Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Polecamy

25 grudnia 2014 r.
5:55
Edytuj ten wpis

Dziennik Wschodni szuka współpracowników z Zamościa

3 14 A A

*Jeśli robisz zdjęcia * Pasjonujesz się Internetem i nowymi mediami * Interesujesz się tym, co się dzieje w Twojej okolicy i chcesz o tym poinformować Czytelników największej gazety codziennej i największym portalu regionalnym dziennikwschodni.pl, to spróbuj swoich sił jako współpracownik Dziennika Wschodniego. Możliwe są też wakacyjne praktyki. Gwarantujemy solidne przeszkolenie, służbowy sprzęt i dużo pasjonujących wyzwań.

CV, list motywacyjny i ewentualne próbki wcześniejszych tekstów i zdjęć prosimy wysyłać na adres: janislawski@dziennikwschodni.pl W tytule e-maila należy wypisać "rekrutacja Zamość.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ja / 21 lipca 2014 o 22:27

Jeden duży plus dla Was, chłopaki, że nie cenzurujecie wpisów. Nawet tych najszczerzej prawdziwych a dla Was nieprzychylnych.

Avatar
MARYJAN ARCYBISKUP / 16 lipca 2014 o 08:26

To ogólnie jest jakaś ściema. Ogłoszenie wisi juz kilka tygodni, nawet sie skusiłem i kilka razy wysłałem swoje CV, ale nawet nie odesłali ściemy typu "dziękujemy, ale nie jesteśmy zainteresowani" Zero reakcji - ZERO.

A swoją droga macie rację. Praca w mediach może to i prestiż ale rodziny z tego nie utrzymasz. Wszyscy dziennikarze mediów lokalnych dorabiają na boku, bo w mediach zarabia się najniższą krajową lub siedzi sie na śmieciówkach. Fajnie mają ci, co jeszcze załapali sie na jakiś uczelniach i wykładają dziennikarstwo. To mają 2 - 3 pensje. Ale to są naprawdę wyjątki.

Osobiście ubolewam nad tym, że szerzone jest u nas tak zwane dziennikarstwo obywatelskie, czyli szuka sie naiwnych do roboty za darmo. Nie dość, że jakość dziennikarstwa przez to sięgnęła dna, to dodatkowo upodlony został ten piękny zawód. Ale komercha rządzi też mediami, zatem na sentymenty nie ma tu juz miejsca. Szkoda, bo mamy z tego pseudomedia.

A swoją drogą dziennikarstwo to nie robota dla wybranych. Dziennikarzami są już niemal masy ludzi. Wystarczy popatrzeć na oferty wszystkich uczelni w regionie. Wszedzie kierunek dziennikarstwo... Ale nikt nie widzi tego, że 99 procent tych "studentów" nie nadaje sie do pracy w mediach...

ale kasa sie liczy, studia przeciez darmowe nie są... :)

To ogólnie jest jakaś ściema. Ogłoszenie wisi juz kilka tygodni, nawet sie skusiłem i kilka razy wysłałem swoje CV, ale nawet nie odesłali ściemy typu "dziękujemy, ale nie jesteśmy zainteresowani" Zero reakcji - ZERO.

A swoją droga macie rację. Praca w mediach może to i prestiż ale rodziny z tego nie utrzymasz. Wszyscy dziennikarze mediów lokalnych dorabiają na boku, bo w mediach zarabia się najniższą krajową lub siedzi sie na śmieciówkach. Fajnie mają ci, co jeszcze załapali sie na jakiś uczelniach i wykładają dziennikarstwo. To ... rozwiń

Avatar
Gość / 15 lipca 2014 o 08:44

Dziennik nie traktuje swoich czytelników poważnie. W Zamościu dzieje się wiele, a wy nawet współpracownika tam nie macie?  Przecież jesteście niby gazetą regionalną... No, ale pewnie nie chcecie za pracę płacić. Bez sensu. 

Avatar
Marx / 11 lipca 2014 o 19:24

Nikt nie będzie pracował na umowę-zlecenie i latał za materiałami za marne parę złotych - dajcie człowiekowi umowę o pracę porządne pieniądze za zdjęcia i teksty a na pewno zajdziecie kogoś - ale jak się nie chce płacić porządnie i dawać normalnej umowy to nic dziwnego, że ogłoszenie wisi tyle czasu ..

Avatar
rozum / 28 czerwca 2014 o 20:36

Ogłoszenie to już wisi parę tygodni. Jak widać, nie ma chętnych by dołączyć do grona ryżowych klakierów (nazwanie ich dziennikarzami przez totalny brak obiektywizmu, to jakby na szambo mówić perfumeria). Powodzenia chłopaki w szukaniu nowej pracy, bo juz niedługo nikt tego nie kupi. Służcie ryżemu dalej, szczekajcie na Kościół, na patriotów, na to co polskie, promujcie lewactwo, pasożytnictwo i zboczeńców. A czytelników wciąż ubywa...

Avatar
Gość / 20 czerwca 2014 o 10:24

Jaki największy dziennik co wy piszecie u nas w Zamościu chyba nikt poza urzędami tego nie czyta u nas czyta się TYGODNIK ZAMOJSKI który czytany jest też w Lublinie.

niestety taka prawda, a niestety bo tygodnik zamojski to najgorszy tabloid w województwie, dla plebsu :(

Avatar
szo / 17 czerwca 2014 o 09:03

Kiedyś mieliście w Zamościu oddział i ludzie w tym mieście was czytali. Teraz nikt nie wie co to jest Dziennik Wschodni. 

Avatar
zaqw / 16 czerwca 2014 o 20:05

Dziadek był w UB, tata był TW, ja po "wyspie" i nie lubię PO. Mogę współpracować!

Avatar
p / 13 czerwca 2014 o 23:30

Chętnych nie ma? Już z tydzień to ogłoszenie jest na głównej. Może nie ma chętnych bo nie napisaliście ile $ proponujecie. No właśnie, ile???

Avatar
heh / 5 czerwca 2014 o 16:26

"Gwarantujemy solidne przeszkolenie, służbowy sprzęt i dużo pasjonujących wyzwań."

Oraz zerowe wynagrodzenie :D A nie, pewnie sztampowe referencje. Przyda się, gdy zabraknie papieru w toalecie. Chociaż w sumie mogą dać tylko w formacie pdf... ;/

Ta rekrutacja w związku z tym, że według portalu Onet w DW w najlepsze trwają zwolnienia? ? Jednak praktykanci bardziej się opłacają? Ciekawe gdzie później znajdą prace, skoro na ich miejsce weźmie sie kolejnych wolontariuszy.

"Gwarantujemy solidne przeszkolenie, służbowy sprzęt i dużo pasjonujących wyzwań."

Oraz zerowe wynagrodzenie :D A nie, pewnie sztampowe referencje. Przyda się, gdy zabraknie papieru w toalecie. Chociaż w sumie mogą dać tylko w formacie pdf... ;/

Ta rekrutacja w związku z tym, że według portalu Onet w DW w najlepsze trwają zwolnienia? ? Jednak praktykanci bardziej się opłacają? Ciekawe gdzie później znajdą prace, skoro na ich miejsce weźmie sie kolejnych wolontariusz... rozwiń

Avatar
ja / 21 lipca 2014 o 22:27

Jeden duży plus dla Was, chłopaki, że nie cenzurujecie wpisów. Nawet tych najszczerzej prawdziwych a dla Was nieprzychylnych.

Avatar
MARYJAN ARCYBISKUP / 16 lipca 2014 o 08:26

To ogólnie jest jakaś ściema. Ogłoszenie wisi juz kilka tygodni, nawet sie skusiłem i kilka razy wysłałem swoje CV, ale nawet nie odesłali ściemy typu "dziękujemy, ale nie jesteśmy zainteresowani" Zero reakcji - ZERO.

A swoją droga macie rację. Praca w mediach może to i prestiż ale rodziny z tego nie utrzymasz. Wszyscy dziennikarze mediów lokalnych dorabiają na boku, bo w mediach zarabia się najniższą krajową lub siedzi sie na śmieciówkach. Fajnie mają ci, co jeszcze załapali sie na jakiś uczelniach i wykładają dziennikarstwo. To mają 2 - 3 pensje. Ale to są naprawdę wyjątki.

Osobiście ubolewam nad tym, że szerzone jest u nas tak zwane dziennikarstwo obywatelskie, czyli szuka sie naiwnych do roboty za darmo. Nie dość, że jakość dziennikarstwa przez to sięgnęła dna, to dodatkowo upodlony został ten piękny zawód. Ale komercha rządzi też mediami, zatem na sentymenty nie ma tu juz miejsca. Szkoda, bo mamy z tego pseudomedia.

A swoją drogą dziennikarstwo to nie robota dla wybranych. Dziennikarzami są już niemal masy ludzi. Wystarczy popatrzeć na oferty wszystkich uczelni w regionie. Wszedzie kierunek dziennikarstwo... Ale nikt nie widzi tego, że 99 procent tych "studentów" nie nadaje sie do pracy w mediach...

ale kasa sie liczy, studia przeciez darmowe nie są... :)

To ogólnie jest jakaś ściema. Ogłoszenie wisi juz kilka tygodni, nawet sie skusiłem i kilka razy wysłałem swoje CV, ale nawet nie odesłali ściemy typu "dziękujemy, ale nie jesteśmy zainteresowani" Zero reakcji - ZERO.

A swoją droga macie rację. Praca w mediach może to i prestiż ale rodziny z tego nie utrzymasz. Wszyscy dziennikarze mediów lokalnych dorabiają na boku, bo w mediach zarabia się najniższą krajową lub siedzi sie na śmieciówkach. Fajnie mają ci, co jeszcze załapali sie na jakiś uczelniach i wykładają dziennikarstwo. To ... rozwiń

Avatar
Gość / 15 lipca 2014 o 08:44

Dziennik nie traktuje swoich czytelników poważnie. W Zamościu dzieje się wiele, a wy nawet współpracownika tam nie macie?  Przecież jesteście niby gazetą regionalną... No, ale pewnie nie chcecie za pracę płacić. Bez sensu. 

Avatar
Marx / 11 lipca 2014 o 19:24

Nikt nie będzie pracował na umowę-zlecenie i latał za materiałami za marne parę złotych - dajcie człowiekowi umowę o pracę porządne pieniądze za zdjęcia i teksty a na pewno zajdziecie kogoś - ale jak się nie chce płacić porządnie i dawać normalnej umowy to nic dziwnego, że ogłoszenie wisi tyle czasu ..

Avatar
rozum / 28 czerwca 2014 o 20:36

Ogłoszenie to już wisi parę tygodni. Jak widać, nie ma chętnych by dołączyć do grona ryżowych klakierów (nazwanie ich dziennikarzami przez totalny brak obiektywizmu, to jakby na szambo mówić perfumeria). Powodzenia chłopaki w szukaniu nowej pracy, bo juz niedługo nikt tego nie kupi. Służcie ryżemu dalej, szczekajcie na Kościół, na patriotów, na to co polskie, promujcie lewactwo, pasożytnictwo i zboczeńców. A czytelników wciąż ubywa...

Avatar
Gość / 20 czerwca 2014 o 10:24

Jaki największy dziennik co wy piszecie u nas w Zamościu chyba nikt poza urzędami tego nie czyta u nas czyta się TYGODNIK ZAMOJSKI który czytany jest też w Lublinie.

niestety taka prawda, a niestety bo tygodnik zamojski to najgorszy tabloid w województwie, dla plebsu :(

Avatar
szo / 17 czerwca 2014 o 09:03

Kiedyś mieliście w Zamościu oddział i ludzie w tym mieście was czytali. Teraz nikt nie wie co to jest Dziennik Wschodni. 

Avatar
zaqw / 16 czerwca 2014 o 20:05

Dziadek był w UB, tata był TW, ja po "wyspie" i nie lubię PO. Mogę współpracować!

Avatar
p / 13 czerwca 2014 o 23:30

Chętnych nie ma? Już z tydzień to ogłoszenie jest na głównej. Może nie ma chętnych bo nie napisaliście ile $ proponujecie. No właśnie, ile???

Avatar
heh / 5 czerwca 2014 o 16:26

"Gwarantujemy solidne przeszkolenie, służbowy sprzęt i dużo pasjonujących wyzwań."

Oraz zerowe wynagrodzenie :D A nie, pewnie sztampowe referencje. Przyda się, gdy zabraknie papieru w toalecie. Chociaż w sumie mogą dać tylko w formacie pdf... ;/

Ta rekrutacja w związku z tym, że według portalu Onet w DW w najlepsze trwają zwolnienia? ? Jednak praktykanci bardziej się opłacają? Ciekawe gdzie później znajdą prace, skoro na ich miejsce weźmie sie kolejnych wolontariuszy.

"Gwarantujemy solidne przeszkolenie, służbowy sprzęt i dużo pasjonujących wyzwań."

Oraz zerowe wynagrodzenie :D A nie, pewnie sztampowe referencje. Przyda się, gdy zabraknie papieru w toalecie. Chociaż w sumie mogą dać tylko w formacie pdf... ;/

Ta rekrutacja w związku z tym, że według portalu Onet w DW w najlepsze trwają zwolnienia? ? Jednak praktykanci bardziej się opłacają? Ciekawe gdzie później znajdą prace, skoro na ich miejsce weźmie sie kolejnych wolontariusz... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Polska - Kolumbia [NA ŻYWO]

MUNDIAL 2018. Polska - Kolumbia [NA ŻYWO] 5 0

O godzinie 20 reprezentacja Polski w Kazaniu zmierzy się z Kolumbią i jeśli chce zachować szansę na wyjście z grupy musi wygrać

Po roku wyciągnęli wnioski. Podsumwoanie zamojskiej klasy okręgowej

Po roku wyciągnęli wnioski. Podsumwoanie zamojskiej klasy okręgowej 1 0

Sezon 2017/2018 przeszedł do historii. Awans po bardzo zaciętym boju wywalczyła Huczwa Tyszowce, która zostawiła w pokonanym polu Unię Hrubieszów i inny zespół z aspiracjami do awansu – Victorię Łukową Chmielek

Zamość: Zdjęcia ze starego, zniszczonego albumu
2 lipca 2018, 15:00

Zamość: Zdjęcia ze starego, zniszczonego albumu 1 0

Od 2 lipca w Centrum „Synagoga” Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego będzie prezentowana wystawa Judith Aizen pt. „Zdjęcia ze starego, zniszczonego albumu. 1900-1942”.

Dla wyjątkowych projektantów i przedsiębiorców. Nagrody „Lubelski Wzór 2018” przyznane
Zdjęcia
galeria
film

Dla wyjątkowych projektantów i przedsiębiorców. Nagrody „Lubelski Wzór 2018” przyznane 0 0

W tym roku statuetki Lubelski Wzór 2018, honorujące wyjątkowych projektantów i przedsiębiorców z woj. lubelskiego, otrzymała drukarnia Petit oraz Kolektyw kilku.com. Organizatorzy przyznali także nagrodę specjalną, która trafiła do Bartłomieja Pniewskiego za 50-lecie pracy twórczej.

Mundial 2018. Japonia - Senegal 2:2. Honda ratuje remis

Mundial 2018. Japonia - Senegal 2:2. Honda ratuje remis 1 0

Po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu Japonia zremisowała z Senegalem 2:2. Co prawda to zespół z Afryki dwa razy wychodził w tym starciu na prowadzenie, ale bliżej wygranej był zespół z Azji, który stworzył więcej sytuacji pod bramką rywala

Ostry zgrzyt pomiędzy wojewodą i prezydentem Lublina. Poszło o pieniądze dla nauczycieli

Ostry zgrzyt pomiędzy wojewodą i prezydentem Lublina. Poszło o pieniądze dla nauczycieli 7 8

„Ohydną insynuację i manipulację” zarzucił wojewoda prezydentowi Lublina. Tak zareagował na list rozesłany do szkół przez prezydenta z okazji zakończenia roku szkolnego. Wojewodę oburzyły słowa dotyczące dodatków motywacyjnych dla nauczycieli.

Bez laktozy i GMO. Nowe produkty od OSM Piaski

Bez laktozy i GMO. Nowe produkty od OSM Piaski 0 1

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach wychodzi naprzeciw trendom i oczekiwaniom klientów. Do sprzedaży wprowadziła kefir i jogurt bez laktozy. Spółdzielnia zbiera również oświadczenia od dostawców, że ich krowy nie są żywione paszami genetycznie modyfikowanymi.

Mila na start w Lublinie. 270 osób na mecie [zdjęcia]
galeria

Mila na start w Lublinie. 270 osób na mecie [zdjęcia] 22 3

270 osób zameldowało się na mecie niedzielnego biegu Mila na start w Lublinie.

Chełm: Będą zmiany na placu Dworcowym

Chełm: Będą zmiany na placu Dworcowym 2 0

Już niedługo ruszy zapowiadana przez ratusz przebudowa pl. Dworcowego w Chełmie. W tym celu zaktualizowano techniczny projekt jego zagospodarowania. Miasto wydało też pozwolenie na budowę i przygotowuje przetarg na wykonawstwo.

Lublin: Szkoła podstawowa na Felinie za ciasna

Lublin: Szkoła podstawowa na Felinie za ciasna 0 0

Uczniowie z Felina mogą być dowożeni na lekcje na Kośminek.

Sukces młodych mechaników z Zamościa

Sukces młodych mechaników z Zamościa 1 0

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Zamościu zajęli V miejsce w klasyfikacji drużynowej XXII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego dla Szkół Ponadgimnazjalnych. Oprócz pucharu Ministra Spraw Wewnętrznych otrzymali też nagrody rzeczowe.

Setki rowerów w jednym miejscu. Okolice Lubartowa przejęte przez rowerzystów [zdjęcia]
galeria

Setki rowerów w jednym miejscu. Okolice Lubartowa przejęte przez rowerzystów [zdjęcia] 18 3

Do przejechania było aż siedem wariantów tras. Najkrótsza miała 17 km, a najdłuższa 62 km. W Lubartowie już po raz 25. odbyło się się Święto Roweru.

Jakub Ćwiek w Lublinie. Spotkanie z pisarzem w Tarasach Zamkowych
25 czerwca 2018, 18:00

Jakub Ćwiek w Lublinie. Spotkanie z pisarzem w Tarasach Zamkowych 1 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 25 czerwca o godz. 18 w Empiku Tarasy Zamkowe (al. Unii Lubelskiej 2) odbędzie się spotkanie autorskie z popularnym twórcą literatury fantasy - Jakubem Ćwiekiem. Autor będzie promował swoją najnowszą powieść - Stróże.

Puławy: Jak będzie wyglądać ławeczka księżnej Izabeli?

Puławy: Jak będzie wyglądać ławeczka księżnej Izabeli? 3 3

Zarząd Dróg Miejskich upublicznił projekty „ławeczki księżnej Izabeli” i poddał je konsultacjom. O tym, jak docelowo będzie wyglądała figura arystokratki i gdzie zostanie zamontowana zdecydują mieszkańcy.

Puławy ku odrodzonej: Zaborca czy okupant?

Puławy ku odrodzonej: Zaborca czy okupant? 0 0

2 lutego 1911 r. na terenie Mokradek w Nowej Aleksandrii rozlepiona została odezwa wzywająca do dalszego oporu przeciw carskiemu zaborcy. W kilka miesięcy później naczelnik nowoaleksandryjskiej straży ziemskiej powiadamiał swoich przełożonych o ukazaniu się dwóch odezw o podobnej treści, tym razem na ścianie Domku Gotyckiego. Przykłady te świadczą o kontynuacji na terenie Nowej Aleksandrii patriotycznych dążeń do wypowiedzenia posłuszeństwa carskiemu zaborcy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!