Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Polecamy

11 sierpnia 2011 r.
17:28
Edytuj ten wpis

Przetestuj nowy DziennikWschodni.pl

0 22 A A

Od czasu, gdy nasz portal kompletnie zmienił wygląd, minęło zaledwie pół roku. Dziś znów planujemy zmiany i chcemy je wprowadzić we współpracy z naszymi Czytelnikami. Wystarczy wejść na beta.dziennikwschodni.pl.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
>> Przetestuj nową wersję portalu - beta.dziennikwschodni.pl

Dziękujemy Wam za wszystkie sugestie i opinie na temat wyglądu i funkcjonalności strony. Były nieocenione podczas prac nad projektowaniem nowego wyglądu portalu. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Prosimy o wszelkie uwagi – te pozytywne i negatywne. Wasze opinie możecie nam przesłać na dwa sposoby. Pisząc e-mail pod adres online@dziennikwschodni.pl lub korzystając z formularza sugestera (przycisk z prawej strony strony www).

Zmiany

Najważniejsze zmiany to modyfikacja górnej części portalu, gdzie zamieszczamy najświeższe informacje z lubelskiego. W nowym serwisie łatwo znajdziecie też treści z różnych części naszego województwa. Wystarczy w wyszukiwarce w sekcji "Wiadomości z regionów” wybrać interesujące Was miasto.

Nowością jest też dział "Polska i Świat”. Znajdziecie tu informacje zaczerpnięte z serwisu informacyjnego Polskiej Agencji Prasowej (PAP), a także artykuły z innych gazet należących do koncernu Media Regionalne (wydawca Dziennika Wschodniego), jak rzeszowskie "Nowiny”, świętokrzyskie "Echo Dnia”, czy "Kurier Poranny” z Białegostoku.

Niżej znalazły się sekcje Biznes, Praca, Dom i Moto, gdzie znajdziecie artykuły z naszych ogólnopolskich serwisów internetowych: Strefa Biznesu, RegioPraca, RegioDom i RegioMoto. Serwisy regio to nie tylko kopalnia przydatnych informacji i artykułów, ale także baza setek ogłoszeń drobnych z całej Polski.

Zgodnie z Waszą sugestią zmieniliśmy też kolorystykę witryny. W nowej wersji jest bardziej przejrzysta. Wyeksponowaliśmy też część multimedialną (materiały wideo i fotogalerie) oraz społecznościową, czyli tworzone we współpracy z naszymi Czytelnikami serwisy Moje Miasto (Lublin, Lubartów, Zamość, Puławy) i Regiopedia.

Sprawdźcie też nową wersję portalu na telefony komórkowe: m.dziennikwschodni.pl.


DziennikWschodni.pl w statystykach

Portal dziennikwschodni.pl jest liderem w rankingu witryn o największej liczbie użytkowników w województwie lubelskim.

Według ostatniego badania Gemius Megapanel w maju odwiedziło nas ponad 670 tys. osób. Na drugim miejscu znalazł się MMLublin.pl (236 304 realnych użytkowników), na trzecim Gazeta Wyborcza Lublin (195 053), a na czwartym Kurier Lubelski (167 549).


Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wideo / 16 sierpnia 2011 o 15:29
Kiedy oglądam film wideo i najadę na ikonki z prawej strony (przez przypadek), to od razu przełącza mi się player. To bardzo niefunkcjonalne.
Avatar
Gość / 14 sierpnia 2011 o 17:07
nareszcie bo ostatnia wersja jest NIESTRAWNA, tylko jedno ale ,CZY MUSIMY WPISYWAĆ GŁUPAWE SŁÓWKA PO ANGIELSKU nie można wrócić do wersji z cyferkami i literkami?????????
nareszcie bo ostatnia wersja jest NIESTRAWNA, tylko jedno ale ,CZY MUSIMY WPISYWAĆ GŁUPAWE SŁÓWKA PO ANGIELSKU nie można wrócić do wersji z cyferkami i literkami????????? rozwiń
Avatar
Moderator / 12 sierpnia 2011 o 14:48
Dzięki za konstruktywne komentarze. Zbieramy, notujemy, będziemy działać...
Avatar
Andrzej / 12 sierpnia 2011 o 14:03
Nowa wersja dziennika podoba mi się
Avatar
abc / 12 sierpnia 2011 o 13:10
akurat z tymi linkami coś zrobić to jest dobry pomysł,
też tak ostatnio pomyślałem testując mobilną wersję.

Wszystko skromne jak trzeba, poza długimi/napakowanymi linkami [:
Tu podobnie: apps/pbcs.dll/ - i już 14 znaków mniej w adresie.

---

przy nowej wersji zdałem sobie sprawę, że ja osobiście wykorzystuje naprawdę,
skrajnie niewielką część rzeczy która umieszczona jest na tej stronie, część
mam wrażenie, że się niepotrzebnie powiela jednak trudno coś z nimi zrobić.

Sorry, bo pewnie źle trochę to zabrzmi, ale gdzie nie spojrzeć to każdy portal
napakowany jest takim chłamem i taki ich teraz urok, że mają w sobie wszystko,
i zarazem poza paroma elementami jedno wielkie nic w postaci różnej e-komercji.

Grunt, że graficznie ładnie i wszystko wydaje się czysto i bardziej przejrzyście.
poza tym: http://img193.imageshack.us/img193/5996/001cm.png (przy rozdzielczości 1280x1024)

- kontakt z... + mail + gg + skype = za bardzo w kupie
- klauzula o rozpowszechnianiu niepotrzebnie rozbita
- serwisy za blisko kontaktu, a Świdnik - maila.

---

@stefan - http://m.dziennikwschodni.pl/
akurat z tymi linkami coś zrobić to jest dobry pomysł,
też tak ostatnio pomyślałem testując mobilną wersję.

Wszystko skromne jak trzeba, poza długimi/napakowanymi linkami [:
Tu podobnie: apps/pbcs.dll/ - i już 14 znaków mniej w adresie.

---

przy nowej wersji zdałem sobie sprawę, że ja osobiście wykorzystuje naprawdę,
skrajnie niewielką część rzeczy która umieszczona jest na tej stronie, część
mam wrażenie, że się niepotrzebnie powiela jednak trudno coś z nimi zrobić.

... rozwiń
Avatar
grr / 12 sierpnia 2011 o 12:56
Za dużo ramek, za mało światła między nimi. Strona jest długa, długo się ładuje, a kiedy chce się ją przewinąć do samego dołu to mozna się w trakcie zgubić. Moim zdaniem lepiej podlinkowac wyraźnie do podstron/podserwisów niż umieszczać skróty ich treści w ramkach - dla dobra naszego zepsutego wzroku... Tyle że wymagałoby to zupełnie nowego spojrzenia na portal i prawdziwych testów funkcjonalności.
Avatar
Franek / 12 sierpnia 2011 o 12:50
[quote name='stefan' timestamp='1313145128' post='513888']
zanim zmieniliście wygląd strony, prosiłem żebyście tego nie robili (takich głosów było więcej), poprzedni był czytelniejszy, teraz wchodzę bardzo rzadko na waszą stronę, bo jest fatalna, moja rada (wasza sprawa czy jej posłuchacie, najwyżej za pół roku znowu będziecie zmieniać bo nie będzie zainteresowania)jest taka: strona powinna być maksymalnie prosta, bez żadnych bajerów, prosty również powinien być sposób tworzenie komentarzy itd,
[/quote]

Zgadza się, cały świat dąży do prostoty i przejrzystości. Popatrzcie chociaż na Google. Tak na prawdę na stronie DW nie są potrzebne żadne linki bo wszystko jest na stronie głównej.
[quote name='stefan' timestamp='1313145128' post='513888']
zanim zmieniliście wygląd strony, prosiłem żebyście tego nie robili (takich głosów było więcej), poprzedni był czytelniejszy, teraz wchodzę bardzo rzadko na waszą stronę, bo jest fatalna, moja rada (wasza sprawa czy jej posłuchacie, najwyżej za pół roku znowu będziecie zmieniać bo nie będzie zainteresowania)jest taka: strona powinna być maksymalnie prosta, bez żadnych bajerów, prosty również powinien być sposób tworzenie komentarzy itd,
[/quote]rozwiń
Avatar
stefan / 12 sierpnia 2011 o 12:32
zanim zmieniliście wygląd strony, prosiłem żebyście tego nie robili (takich głosów było więcej), poprzedni był czytelniejszy, teraz wchodzę bardzo rzadko na waszą stronę, bo jest fatalna, moja rada (wasza sprawa czy jej posłuchacie, najwyżej za pół roku znowu będziecie zmieniać bo nie będzie zainteresowania)jest taka: strona powinna być maksymalnie prosta, bez żadnych bajerów, prosty również powinien być sposób tworzenie komentarzy itd,
Avatar
Moderator / 12 sierpnia 2011 o 11:02
[quote name='kond' timestamp='1313129139' post='513797']
To jeszcze raz ja. Nawet Kurier Lubelski ma przyjazne linki. Takich podstaw Wam brak. O natrętnych reklamach nie wspomnę. Albo zarabiacie na nas albo przekazujecie nam informacje. Ciekawe czy tym razem po wielu nieprzychylnych komentarzach również usuniecie tą wiadomość w siną dal ?
[/quote]
Dziennik Wschodni opiera się głównie na stałych użytkownikach, powracających na naszą stronę ze względu na atrakcyjne treści, a nie na przypadkowych kliknięciach z wyszukiwarek. Mimo braku przyjaznych linków, nasze artykuły pozycjonują się bardzo dobrze, bo zawierają oryginalne i niepowtarzalne treści. Nie robimy więc wielkiego problemu z braku przyjaznych linków.

Co do reklam - jak już ktoś tu słusznie napisał - są niestety nieodzowne w dzisiejszych czasach. Dostajemy od Was informacje na temat bannerów, które szczególnie przeszkadzają w oglądaniu strony i na bieżąco staramy się eliminować te problemy, poprawiać reklamy.

Nie usuwamy komentarzy, chyba że są wulgarne i obraźliwe.
[quote name='kond' timestamp='1313129139' post='513797']
To jeszcze raz ja. Nawet Kurier Lubelski ma przyjazne linki. Takich podstaw Wam brak. O natrętnych reklamach nie wspomnę. Albo zarabiacie na nas albo przekazujecie nam informacje. Ciekawe czy tym razem po wielu nieprzychylnych komentarzach również usuniecie tą wiadomość w siną dal ?
[/quote]
Dziennik Wschodni opiera się głównie na stałych użytkownikach, powracających na naszą stronę ze względu na atrakcyjne treści, a nie na przypadkowych klikni... rozwiń
Avatar
kond / 12 sierpnia 2011 o 09:48
@Ciekawy , @imie:

Dla Waszej ciekawości bo widzę, że ciemni jesteście w tym temacie
- http://seo.malopolska.pl/kurs/czym-sa-przyjazne-linki/
- http://sf.jogger.pl/2007/05/19/przyjazne-linki/
- http://northpole.pl/przyjazne-linki/

Może teraz najpierw poczytacie zanim kogoś skrytykujecie... Podałem przykład Kuriera jako najlepszy z możliwych - w końcu to bezpośrednia konkurencja DW - do tego tak ostro krytykowana w momencie przejścia KL na system portalowy o czym Wy już pewnie nie pamiętacie...

@from toleranted:
Masz rację, można zainstalować Ad block ale jak to wytłumaczysz ludziom, którzy do tej pory korzystają jeszcze z IE6 i jest ich jeszcze spory procent ogółu ?


Wracając do strony: czy mnie oko myli, że zmienia się tylko kolorystyka? Jeśli tak to obecna jest sto razy lepsza
@Ciekawy , @imie:

Dla Waszej ciekawości bo widzę, że ciemni jesteście w tym temacie
- http://seo.malopolska.pl/kurs/czym-sa-przyjazne-linki/
- http://sf.jogger.pl/2007/05/19/przyjazne-linki/
- http://northpole.pl/przyjazne-linki/

Może teraz najpierw poczytacie zanim kogoś skrytykujecie... Podałem przykład Kuriera jako najlepszy z możliwych - w końcu to bezpośrednia konkurencja DW - do tego tak ostro krytykowana w momencie przejścia KL na system portalowy o czym Wy już pewnie nie pamiętacie...
rozwiń
Avatar
wideo / 16 sierpnia 2011 o 15:29
Kiedy oglądam film wideo i najadę na ikonki z prawej strony (przez przypadek), to od razu przełącza mi się player. To bardzo niefunkcjonalne.
Avatar
Gość / 14 sierpnia 2011 o 17:07
nareszcie bo ostatnia wersja jest NIESTRAWNA, tylko jedno ale ,CZY MUSIMY WPISYWAĆ GŁUPAWE SŁÓWKA PO ANGIELSKU nie można wrócić do wersji z cyferkami i literkami?????????
nareszcie bo ostatnia wersja jest NIESTRAWNA, tylko jedno ale ,CZY MUSIMY WPISYWAĆ GŁUPAWE SŁÓWKA PO ANGIELSKU nie można wrócić do wersji z cyferkami i literkami????????? rozwiń
Avatar
Moderator / 12 sierpnia 2011 o 14:48
Dzięki za konstruktywne komentarze. Zbieramy, notujemy, będziemy działać...
Avatar
Andrzej / 12 sierpnia 2011 o 14:03
Nowa wersja dziennika podoba mi się
Avatar
abc / 12 sierpnia 2011 o 13:10
akurat z tymi linkami coś zrobić to jest dobry pomysł,
też tak ostatnio pomyślałem testując mobilną wersję.

Wszystko skromne jak trzeba, poza długimi/napakowanymi linkami [:
Tu podobnie: apps/pbcs.dll/ - i już 14 znaków mniej w adresie.

---

przy nowej wersji zdałem sobie sprawę, że ja osobiście wykorzystuje naprawdę,
skrajnie niewielką część rzeczy która umieszczona jest na tej stronie, część
mam wrażenie, że się niepotrzebnie powiela jednak trudno coś z nimi zrobić.

Sorry, bo pewnie źle trochę to zabrzmi, ale gdzie nie spojrzeć to każdy portal
napakowany jest takim chłamem i taki ich teraz urok, że mają w sobie wszystko,
i zarazem poza paroma elementami jedno wielkie nic w postaci różnej e-komercji.

Grunt, że graficznie ładnie i wszystko wydaje się czysto i bardziej przejrzyście.
poza tym: http://img193.imageshack.us/img193/5996/001cm.png (przy rozdzielczości 1280x1024)

- kontakt z... + mail + gg + skype = za bardzo w kupie
- klauzula o rozpowszechnianiu niepotrzebnie rozbita
- serwisy za blisko kontaktu, a Świdnik - maila.

---

@stefan - http://m.dziennikwschodni.pl/
akurat z tymi linkami coś zrobić to jest dobry pomysł,
też tak ostatnio pomyślałem testując mobilną wersję.

Wszystko skromne jak trzeba, poza długimi/napakowanymi linkami [:
Tu podobnie: apps/pbcs.dll/ - i już 14 znaków mniej w adresie.

---

przy nowej wersji zdałem sobie sprawę, że ja osobiście wykorzystuje naprawdę,
skrajnie niewielką część rzeczy która umieszczona jest na tej stronie, część
mam wrażenie, że się niepotrzebnie powiela jednak trudno coś z nimi zrobić.

... rozwiń
Avatar
grr / 12 sierpnia 2011 o 12:56
Za dużo ramek, za mało światła między nimi. Strona jest długa, długo się ładuje, a kiedy chce się ją przewinąć do samego dołu to mozna się w trakcie zgubić. Moim zdaniem lepiej podlinkowac wyraźnie do podstron/podserwisów niż umieszczać skróty ich treści w ramkach - dla dobra naszego zepsutego wzroku... Tyle że wymagałoby to zupełnie nowego spojrzenia na portal i prawdziwych testów funkcjonalności.
Avatar
Franek / 12 sierpnia 2011 o 12:50
[quote name='stefan' timestamp='1313145128' post='513888']
zanim zmieniliście wygląd strony, prosiłem żebyście tego nie robili (takich głosów było więcej), poprzedni był czytelniejszy, teraz wchodzę bardzo rzadko na waszą stronę, bo jest fatalna, moja rada (wasza sprawa czy jej posłuchacie, najwyżej za pół roku znowu będziecie zmieniać bo nie będzie zainteresowania)jest taka: strona powinna być maksymalnie prosta, bez żadnych bajerów, prosty również powinien być sposób tworzenie komentarzy itd,
[/quote]

Zgadza się, cały świat dąży do prostoty i przejrzystości. Popatrzcie chociaż na Google. Tak na prawdę na stronie DW nie są potrzebne żadne linki bo wszystko jest na stronie głównej.
[quote name='stefan' timestamp='1313145128' post='513888']
zanim zmieniliście wygląd strony, prosiłem żebyście tego nie robili (takich głosów było więcej), poprzedni był czytelniejszy, teraz wchodzę bardzo rzadko na waszą stronę, bo jest fatalna, moja rada (wasza sprawa czy jej posłuchacie, najwyżej za pół roku znowu będziecie zmieniać bo nie będzie zainteresowania)jest taka: strona powinna być maksymalnie prosta, bez żadnych bajerów, prosty również powinien być sposób tworzenie komentarzy itd,
[/quote]rozwiń
Avatar
stefan / 12 sierpnia 2011 o 12:32
zanim zmieniliście wygląd strony, prosiłem żebyście tego nie robili (takich głosów było więcej), poprzedni był czytelniejszy, teraz wchodzę bardzo rzadko na waszą stronę, bo jest fatalna, moja rada (wasza sprawa czy jej posłuchacie, najwyżej za pół roku znowu będziecie zmieniać bo nie będzie zainteresowania)jest taka: strona powinna być maksymalnie prosta, bez żadnych bajerów, prosty również powinien być sposób tworzenie komentarzy itd,
Avatar
Moderator / 12 sierpnia 2011 o 11:02
[quote name='kond' timestamp='1313129139' post='513797']
To jeszcze raz ja. Nawet Kurier Lubelski ma przyjazne linki. Takich podstaw Wam brak. O natrętnych reklamach nie wspomnę. Albo zarabiacie na nas albo przekazujecie nam informacje. Ciekawe czy tym razem po wielu nieprzychylnych komentarzach również usuniecie tą wiadomość w siną dal ?
[/quote]
Dziennik Wschodni opiera się głównie na stałych użytkownikach, powracających na naszą stronę ze względu na atrakcyjne treści, a nie na przypadkowych kliknięciach z wyszukiwarek. Mimo braku przyjaznych linków, nasze artykuły pozycjonują się bardzo dobrze, bo zawierają oryginalne i niepowtarzalne treści. Nie robimy więc wielkiego problemu z braku przyjaznych linków.

Co do reklam - jak już ktoś tu słusznie napisał - są niestety nieodzowne w dzisiejszych czasach. Dostajemy od Was informacje na temat bannerów, które szczególnie przeszkadzają w oglądaniu strony i na bieżąco staramy się eliminować te problemy, poprawiać reklamy.

Nie usuwamy komentarzy, chyba że są wulgarne i obraźliwe.
[quote name='kond' timestamp='1313129139' post='513797']
To jeszcze raz ja. Nawet Kurier Lubelski ma przyjazne linki. Takich podstaw Wam brak. O natrętnych reklamach nie wspomnę. Albo zarabiacie na nas albo przekazujecie nam informacje. Ciekawe czy tym razem po wielu nieprzychylnych komentarzach również usuniecie tą wiadomość w siną dal ?
[/quote]
Dziennik Wschodni opiera się głównie na stałych użytkownikach, powracających na naszą stronę ze względu na atrakcyjne treści, a nie na przypadkowych klikni... rozwiń
Avatar
kond / 12 sierpnia 2011 o 09:48
@Ciekawy , @imie:

Dla Waszej ciekawości bo widzę, że ciemni jesteście w tym temacie
- http://seo.malopolska.pl/kurs/czym-sa-przyjazne-linki/
- http://sf.jogger.pl/2007/05/19/przyjazne-linki/
- http://northpole.pl/przyjazne-linki/

Może teraz najpierw poczytacie zanim kogoś skrytykujecie... Podałem przykład Kuriera jako najlepszy z możliwych - w końcu to bezpośrednia konkurencja DW - do tego tak ostro krytykowana w momencie przejścia KL na system portalowy o czym Wy już pewnie nie pamiętacie...

@from toleranted:
Masz rację, można zainstalować Ad block ale jak to wytłumaczysz ludziom, którzy do tej pory korzystają jeszcze z IE6 i jest ich jeszcze spory procent ogółu ?


Wracając do strony: czy mnie oko myli, że zmienia się tylko kolorystyka? Jeśli tak to obecna jest sto razy lepsza
@Ciekawy , @imie:

Dla Waszej ciekawości bo widzę, że ciemni jesteście w tym temacie
- http://seo.malopolska.pl/kurs/czym-sa-przyjazne-linki/
- http://sf.jogger.pl/2007/05/19/przyjazne-linki/
- http://northpole.pl/przyjazne-linki/

Może teraz najpierw poczytacie zanim kogoś skrytykujecie... Podałem przykład Kuriera jako najlepszy z możliwych - w końcu to bezpośrednia konkurencja DW - do tego tak ostro krytykowana w momencie przejścia KL na system portalowy o czym Wy już pewnie nie pamiętacie...
rozwiń