Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Parczew

30 grudnia 2017 r.
14:49

Zjechali z drogi i rozbili się na drzewie. 18-latka zginęła, kierowca w szpitalu

41 23 A A

Tragiczny wypadek w miejscowości Plebania Wola w pow. parczewskim. Zginęła 18-latka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do tego zdarzenia doszło w sobotę przed południem.

Peugeot zjechał z drogi uderzając w drzewo. Autem podróżowała dwójka młodych ludzi w wieku 18 lat. Młoda kobieta zginęła na miejscu, zaś mężczyzna trafił do szpitala. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do wypadku doszło na prostej drodze. Samochód z niewyjaśnionych dotąd przyczyn nagle zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Policjanci pracują na miejscu wypadku. Ustalane są okoliczności tego zdarzenia.

Czytaj więcej o:

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
"rak się powinno jeździć" / 3 stycznia 2018 o 10:58
Widze inteligent, a ja myślałem że oświecisz mnie do czego służą drzewa na poboczu, bo jestem młody i głupi, no i nie douczony.
Avatar
Wania / 2 stycznia 2018 o 21:19
Ja bym Ciebie najpierw wyciął i Twoje bezmózgie komentarze. To ludzie wpadają na drzewa, a nie drzewa na ludzi.
Avatar
Maxx / 2 stycznia 2018 o 01:51
Jakby kochał przyjołby uderzenie na siebie kozaczył i zabił
Avatar
hhhhhh / 31 grudnia 2017 o 12:09
chłopak 18 lat. krotko prawko miał, mało doswiadczenia, pewne pierwsza zima za kółkiem, i nie wział pewnych spraw pod uwagę....
Avatar
"tak się powinno jeździć" / 31 grudnia 2017 o 11:12
Ml napisał:
Wyciąć wszystkie drzewa z dróg! Do czego one służą? Można posadzić je w wielu innych miejscach
 Po pierwsze drzewa nie rosną na drogach. Po drugie, dlaczego dużo szoferaków zjeżdża na lewy pas?. Do czego służą drzewa?- nie wiesz dlatego, że jesteś małolat. Imponować dziewczynie, kobiecie za kierownicą to jest największa głupota. Przecież naraża się ukochaną osobę na nieszczęście. Czy oto chodzi wam nastoletnie chojraki?. Starsi też zachowują się jak by mieli naście lat.
 Po pierwsze drzewa nie rosną na drogach. Po drugie, dlaczego dużo szoferaków zjeżdża na lewy pas?. Do czego służą drzewa?- nie wiesz dlatego, że jesteś małolat. Imponować dziewczynie, kobiecie za kierownicą to jest największa głupota. Przecież naraża się ukochaną osobę na nieszczęście. Czy oto chodzi wam nastoletnie chojraki?. Starsi też zachowują się jak by mieli naście lat. rozwiń
Avatar
Ktosiek / 31 grudnia 2017 o 10:42
A do czego służy mózg??
Avatar
Ktosiek / 31 grudnia 2017 o 10:39
Chłopak z Wyhalewa a dziewczyna z Plebaniej Woli
Avatar
Gość / 31 grudnia 2017 o 08:23
Potrzebny cały czas zdrowy rozsądek. Opanowanie i konieczność wyobraźni, asertywność. Brak tego u młodych, zwłaszcza gdy jadą z panienką. Nie popisywać się ! respekt i rozwaga ! Dalej dojedziesz.
Avatar
NI / 30 grudnia 2017 o 23:19
Jak się jedzie zgodnie z przepisami i z odpowiednią prędkościa do panujących warunków na drodze to drzewa, filary i słupy nie przeszkadzają MI MI
Avatar
Ml / 30 grudnia 2017 o 21:19
Wyciąć wszystkie drzewa z dróg! Do czego one służą? Można posadzić je w wielu innych miejscach
Avatar
"rak się powinno jeździć" / 3 stycznia 2018 o 10:58
Widze inteligent, a ja myślałem że oświecisz mnie do czego służą drzewa na poboczu, bo jestem młody i głupi, no i nie douczony.
Avatar
Wania / 2 stycznia 2018 o 21:19
Ja bym Ciebie najpierw wyciął i Twoje bezmózgie komentarze. To ludzie wpadają na drzewa, a nie drzewa na ludzi.
Avatar
Maxx / 2 stycznia 2018 o 01:51
Jakby kochał przyjołby uderzenie na siebie kozaczył i zabił
Avatar
hhhhhh / 31 grudnia 2017 o 12:09
chłopak 18 lat. krotko prawko miał, mało doswiadczenia, pewne pierwsza zima za kółkiem, i nie wział pewnych spraw pod uwagę....
Avatar
"tak się powinno jeździć" / 31 grudnia 2017 o 11:12
Ml napisał:
Wyciąć wszystkie drzewa z dróg! Do czego one służą? Można posadzić je w wielu innych miejscach
 Po pierwsze drzewa nie rosną na drogach. Po drugie, dlaczego dużo szoferaków zjeżdża na lewy pas?. Do czego służą drzewa?- nie wiesz dlatego, że jesteś małolat. Imponować dziewczynie, kobiecie za kierownicą to jest największa głupota. Przecież naraża się ukochaną osobę na nieszczęście. Czy oto chodzi wam nastoletnie chojraki?. Starsi też zachowują się jak by mieli naście lat.
 Po pierwsze drzewa nie rosną na drogach. Po drugie, dlaczego dużo szoferaków zjeżdża na lewy pas?. Do czego służą drzewa?- nie wiesz dlatego, że jesteś małolat. Imponować dziewczynie, kobiecie za kierownicą to jest największa głupota. Przecież naraża się ukochaną osobę na nieszczęście. Czy oto chodzi wam nastoletnie chojraki?. Starsi też zachowują się jak by mieli naście lat. rozwiń
Avatar
Ktosiek / 31 grudnia 2017 o 10:42
A do czego służy mózg??
Avatar
Ktosiek / 31 grudnia 2017 o 10:39
Chłopak z Wyhalewa a dziewczyna z Plebaniej Woli
Avatar
Gość / 31 grudnia 2017 o 08:23
Potrzebny cały czas zdrowy rozsądek. Opanowanie i konieczność wyobraźni, asertywność. Brak tego u młodych, zwłaszcza gdy jadą z panienką. Nie popisywać się ! respekt i rozwaga ! Dalej dojedziesz.
Avatar
NI / 30 grudnia 2017 o 23:19
Jak się jedzie zgodnie z przepisami i z odpowiednią prędkościa do panujących warunków na drodze to drzewa, filary i słupy nie przeszkadzają MI MI
Avatar
Ml / 30 grudnia 2017 o 21:19
Wyciąć wszystkie drzewa z dróg! Do czego one służą? Można posadzić je w wielu innych miejscach
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Samochód spadł z nasypu. Nie żyje 18-latka
TRAGEDIA

Samochód spadł z nasypu. Nie żyje 18-latka 3 0

Tragiczny wypadek w Rudniku k. Lublina. Nie żyje 18-letnia kobieta.

Rzecznik Praw Obywatelskich chce kontroli przejścia granicznego w Terespolu

Rzecznik Praw Obywatelskich chce kontroli przejścia granicznego w Terespolu 0 2

Adam Bodnar, Rzecznik Praw Obywatelskich zwrócił się do komendanta głównego Straży Granicznej o kontrolę praktyk stosowanych na przejściu granicznym w Terespolu. Zwłaszcza wobec cudzoziemców poszukujących w Polsce ochrony przed prześladowaniami w swoich krajach.

Dzieje Puław: Losy kościoła włostowickiego  po najeździe szwedzkim
HISTORIA

Dzieje Puław: Losy kościoła włostowickiego po najeździe szwedzkim 7 0

Najazd szwedzki przyniósł, oprócz zniszczeń pałacu, także ograbienie i zniszczenie kościoła we Włostowicach. Szalejąca w dwa lata później zaraza, której początek datuje się na 24 sierpnia 1708 r., zdziesiątkowała mieszkańców, a dużą część pozostałych przy życiu wypędziła do lasów.

Wisła Puławy gra z liderem tabeli

Wisła Puławy gra z liderem tabeli 2 0

Humory w Puławach mocno się ostatnio poprawiły. Tak samo, jak pozycja w tabeli. Po bardzo trudnym początku rundy wiosennej Wisła wygrała dwa ostatnie mecze i odskoczyła od drużyn zagrożonych spadkiem. W sobotę na stadionie MOSiR zamelduje się lider tabeli GKS Jastrzębie. Zawody rozpoczną się o godz. 17

Zaparkował auto i poszedł do domu. Wkrótce nad miastem pojawiła się łuna ognia

Zaparkował auto i poszedł do domu. Wkrótce nad miastem pojawiła się łuna ognia 2 5

Łuna ognia pojawiła się w nocy nad Rykami. Na jednym z parkingów palił się samochód.

Samochód był wtedy szczytem marzeń. Jak podróżowaliśmy w PRL-u?
MAGAZYN

Samochód był wtedy szczytem marzeń. Jak podróżowaliśmy w PRL-u? 10 4

Przez wiele lat samochód był dla wielu Polaków szczytem marzeń. Władysław Gomułka uważał zresztą, że samochody są dla burżujów, dlatego stawiał na transport zbiorowy. I jeździliśmy stłoczeni w wagonowej toalecie lub na korytarzu albo byliśmy skazani na łaskę i niełaskę kierowcy PKS-u, który mógł nas nie wpuścić do autobusu. Dziś większość z nas korzysta z własnego samochodu. I stoimy w korkach...

Wystawa "Archipelag Wysp Przedziwnych" w DDK Węglin

Wystawa "Archipelag Wysp Przedziwnych" w DDK Węglin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Dzielnicowy Dom Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) zaprasza na wernisaż wystawy prac nagrodzonych w V Miejskim Konkursie Plastycznym Archipelag Wysp Przedziwnych. Otwarcie ekspozycji już w poniedziałek, 23 kwietnia o godz. 17.

Pogoda na sobotę. W regionie zapowiada się ciepły dzień

Pogoda na sobotę. W regionie zapowiada się ciepły dzień 0 0

Zapowiada się piękny, wiosenny dzień w naszym regionie.

Motor gra z ostatnim w tabeli JKS Jarosław

Motor gra z ostatnim w tabeli JKS Jarosław 6 4

Jak nie z JKS, to z kim? Motor w sobotę o godz. 17 zagra na wyjeździe z ostatnim zespołem w tabeli. Po raz pierwszy po zwolnieniu Marcina Sasala rolę pierwszego trenera będzie pełnił Piotr Zasada, który we wtorek zastąpił dotychczasowego szko-leniowca.

Kierowcy rozjeżdżają żółwie. " To gatunek narażony na wyginięcie"

Kierowcy rozjeżdżają żółwie. " To gatunek narażony na wyginięcie" 12 3

- Prosimy o rozważną jazdę na drogach, ponieważ żółwie błotne (samce) rozpoczęły swoją migrację - apeluje Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej
21 kwietnia 2018, 12:00

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Krańcowa (DDK Bronowice, ul. Krańcowa 106) zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej XXIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Mój Świat. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia o godz. 12.

Działkowicze wrócili nad jeziora, a śmieci do lasu
PROBLEM

Działkowicze wrócili nad jeziora, a śmieci do lasu 0 12

Gmina Ludwin Jak co roku, wrócił problem śmieci nad jeziorami. Nie wszyscy właściciele działek rekreacyjnych podpisali umowy na wywóz odpadów, więc śmieci wyrzucają do lasów i rowów.

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła 10 10

PIŁKARSKA NICE I LIGA Zespół trenera Bogusława Baniaka mimo dobrej gry i kilku dogodnych okazji do zdobycia bramki przegrał w Tychach z tamtejszym GKS. Katem „zielono-czarnych” okazał się Kamil Zapolnik, który zdobył obie bramki dla gospodarzy

Przebudowa ważnego ronda stanęła pod znakiem zapytania. Poszło o pieniądze

Przebudowa ważnego ronda stanęła pod znakiem zapytania. Poszło o pieniądze 34 21

Pod znakiem zapytania stanęła przebudowa ronda przy Gali wraz z mostem na ul. Fabrycznej. W piątek okazało się, że w miejskiej kasie jest za mało pieniędzy na tę inwestycję. Najtańsza firma zażyczyła sobie prawie dwa razy więcej pieniędzy, niż ma do wydania Ratusz

Do menu wprowadza je coraz więcej restauracji. Modne makarony
KUCHNIA

Do menu wprowadza je coraz więcej restauracji. Modne makarony 7 0

Coraz więcej restauracji wprowadza makarony do menu. Na talerzach pojawiły się nowe, intrygujące gatunki. Od wspaniałego casarecce, przez rozkoszne pizzi po strozapretti

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!