środa, 21 lutego 2018 r.

Polecamy

Regulamin plebiscytu Nowożeńcy 2013

  Edytuj ten wpis
Dodano: 12 listopada 2013, 09:55

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem plebiscytu są Media Regionalne Sp. z o.o., oddział w Lublinie z siedzibą przy ul. Krakowskie Przedmieście 54 w Lublinie, wydawca Dziennika Wschodniego
2. Czas trwania plebiscytu ustala się na okres od 25 października do 31 grudnia 2013. Konkurs ma charakter otwarty.
3. Osobami nadzorującymi plebiscyt ze strony Organizatora są:
- Agnieszka Dragan – specjalista ds. marketingu online, tel. 81 46 26 835
- Iwona Walkowicz – kierownik marketingu, tel. 81 46 26 839
4. Wszystkie wątpliwości dotyczące plebiscytu należy wyjaśniać z powyższymi osobami wyłącznie w formie korespondencji pisemnej na adres korespondencyjny siedziby, bądź e-mail: agnieszka.dragan@dziennikwschodni.pl lub iwona.walkowicz@dziennikwschodni.pl

II. ZASADY KONKURSU


UDZIAŁ

1. Zgłoszenia kandydatów do plebiscytu odbywają się drogą mailową
2. W konkursie mogą wziąć udział pary, które planują ślub i wesele w 2014 roku (uroczystość musi się odbyć na terenie województwa lubelskiego).
3. Aby zgłosić udział w konkursie, należy przesłać e-mailem kolorowe zdjęcie pary na adres slub@dziennikwschodni.pl. W treści maila powinny się znaleźć następujące dane:
- imiona i nazwiska pary
- kilka słów na temat pary
- wiek
- adres, nr telefonu
- data ślubu
- oraz zgoda na rozpowszechnianie wizerunku przez redakcje Dziennika Wschodniego i jego wydawcę.
4. Zgłoszenia można przesyłać od 25 października do 13 listopada 2013 r. Okres zgłaszania kandydatur może ulec wydłużeniu
5. Nadesłanie zgłoszenia do plebiscytu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację fotografii, imienia, nazwiska i opisu w publikacjach związanych z plebiscytem.
6. Organizator plebiscytu nie przyjmuje odpowiedzialności za zgłoszenia nieprawdziwe. W przypadku, gdy takie zgłoszenie zostanie wykryte, Organizator na wniosek osoby zgłoszonej, bądź na podstawie własnej decyzji usunie fotografię i dane osobowe ze strony internetowej plebiscytu i z listy numerów do głosowania.
7. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji prawdziwości zgłoszenia i podanych w nim danych.
8. Organizator plebiscytu zastrzega sobie prawo odmówienia publikacji fotografii, która może w jakimkolwiek stopniu naruszać przepisy polskiego prawa i ogólnie przyjęte normy moralne.
9. Organizator plebiscytu zastrzega sobie prawo odmówienia publikacji fotografii niespełniających podstawowych warunków technicznych i merytorycznych (niewyraźnych, na których twarz bądź sylwetka są niewidoczne).
10. Organizator zastrzega sobie prawo nie publikowania fotografii anonimowych (niepodpisanych z imienia i nazwiska)

GŁOSOWANIE

10. Głosowanie w plebiscycie Nowożeńcy 2013 odbywa się za pośrednictwem SMS-ów i potrwa od 15 listopada do 31 grudnia 2013 do godz. 12. SMS-y należy przesłać na nr 71466 w treści wpisując SLUB. nr pary (np. slub.999). Koszt SMS-a 1,23 zł z VAT. Z jednego numeru telefonu można wysłać nieograniczoną liczbę SMS-ów
11. W celu ułatwienia głosowania, poszczególnym parom biorącym udział w plebiscycie zostaną przydzielone numery porządkowe.
12. Wysłanie SMS-a zgodnego ze wzorem podanym w rozdziale II punkcie 10 niniejszego Regulaminu jest jednoznaczne ze złożeniem oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem.
13. W przypadku jakichkolwiek odstępstw od podanego w punkcie 10 wzoru SMS (nie dotyczy numerów kandydatów) nie zostaje on uwzględniany.
14. Organizator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku, gdy treść SMS-a jest wadliwa z przyczyn nieleżących po stronie Organizatora.
15. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za SMS-y, które nie dotrą do organizatora z przyczyn nieleżących po jego stronie.
16. Uczestnik plebiscytu poprzez wysłanie SMS-a z głosem na wybraną osobę, zamawia wiadomość informacyjno-reklamową sponsora plebiscytu i/lub partnerów reklamowych organizatora. Wysyłanie wiadomości może być zablokowane po wysłaniu e-maila na adres agnieszka.dragan@dziennikwschodni.pl. W treści maila należy podać swój nr telefonu i zgłosić prośbę odnośnie usunięcia tego nr z bazy.

NAGRADZANIE I NAGRODY

17. W plebiscycie nagrodzona zostanie para, które uzyska największą liczbę głosów za pośrednictwem SMS-ów.
Na zwycięzców czeka pakiet o łącznej wartości ponad 10 000 zł, w skład którego wchodzi:
• suknia ślubna – Eveline Style - wartości 2000 zł
• garnitur - Pawo - wartość 1000 zł
• obrączki - Sawicki – wartość 1500 zł
• plenerowa ślubna sesja zdjęciowa - Pro 2D Studio
• limuzyna do ślubu – A.M.P Limuzyna
• makijaż, fryzura oraz manicure dla Państwa Młodych – El Lamis
• pakiet florystyczny – Pracownia Florystyczna Flovernia – wartość 700 zł
• bielizna ślubna – Bardotka – wartość 300 zł
• pakiet SPA dla pary – Instytut Zdrowia i Urody BONSAI
• biżuteria do ślubu – Biżuteria od Andzi – wartość 1000 zł
Za drugie i trzecie miejsce:
• pakiet SPA dla pary – Instytut Zdrowia i Urody BONSAI
18. W przypadku wyboru droższej opcji niż wyżej wymienione należy opłacić różnicę wartości
19. Laureat przed odbiorem zobowiązany jest do wpłaty na konto Organizatora podatku od nagrody w wysokości 10% wartości nagrody.
20. Organizator oświadcza, iż nagrody zostaną wręczone zgodnie z przepisami ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2000r. nr 14, poz. 176 ze zmianami).

III. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Do udziału w plebiscycie mogą zgłaszać się pary, które planują ślub na 2014 rok. Ślub i wesele muszą mieć miejsce na terenie woj. lubelskiego
2. Organizator zastrzega sobie prawo nie publikowania fotografii anonimowych (niepodpisanych z imienia i nazwiska).

IV. DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU

1. Uczestnicy plebiscytu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Media Regionalne Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, oddział w Lublinie przy ul. Krakowskie Przedmieście 54
2. Organizator informuje, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto uczestnikowi plebiscytu przysługuje prawo wglądu do własnych danych oraz ich poprawiania. Udział w plebiscycie nie jest uzależniony od wyrażenia zgody, o której mowa w rozdziale IV punkcie 1 niniejszego Regulaminu.
3. Osoby biorące udział w plebiscycie wyrażają zgodę na publikację nadesłanych zdjęć, imienia, nazwiska i miejsc zamieszkania na stronie internetowej www.dziennikwschodni.pl lub innej podstronie portalu oraz w papierowym wydaniu Dziennika Wschodniego

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1.Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady plebiscytu. Zgłoszenie się do plebiscytu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
2.Organizatorowi przysługuje wyłączne prawo do wyłonienia zdobywców nagród w oparciu o zasady określone w niniejszym Regulaminie.
3. W plebiscycie nie mogą brać udziału pracownicy, współpracownicy Mediów Regionalnych Sp. z o.o., oraz ich rodziny.
4. Organizator ustanawia adresy korespondencyjne związane z zapytaniami dotyczącymi konkursu: Media Regionalne Sp. z o.o., ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, e-mail: agnieszka.dragan@dziennikwschodni.pl
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
john
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

john
john (24 listopada 2013 o 12:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

gdzie można zobaczyć pary ?? jest jakiś artkuł do tego ?

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!