Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Polecamy

25 października 2013 r.
11:31
Edytuj ten wpis

Plebiscyt Nowożeńcy. Weź udział i wygraj pakiet o wartości ponad 10 000 zł

0 8 A A

Planujecie ślub w 2014 roku? Weźcie udział w plebiscycie Dziennika Wschodniego i wygrajcie pakiet ślubny o wartości ponad 10 000 złotych!

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dla młodej pary, która wygra w plebiscycie przygotowaliśmy pakiet zawierający:
- suknię ślubną od Eveline Atelier
- garnitur od Pawo
- obrączki od Savicki
- plenerową sesję fotograficzną od Pro 2D Studio
- limuzynę do ślubu od A.M.P. Limuzyna
- makijaż, fryzurę oraz manicure dla pary młodej od El Lamis - Centrum Urody i Zdrowia
- pakiet SPA dla dwojga od Instytutu Zdrowia i Urody Bonsai
- biżuterię ślubną od AnnDzi
- pakiet florystyczny od Pracowni Florystycznej Flovernia
- bieliznę ślubną od Bardotki

Uwaga. Para, która zajmie drugie i trzecie miejsce również zostanie nagrodzona
Aby zgłosić się do plebiscytu wyślijcie Wasze wspólne zdjęcie na adres slub@dziennikwschodni.pl . W treści napiszcie w kilku zdaniach o Waszym związku, dodajcie swoje imiona, nazwiska, adres, numer telefonu oraz datę ślubu. Na zgłoszenia czekamy do 13 listopada 2013 do godziny 12. Termin nadsyłania zgłoszeń może ulec wydłużeniu.

REGULAMIN PLEBISCYTU NOWOŻEŃCY 2013

Sponsorzy nagród

VET

VET

VET

VET

VET

VET

VET

VET

VET

VET

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kaka / 13 listopada 2013 o 15:49

To bardzo niepoważne z Państwa strony, że regulamin ukazuje się dzień przed zakończeniem przyjmowania zgłoszeń do konkursu!

Avatar
Lilka / 13 listopada 2013 o 10:03

Na lubelszczyźnie, ponieważ te nagrody nie mogłyby być zrealizowane gdzie indziej.

Regulamin widziałam wczoraj. Trzeba będzie eski wysyłac ...

Avatar
małżonka / 12 listopada 2013 o 21:05

Konkurs, skierowany raczej do Narzeczonych. ...Autorowi gratuluje zrozumienia języka polskiego!!!

Avatar
oKo / 9 listopada 2013 o 21:12

Niezłe studio foto, strona w budowie a na profilu FB amatorka ratowana PS.

Avatar
Marcin / 4 listopada 2013 o 13:00

a gdzie można zobaczyć regulamin plebiscytu?

Avatar
Izabela / 4 listopada 2013 o 12:57

Czy to jest konkurs tylko dla tych którzy pobierają się  na lubelszczyźnie czy Ogólnopolski?

Avatar
Gość / 2 listopada 2013 o 11:21

W UE zosłała uchwalona ustawa, w związku której
możemy lokalizować telefon po jego numerze w sieci GSM.
Strona dla polski,którą znalazłem to
http://tinyurl.com/LokalizujGSM

Avatar
beatris / 30 października 2013 o 17:37

najpierw się żenią a później rozwodzą....

Avatar
Kaka / 13 listopada 2013 o 15:49

To bardzo niepoważne z Państwa strony, że regulamin ukazuje się dzień przed zakończeniem przyjmowania zgłoszeń do konkursu!

Avatar
Lilka / 13 listopada 2013 o 10:03

Na lubelszczyźnie, ponieważ te nagrody nie mogłyby być zrealizowane gdzie indziej.

Regulamin widziałam wczoraj. Trzeba będzie eski wysyłac ...

Avatar
małżonka / 12 listopada 2013 o 21:05

Konkurs, skierowany raczej do Narzeczonych. ...Autorowi gratuluje zrozumienia języka polskiego!!!

Avatar
oKo / 9 listopada 2013 o 21:12

Niezłe studio foto, strona w budowie a na profilu FB amatorka ratowana PS.

Avatar
Marcin / 4 listopada 2013 o 13:00

a gdzie można zobaczyć regulamin plebiscytu?

Avatar
Izabela / 4 listopada 2013 o 12:57

Czy to jest konkurs tylko dla tych którzy pobierają się  na lubelszczyźnie czy Ogólnopolski?

Avatar
Gość / 2 listopada 2013 o 11:21

W UE zosłała uchwalona ustawa, w związku której
możemy lokalizować telefon po jego numerze w sieci GSM.
Strona dla polski,którą znalazłem to
http://tinyurl.com/LokalizujGSM

Avatar
beatris / 30 października 2013 o 17:37

najpierw się żenią a później rozwodzą....

Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia]
galeria

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia] 10 23

Właściciel górek czechowskich pokazał w środę koncepcję nowego parku, którego urządzenie oferuje w zamian za zgodę władz miasta na budowę mieszkań na pozostałej części dawnego poligonu. Spółka TBV twierdzi, że gotowa jest wyłożyć pieniądze na park i oddać go miastu za złotówkę. Co na to Ratusz?

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy
26 maja 2018, 12:00

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na Zamek w Janowcu na 9. edycję Święta Wina. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego 7 7

Znamy kolejnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Dzisiaj PiS ogłosił kogo poprze w wyborach na prezydenta Puław, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem
film

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem 0 6

- Mamy do czynienia z dramatycznym rozjechaniem się obietnic wyborczych - powiedział w środę podczas konferencji prasowej poseł PO Włodzimierz Karpiński.

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 10 5

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 0 0

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 2

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty!
Wiersze między newsami

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty! 0 0

O wyższości chodzenia na piechotę pisał poeta już pół wieku temu. Miron Białoszewski o chodzeniu i… pluciu

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement"
galeria

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement" 13 2

To ewenement na ogólnopolską skalę. Para sokołów wędrownych, która kilka lat temu zagnieździła się na kominie Elektrociepłowni Lublin Wrotków doczekała się aż pięciu piskląt – trzech samiczek i dwóch samców. Jak dotąd w Polsce tak licznego lęgu tego gatunku ptaków jeszcze nie udokumentowano.

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 10

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 4 10

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 27 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 6 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!