowskie i folksdojczowe media biorą czynny udział w judzeniu i propagandzie ukrów w Polsce! Rzekomy ataka Polaka na ukrę = 20 artykułow. Atak ukry na Polaka = 1 artykuł - i to często nie piszą o narodowości (że niby nie potwierdzone...). Do tego podczepiają się ukrowskie trolle i inne polskojęzyczne pożyteczne idioty. I tak mielą i judzą. .... A wszyscy dobrze widzimy, że PIS mocno wspomaga ukrów - daje im mld $$$, 500+, zasiłki, pomoce, opłaty na studiach, służbę zdrowia, niedługo również emerytury! A j... rozwiń
Avatar
Gość / 1 września 2017 o 13:14
polacy, bądźcie czujni na to żydo-chazarskie banderowskie "państwo"! już nas szczują! (media folskdojczowe i żydowskie wspomagają), a będzie więcej takich prowokacji usraelskich ! ---- patrz na yt -->> ***s://ww w.youtube.com/watch?v=3ytvdm4clvi&ytbchannel=telewizja%20narodowa
Avatar
Gość / 1 września 2017 o 13:06
Ludzie to nie jest tylko kwestia jakiegoś rasizmu...od zawsze były części Lublina, do których nawet w ciągu dnia lepiej było nie wchodzić..Przybyszów ze Wschodu zawiodła czujność. Zresztą proszę zapytać ich o bezpieczeństwo Polaków w miastach na Ukrainie. Sam uciekałem z Łyczakowskiego..
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL
Magazyn

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL 0 0

Popularne w latach PRL-u były liczne bary mleczne. Nie są one jednak domeną tej epoki. Powstawały jeszcze przed wojną. W 1957 r. otwarto jeden z pierwszych tego typu lokali w mieście – bar „Fabryczny” przy ul. Armii Czerwonej 6 (obecnie Fabryczna)

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie 2 0

Aż siedem bramek padło w meczu pomiędzy „Czerwonymi Diabłami”, a „Orłami Kartaginy”. Belgia zdeklasowała rywali, a świetne spotkanie w jej barwach rozegrał duet Eden Hazard i Romeu Lukaku

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo 3 0

Nie w dwóch dużych przetargach, ale etapami - tak mają być przeprowadzane zmiany na placu w centrum popularnego miasteczka. Władze Nałęczowa musiały zrezygnować z budowy ronda w tym roku

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców 8 21

Puławy Mieszkańcy osiedla Norwida narzekają na kierowców, którzy parkują auta na chodnikach, uniemożliwiając bezpieczne poruszanie się po osiedlowej drodze w kierunku Przedszkola nr 7. Spółdzielnia nowych miejsc jednak nie zbuduje. Brakuje miejsca

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik 27 5

Jeszcze przed zakończeniem sezonu było jasne, że Daniela Szewca w roli trenera Stali Kraśnik zastąpi Jarosław Pacholarz. Już pod okiem nowej miotły niebiesko-żółci rozpoczną przygotowania 5 lipca

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u
23 czerwca 2018, 18:00

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL (Rynek 8) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Rafała Sternta. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu 7 1

W niedzielę o godzinie 16.15 ROW Rybnik podejmie Speed Car Motor w ramach 11. Kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Lublinianie tym spotkaniem rozpoczynają najtrudniejszą dla siebie część sezonu

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 0 1

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny? - pytają dziennikarze Uwagi TVN

Endless Party w klubie Helium
23 czerwca 2018, 21:00

Endless Party w klubie Helium 1 0

Co Gdzie Kiedy. Helium Club (ul. Hempla 5) zaprasza na imprezę pożegnalną Martina Tone'a. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane 6 0

Ponad 60 roślin konopi indyjskich i ponad 170 g suszu roślinnego zabezpieczyli policjanci na działce w Świdniku. Aresztowano dwie osoby

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu 53 19

Sierż. sztab. Marek Wójcik z Lublina zginął w wypadku w miejscowości Radków w woj. dolnośląskim - informuje lubelska policja

Music Mahal - koncert w Graffiti
23 czerwca 2018, 20:00

Music Mahal - koncert w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 20 w klubie Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpi formacja Music Mahal. Grupa będzie promować swój debiutancki krążek.

Śmierć policjanta po odprawie. Policja w żałobie
galeria

Śmierć policjanta po odprawie. Policja w żałobie 18 4

Strony internetowe komend policji w całej Polsce są w czarno-białych barwach. Funkcjonariusze są w żałobie po swoim koledze, aspirancie sztabowym Adamie Pawlaku, który wypadł z okna po odprawie w Świnoujściu

Grubson w Skate Town
24 czerwca 2018, 18:00

Grubson w Skate Town 2 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 24 czerwca o godz. 18 w Skate Town (ul. Krochmalna 13h) wystąpi Grubson. Koncert połączony będzie z meczem polskiej reprezentacji na Mundialu oraz rozpoczęciem wakacji.

Summer Sauna Night w Aqua Lublin
23 czerwca 2018, 21:00

Summer Sauna Night w Aqua Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Saunarium Aqua Lublin (al. Zygmuntowskie 4) zaprasza na Saunową Noc, która odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.