Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Na sygnale

31 lipca 2017 r.
15:41

Wypadek BMW i citroena na ul. Willowej (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora gr
0 9 A A

W poniedziałek na ul. Willowej w Lublinie zderzyły się dwa auta. Występują utrudnienia w ruchu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło przed godziną 15 na wysokości skrzyżowania z ul. Pergolową. Kobieta w ciąży trafiła do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta kierująca bmw, która jechała w kierunku ul. Sławinkowskiej, chciała zawrócić na skrzyżowaniu z ul. Pergolową. Wówczas doszło do zderzenia z citroenem.

Kierująca BMW trafiła do szpitala. Na miejscu były duże utrudnienia drogowe. Tworzyły się korki. Policjanci kierowali samochody na boczną drogę. Przez jakiś czas przez ul. Willową nie kursowały autobusy komunikacji miejskiej.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 31 lipca 2017 o 22:30
dla poszkodowanych należne jest odszkodowanie z oc sprawcy , dopłata do kosztorysu oraz auto zastępcze z oc sprawcy więcej info 513 996 555
Avatar
wraca do garów, gdzie jej miejsce / 31 lipca 2017 o 21:57
mistrzyni w stanie błogosławionym , która ma zawsze pierszeństwo, na starym ruplu,kontra inny rozklekotany rzęch!,remis !! mistrzyni kontuzjowana,postanowiła, przynajmniej przez jakiś czas,   nie brać się za motoryzację , wrócić do garów i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!!  zrobiło się bezpieczniej!! 
Avatar
Gość / 31 lipca 2017 o 20:34
ojjj wyrwał
Avatar
Gość / 31 lipca 2017 o 18:45
bee-eee-eemeeme-emee--m-wjo, kwi, kwi! bee-eeeee-eee--m-wjooo, kwi, kwi, kwi!
Avatar
Gość / 31 lipca 2017 o 17:53
kobieta kierująca bmw jechała w kierunku ul. Sławinkowskiej. Na skrzyżowaniu z ul. Pergolową podjęła manewr zawracania, po chwili doprowadziła do zderzenia z citroenem.
Avatar
Gość / 31 lipca 2017 o 16:56
To dlatego policja zablokowała ulice? Aurobusy MPK zawracały , pasażerow w skwar wysadzały w środku drogi. Karetka wolno sobie pojechała ( bez sygnału). A na środeczku towarzystwo wzajemnej adoracji. Zamiast zepchnąć z drogi wraki-auteczka to wzajemna adaracja w swietle kamery. Pan kamerzysta stanął sobie z sprzetem pod drzewkiem. Tarasujac cały chodnik , lejac na przechodni nie zrobił poł kroku w żadną strone. Żenada.
Avatar
Gość / 31 lipca 2017 o 16:25
Kolejna telefonistka z darmowymi minutami i niekontrolowanym słowotokiem.
Avatar
Gość / 31 lipca 2017 o 16:23
Raczej ćwierć-móżdżka ze zbyt małą liczbą szarych komórek wewnątrz głowy. Ale z jedną dodatkową przy głowie.
Avatar
Gość / 31 lipca 2017 o 16:14
I kolejny ćwierćmóżdżek beeeee-eee-eeeee-eee--m-wjO wjo!
Avatar
Gość / 31 lipca 2017 o 22:30
dla poszkodowanych należne jest odszkodowanie z oc sprawcy , dopłata do kosztorysu oraz auto zastępcze z oc sprawcy więcej info 513 996 555
Avatar
wraca do garów, gdzie jej miejsce / 31 lipca 2017 o 21:57
mistrzyni w stanie błogosławionym , która ma zawsze pierszeństwo, na starym ruplu,kontra inny rozklekotany rzęch!,remis !! mistrzyni kontuzjowana,postanowiła, przynajmniej przez jakiś czas,   nie brać się za motoryzację , wrócić do garów i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!!  zrobiło się bezpieczniej!! 
Avatar
Gość / 31 lipca 2017 o 20:34
ojjj wyrwał
Avatar
Gość / 31 lipca 2017 o 18:45
bee-eee-eemeeme-emee--m-wjo, kwi, kwi! bee-eeeee-eee--m-wjooo, kwi, kwi, kwi!
Avatar
Gość / 31 lipca 2017 o 17:53
kobieta kierująca bmw jechała w kierunku ul. Sławinkowskiej. Na skrzyżowaniu z ul. Pergolową podjęła manewr zawracania, po chwili doprowadziła do zderzenia z citroenem.
Avatar
Gość / 31 lipca 2017 o 16:56
To dlatego policja zablokowała ulice? Aurobusy MPK zawracały , pasażerow w skwar wysadzały w środku drogi. Karetka wolno sobie pojechała ( bez sygnału). A na środeczku towarzystwo wzajemnej adoracji. Zamiast zepchnąć z drogi wraki-auteczka to wzajemna adaracja w swietle kamery. Pan kamerzysta stanął sobie z sprzetem pod drzewkiem. Tarasujac cały chodnik , lejac na przechodni nie zrobił poł kroku w żadną strone. Żenada.
Avatar
Gość / 31 lipca 2017 o 16:25
Kolejna telefonistka z darmowymi minutami i niekontrolowanym słowotokiem.
Avatar
Gość / 31 lipca 2017 o 16:23
Raczej ćwierć-móżdżka ze zbyt małą liczbą szarych komórek wewnątrz głowy. Ale z jedną dodatkową przy głowie.
Avatar
Gość / 31 lipca 2017 o 16:14
I kolejny ćwierćmóżdżek beeeee-eee-eeeee-eee--m-wjO wjo!
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny 0 0

Miał grozić swojej byłej dziewczynie śmiercią, a potem zaatakował nożem jej kolegę. Niewiele brakowało, aby bójka zakończyła się tragedią. 24-letni Przemysław S. odpowie za to przed sądem

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia] 1 0

Od godziny 18 do 24 można było w sobotę wziąć udział w nocnym zwiedzaniu zbiorów muzealnych w Zamościu.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników
24 czerwca 2018, 9:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników 0 0

Nawet 15 tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy jubileuszowego, 25. Święta Roweru w Lubartowie. Wśród uczestników zostanie rozlosowanych 25 rowerów.

24 godziny z mangą i anime
26 maja 2018, 11:00

24 godziny z mangą i anime 3 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza (ul. Lwowska 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu 24h z... W sobotę, 26 maja o godz. 11 rozpocznie się wydarzenie 24 godziny z mangą i anime.

Ruski balet ponownie w Lublinie
30 maja 2018, 21:00

Ruski balet ponownie w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Graffiti (al. Piłsudskiego 13) zaprasza na drugą odsłonę imprezy Ruski balet. Wydarzenie odbędzie się 30 maja o godz. 21.

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia
Magazyn
galeria

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia 0 0

W szkole rolniczej w Korolówce (pow. włodawski) gospodarskim sposobem dawny magazyn, a jeszcze wcześniej obora adaptowana jest na stajnię. Już niedługo będą tam cztery hucuły. W ten sposób powstaje baza dla nowego kierunku kształcenia, jakim jest hodowla koni.

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne?
26 maja 2018, 20:00

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne? 0 0

Poznaliśmy nazwiska 12 osób nominowanych do tegorocznych Żurawi – Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych. Wśród nich są m.in. Aleksandra Cieślik – dziennikarka Radia Centrum, Jan Wąsak z tria „Pasażer”, z którym zdobył m.in. nagrodę publiczności na Open Stage oraz Jakub Bodys – fotograf kultury, portrecista.

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR
25 maja 2018, 20:00

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR 0 1

Co Gdzie Kiedy. Już 25 maja o godz. 20 w Hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli (al. Zygmuntowskie 4) wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej - Ewa Farna! Artystka wystąpi w ramach akcji profilaktycznej przeciw uzależnieniom.

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo]
film

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo] 20 11

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18:30 na ulicy Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS 0 9

Grzegorz Schetyna - przewodniczący Platformy Obywatelskiej, wicepremier w rządzie Donalda Tuska odwiedzi Wydział Politologii UMCS. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 24 maja.

Co wpływa na wysokość OC?

Co wpływa na wysokość OC? 0 0

Zbliża się termin wykupienia OC na kolejny rok? Sprawdź, co wpływa na wysokość składki. Jakie czynniki brane są pod uwagę. Czy znasz je wszystkie?

Odór był wyjątkowo uciążliwy. Ale wkrótce przestanie brzydko pachnieć

Odór był wyjątkowo uciążliwy. Ale wkrótce przestanie brzydko pachnieć 0 1

Oczyszczalnia ścieków w Lubartowie w ostatnim czasie jest wyjątkowo uciążliwa dla mieszkańców. Ale już za kilka dni odpoczną: zaczyna się rozruch nowej, wyremontowanej części.

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec 0 1

23 maja w Opolu Lubelskim szykuje się niezwykły wyścig. Tego dnia w urzędzie będzie można składać papiery na 17 wakatów w projekcie „Ekologiczny dom w Gminie Opole Lubelskie – etap I”. Chodzi o montaż solarów i jednego pieca na biomasę. Podania będą przyjmowane według zasady: kto pierwszy, ten lepszy.

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane?

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane? 0 1

LOTTO - wyniki losowania z 19 maja 2018 r. Padły dwie szóstki w LOTTO Plus.

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi 1 0

Ekstraliga piłkarek nożnych Porażki Górnika Łęczna i AZS PSW Biała Podlaska, Te rezultaty niczego jednak nie zmieniają – Górnik jest mistrzem Polski, a bialczanki utrzymały się w rozgrywkach

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę