wtorek, 20 lutego 2018 r.

Polecamy

REGULAMIN KONKURSU "Nasze Dobre Lubelskie”

  Edytuj ten wpis
Dodano: 22 listopada 2011, 17:05

(przyznawany przez Media Regionalne Sp. z o.o. – wydawcę Dziennika Wschodniego)

I. Cel Konkursu

Celem Konkursu jest wyłonienie i wypromowanie firm, usług oraz produktów wytwarzanych przez przedsiębiorstwa z województwa lubelskiego. Konkurs ma promować firmy, usługi i produkty, które ze względu na swoją jakość, popularność wśród konsumentów reprezentują wzór godny do naśladowania. Konkurs jest adresowany do wszystkich firm działających na terenie województwa lubelskiego.

II. Organizator Konkursu

Konkurs organizuje: Media Regionalne Sp. z o.o. wydawca Dziennika Wschodniego
Warszawa ulica Prosta 51, oddział w Lublinie ulica Staszica 20

III. Tytuły i wyróżnienia

Kategoria produkt lub usługa:
1) "Nasze Dobre Lubelskie – produkt,usługa”– Znak Jakości Dziennika Wschodniego (wybór przez kapitułę, tylko jeden tytuł)
2) "Nasze Dobre Lubelskie – produkt,usługa”– Wybór Mieszkańców Województwa (jeden tytuł)
3) "Nasze Dobre Lubelskie – produkt,usługa”– wyróżnienie– Wybór Kapituły

Kategoria firma:
1.) "Nasze Dobre Lubelskie - firma” – Wybór Mieszkańców Województwa

Wyróżnienia:
Kapituła Konkursu może przyznać dodatkowe wyróżnienia, w przypadku dużej liczby firm oraz wysokiej jakości produktów biorących udział w Konkursie. Kategorie przyznawanych wyróżnień będą przedmiotem odrębnych ustaleń Kapituły.

IV. Uprawnienia Laureatów i nagrody

1. Laureatom w kategorii produkt lub usługa, przysługuje prawo do posługiwania się tytułem czy wyróżnieniem, przez okres 2 lat, w celach promocyjno–reklamowych oraz logiem Konkursu z napisem – zgodnym z przyznanym tytułem:
2. Zdobywca tytułu "Nasze Dobre Lubelskie – produkt,usługa”– Znak Jakości Dziennika Wschodniego (wybrany przez kapitułę konkursu) zostanie uhonorowany przez wydawcę Dziennika Wschodniego tj. Media Regionalne Sp. z o.o. nagrodą w wysokości 10 000 złotych, do wykorzystania w formie reklamy firmy w Dzienniku Wschodnim – wydanie papierowe, na warunkach określonych w umowie, której wzór stanowi Załącznik do regulaminu.
3.Zdobywcy tytułu "Nasze Dobre Lubelskie – produkt,usługa”– Wybór Mieszkańców Województwa (wybrany przez głosy mieszkańców Województwa) zostaną uhonorowani przez wydawcę Dziennika Wschodniego tj. Media Regionalne Sp. z o.o., nagrodą w wysokości 5 000 złotych, do wykorzystania w formie reklamy firmy w Dzienniku Wschodnim – wydanie papierowe, na warunkach określonych w umowie, której wzór stanowi Załącznik do regulaminu.
4. Zdobywca tytułu "Nasze Dobre Lubelskie - firma” (wybrany przez mieszkańców województwa) zostanie uhonorowany przez wydawcę Dziennika Wschodniego tj. Media Regionalne Sp. z o.o. nagrodą w wysokości 10 000 złotych, do wykorzystania w formie reklamy firmy w Dzienniku Wschodnim na warunkach określonych w umowie, której wzór stanowi Załącznik do regulaminu.
5. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone – zareklamowane – w Dzienniku Wschodnim.

V. Kapituła Konkursu

Kapitułę Konkursu powołują organizatorzy. W skład Kapituły Konkursu wchodzą osoby zaufania publicznego, specjaliści z dziedziny jakości, marketingu, przedstawiciele mediów. Kapituła Konkursu może wizytować firmy, będące producentami ocenianych produktów. Kapituła zostanie powołana przez organizatora do końca listopada 2011.

VI. Kryteria udziału w Konkursie

Do udziału w Konkursie można zgłaszać produkty i firmy , które spełniają następujące wymogi:
a) prowadzą działalność gospodarczą w woj. lubelskim
b) prowadzą działalność gospodarczą od co najmniej 1 roku,
c) posiadają wszelkie upoważnienia, certyfikaty i zezwolenia, dopuszczające zgłaszane produkty do obrotu na rynku polskim,
d) zgłaszane produkty stanowią ich własność i nie są produkowane na podstawie umowy licencyjnej.

VII. Termin zgłoszenia produktów

– Produkty można zgłaszać od 27.10.2011 do 09.12.2011. Okres zgłaszania produktów może ulec wydłużeniu
– Do udziału w Konkursie produkty mogą zgłaszać sami producenci, firmy a także kontrahenci – osoby fizyczne, podmioty gospodarcze, organizacje, instytucje, stowarzyszenia. Ostateczna decyzja udziału produktu lub firmy w Konkursie należy jednak do producenta, firmy.
– Do Konkursu mogą być zgłaszane produkty lub grupy produktów (o tej samej nazwie, a różnych kształtach czy walorach – wytwarzane w oparciu o tę samą technologię).
– Do jednej edycji Konkursu mogą być zgłoszone maksymalnie trzy produkty tego samego producenta.

VIII. Termin zgłoszenia firm

– Firmy można zgłaszać od 27.10.2011 do 09.12.2011. Okres zgłaszania może ulec wydłużeniu
– Do udziału w Konkursie mogą zgłaszać się sami producenci, firmy a także kontrahenci – osoby fizyczne, podmioty gospodarcze, organizacje, instytucje, stowarzyszenia. Ostateczna decyzja udziału firmy w Konkursie należy jednak do firmy.

IX. Zasady wyboru produktów

Kategoria produkt lub usługa:
– I – Czytelnicy Dziennika Wschodniego przysyłają SMS–y na wybrany produkt, usługę . Wybór zostanie dokonany, na podstawie liczby nadesłanych głosów, tytuł przyznany przez czytelników to "Nasze Dobre Lubelskie –produkt usługa Wybór mieszkańców Województwa

– II – Kapituła Konkursu spośród zgłoszonych produktów wybiera i nadaje tytuł "Nasze Dobre Lubelskie produkt,usługa” – Znak Jakości Dziennika Wschodniego

X. Zasady wyboru firm

Kategoria firma:
– I – Czytelnicy Dziennika Wschodniego przysyłają SMS–y na wybraną firmę . Wybór zostanie dokonany, na podstawie liczby nadesłanych głosów, tytuł przyznany przez czytelników to "Nasze Dobre Lubelskie – firma Wybór mieszkańców Województwa


XI. Opłaty

Kategoria produkt lub usługa:
Opłata rejestracyjna za zgłoszenie jednego produktu, (jednej grupy produktów) wynosi: 1 500 zł netto. Jest to opłata, m.in. za ekspozycję produktów na łamach Dziennika Wschodniego, organizację i obsługę Konkursu. W przypadku zgłoszenia dwóch lub trzech produktów – opłata rejestracyjna za drugi produkt wynosi:1 000 zł i za każdy następny wynosi 500zł.
Koszty związane z uczestnictwem w konkursie ponosi producent lub firma, decydujący się na udział w nim.

Dodatkowo, w ramach wniesionej opłaty organizator przewidział wydanie specjalnego dodatku podsumowującego plebiscyt. W dodatku tym zostaną zaprezentowani wszyscy uczestnicy plebiscytu.

Kategoria firma:
Opłata rejestracyjna za zgłoszenie wynosi: 2 500 zł netto. Jest to opłata, m.in. za promocję firmy na łamach Dziennika Wschodniego, organizację i obsługę Konkursu.
Dodatkowo, w ramach wniesionej opłaty organizator przewidział wydanie specjalnego dodatku podsumowującego plebiscyt. W dodatku tym zostaną zaprezentowani wszyscy uczestnicy plebiscytu.
Koszty związane z uczestnictwem w konkursie ponosi firma, decydujący się na udział w nim.

XII. Przebieg Konkursu

1. Ogłoszenie Konkursu – 27-10.2011r.
2. Powołanie Kapituły Konkursu – zostanie ona powołana przez organizatorów do końca listopada 2011
3. Etap pierwszy – Składanie zgłoszeń uczestnictwa w Konkursie.
a) Firmy, producenci chcący wziąć udział w Konkursie, którzy spełniają wymogi regulaminu, przysyłają do redakcji Dziennika Wschodniego wypełnione deklaracje uczestnictwa, które zostaną opublikowane w Dzienniku Wschodnim. Deklaracje będą publikowane także na stronie internetowej:
www.dziennikwschodni.pl. Zgłoszenia mogą także przysyłać konsumenci, firmy, instytucje.
b) Z firmą, producentem zgłoszonego produktu skontaktuje się pracownik Dziennika Wschodniego – organizator Konkursu, aby dokonać dalszych niezbędnych formalności zgłoszeniowych.
c) W terminie wskazanym przez organizatora uczestnicy Konkursu dostarczą materiały informacyjne dot. prowadzonej działalności w przypadku produktów lub usług próbki produktów zgłoszonych do Konkursu, celem ich oceny oraz przygotowania materiałów reklamowych.
d) Kapituła Konkursu na podstawie nadesłanych materiałów dokona wstępnej oceny produktów zgłoszonych do Konkursu i sporządzi pełną listę produktów dopuszczonych
do udziału w Konkursie.
e) Firmy zgłaszające swój produkt do Konkursu zostaną poinformowane o dopuszczeniu produktu do Konkursu.
f) Kapituła Konkursu ogłosi pełną listę produktów biorących udział w Konkursie do dnia 13.01.2012r. na łamach Dziennika Wschodniego
4. Etap drugi – Głosowanie.
a) Po zakwalifikowaniu firm, produktów do uczestnictwa w Konkursie przeprowadzona zostanie akcja promocyjna polegająca na publikowaniu w Dzienniku Wschodnim – (przedstawianiu na zdjęciach) produktów i adresów ich producentów biorących udział w Konkursie. Przewidziane jest przynajmniej 10–krotne opublikowanie w Dzienniku Wschodnim zdjęć. Informacje o firmach lub zdjęcia produktów będą publikowane w Dzienniku Wschodnim.

XIII Postanowienia końcowe

1. Kapituła Konkursu zastrzega sobie prawo do cofnięcia lub zawieszenia prawa do przyznanego tytułu, w przypadku stwierdzenia znacznego pogorszenia się jakości nagrodzonego produktu lub przeniesienia produkcji wyrobu poza granice województwa lubelskiego.
2. Kapituła Konkursu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie Konkursu.
3. Obsługę Konkursu prowadzi Dział Marketingu Dziennika Wschodniego.
4. Niniejszy regulamin jest dostępny w redakcji Dziennika Wschodniego, ul. Staszica 20, Lublin.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

komentarze (0)0
polubienia (0)0
19-02-2018

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!