sobota, 24 marca 2018 r.

Polecamy

Regulamin plebiscytu Belfer Roku 2011

  Edytuj ten wpis
Dodano: 11 stycznia 2012, 10:34

I. Postanowienia ogólne

1. Organizatorem Plebiscytu są Media Regionalne Sp. z o.o. wydawca ‘' Dziennika Wschodniego'' , ‘' Moje Miasto Lublin'' i wydania internetowego www.dziennikwschodni.pl, www.mmlublin.pl z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prostej 51, oddział w Lublinie, ul. Staszica 20.
2. Czas trwania Plebiscytu ustala się na okres: od 14.paździrnika 2011 do 25 stycznia 2012 roku. Organizator zastrzega sobie możliwość przedłużenia czasu trwania plebiscytu.
3. Plebiscyt ma charakter otwarty. Czytelnicy mogą zgłaszać swoje propozycje w okresie od 14 października do 16 listopada 2011 roku i głosować na nie od 16 listopada 2011 do 19 stycznia 2012 roku do godz. 23.59.

II. Zasady Plebiscytu

Plebiscyt polega na wybraniu przez Czytelników zwycięzców w następujących kategoriach: nauczyciel przedszkolny, nauczyciel szkoły podstawowej, nauczyciel gimnazjum, nauczyciel szkoły średniej.

1. Udział

1. Udział w plebiscycie biorą nauczyciele zgłoszeni przez Czytelników "Dziennika Wschodniego” Zgłoszenia można przesyłać drogą elektroniczną na adres belfer@dziennikwschodni.pl oraz poprzez kupony zamieszczane na łamach ,,Dziennika Wschodniego'' w okresie od 14 paździrnika do 10 listopada 2011. Dane powinny zawierać: imię i nazwisko nauczyciela, szkoła, uzasadnienie nominacji, mile widziane jest zdjęcie nominowanej osoby, imię i nazwisko osoby zgłaszającej, tel. kontaktowy oraz zgodę na przetwarzanie przez Organizatora przesłanych materiałów
2. Nauczyciele mogą być także zgłaszani podczas trwania plebiscytu. Zgłoszenia będzie można nadsyłać kuponami, zamieszczonymi na łamach gazety w środy oraz drogą elektroniczną na adres belfer@dziennikwschodni.pl. Głosowanie na zgłoszonych w trakcie trwania plebiscytu kandydatów nie zostanie przedłużone, zakończy się 19 stycznia 2012 roku jak wszystkich innych kandydatur.

2. Głosowanie

1. Głosowanie w Plebiscycie odbywa się za pośrednictwem SMS-ów
2. Dla osób głosujących za pośrednictwem SMS-ów został przydzielony numer 71466 i prefiksy:
* w kategorii nauczyciel przedszkolny – PRZED. nr kandydata
* w kategorii nauczyciel szkoły podstawowej – PODST. nr kandydata
* w kategorii nauczyciel gimnazjum – GIMN. nr kandydata
* w kategorii nauczyciel szkoły średniej – SRED. nr kandydata
Koszt jednego SMS-a to 1,23 zł z VAT.

3. W celu ułatwienia głosowania poszczególnym kandydatom w każdej z czterech kategorii do tytułu Belfer Roku 2011 zostaną przydzielone numery porządkowe (Np. GIMN. 99).
4. Jedna osoba może wysłać dowolną ilość SMS-ów.
5. Uczestnik plebiscytu poprzez wysłanie SMS-a z głosem na wybraną opcję, zamawia wiadomość informacyjno-reklamową sponsora plebiscytu i/lub partnerów reklamowych organizatora. Wysyłanie wiadomości może być zablokowane po wysłaniu e-maila na adres agnieszka.dragan@dziennikwschodni.pl . W treści maila należy podać swój nr telefonu i zgłosić prośbę odnośnie usunięcia tego nr z bazy.

III. Nagradzanie

1. W Plebiscycie Belfer Roku 2011 przewidziane są statuetki oraz pamiątkowe dyplomy dla kandydatów, którzy otrzymają największą ilość głosów:
2.Wyniki Plebiscytu opublikujemy w wydaniu magazynowym "Dziennika Wschodniego” w styczniu 2012 r. Wręczenie nagród nastąpi na Gali Finałowej w styczniu 2012 r.
3. Kapituła plebiscytu niezależnie przyzna nagrody honorowe dla nauczycieli w każdej z kategorii.

IV. Warunki uczestnictwa

1. Uczestnicy Plebiscytu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, oddział w Lublinie, ul. Staszica 20, 20-081 Lublin.
2. Organizator informuje, że zgodnie z art. 24 ust.1 pt. 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto uczestnikowi Plebiscytu przysługuje prawo wglądu do własnych danych oraz ich poprawiania.
3. Osoby biorące udział w plebiscycie zgadzają się na opublikowanie swoich zdjęć, imion i nazwisk na stronach redakcyjnych "Dziennika Wschodniego”, "Mojego Miasta Lublin” oraz w portalu dziennikwschodni.pl. oraz mmlublin.pl

V. Postanowienia końcowe

1. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Plebiscytu. Udział w Plebiscycie jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.
2. Organizatorowi przysługuje wyłączne prawo do wyłonienia zdobywców nagród w oparciu o zasady określone w niniejszym Regulaminie.
3. Ewentualne reklamacje uczestników Plebiscytu są przyjmowane w ciągu 14 dni od daty ogłoszenia wyników, wyłącznie w trybie korespondencji na adres: Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Oddział w Lublinie, ul. Staszica 20”.
4. Spory odnoszące się i wynikające z udziału w Plebiscycie będą rozwiązywane przez organizatora Plebiscytu. Wszelkie decyzje organizatora będą wiążące i ostateczne.
5. Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Plebiscycie. Dotyczy to w szczególności zmian poszczególnych czynności konkursowych oraz specyfikacji nagród.
6. Organizator ustanawia adres korespondencyjny związany z zapytaniami dotyczącymi Plebiscytu: Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, oddział w Lublinie, ul. Staszica 20, 20-081 Lublin, e-mail: agnieszka.dragan@dziennikwschodni.pl
7. Organizator oświadcza, iż nagrody zostaną wręczone zgodnie z przepisami ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2000r. nr 14, poz. 176 ze zmianami).
8. W plebiscycie nie mogą brać udziału pracownicy, współpracownicy Mediów Regionalnych Sp. z o.o., oraz ich rodziny.
9. Organizator nie jest odpowiedzialny za wadliwość lub usterki nagrody otrzymanej w Plebiscycie.
10. Organizator ustanawia adresy korespondencyjne związane z zapytaniami dotyczącymi plebiscytu: Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, oddział w Lublinie, ul. Staszica 20, 20-081 Lublin, adres e-mail: agnieszka.dragan@dziennikwschodni.pl
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!