wtorek, 23 stycznia 2018 r.

Polecamy

REGULAMIN PLEBISCYTU Nowożeńcy

  Edytuj ten wpis
Dodano: 13 lipca 2012, 17:24

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem plebiscytu są Media Regionalne Sp. z o.o., oddział w Lublinie z siedzibą przy ul. Staszica 20 w Lublinie, wydawca Dziennika Wschodniego

2. Czas trwania plebiscytu ustala się na okres od 29 czerwca do 21 września 2012. Konkurs ma charakter otwarty.

3. Osobami nadzorującymi plebiscyt ze strony Organizatora są:
- Agnieszka Dragan – specjalista ds. marketingu, tel. 81 46 26 835
- Ilona Siuda – specjalista ds. marketingu internetowego, tel. 81 46 26 809

4. Wszystkie wątpliwości dotyczące plebiscytu należy wyjaśniać z powyższymi osobami wyłącznie w formie korespondencji pisemnej na adres korespondencyjny siedziby, bądź e-mail: agnieszka.dragan@dziennikwschodni.pl lub ilona.siuda@dziennikwschodni.pl

II. ZASADY KONKURSU UDZIAŁ

1. Zgłoszenia kandydatów do plebiscytu odbywają się drogą mailową

2. W konkursie mogą wziąć udział pełnoletnie pary w dniu zgłoszenia z województwa lubelskiego, które planują ślub i wesele w 2013 roku.

3. Aby zgłosić udział w konkursie, należy przesłać e-mailem kolorowe zdjęcie pary na adres slub@dziennikwschodni.pl. W treści maila powinny się znaleźć następujące dane:
- imiona i nazwiska pary
- kilka słów na temat pary
- wiek
- adres, nr telefonu
- data ślubu
- oraz zgoda na rozpowszechnianie wizerunku przez redakcje Dziennika Wschodniego i jego wydawcę.

4. Zgłoszenia można przesyłać od 29 czerwca do 16 sierpnia 2012 r. Okres zgłaszania kandydatur może ulec wydłużeniu

5. Nadesłanie zgłoszenia do plebiscytu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację fotografii, imienia, nazwiska i opisu w publikacjach związanych z plebiscytem.

6. Organizator plebiscytu nie przyjmuje odpowiedzialności za zgłoszenia nieprawdziwe. W przypadku, gdy takie zgłoszenie zostanie wykryte, Organizator na wniosek osoby zgłoszonej, bądź na podstawie własnej decyzji usunie fotografię i dane osobowe ze strony internetowej plebiscytu i z listy numerów do głosowania.

7. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji prawdziwości zgłoszenia i podanych w nim danych.

8. Organizator plebiscytu zastrzega sobie prawo odmówienia publikacji fotografii, która może w jakimkolwiek stopniu naruszać przepisy polskiego prawa i ogólnie przyjęte normy moralne.

9. Organizator plebiscytu zastrzega sobie prawo odmówienia publikacji fotografii niespełniających podstawowych warunków technicznych i merytorycznych (niewyraźnych, na których twarz bądź sylwetka są niewidoczne).

10. Organizator zastrzega sobie prawo nie publikowania fotografii anonimowych (niepodpisanych z imienia i nazwiska) lub przesłanych bez zgody opiekunów prawnych)

GŁOSOWANIE

10. Głosowanie w plebiscycie Nowoźeńcy odbywa się za pośrednictwem SMS-ów i potrwa od 27 lipca do 21 września 2012. SMS-y należy przesłać na nr 71466 w treści wpisując slub. nr pary (np. slub.999). Koszt SMS-a 1,23 zł z VAT. Z jednego numeru telefonu można wysłać nieograniczoną liczbę SMS-ów

11. W celu ułatwienia głosowania, poszczególnym parom biorącym udział w plebiscycie zostaną przydzielone numery porządkowe.

12. Wysłanie SMS-a zgodnego ze wzorem podanym w rozdziale II punkcie 10 niniejszego Regulaminu jest jednoznaczne ze złożeniem oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem.

13. W przypadku jakichkolwiek odstępstw od podanego w punkcie 10 wzoru SMS (nie dotyczy numerów kandydatów) nie zostaje on uwzględniany.

14. Organizator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku, gdy treść SMS-a jest wadliwa z przyczyn nieleżących po stronie Organizatora.

15. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za SMS-y, które nie dotrą do organizatora z przyczyn nieleżących po jego stronie.

16. Uczestnik plebiscytu poprzez wysłanie SMS-a z głosem na wybraną osobę, zamawia wiadomość informacyjno-reklamową sponsora plebiscytu i/lub partnerów reklamowych organizatora. Wysyłanie wiadomości może być zablokowane po wysłaniu e-maila na adres agnieszka.dragan@dziennikwschodni.pl . W treści maila należy podać swój nr telefonu i zgłosić prośbę odnośnie usunięcia tego nr z bazy.
.NAGRADZANIE I NAGRODY

17. W plebiscycie nagrodzona zostanie para, które uzyska największą liczbę głosów za pośrednictwem SMS-ów.
Na zwycięzców czeka pakiet, który zawiera:
suknię ślubną od Agnieszki Tokarz-Iwanek o wartości 2500
garnitur od Pawo o wartości 1300
obrączki od Sawicki o wartości 1500
plenerową ślubną sesją zdjęciową od Love You So
samochód retro do ślubu od Agencji Ślubnej AVIS
makijaż wykona Emilia Make up Artist
fryzurę i manicure – salon fryzjersko kosmetyczny Fresh.
Oprawą muzyczną wesela zajmie się zespół muzyczny IVIS
kwiaty zapewni pracownia florystyczna Futura o wartości 900 zł
Planer ślubny
Dowolnie wybrane zabiegi wartości 300 zł ufundowany przez Salon Fryzjersko-Kosmetyczny El Lamis dla pary
Wspólny masaż aromaterapeutyczny i 2 godzinne wejście do strefy wodnej obejmującej basen, jacuzzi, saunę suchą i łaźnię parową , kolacja z kieliszkiem wina od Hotel Korona **** Spa & Wellness

Za drugie i trzecie miejsce:

Dowolnie wybrane zabiegi wartości 300 zł ufundowany przez Salon Fryzjersko-Kosmetyczny El Lamis dla pary

2 miejsce
Wspólny masaż klasyczny całego ciała
2 godzinne wejście do strefy wodnej obejmującej basen, jacuzzi, saunę suchą i łaźnię parową od Hotel Korona **** Spa & Wellness

3 miejsce
Wspólny masaż klasyczny pleców
2 godzinne wejście do strefy wodnej obejmującej basen, jacuzzi, saunę suchą i łaźnię parową od Hotel Korona **** Spa & Wellness

18. W przypadku wyboru droższej opcji niż wyżej wymienione należy opłacić różnicę wartości


19. Laureat przed odbiorem zobowiązany jest do wpłaty na konto Organizatora podatku od nagrody w wysokości 10% wartości nagrody.

20. Organizator oświadcza, iż nagrody zostaną wręczone zgodnie z przepisami ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2000r. nr 14, poz. 176 ze zmianami).


III. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Do udziału w plebiscycie mogą zgłaszać się pełnoletnie pary, które planują ślub na 2013 rok.
2. Organizator zastrzega sobie prawo nie publikowania fotografii anonimowych (niepodpisanych z imienia i nazwiska).
3. Pary muszą być z województwa lubelskiego.

IV. DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU

1. Uczestnicy plebiscytu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Media Regionalne Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, oddział w Lublinie przy ul. Staszica 20

2. Organizator informuje, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto uczestnikowi plebiscytu przysługuje prawo wglądu do własnych danych oraz ich poprawiania. Udział w plebiscycie nie jest uzależniony od wyrażenia zgody, o której mowa w rozdziale IV punkcie 1 niniejszego Regulaminu.

3. Osoby biorące udział w plebiscycie wyrażają zgodę na publikację nadesłanych zdjęć, imienia, nazwiska i miejsc zamieszkania na stronie internetowej www.dziennikwschodni.pl lub innej podstronie portalu oraz w papierowym wydaniu Dziennika Wschodniego

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1.Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady plebiscytu. Zgłoszenie się do plebiscytu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

2.Organizatorowi przysługuje wyłączne prawo do wyłonienia zdobywców nagród w oparciu o zasady określone w niniejszym Regulaminie.

3. W plebiscycie nie mogą brać udziału pracownicy, współpracownicy Mediów Regionalnych Sp. z o.o., oraz ich rodziny.

4. Ewentualne reklamacje uczestników plebiscytu są przyjmowane do dnia 30 sierpnia 2012 roku wyłącznie w trybie korespondencji na adres: Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oddział w Lublinie, ul. Staszica 20, e-mail: agnieszka.dragan@dziennikwschodni.pl; ilona.siuda@dziennikwschodni.pl

5.Spory odnoszące się i wynikające z plebiscytu będą rozwiązywane przez Organizatora.

6. Organizator ustanawia adresy korespondencyjne związane z zapytaniami dotyczącymi konkursu: Media Regionalne sp. z o.o., ul. Staszica 20, 20-081 Lublin, e-mail: agnieszka.dragan@dziennikwschodni.pl, ilona.siuda@dziennikwschodni.pl
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!