Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Polecamy

1 czerwca 2012 r.
12:37
Edytuj ten wpis

Plebiscyt Dziewczyna na okładkę: Zaczynamy głosowanie

0 50 A A

W naszym plebiscycie bierze udział ponad 40 dziewczyn. Jedna z nich wygra profesjonalną sesję zdjęciową i trafi na okładkę Magazynu Dziennika Wschodniego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Aby zagłosować na swoją faworytkę należy wysłać SMS-a pod numer 72069. W treści SMS-a należy wpisać DZIEWCZYNA.numer kandydatki (np.DZIEWCZYNA.999). Z jednego numeru można wysłać nieograniczoną liczbę SMS-ów. Koszt jednego SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT. Na SMS-y czekamy do 30 czerwca.
Na dziewczynę, która wygra, czeka profesjonalna sesja zdjęciowa i stylizacja – w kreacjach z Szafomanii, makijażu i pięknej fryzurze. Za sesję i stylizację będzie odpowiadać agencja Love You So z Lublina.
– Wykonane podczas sesji zdjęcia będzie można wykorzystać do portfolio dla modelki, codziennego użytku, czy pochwalenia się znajomym – zachęca Marta Zgierska z Love You So. Uwaga, nagrodzimy także dziewczyny, które zajmą drugie i trzecie karnetami do Spa Bonsai w Lublinie.

Partnerzy akcji

VET

VET

VET

Komentarze 50

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
on / 5 lipca 2012 o 10:41
teraz beda debaty na temat kto powinien kto nie powinien.
Co to kogo obchodzi?
to tylko okładka!
ludzie ....
Avatar
Gość / 4 lipca 2012 o 21:46
[quote name='marcin' timestamp='1341431090' post='645769']
mi sie podobala ola ostrowska kandydatka nr 2 <milość>
[/quote]

a i moim skromnym zdaniem ona powinna wygrac
Avatar
marcin / 4 lipca 2012 o 21:44
mi sie podobala ola ostrowska kandydatka nr 2 <milość>
Avatar
Mariusz3 / 1 lipca 2012 o 00:06
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]cytat :hahahahaa BRAĆ UDZIAŁ W TOP MODEL TO JEST PONIŻANIE.! [/font][/color]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]POLKI.... [/font][/color]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]ZAZDROSNE!!!!!!!!!!!!! [/font][/color]


[font="arial, tahoma, sans-serif"][color="#282828"]= a kto tutaj mówi o Top Model?! Istnieją inne castingi, nie tylko TOP MODEL Jeśli się ktoś tym interesuje, to chodzi do różnych agencji. Nie tylko dziewczyny wyrażają tutaj swoje zdanie. A okładkę dziennika można będzie tutaj zobaczyć i to ona może odstraszać jeśli będzie na niej jakaś wytapetowana do granic możliwości, przerobiona w Photoshopie panienka, zamiast naturalna i ładna dziewczyna [/color][/font]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]cytat :hahahahaa BRAĆ UDZIAŁ W TOP MODEL TO JEST PONIŻANIE.! [/font][/color]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]POLKI.... [/font][/color]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]ZAZDROSNE!!!!!!!!!!!!! [/font][/color]


[font="arial, tahoma, sans-serif"][color="#282828"]= a kto tutaj mówi o Top Model?! Istnieją inne castingi, nie tylko TOP MODEL Jeśli się ktoś tym interesuje, to c... rozwiń
Avatar
Ola / 30 czerwca 2012 o 23:47
[quote name='nightmare' timestamp='1341090218' post='644529']
hahaha litości...!
dziewczyna z numerem 8 , 2, 29, 30, 34, 35 są bardzo ładne a pozostałe dzielą się na przeciętne i takie, które nie powinny brać udziału w tym konkursie.

ŚLEPCE
[/quote]

ZGADZAM SIE Z PRZEDMÓWCĄ. Oosbiście bym jeszcze kilka dopisała numerków ale ok.
No cóż dziewczyny. Nie ma co zazdrościć.
W sumie taka kobiet natura.
No nic. Lecę spać Dobranoc. A Wy dalej sobie wyrzucajcie w komentarzach podpisując sie za chłopaków
Gratuluje wszystkim dziewczynom.
Pozdrawiam.
[quote name='nightmare' timestamp='1341090218' post='644529']
hahaha litości...!
dziewczyna z numerem 8 , 2, 29, 30, 34, 35 są bardzo ładne a pozostałe dzielą się na przeciętne i takie, które nie powinny brać udziału w tym konkursie.

ŚLEPCE
[/quote]

ZGADZAM SIE Z PRZEDMÓWCĄ. Oosbiście bym jeszcze kilka dopisała numerków ale ok.
No cóż dziewczyny. Nie ma co zazdrościć.
W sumie taka kobiet natura.
No nic. Lecę spać Dobranoc. A Wy dalej sobie wyrzucajci... rozwiń
Avatar
Jola / 30 czerwca 2012 o 23:42
[quote name='mariusz3' timestamp='1341090905' post='644534']
weź, edyl.. gdzie Ty masz oczy?! Ona nawet ładna nie jest! Jak dla mnie, ten konkurs to totalna żenada, wygrywa ta, która jest zapatrzona w siebie i robi wszystko, żeby wygrać jakiś badziewny konkursik, a później się podnieca, że ludzie uważają ją za piękność. Dziewczynę na okładkę powinno się wybierać w anonimowym głosowaniu i tylko możliwością oddania jednego głosu, przez jedną osobę. żeby było sprawiedliwie. wygrywa dziewczyna, która nie jest nawet choć odrobinę ładna. No ale na tym polegają te konkursy. Zapewne nikt nie będzie chciał kupować dziennika z taką okładką pozdrawiam te dziewczyny, które nie zniżają się do tego poziomu, żeby brać udział w tego typu konkursach, tylko pną się wyżej, pokazując swoją naturalność i piękno na prawdziwych castingach. A te które tutaj biorą udział widocznie mają małe ambicje.
[/quote]

hahahahaa BRAĆ UDZIAŁ W TOP MODEL TO JEST PONIŻANIE.!

POLKI....
ZAZDROSNE!!!!!!!!!!!!!
[quote name='mariusz3' timestamp='1341090905' post='644534']
weź, edyl.. gdzie Ty masz oczy?! Ona nawet ładna nie jest! Jak dla mnie, ten konkurs to totalna żenada, wygrywa ta, która jest zapatrzona w siebie i robi wszystko, żeby wygrać jakiś badziewny konkursik, a później się podnieca, że ludzie uważają ją za piękność. Dziewczynę na okładkę powinno się wybierać w anonimowym głosowaniu i tylko możliwością oddania jednego głosu, przez jedną osobę. żeby było sprawiedliwie. wygrywa dziewczyna, która nie jes... rozwiń
Avatar
Ja / 30 czerwca 2012 o 23:35
[quote name='nikodem' timestamp='1341089129' post='644525']
Co to za kaszalot na 1 miejscu???? Albo ma telefon na abonament albo duzo znajomych:D
[/quote]

Zastanów sie troche..trzeba miec wielu wspaniałych przyjaciól i znajomych oraz telefon na karte a nie na abonamet..
Gdybys troche ppomyslała nie pisała bys takich glupot..............!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 30 czerwca 2012 o 23:32
Czy wy myslicie ,ze ktos kupuje Dziennik Wschodni ,zeby sobie na dziewczyne popatrzec?? To jest Konkurs, okladka bedzie ,dziewczyna tez (ladna czy brzydka wg niektórych) i co wam to przeszkadza??
Dziennika wschodniego nie czytaja glupie laski tylko powazne osoby, ktore chac wiedziec co sie dzieje w regionie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
żAL
Avatar
Gość / 30 czerwca 2012 o 23:29
WSZEDZIE TYLKO ZAZDROSC, ALE CZEGO OCZEKIWAC PO POLAKACH??
Avatar
mariusz3 / 30 czerwca 2012 o 23:15
weź, edyl.. gdzie Ty masz oczy?! Ona nawet ładna nie jest! Jak dla mnie, ten konkurs to totalna żenada, wygrywa ta, która jest zapatrzona w siebie i robi wszystko, żeby wygrać jakiś badziewny konkursik, a później się podnieca, że ludzie uważają ją za piękność. Dziewczynę na okładkę powinno się wybierać w anonimowym głosowaniu i tylko możliwością oddania jednego głosu, przez jedną osobę. żeby było sprawiedliwie. wygrywa dziewczyna, która nie jest nawet choć odrobinę ładna. No ale na tym polegają te konkursy. Zapewne nikt nie będzie chciał kupować dziennika z taką okładką pozdrawiam te dziewczyny, które nie zniżają się do tego poziomu, żeby brać udział w tego typu konkursach, tylko pną się wyżej, pokazując swoją naturalność i piękno na prawdziwych castingach. A te które tutaj biorą udział widocznie mają małe ambicje.
weź, edyl.. gdzie Ty masz oczy?! Ona nawet ładna nie jest! Jak dla mnie, ten konkurs to totalna żenada, wygrywa ta, która jest zapatrzona w siebie i robi wszystko, żeby wygrać jakiś badziewny konkursik, a później się podnieca, że ludzie uważają ją za piękność. Dziewczynę na okładkę powinno się wybierać w anonimowym głosowaniu i tylko możliwością oddania jednego głosu, przez jedną osobę. żeby było sprawiedliwie. wygrywa dziewczyna, która nie jest nawet choć odrobinę ładna. No ale na tym polegają te konkursy. Zapewne nikt nie będzie ch... rozwiń
Avatar
on / 5 lipca 2012 o 10:41
teraz beda debaty na temat kto powinien kto nie powinien.
Co to kogo obchodzi?
to tylko okładka!
ludzie ....
Avatar
Gość / 4 lipca 2012 o 21:46
[quote name='marcin' timestamp='1341431090' post='645769']
mi sie podobala ola ostrowska kandydatka nr 2 <milość>
[/quote]

a i moim skromnym zdaniem ona powinna wygrac
Avatar
marcin / 4 lipca 2012 o 21:44
mi sie podobala ola ostrowska kandydatka nr 2 <milość>
Avatar
Mariusz3 / 1 lipca 2012 o 00:06
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]cytat :hahahahaa BRAĆ UDZIAŁ W TOP MODEL TO JEST PONIŻANIE.! [/font][/color]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]POLKI.... [/font][/color]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]ZAZDROSNE!!!!!!!!!!!!! [/font][/color]


[font="arial, tahoma, sans-serif"][color="#282828"]= a kto tutaj mówi o Top Model?! Istnieją inne castingi, nie tylko TOP MODEL Jeśli się ktoś tym interesuje, to chodzi do różnych agencji. Nie tylko dziewczyny wyrażają tutaj swoje zdanie. A okładkę dziennika można będzie tutaj zobaczyć i to ona może odstraszać jeśli będzie na niej jakaś wytapetowana do granic możliwości, przerobiona w Photoshopie panienka, zamiast naturalna i ładna dziewczyna [/color][/font]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]cytat :hahahahaa BRAĆ UDZIAŁ W TOP MODEL TO JEST PONIŻANIE.! [/font][/color]

[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]POLKI.... [/font][/color]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]ZAZDROSNE!!!!!!!!!!!!! [/font][/color]


[font="arial, tahoma, sans-serif"][color="#282828"]= a kto tutaj mówi o Top Model?! Istnieją inne castingi, nie tylko TOP MODEL Jeśli się ktoś tym interesuje, to c... rozwiń
Avatar
Ola / 30 czerwca 2012 o 23:47
[quote name='nightmare' timestamp='1341090218' post='644529']
hahaha litości...!
dziewczyna z numerem 8 , 2, 29, 30, 34, 35 są bardzo ładne a pozostałe dzielą się na przeciętne i takie, które nie powinny brać udziału w tym konkursie.

ŚLEPCE
[/quote]

ZGADZAM SIE Z PRZEDMÓWCĄ. Oosbiście bym jeszcze kilka dopisała numerków ale ok.
No cóż dziewczyny. Nie ma co zazdrościć.
W sumie taka kobiet natura.
No nic. Lecę spać Dobranoc. A Wy dalej sobie wyrzucajcie w komentarzach podpisując sie za chłopaków
Gratuluje wszystkim dziewczynom.
Pozdrawiam.
[quote name='nightmare' timestamp='1341090218' post='644529']
hahaha litości...!
dziewczyna z numerem 8 , 2, 29, 30, 34, 35 są bardzo ładne a pozostałe dzielą się na przeciętne i takie, które nie powinny brać udziału w tym konkursie.

ŚLEPCE
[/quote]

ZGADZAM SIE Z PRZEDMÓWCĄ. Oosbiście bym jeszcze kilka dopisała numerków ale ok.
No cóż dziewczyny. Nie ma co zazdrościć.
W sumie taka kobiet natura.
No nic. Lecę spać Dobranoc. A Wy dalej sobie wyrzucajci... rozwiń
Avatar
Jola / 30 czerwca 2012 o 23:42
[quote name='mariusz3' timestamp='1341090905' post='644534']
weź, edyl.. gdzie Ty masz oczy?! Ona nawet ładna nie jest! Jak dla mnie, ten konkurs to totalna żenada, wygrywa ta, która jest zapatrzona w siebie i robi wszystko, żeby wygrać jakiś badziewny konkursik, a później się podnieca, że ludzie uważają ją za piękność. Dziewczynę na okładkę powinno się wybierać w anonimowym głosowaniu i tylko możliwością oddania jednego głosu, przez jedną osobę. żeby było sprawiedliwie. wygrywa dziewczyna, która nie jest nawet choć odrobinę ładna. No ale na tym polegają te konkursy. Zapewne nikt nie będzie chciał kupować dziennika z taką okładką pozdrawiam te dziewczyny, które nie zniżają się do tego poziomu, żeby brać udział w tego typu konkursach, tylko pną się wyżej, pokazując swoją naturalność i piękno na prawdziwych castingach. A te które tutaj biorą udział widocznie mają małe ambicje.
[/quote]

hahahahaa BRAĆ UDZIAŁ W TOP MODEL TO JEST PONIŻANIE.!

POLKI....
ZAZDROSNE!!!!!!!!!!!!!
[quote name='mariusz3' timestamp='1341090905' post='644534']
weź, edyl.. gdzie Ty masz oczy?! Ona nawet ładna nie jest! Jak dla mnie, ten konkurs to totalna żenada, wygrywa ta, która jest zapatrzona w siebie i robi wszystko, żeby wygrać jakiś badziewny konkursik, a później się podnieca, że ludzie uważają ją za piękność. Dziewczynę na okładkę powinno się wybierać w anonimowym głosowaniu i tylko możliwością oddania jednego głosu, przez jedną osobę. żeby było sprawiedliwie. wygrywa dziewczyna, która nie jes... rozwiń
Avatar
Ja / 30 czerwca 2012 o 23:35
[quote name='nikodem' timestamp='1341089129' post='644525']
Co to za kaszalot na 1 miejscu???? Albo ma telefon na abonament albo duzo znajomych:D
[/quote]

Zastanów sie troche..trzeba miec wielu wspaniałych przyjaciól i znajomych oraz telefon na karte a nie na abonamet..
Gdybys troche ppomyslała nie pisała bys takich glupot..............!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 30 czerwca 2012 o 23:32
Czy wy myslicie ,ze ktos kupuje Dziennik Wschodni ,zeby sobie na dziewczyne popatrzec?? To jest Konkurs, okladka bedzie ,dziewczyna tez (ladna czy brzydka wg niektórych) i co wam to przeszkadza??
Dziennika wschodniego nie czytaja glupie laski tylko powazne osoby, ktore chac wiedziec co sie dzieje w regionie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
żAL
Avatar
Gość / 30 czerwca 2012 o 23:29
WSZEDZIE TYLKO ZAZDROSC, ALE CZEGO OCZEKIWAC PO POLAKACH??
Avatar
mariusz3 / 30 czerwca 2012 o 23:15
weź, edyl.. gdzie Ty masz oczy?! Ona nawet ładna nie jest! Jak dla mnie, ten konkurs to totalna żenada, wygrywa ta, która jest zapatrzona w siebie i robi wszystko, żeby wygrać jakiś badziewny konkursik, a później się podnieca, że ludzie uważają ją za piękność. Dziewczynę na okładkę powinno się wybierać w anonimowym głosowaniu i tylko możliwością oddania jednego głosu, przez jedną osobę. żeby było sprawiedliwie. wygrywa dziewczyna, która nie jest nawet choć odrobinę ładna. No ale na tym polegają te konkursy. Zapewne nikt nie będzie chciał kupować dziennika z taką okładką pozdrawiam te dziewczyny, które nie zniżają się do tego poziomu, żeby brać udział w tego typu konkursach, tylko pną się wyżej, pokazując swoją naturalność i piękno na prawdziwych castingach. A te które tutaj biorą udział widocznie mają małe ambicje.
weź, edyl.. gdzie Ty masz oczy?! Ona nawet ładna nie jest! Jak dla mnie, ten konkurs to totalna żenada, wygrywa ta, która jest zapatrzona w siebie i robi wszystko, żeby wygrać jakiś badziewny konkursik, a później się podnieca, że ludzie uważają ją za piękność. Dziewczynę na okładkę powinno się wybierać w anonimowym głosowaniu i tylko możliwością oddania jednego głosu, przez jedną osobę. żeby było sprawiedliwie. wygrywa dziewczyna, która nie jest nawet choć odrobinę ładna. No ale na tym polegają te konkursy. Zapewne nikt nie będzie ch... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 50

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 0

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 0

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 54 7

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 0

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 3 14

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 0

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 16

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 14 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 3 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 1 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!