Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Na sygnale

28 kwietnia 2017 r.
13:52

Policjanci kontrolowali ciężarówkę. Wtedy w nieoznakowany radiowóz wjechał inny samochód

Autor: Zdjęcie autora gr
0 27 A A

W miejscowości Lasy koło Kraśnika zderzyły się trzy samochody osobowe, w tym nieoznakowany radiowóz policji. Pięć osób trafiło do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do wypadku doszło około godziny 11.30 na drodze krajowej nr 19.

– Policjanci z nieoznakowanego opla kontrolowali ciężarówkę, która stała pięć metrów za radiowozem. Kierująca volkswagenem próbowała skręcić na posesję, pomiędzy stojącymi pojazdami, wtedy w tył uderzyła ją mazda. Volkswagen uderzył następnie w opla – mówi starszy aspirant Janusz Majewski z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku.

Pięć osób, w tym dwaj policjanci trafili do szpitala, ale wszyscy wyszli z pojazdów o własnych siłach. Na miejscu ruch odbywał się wahadłowo, tworzyły się spore korki.

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Tłumoki / 5 maja 2017 o 13:23
Wina tego, który wjechał w d...e Przepisy w tym zakresie są jasne. W tym wypadku nie ma znaczenia czy policja stała dobrze, czy też nie. 
Avatar
Gość / 3 maja 2017 o 09:41
Wina policj nieraz bylem swiadkiem jak zatrzymuja kogos na podwojnej ciaglej .jakby nie bylo lepszego miejsca
Avatar
Obywatel / 29 kwietnia 2017 o 11:30
Dokładnie wina policji ma się zatrzymać za pojazdem kontrolowanym a nie przed i jeszcze na 100% nie mieli włączonych świateł błyskowych!!! powinni z własnej kieszenie reperować!!!
Avatar
gość / 29 kwietnia 2017 o 08:48
Nieprawidłowo przeprowadzano kontrolę,oczywista wina policji!
Avatar
Gicior / 29 kwietnia 2017 o 06:07
Masakra z tej policji. Jak zatrzymali się tam gdzie nie powinni to niech teraz nie płaczą że sie opelek uszkodził. Pozatym co za debil.zastawia wjazd komus do posesji???
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 21:47
Nic im nie zrobią mają parasol ochronny od swoich przełożonych. Obojętnie w jaki sposób aby tylko w zębach przynosili mandaty
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 20:59
Zatrzymują gdzie im się podoba i są skutki
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 19:38
Policjanci zapewnie już chodzą w kołnierzach. L4 na służbie 100% płatne. Ha ha ha
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 18:56
a co z tymi pijanym policjantami w bychawie? spowodowali wypadek i uciekli. wypłatę dalej dostają i *** nas mają. w s t y d
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 18:51
Puste łby nawet sami nie przestrzegają przepisów. 100 procent za zwolnienie i odszkodowanie ? Śmieszne są te kundelki Buda rozbita.
Avatar
Tłumoki / 5 maja 2017 o 13:23
Wina tego, który wjechał w d...e Przepisy w tym zakresie są jasne. W tym wypadku nie ma znaczenia czy policja stała dobrze, czy też nie. 
Avatar
Gość / 3 maja 2017 o 09:41
Wina policj nieraz bylem swiadkiem jak zatrzymuja kogos na podwojnej ciaglej .jakby nie bylo lepszego miejsca
Avatar
Obywatel / 29 kwietnia 2017 o 11:30
Dokładnie wina policji ma się zatrzymać za pojazdem kontrolowanym a nie przed i jeszcze na 100% nie mieli włączonych świateł błyskowych!!! powinni z własnej kieszenie reperować!!!
Avatar
gość / 29 kwietnia 2017 o 08:48
Nieprawidłowo przeprowadzano kontrolę,oczywista wina policji!
Avatar
Gicior / 29 kwietnia 2017 o 06:07
Masakra z tej policji. Jak zatrzymali się tam gdzie nie powinni to niech teraz nie płaczą że sie opelek uszkodził. Pozatym co za debil.zastawia wjazd komus do posesji???
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 21:47
Nic im nie zrobią mają parasol ochronny od swoich przełożonych. Obojętnie w jaki sposób aby tylko w zębach przynosili mandaty
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 20:59
Zatrzymują gdzie im się podoba i są skutki
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 19:38
Policjanci zapewnie już chodzą w kołnierzach. L4 na służbie 100% płatne. Ha ha ha
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 18:56
a co z tymi pijanym policjantami w bychawie? spowodowali wypadek i uciekli. wypłatę dalej dostają i *** nas mają. w s t y d
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 18:51
Puste łby nawet sami nie przestrzegają przepisów. 100 procent za zwolnienie i odszkodowanie ? Śmieszne są te kundelki Buda rozbita.
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych?

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych? 0 0

Radnych, którzy znaleźli lukratywne posady w spółkach Skarbu Państwa, może zabraknąć na listach Prawa i Sprawiedliwości w jesiennych wyborach do sejmików województw. – To nieoficjalny, ale rozważany scenariusz – słyszymy od polityków PiS. W przypadku Lubelskiego zakaz walki o reelekcję może objąć trzech radnych

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 48 20

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 1 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 3 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 3 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 7 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 90 12

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 1 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 15 10

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 177 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 8 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.