czwartek, 22 lutego 2018 r.

Polecamy

Pracownik pilnie poszukiwany!

  Edytuj ten wpis
Dodano: 25 lutego 2011, 14:29

Szukasz pracy? A może jesteś pracodawcą i szukasz pracowników? Nasza strona internetowa www.regiopraca.pl ułatwi Ci to zadanie. Zapraszamy!

Obecnie nie jest lekko znaleźć pracę. Jednak szefowie firm najlepiej wiedzą, że znalezienie dobrego pracownika też wcale nie jest łatwe ani proste. Dlatego, aby ułatwić życie zarówno pracodawcom, jak i pracownikom, uruchomiliśmy w interencie stronę www.regiopraca.pl.
Jest ona przeznaczona zarówno dla pracodawców poszukujących pracowników, specjalistów, jak i dla tych, którzy szukają pracy lub chcą ją sobie zmienić. Na niej zamieszczone są także zagadnienia z prawa pracy, wzory umów, kalkulator zarobków i dużo różnych innych przydatnych informacji.

Najpierw rejestracja

Co ma zrobić pracodawca, aby skorzystać z serwisu www.regiopraca.pl? Przede wszystkim powinien zarejestrować w nim swoją firmę i podać jej dane kontaktowe. Może też tutaj zaprezentować ją, podać jej sukcesy, osiągnięcia. Jest też oczywiście miejsce na zamieszczanie ogłoszeń. Te ogłoszenia firmy umieszczają na stronie same. W nich podają, na jakie stanowiska pracowników poszukują, z jakimi kwalifikacjami, w jakim regionie czy mieście, jakie stawiają warunki, jakie mają oczekiwania wobec kandydatów itd. W zamieszczonych ogłoszeniach mogą też same nanosić poprawki, czy zmiany. Przez cały czas mają stały wgląd do zamieszczanych przez siebie ogłoszeń, mogą sprawdzić ich historię, ale nie tylko.

U nas mogą także przeszukiwać bazę CV. A ta jest spora, ponieważ w naszym serwisie mogą się także rejestrować osoby poszukujące zatrudnienia. Tak więc pracownika można znaleźć także w tej bazie.
To wszystko oferujemy za darmo. Jest więc szansa, aby da darmo nie tylko szukać najlepszych fachowców i innych pracowników, ale także, aby się zareklamować.
Mamy też dla pracodawców dodatkową specjalną ofertę płatną. Proponujemy klientom kształtowanie wizerunku dobrego pracodawcy poprzez pokazanie się w boksie "obecnie rekrutują" lub wykupić ogłoszenia wyróżnione w "Polecane oferty" lub "Super Oferta Pracy".

Codziennie najnowsze oferty

Dzięki naszemu serwisowi www.regiopraca.pl, każdy kto poszukuje do pracy np. piekarza, fryzjera, czy hydraulika w konkretnej miejscowości, będzie mógł szybko odnaleźć osoby z odpowiednimi kwalifikacjami, które w sam raz znalazły się na rynku pracy.
Jeśli nawet takich w sam raz nie będzie, to ogłoszenie będzie na stronie i na pewno odpowiedzą na nie zainteresowane osoby.
Poszukujący zatrudnienia będą mieli do wyboru codziennie najnowsze oferty nie tylko z konkretnych miast czy gmin, ale z całego regionu.

Adres i telefon

Wszystkie szczegóły i niezbędne informacje na temat serwisu regiopraca.pl otrzymają Państwo w Biurze Handlowym Mediów Regionalnych Oddział w Lublinie przy ul. Staszica 20 oraz pod numerem telefonu 81 46 26 983.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!