czwartek, 22 lutego 2018 r.

Polecamy

SMS o treści kobieta.3 pod numer 72069
SMS o treści kobieta.3 pod numer 72069

Prezes Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych w Bliskowicach

Stowarzyszenie działa od 4 lat, na początku funkcjonowało jako Klub Kobiet Aktywnych. Jego głównym założeniem było organizowanie szkoleń oraz imprez dla kobiet, a także aktywizację mieszkańców Bliskowic i okolicy. W 2009 r. klub został przekształcony w stowarzyszenie. Dzięki jego działalności w kalendarz lokalnych imprez na stałe wpisały się trzy wydarzenia: Spotkanie Sobótkowe, Dzień Miejscowości oraz Święto Pieczonego Ziemniaka. Stowarzyszenie aktywnie współpracuje z Ochotniczą Strażą Pożarną w Bliskowicach oraz z Gminą Biszcza. Za swoją działalność pani Lila została wyróżniona w Konkursie na Lokalnego Lidera, w styczniu tego roku, w którym zajęła trzecie miejsce.
Na co dzień pani Lila pracuje w Urzędzie Miejskim w Annopolu.

Zgłoszenie od czytelników

Chciałabym zaproponować kandydaturę pani Lili Kaczor z Bliskowic. Jest to kobieta aktywna, która swój wolny czas poświęca na prowadzenie Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych w Bliskowicach. Dzięki działalności stowarzyszenia w lokalny kalendarz imprez na stałe wpisały się Spotkanie Sobótkowe, Dzień Miejscowości oraz Święto Pieczonego Ziemniaka. Pani Lila pełni rolę lidera w stowarzyszeniu, koordynuje jego pracę, motywuje do działania, stara się zapewnić nowe możliwości mieszkańcom miejscowości. (Magdalena)

Głosowanie

Aby zagłosować na Panią Lilę wystarczy wysłać SMS-a o treści KOBIETA.3. SMS wysyłamy pod numer 72069 (koszt 2,46 z VAT). Głosowanie potrwa do 6 marca do godz. 12:00.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!