środa, 24 stycznia 2018 r.

Polecamy

Emilia Walęciuk-Warchocka

  Edytuj ten wpis
Dodano: 10 marca 2015, 09:55

Od wielu lat związana jest z lubelską psychiatrią środowiskową. Jako licencjonowana pielęgniarka, certyfikowany terapeuta i specjalista psychiatrii środowiskowej pracuje z osobami niepełnosprawnymi. Jej misją jest zwrócenie uwagi społecznej na problem wykluczenia zawodowego osób z niepełnosprawnością, a szczególnie z niepełnosprawnością psychiczną. Swoje wysiłki skupia na temacie destygmatyzacji i ekonomii społecznej pozwalających na pełny powrót do życia w społeczeństwie i na arenie zawodowej osób z tych grup społecznych.

Codzienna praca z osobami niepełnosprawnymi oraz chęć poprawy ich pozycji na rynku pracy i w społeczeństwie przyczyniły się do stworzenia pod jej koordynacją trzech spółdzielni socjalnych o różnych profilach działalności, gdzie pełni rolę terapeutki, menedżera oraz prokurenta.

Skuteczne zarządzanie spółdzielniami przyczynia się każdego dnia do ich rozwoju i poszerzania oferty. Obecnie prowadzona tam działalność usługowa i handlowa, pozwala na zatrudnienie 20 osób w tym 19 osób z niepełnosprawnością i jednej bezrobotnej. Bierze aktywny udział w tworzeniu porozumienia Spółdzielni Socjalnych na terenie województwa.

Zawodowo pracuje w Lubelskim Stowarzyszeniu Ochrony Zdrowia Psychicznego, gdzie pełni obowiązki sekretarza w Zarządzie oraz pielęgniarki koordynującej w przychodni Ex CORDIS Ośrodek Psychiatrii Środowiskowej i Psychoterapii, jak również szkoleniowiec i terapeuta środowiskowy.

Prywatnie jest żoną i matką dwóch dziewczynek. Chętnie odpoczywa aktywnie wraz z rodziną, szczególnie na łonie przyrody.

Jeśli chcesz oddać głos na Panią Emilię, wyślij SMS o treści KOBIETA.19 pod numer 71466. Koszt jednego SMS-a 1,23 zł z VAT
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!