Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Polecamy

14 października 2014 r.
15:05
Edytuj ten wpis

Kamil Chęć, Poniatówka w powiecie chełmskim

110 9 A A
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Gospodarstwo rolne zacząłem prowadzić w 2009 roku - opowiada Kamil Chęć. - Wtedy też po raz pierwszy skorzystałem z unijnej pomocy. Dostałem 50 tys. zł w ramach programu „Ułatwianie startu młodym rolnikom”. Pieniądze przeznaczyłem na zakup ziemi. Później korzystałem też z dwóch innych unijnych programów: „Modernizacja gospodarstw rolnych” i „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”. Dzięki dotacji udało mi się kupić m.in. sprzęt rolniczy

Jego 150-hektarowe gospodarstwo specjalizuje się w produkcji roślinnej. Hoduje też bydło mleczne. - Mam 150 sztuk bydła razem z cielakami ras czarno-białej i czerwono-białej. 70 jest krów dojnych - wylicza Chęć.

Jeśli chcesz oddać głos na Pana Kamila, wyślij SMS o treści ROLNIK.1 pod nr 71466. Koszt jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
piotr / 14 listopada 2014 o 12:04

tak na pewno same firmy wysyłają na niego i ktoś w to uwierzy....haha śmieszne     tłumaczą się tylko winni

Avatar
poinformowany / 14 listopada 2014 o 11:42

Ludzie to nie on wysyła na siebie sam smsy tylko firmy z którymi współpracuje! 

Avatar
mateusz / 14 listopada 2014 o 10:34

pozabieraj krowom telefony bo tyle smsow ci wysylaja ze zaraz bedziesz musial dokladac do wygranej haha

Avatar
mati / 13 listopada 2014 o 20:04

kolesiu zaraz wygrana ci sie nie oplaci jak ty SAM na siebie juz tyle esow wyslales to wygrasz tylko z tysiac zlotych hahaha.. zal mi ciebie. bo to ludzie powinni cie wybrac a nie sam glosujesz na siebie.. wielki mi rolnik roku co sam na siebie glosuje :)

Avatar
olka / 19 października 2014 o 19:16
Ludziska nie marnujcie czasu na dodawanie nic nie wnoszących nic nie zmieniających komentarzy tylko bierzcie telefony w dłoń i głosujcie na wybranych upodobanych rolników
Avatar
adam / 19 października 2014 o 14:31

tak trzymaj telefon to chyba CI sie we wtorek gotował od wysyłania smsów .

Avatar
Ewelina / 15 października 2014 o 22:38
Fuck you malkontenci! Gdyby któryś z was wiedział ile człowiek musi pracować i jak ciężkie i czasochłonne jest prowadzenie tak dużego gospodarstwa to by nie wypisywał tych bezsensownych komentarzy.
Najlepiej siedzieć na tyłku, narzekać i brać wszystko co państwo łaskawie da.
Sam się weź do roboty zamiast marudzić. Nic nikomu z nieba nie spadło. On też ciężko pracuje na to co ma!
Avatar
Gość / 15 października 2014 o 16:14

Gościu na pewno najwięcej wiesz o pracy na roli, nie pozdrawiam

Avatar
Gość / 15 października 2014 o 11:22

Faktycznie, sami biedni schorowani rolnicy trzeba ich dotować bardziej.

Avatar
piotr / 14 listopada 2014 o 12:04

tak na pewno same firmy wysyłają na niego i ktoś w to uwierzy....haha śmieszne     tłumaczą się tylko winni

Avatar
poinformowany / 14 listopada 2014 o 11:42

Ludzie to nie on wysyła na siebie sam smsy tylko firmy z którymi współpracuje! 

Avatar
mateusz / 14 listopada 2014 o 10:34

pozabieraj krowom telefony bo tyle smsow ci wysylaja ze zaraz bedziesz musial dokladac do wygranej haha

Avatar
mati / 13 listopada 2014 o 20:04

kolesiu zaraz wygrana ci sie nie oplaci jak ty SAM na siebie juz tyle esow wyslales to wygrasz tylko z tysiac zlotych hahaha.. zal mi ciebie. bo to ludzie powinni cie wybrac a nie sam glosujesz na siebie.. wielki mi rolnik roku co sam na siebie glosuje :)

Avatar
olka / 19 października 2014 o 19:16
Ludziska nie marnujcie czasu na dodawanie nic nie wnoszących nic nie zmieniających komentarzy tylko bierzcie telefony w dłoń i głosujcie na wybranych upodobanych rolników
Avatar
adam / 19 października 2014 o 14:31

tak trzymaj telefon to chyba CI sie we wtorek gotował od wysyłania smsów .

Avatar
Ewelina / 15 października 2014 o 22:38
Fuck you malkontenci! Gdyby któryś z was wiedział ile człowiek musi pracować i jak ciężkie i czasochłonne jest prowadzenie tak dużego gospodarstwa to by nie wypisywał tych bezsensownych komentarzy.
Najlepiej siedzieć na tyłku, narzekać i brać wszystko co państwo łaskawie da.
Sam się weź do roboty zamiast marudzić. Nic nikomu z nieba nie spadło. On też ciężko pracuje na to co ma!
Avatar
Gość / 15 października 2014 o 16:14

Gościu na pewno najwięcej wiesz o pracy na roli, nie pozdrawiam

Avatar
Gość / 15 października 2014 o 11:22

Faktycznie, sami biedni schorowani rolnicy trzeba ich dotować bardziej.

Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo)
film

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo) 0 0

Podbój średniowiecznej Europy, cztery frakcje i wielkie bitwy. Dziś premiera gry Ancestors Legacy. W specjalnej edycji.

Dyrektor szpitala poprosi ZUS o sprawdzenie zwolnień lekarskich pielęgniarek

Dyrektor szpitala poprosi ZUS o sprawdzenie zwolnień lekarskich pielęgniarek 1 8

Nie było przyjęć na zaplanowane zbiegi, zawieszono planowe operacje, a karetki nie dowoziły nagłych przypadków – tak w poniedziałek wyglądała sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej w Lublinie. We wtorek zwołano konferencję prasową w związku z sytuacją.

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020
galeria
film

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 54 0

Piotr Tomala, himalaista z Lublina został nowym szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera.

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon 7 2

PIŁKA RĘCZNA MKS Perła Lublin ma za sobą znakomity sezon, ale w klubie nadal praca wre. We wtorek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej ogłoszono listę zawodniczek na nowy sezon. Do zespołu dołączą cztery Polki i Dunka

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało 0 1

34-letnia kobieta trafiła do szpitala po dachowaniu Volkswagena w miejscowości Wilków (gmina Werbkowice).

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu 4 2

Cztery kraje, 17 miast, 19 dni i 2800 km na rowerze. Po raz kolejny Kamil Misztal pokazuje, że chce i może pomagać osobom niepełnosprawnym. Choć sam stracił nogę

Zlot food trucków w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Zlot food trucków w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny do Lublina zawitają food trucki z całej Polski. To gratka dla wszystkich miłośników fast foodów. Na uczestników czekają wyjątkowe smaki z całego świata i zabawy dla najmłodszych.

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie
26 maja 2018, 12:00

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie 0 2

Co Gdzie Kiedy. Już 26 maja o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się pierwsza lubelska edycja Wege Festiwalu. Impreza zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski.