wtorek, 20 marca 2018 r.

Polecamy

Regulamin Plebiscytu PIERWSZAKI ROKU 2011

  Edytuj ten wpis

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem plebiscytu są Media Regionalne Sp. z o.o., oddział w Lublinie z siedzibą przy ul. Staszica 20 w Lublinie, wydawca Dziennika Wschodniego i MM Moje Miasto Lublin

2. Czas trwania plebiscytu ustala się na okres od 14 września do 31 grudnia 2011 roku. Konkurs ma charakter otwarty. Ogłoszenie o laureatach Konkursu nastąpi na łamach Dziennika Wschodniego w dniu 6 stycznia 2012 r.

3. Osobami nadzorującymi plebiscyt ze strony Organizatora są:
- Agnieszka Dragan – specjalista ds. marketingu Dziennika Wschodniego, tel. 81 46 26 835
- Ilona Siuda - specjalista ds. marketingu On-line Dziennika Wschodniego, tel. 81 46 26 809

4. Wszystkie wątpliwości dotyczące plebiscytu należy wyjaśniać z powyższymi osobami wyłącznie w formie korespondencji pisemnej na adres korespondencyjny siedziby, bądź
e-mail: agnieszka.dragan@dziennikwschodni.pl lub ilona.siuda@dziennikwschodni.pl

II. ZASADY KONKURSU

UDZIAŁ

1. Zgłoszenia klas pierwszych do plebiscytu odbywają się drogą mailową.

2. Klasa, która chce wziąć udział w konkursie, musi przesłać do Organizatora pod adres pierwszaki@dziennikwschodni.pl oświadczenie zawierające następujące informacje:
a) nazwę klasy
b) adres szkoły
c) zdjęcie klasy
e) zgodę Dyrektora Szkoły lub rodziców na zamieszczenie zdjęcia klasy w Dzienniku Wschodnim oraz na www.dziennikwschodni.pl/pierwszaki

3. Klasy można zgłaszać od 14 września do 17 października 2011 r. Okres zgłaszania kandydatur może ulec wydłużeniu

4. Nadesłanie zgłoszenia do plebiscytu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację fotografii, nazwy klasy i adresu szkoły w publikacjach związanych z plebiscytem.

5. Organizator plebiscytu nie przyjmuje odpowiedzialności za zgłoszenia nieprawdziwe. W przypadku, gdy takie zgłoszenie zostanie wykryte, Organizator na wniosek osoby zgłoszonej, bądź na podstawie własnej decyzji usunie fotografię i dane osobowe ze strony internetowej plebiscytu i z listy numerów do głosowania.

6. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji prawdziwości zgłoszenia i podanych w nim danych.

7. Organizator plebiscytu zastrzega sobie prawo odmówienia publikacji fotografii, która może w jakimkolwiek stopniu naruszać przepisy polskiego prawa i ogólnie przyjęte normy moralne.

8. Organizator plebiscytu zastrzega sobie prawo odmówienia publikacji fotografii nie spełniających podstawowych warunków technicznych i merytorycznych (niewyraźnych, na których twarz bądź sylwetka są niewidoczne).

GŁOSOWANIE

9. Głosowanie w plebiscycie Pierwszaki Roku 2011 odbywa się za pośrednictwem SMS-ów i przebiega w dwóch etapach. I etap trwa od 19 października do 24 listopada 2011 do godziny 12. W jego wyniku zostanie wyłoniona Finałowa Dziesiątka (10 klas, które otrzymają największą liczbę głosów). II etap trwa od 25 listopada do 31 grudnia 2011 roku (do godziny 23.59). SMS należy przesłać na nr 72466 w treści wpisując KL. nr klasy (np. KL. 999). Koszt SMS-a 2,46 zł z VAT.

10. W celu ułatwienia głosowania, poszczególnym klasom biorącym udział w plebiscycie Pierwszaki roku 2011 zostaną przydzielone numery porządkowe.

11. Jedna osoba może przesłać dowolną ilość SMS-ów.

12. Wysłanie SMS-a zgodnego ze wzorem podanym w rozdziale II punkcie 9 niniejszego Regulaminu jest jednoznaczne ze złożeniem oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem.

13. W przypadku jakichkolwiek odstępstw od podanego w punkcie 9 wzoru SMS (nie dotyczy numeru klasy) nie zostaje on uwzględniany.

14. Organizator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku, gdy treść SMS-a jest wadliwa z przyczyn nie leżących po stronie Organizatora.

15. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za SMS-y, które nie dotrą do organizatora z przyczyn nie leżących po jego stronie.

16. Uczestnik plebiscytu poprzez wysłanie SMS-a z głosem na wybraną opcję, zamawia wiadomość informacyjno-reklamową sponsora plebiscytu i/lub partnerów reklamowych organizatora. Wysyłanie wiadomości może być zablokowane po wysłaniu e-maila na adres agnieszka.dragan@dziennikwschodni.pl . W treści maila należy podać swój nr telefonu i zgłosić prośbę odnośnie usunięcia tego nr z bazy.

NAGRADZANIE I NAGRODY

17. W konkursie tytułem Pierwszaki Roku 2011 nagrodzimy klasę, która uzyska największą liczbę głosów za pośrednictwem SMS-ów. Dodatkowo nagrodzimy klasy, które zajmą II i III miejsce

18. Nagrody:

I miejsce
- jednodniowa wycieczka autokarowa dla całej klasy do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie.
- zestawy słodyczy
- dyplom dla najsympatyczniejszej klasy I w województwie lubelskim
- zestaw książek edukacyjnych do biblioteki szkolnej
- pamiątkowe zdjęcie najsympatyczniejszej klasy

II miejsce
- zestaw książek edukacyjnych do biblioteki szkolnej
- dyplom za zajęcie II miejsca dla najsympatyczniejszej klasy w woj. lubelskim
- pamiątkowe zdjęcie całej klasy

III miejsce
- zestaw książek edukacyjnych do biblioteki szkolnej
- dyplom za zajęcie III miejsca dla najsympatyczniejszej klasy w woj. lubelskim
- pamiątkowe zdjęcie całej klasy

19. Organizator oświadcza, iż nagrody zostaną wręczone zgodnie z przepisami ustawy z
dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2000r. nr
14, poz. 176 ze zmianami).

III. DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU

1. Uczestnicy plebiscytu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Media Regionalne Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, oddział w Lublinie przy ul. Staszica 20

2. Organizator informuje, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto uczestnikowi plebiscytu przysługuje prawo wglądu do własnych danych oraz ich poprawiania. Udział w plebiscycie nie jest uzależniony od wyrażenia zgody, o której mowa w rozdziale III punkcie 1 niniejszego Regulaminu.

3. Osoby biorące udział w plebiscycie wyrażają zgodę na publikację nadesłanych zdjęć, nazwy klasy oraz adresu szkoły na stronie internetowej www.dziennikwschodni.pl/pierwszaki lub innej podstronie portalu oraz w papierowym wydaniu Dziennika Wschodniego.

IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady plebiscytu. Zgłoszenie się do plebiscytu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

2. Organizatorowi przysługuje wyłączne prawo do wyłonienia zdobywców nagród w oparciu o zasady określone w niniejszym Regulaminie.

3. W plebiscycie nie mogą brać udziału pracownicy, współpracownicy Mediów Regionalnych Sp. z o.o. oraz ich rodziny.

4. Ewentualne reklamacje uczestników plebiscytu są przyjmowane do dnia 30 września 2010 roku wyłącznie w trybie korespondencji na adres: Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oddział w Lublinie, ul. Staszica 20, e-mail: agnieszka.dragan@dziennikwschodni.pl

5. Spory odnoszące się i wynikające z plebiscytu będą rozwiązywane przez Organizatora. Wszelkie decyzje Organizatora będą wiążące i ostateczne.

6. Organizator nie jest odpowiedzialny za wadliwość lub usterki nagrody otrzymanej w plebiscycie.

7. Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w plebiscycie. Dotyczy to w szczególności zmian poszczególnych czynności konkursowych oraz zmiany specyfikacji nagród.

8. Organizator ustanawia adresy korespondencyjne związane z zapytaniami dotyczącymi konkursu: Media Regionalne sp. z o.o., ul. Staszica 20, 20-081 Lublin, e-mail: agnieszka.dragan@dziennikwschodni.pl
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!