piątek, 26 maja 2017 r.

Polecamy

Gdzie za darmo na Sylwestra? Czytaj Dziennik Wschodni

Dodano: 12 grudnia 2012, 20:37

W piątek w papierowym wydaniu Dziennika Wschodniego dowiesz się, gdzie możesz spędzić Sylwestra pod gołym niebem. Zapraszamy do czytania.

Znamy już szczegóły miejskich Sylwestrów w Lublinie i regionie. Kto zagra? Jakie będą atrakcje? Czego możemy się spodziewać? Na te pytania znajdziecie odpowiedzi w papierowym wydaniu Dziennika Wschodniego już w piątek.

Zachęcamy do czytania!
Czytaj więcej o:
S Y L W E S T E R
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

S Y L W E S T E R
S Y L W E S T E R (13 grudnia 2012 o 01:44) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
GDZIE LUBLINIANIE IDĄ NA SYLWESTRA ? . Podpowiadam , Młodzi ! WSZYSTKIE "BALETY " SYLWESTROWE POD NOCNYM NIEBEM SĄ ... ZA DARMO ! . SYLWESTER WAM TO MÓWI ! A NAJLEPSZY UBAW W CENTRUM LUBLINA PLAC LITEWSKI POD "OKIEM" SAMEGO NACZELNIKA JÓZEFA PISUDSKIEGO! . A "GWOŻDZIEM" WIECZORU BĘDZIE UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA PRZEZ PREZYDENTA LUBLINA MIANA -HONOROWY OBYWATEL LUBLINA - LUBELS KIEMU ZESPOŁOWI " BUDKA SUFLERA " ZA PROMOWANIE "KOZIEGO GRODU" LUBLINA POZA GRANICAMI POLSKI !. Ponad 25 lat temu, ówczesny Prezes Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Pan Fijałkowski występując w programie telewizyjnym, posunął się jeszcze dalej, bo jako atrakcje Programu za powiedział ;. A teraz proszę telewidzów w części artystycznej, wystąpi Zespół z LSM "BUDKA SUFLERA". Jakby nie było Lidera Zespołu Krzysztofa Cugowskiego Tatuś był Inspektorem w LSM . W jednej z piose nek Krzysztof Cugowski będzie zapewniał Lublinian na Pl.Litewskim, ... " że ja kocham swoje miasto..." PRZEMIŁEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ I POMYŚLNOŚCI W NOWYM 2013 ROKU ! ZYCZY RO DOWITY LUBLINIANIN S Y L W E S T E R ! na komendę Piłsudskiego SZAMPANY OGNIA !!!.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24