środa, 21 marca 2018 r.

Polecamy

Odjazdowa Loteria Dziennika Wschodniego

  Edytuj ten wpis
Dodano: 29 czerwca 2011, 09:38

Już 1 lipca 2011 rusza odjazdowa loteria Dziennika Wschodniego. W każdym losowaniu będzie można wygrać skuter marki Evo-sport i nagrody pieniężne - 5 szt. x 500 zł.

W loterii mogą brać udział wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, będące czytelnikami Dziennika Wschodniego. Aby wziąć udział w loterii należy wycinać kupony publikowane codziennie w Dzienniku Wschodnim, zebrać z nich zestaw 15 kolejnych, następujących po sobie kuponów i komplet taki przesłać lub dostarczyć do Biura Loterii w Lublinie, przy ulicy Staszica 20 w Lublinie. Zestaw kuponów musi stanowić nieprzerwany ciąg, w którym nie brakuje żadnego numeru kuponu oraz żaden numer nie może się powtarzać, zastępując numer brakujący.

Czytelnicy mogą zwiększyć swoje szanse w losowaniu, poprzez zgromadzenie jak największej ilości zestawów kuponów. Mogą to być zarówno zestawy gromadzone od pierwszego do ostatniego dnia publikacji kuponów (w sumie 3 pełne zestawy), jak też ich zwielokrotnienie. Każdy komplet kuponów powinien być przesłany w innej kopercie.

Czytelnik, któremu brakuje kuponów z wydań papierowych do pełnego kompletu 15 kuponów, może je uzupełnić kuponami na kody wirtualne. W tym celu należy zakupić e-wydanie Dziennika Wschodniego poprzez przesłanie SMS-a za 2,44 o treści DW.LOTERIA na nr tel. 72466. W odpowiedzi uczestnik otrzymuje SMS zwrotny, który zawiera kod wirtualny. Kod wirtualny z SMS-a należy wpisać w Kuponie na kody wirtualne. Kod wirtualny przesłany do uczestnika jest jednocześnie kodem uprawniającym do przeczytania e-wydania „Dziennik Wschodni” na stronie www.kiosk.m2a.pl/dziennikwschodni.

Regulamin loterii jest do wglądu w Biurze Loterii w Lublinie, ul. Staszica 20.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!