Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Na sygnale

11 czerwca 2017 r.
14:42

Niezwykła ekipa złodziei. Jeden nie był w stanie nawet utrzymać się na nogach

0 7 A A

Policjanci szukają widniejących na zdjęciach i filmie mężczyzn.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do kradzieży doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Kunickiego w Lublinie. Około godz. 21:30 do marketu weszło trzech mężczyzn. Po chwili zaczęli zgarniać z półek wszystko co wpadło im w ręce. Łupy pakowali do reklamówek i chowali pod ubrania.

– Jeden ze sprawców zamroczony alkoholem w pewnym momencie upadł na kolana. Nawet to nie przeszkodziło mu by kontynuować kradzież. Z pomocą kompanowi pośpieszył kolega, który usiłował go podnieść – relacjonuje nadkom. Renata Laszczka-Rusek, rzecznik KWP w Lublinie.

Postępowanie w sprawie kradzieży prowadzą policjanci z III komisariatu, Podczas prowadzonych czynności zabezpieczony został monitoring. Osoby, które rozpoznają mężczyzn policja prosi o kontakt.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 czerwca 2017 o 17:15
+1
Tylko utylizacja zapobiegnie takim sprawom.
Avatar
Gość / 11 czerwca 2017 o 16:42
+1
co za śmieci! do więzienia na 25 lat!
Avatar
srebrny / 12 czerwca 2017 o 10:35
nie twój interes oPiSdzielcu!
Avatar
Gość / 11 czerwca 2017 o 21:35
Gęby pokazane wyraźnie. Pewnie to jakieś miejscowe obszczymury. Ustalenie personaliów to teraz kwestia max. kilku dni.
Avatar
printex / 11 czerwca 2017 o 15:55
we have the best grade "a" counterfeit bank notes for sell at: (website...***ultravioletprinting.sitey.me) euros, dollars, and pounds / novelty  documents... passports, id cards, green cards and drivers license available. email / ultravioletprint@gmail.com skype/activetraders66@gmail.com website.....***ultravioletprinting.sitey.me whatsapp....+32465108168 we produce our notes with the following security features that make it to be genuine, and  we have the best grade counterfeit notes in the world for both euro, dollar, and pound or  any bills of your choice.  we use quality foil paper elements, 20% of cellulose and 80% of  cotton paper. our bills have the infrared detection which makes our bills to bypass the uv  machines, pen test and even eye detection by counterfeit experts. our notes are 100% grade  "a" with the following quality security features below : -holograms and holographic stripe   -micro lettering metallic ink and thread -intaglio printing -watermarks -security thread -see-through register -special foil/special foil elements  -iridescent stripe -shifting colors -different serial numbers  with over a billion of our products is circulating around the world, this bills are  industrial and professional manufacturing from qualify it technicians from: china,  morocco, usa, austral, russia, uk, belgium. below is the list of the currencies we have in  stock and  prices: eur - euro usd - us dollar dnr - dinar gbp - british pound inr - indian rupee aud - australian dollar cad - canadian dollar aed - emirati dirham zar - rand chf - swiss france cny - chinese yuan renminbi myr - malaysian ringgit thb - thai baht nzd - new zealand dollar sar - saudi arabian riyal qar - qatari riyal our minimum supply rate is 500 for 5,000  we offer free shipping as from all minimum order and above. email........ultravioletprint@gmail.com skype:......activetraders66@gmail.com website.....***ultravioletprinting.sitey.me whatsapp....+32465108168
we have the best grade "a" counterfeit bank notes for sell at: (website...***ultravioletprinting.sitey.me) euros, dollars, and pounds / novelty  documents... passports, id cards, green cards and drivers license available. email / ultravioletprint@gmail.com skype/activetraders66@gmail.com website.....***ultravioletprinting.sitey.me whatsapp....+32465108168 we produce our notes with the following security features that make it to be genuine, and  we have the... rozwiń
Avatar
Gość / 11 czerwca 2017 o 15:49
kradli przed samą kasą A gdzie była ekspedientka ?
Avatar
Gość / 11 czerwca 2017 o 15:17
może to ukraińcy?
Avatar
srebrny / 12 czerwca 2017 o 10:35
nie twój interes oPiSdzielcu!
Avatar
Gość / 11 czerwca 2017 o 21:35
Gęby pokazane wyraźnie. Pewnie to jakieś miejscowe obszczymury. Ustalenie personaliów to teraz kwestia max. kilku dni.
Avatar
Gość / 11 czerwca 2017 o 17:15
+1
Tylko utylizacja zapobiegnie takim sprawom.
Avatar
Gość / 11 czerwca 2017 o 16:42
+1
co za śmieci! do więzienia na 25 lat!
Avatar
printex / 11 czerwca 2017 o 15:55
we have the best grade "a" counterfeit bank notes for sell at: (website...***ultravioletprinting.sitey.me) euros, dollars, and pounds / novelty  documents... passports, id cards, green cards and drivers license available. email / ultravioletprint@gmail.com skype/activetraders66@gmail.com website.....***ultravioletprinting.sitey.me whatsapp....+32465108168 we produce our notes with the following security features that make it to be genuine, and  we have the best grade counterfeit notes in the world for both euro, dollar, and pound or  any bills of your choice.  we use quality foil paper elements, 20% of cellulose and 80% of  cotton paper. our bills have the infrared detection which makes our bills to bypass the uv  machines, pen test and even eye detection by counterfeit experts. our notes are 100% grade  "a" with the following quality security features below : -holograms and holographic stripe   -micro lettering metallic ink and thread -intaglio printing -watermarks -security thread -see-through register -special foil/special foil elements  -iridescent stripe -shifting colors -different serial numbers  with over a billion of our products is circulating around the world, this bills are  industrial and professional manufacturing from qualify it technicians from: china,  morocco, usa, austral, russia, uk, belgium. below is the list of the currencies we have in  stock and  prices: eur - euro usd - us dollar dnr - dinar gbp - british pound inr - indian rupee aud - australian dollar cad - canadian dollar aed - emirati dirham zar - rand chf - swiss france cny - chinese yuan renminbi myr - malaysian ringgit thb - thai baht nzd - new zealand dollar sar - saudi arabian riyal qar - qatari riyal our minimum supply rate is 500 for 5,000  we offer free shipping as from all minimum order and above. email........ultravioletprint@gmail.com skype:......activetraders66@gmail.com website.....***ultravioletprinting.sitey.me whatsapp....+32465108168
we have the best grade "a" counterfeit bank notes for sell at: (website...***ultravioletprinting.sitey.me) euros, dollars, and pounds / novelty  documents... passports, id cards, green cards and drivers license available. email / ultravioletprint@gmail.com skype/activetraders66@gmail.com website.....***ultravioletprinting.sitey.me whatsapp....+32465108168 we produce our notes with the following security features that make it to be genuine, and  we have the... rozwiń
Avatar
Gość / 11 czerwca 2017 o 15:49
kradli przed samą kasą A gdzie była ekspedientka ?
Avatar
Gość / 11 czerwca 2017 o 15:17
może to ukraińcy?

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo]
film

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo] 0 0

Do zadymy doszło w drugiej połowie meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa w 37., ostatniej kolejce Lotto Ekstraklasy.

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać
film

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać 0 0

Posłowie powinni zarabiać nie więcej niż 5 tys. zł brutto, czyli około 3550 zł "na rękę" - uważa prawie połowa ankietowanych w sondażu zamówionym przez portal Gazeta.pl

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego 1 0

II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W ostatnim spotkaniu sezonu Padwa Zamość pokonała przed swoimi kibicami Orła Przeworsk 36:29. Aż 13 bramek zdobył na pożegnanie z fanami Tomasz Fugiel

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną
Zdjęcia
galeria

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną 13 4

Niedziela na Feliniadzie 2018 należała do zespołów disco polo. Gwiazdą wieczoru byli Sławomir oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Przed nimi wystąpiły zespoły PowerBoy i Defis.

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia]
galeria

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia] 0 0

W niedzielę na terenie browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie zakończyły się trzydniowe Kozienalia 2018.

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki?

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki? 29 9

Fiaskiem skończyły się poszukiwania kogoś, kto stanie obok przejścia przez Głuską, na której znacznie wzrósł ruch po rozpoczęciu prac na Abramowickiej. Kłopot jest również z obsadzeniem przejścia obok szkoły przy ul. Kunickiego.

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca 60 6

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 22 38

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie
Zdjęcia kibiców
galeria
film

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 35 3

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 1

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 8 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 13 7

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 31 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.