Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Na sygnale

8 maja 2017 r.
12:25

Sobieszczany: Samochód wjechał pod pociąg na przejeździe kolejowym

Autor: Zdjęcie autora gr
0 13 A A

Wypadek w miejscowości Sobieszczany w powiecie lubelskim. W poniedziałek przed południem citroen wjechał pod pociąg.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło po godzinie 11. 

– Na przejeździe kolejowym kierująca citroenem wjechała pod pociąg pospieszny relacji Rzeszów-Poznań. Helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportował ją do szpitala w Lublinie – mówi st. sierż. Kamil Karbowniczek z Zespołu Komunikacji Społecznej KWP.

W miejscu wypadku jest straż pożarna i policja.

Przejazd kolejowy w Sobieszczanach jest wyposażony w sygnalizację świetlną i tzw. krzyż św. Andrzeja. Nie ma tu rogatek.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ja / 25 maja 2017 o 19:16
Niestety kobieta zmarła.. hejtujcie dalej.. 
Avatar
Gość / 9 maja 2017 o 06:57
Nie zauważyła czerwonego światła, nie widziała znaku krzyża św. Andrzeja, nie widziała przejazdu kolejowego- no to co widziała- telefon, swoją buzię w lusterku wstecznym???. Myślę, że progi zwalniające położone ok 20-30m przed przejazdem "obudziłyby", zmusiły do szczególnej ostrożności samobójców.
Avatar
litości / 8 maja 2017 o 23:54
Większość komentujących to umysłowa impotencja... Nikomu nie życzę takich przygód. Ale wiadomo, że każdy to idealny kierowca - szczególnie za klawiaturą komputera. Babka przez chwilę nieuwagi spieprzyła sobie życie. Szkoda kobiety, oraz jej rodziny. Oby przeżyła i nie była kaleką... Co do komentarzy - czytając je jestem za likwidacją gimnazjów. Brak słów.
Avatar
Robert / 8 maja 2017 o 21:51
Normalnie komentarze uswiadamiają, że tu jest Polska-G. Nawet nie C tylko G. Szczęście, że pociąg nie jechał b. szybko, ja obstawiam, że może max 80km/h. Nie widać tam znaku STOP. Czyli te swiatła co się zapalają miały kolor czerwony i się świeciły ? A może była jakaś awaria ? Czy jest też sygnał dźwiękowy ? NIestety ferowanie jak było jest grubo przedwczesne.
Avatar
szkoda pendolino / 8 maja 2017 o 20:26
 mistrzyni,która ma zawsze pierszeństwo,na starym ruplu,kontra pendolino!,1:0 dla pendolino !! mistrzyni na oddziale intensywnej terapii, ale rokowania są dobre , niebawem zabierze się za naprawę pendolino i to jest świetna wiadomość !! potem porzuca motoryzację i wraca do garów, gdzie jest jej miejsce i to jest druga dobra wiadomość! rupel rozbebeszony!pendolino nieźle oberwało!! zrobiło się bezpieczniej!! 
Avatar
Gość / 8 maja 2017 o 15:37
Wszystkie media podają przejazd w Leśniczówce, a Dziennik podaje Sobieszczany. Uzgodnijcie wersję przed publikacją bo mam wrażenie, że były dwa zdarzenia na tej samej trasie i tym samym czasie tylko inne miejsce.
Avatar
Gość / 8 maja 2017 o 14:08
Zmęczona była, wracała z marszu wolności.
Avatar
Gość / 8 maja 2017 o 13:53
"od pewnego czasu mam teorię że C2 i C3 jeżdżą baby sieroty. I widać się sprawdza..." albo nie sprawdza, bo to żaden z tych modeli... Biedne DS3 jak widać spisało się dobrze, skoro kierowca jeszcze żyje.
Avatar
Gość / 8 maja 2017 o 13:30
Zlikwidować przejazd!
Avatar
Gość / 8 maja 2017 o 13:01
Jakie trzeba mieć kompleksy, żeby łączyć sprawcę wypadku z konkretną marką samochodu...
Avatar
Ja / 25 maja 2017 o 19:16
Niestety kobieta zmarła.. hejtujcie dalej.. 
Avatar
Gość / 9 maja 2017 o 06:57
Nie zauważyła czerwonego światła, nie widziała znaku krzyża św. Andrzeja, nie widziała przejazdu kolejowego- no to co widziała- telefon, swoją buzię w lusterku wstecznym???. Myślę, że progi zwalniające położone ok 20-30m przed przejazdem "obudziłyby", zmusiły do szczególnej ostrożności samobójców.
Avatar
litości / 8 maja 2017 o 23:54
Większość komentujących to umysłowa impotencja... Nikomu nie życzę takich przygód. Ale wiadomo, że każdy to idealny kierowca - szczególnie za klawiaturą komputera. Babka przez chwilę nieuwagi spieprzyła sobie życie. Szkoda kobiety, oraz jej rodziny. Oby przeżyła i nie była kaleką... Co do komentarzy - czytając je jestem za likwidacją gimnazjów. Brak słów.
Avatar
Robert / 8 maja 2017 o 21:51
Normalnie komentarze uswiadamiają, że tu jest Polska-G. Nawet nie C tylko G. Szczęście, że pociąg nie jechał b. szybko, ja obstawiam, że może max 80km/h. Nie widać tam znaku STOP. Czyli te swiatła co się zapalają miały kolor czerwony i się świeciły ? A może była jakaś awaria ? Czy jest też sygnał dźwiękowy ? NIestety ferowanie jak było jest grubo przedwczesne.
Avatar
szkoda pendolino / 8 maja 2017 o 20:26
 mistrzyni,która ma zawsze pierszeństwo,na starym ruplu,kontra pendolino!,1:0 dla pendolino !! mistrzyni na oddziale intensywnej terapii, ale rokowania są dobre , niebawem zabierze się za naprawę pendolino i to jest świetna wiadomość !! potem porzuca motoryzację i wraca do garów, gdzie jest jej miejsce i to jest druga dobra wiadomość! rupel rozbebeszony!pendolino nieźle oberwało!! zrobiło się bezpieczniej!! 
Avatar
Gość / 8 maja 2017 o 15:37
Wszystkie media podają przejazd w Leśniczówce, a Dziennik podaje Sobieszczany. Uzgodnijcie wersję przed publikacją bo mam wrażenie, że były dwa zdarzenia na tej samej trasie i tym samym czasie tylko inne miejsce.
Avatar
Gość / 8 maja 2017 o 14:08
Zmęczona była, wracała z marszu wolności.
Avatar
Gość / 8 maja 2017 o 13:53
"od pewnego czasu mam teorię że C2 i C3 jeżdżą baby sieroty. I widać się sprawdza..." albo nie sprawdza, bo to żaden z tych modeli... Biedne DS3 jak widać spisało się dobrze, skoro kierowca jeszcze żyje.
Avatar
Gość / 8 maja 2017 o 13:30
Zlikwidować przejazd!
Avatar
Gość / 8 maja 2017 o 13:01
Jakie trzeba mieć kompleksy, żeby łączyć sprawcę wypadku z konkretną marką samochodu...
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 6 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 4 2

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 12 5

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 13 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 3 4

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 16 3

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia)
galeria
film

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia) 7 4

Mieszkańcy Puław, którzy mimo kapryśnej pogody w sobotni wieczór pojawili się przed Urzędem Miasta, nie żałowali. Spektakl warszawskiego Teatru Akt oraz finałowe widowisko z wykorzystaniem światła i muzyki, zrobiły wrażenie na widzach.

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
DNI OTWARTE
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 2 0