poniedziałek, 19 marca 2018 r.

Polecamy

REGULAMIN PLEBISCYTU MALUCH NA OKŁADKĘ 2014

  Edytuj ten wpis
Dodano: 1 lipca 2014, 00:01

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem plebiscytu jest Corner Media Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, Krakowskie Przedmieście 54, wydawca Dziennika Wschodniego

2. Czas trwania plebiscytu ustala się na okres od 1 lipca do 31 sierpnia 2014 roku. Konkurs ma charakter otwarty. Ogłoszenie o laureatach Konkursu nastąpi na łamach Dziennika Wschodniego we wrześniu 2014 roku

3. Osobą nadzorującą plebiscyt ze strony Organizatora jest:
- Agnieszka Dragan - kierownik działu marketingu, tel. 81 46 26 835

4. Wszystkie wątpliwości dotyczące plebiscytu należy wyjaśniać z powyższymi osobami
wyłącznie w formie korespondencji pisemnej na adres korespondencyjny siedziby, bądź e-mail: promocja@dziennikwschodni.pl

II. ZASADY KONKURSU

UDZIAŁ

1. Zgłoszenia kandydatów do plebiscytu odbywają się drogą mailową

2. W konkursie mogą wziąć udział dzieci, które nie ukończyły jeszcze 5 roku życia

3. Aby zgłosić udział dziecka w konkursie, należy przesłać e-mailem jego kolorowe zdjęcie na adres promocja@dziennikwschodni.pl. W treści maila powinny się znaleźć następujące dane:
- imię i nazwisko dziecka
- wiek
- imię i nazwisko rodzica/opiekuna
- adres, nr telefonu
- oraz zgoda na rozpowszechnianie wizerunku dziecka przez redakcje Dziennika Wschodniego i jego wydawcę.

4. Dzieci można zgłaszać od 1 do 16 lipca 2014r.

5. Nadesłanie zgłoszenia do plebiscytu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację fotografii, imienia, nazwiska i opisu w publikacjach związanych z plebiscytem.

6. Organizator plebiscytu nie przyjmuje odpowiedzialności za zgłoszenia nieprawdziwe. W przypadku, gdy takie zgłoszenie zostanie wykryte, Organizator na wniosek osoby zgłoszonej, bądź na podstawie własnej decyzji usunie fotografię i dane osobowe ze strony internetowej plebiscytu i z listy numerów do głosowania.

7. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji prawdziwości zgłoszenia i podanych w nim danych.

8. Organizator plebiscytu zastrzega sobie prawo odmówienia publikacji fotografii, która może w jakimkolwiek stopniu naruszać przepisy polskiego prawa i ogólnie przyjęte normy moralne.

9. Organizator plebiscytu zastrzega sobie prawo odmówienia publikacji fotografii nie spełniających podstawowych warunków technicznych i merytorycznych (niewyraźnych, na których twarz bądź sylwetka są niewidoczne).

GŁOSOWANIE

10. Głosowanie w plebiscycie "Maluch na okładkę” odbywa się za pośrednictwem SMS-ów i potrwa od 18 lipca do 31 sierpnia 2014 do godziny 23.59. SMS-y należy przesłać na nr 72069 w treści wpisując MALUCH. nr dziecka (np. MALUCH. 999). Koszt SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT. Z jednego numeru telefonu można wysłać nieograniczoną liczbę SMS-ów

11. W celu ułatwienia głosowania, poszczególnym dzieciom biorącym udział w plebiscycie zostaną przydzielone numery porządkowe.

12. Wysłanie SMS-a zgodnego ze wzorem podanym w rozdziale II punkcie 10 niniejszego Regulaminu jest jednoznaczne ze złożeniem oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem.

13. W przypadku jakichkolwiek odstępstw od podanego w punkcie 10 wzoru SMS (nie dotyczy numerów kandydatów) nie zostaje on uwzględniany.

14. Organizator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku, gdy treść SMS-a jest wadliwa z przyczyn nie leżących po stronie Organizatora.

15. Uczestnik plebiscytu poprzez wysłanie SMS-a z głosem na wybraną osobę, zamawia wiadomość informacyjno-reklamową sponsora plebiscytu i/lub partnerów reklamowych organizatora. Wysyłanie wiadomości może być zablokowane po wysłaniu e-maila na adres promocja@dziennikwschodni.pl . W treści maila należy podać swój nr telefonu i zgłosić prośbę odnośnie usunięcia tego nr z bazy.

NAGRADZANIE I NAGRODY

16. W plebiscycie nagrodzone zostanie dziecko, które uzyskają największą liczbę głosów za pośrednictwem SMS-ów.

17. Nagrody dla I miejsca:
* zdjęcie na okładce Magazynu Dziennika Wschodniego we wrześniu 2014 roku
* profesjonalna sesja zdjęciowa + fotoksiążka

18. Organizator oświadcza, iż nagrody zostaną wręczone zgodnie z przepisami ustawy z
dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2000r. nr
14, poz. 176 ze zmianami).

III. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Do udziału w plebiscycie można zgłaszać dzieci w wieku do 5 lat.
2. Organizator zastrzega sobie prawo nie publikowania fotografii anonimowych (nie podpisanych z imienia i nazwiska).

IV. DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU

1. Uczestnicy plebiscytu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Corner Media Sp. z o.o., z siedzibą w Lublinie, Krakowskie Przedmieście 54

2. Organizator informuje, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto uczestnikowi plebiscytu przysługuje prawo wglądu do własnych danych oraz ich poprawiania. Udział w plebiscycie nie jest uzależniony od wyrażenia zgody, o której mowa w rozdziale IV punkcie 1 niniejszego Regulaminu.

3. Osoby biorące udział w plebiscycie wyrażają zgodę na publikację nadesłanych zdjęć, imienia, nazwiska i miejsc zamieszkania na stronie internetowej www.dziennikwschodni.pl lub innej podstronie portalu oraz w papierowym wydaniu Dziennika Wschodniego

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1.Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady plebiscytu. Zgłoszenie się do plebiscytu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

2.Organizatorowi przysługuje wyłączne prawo do wyłonienia zdobywców nagród w oparciu o zasady określone w niniejszym Regulaminie.

3. W plebiscycie nie mogą brać udziału pracownicy, współpracownicy Corner Media Sp. z o.o., oraz ich rodziny.

4. Organizator ustanawia adresy korespondencyjne związane z zapytaniami dotyczącymi konkursu: Dziennik Wschodni, Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin,
e-mail: promocja@dziennikwschodni.pl
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!