Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Polecamy

22 sierpnia 2014 r.
12:30
Edytuj ten wpis

Regulamin plebiscytu ROLNIK ROKU 2014

0 0 A A
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

§1 Postanowienia ogólne

1. Organizatorem plebiscytu Rolnik Roku 2014, zwanym w dalszej części regulaminu Plebiscytem, jest Corner Media Sp. z o.o., Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wydawca "Dziennika Wschodniego”, zwane dalej Organizatorem
2. Organizator ponosi pełną odpowiedzialność za treść i formę plebiscytu.

§2 Cel plebiscytu

Akcja ma na celu promocję dobrych praktyk i działań najlepszych rolników w naszym regionie. Chcemy docenić i nagrodzić najlepszych i przedsiębiorczych Gospodarzy, którzy pracują zgodnie z zasadami dobrej kultury rolnej, dbają o dobrostan zwierząt i ochronę środowiska, osiągają sukcesy na rynku, swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielą się z innymi.

§3 Czas trwania plebiscytu

I etap
Czas zgłaszania kandydatów: 22 sierpnia - 9 października 2014, godz. 12
II etap
Głosowanie SMS: 14 października - 14 listopada 2014, godz. 12
III etap
Wręczenie nagród, które nastąpi na uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się w drugiej połowie listopada 2014 roku

§4 Podmioty uprawnione do wzięcia udziału w Plebiscycie

1. W Plebiscycie mogą brać rolnicy prowadzący gospodarstwa rolne.
2. Uprawnieni do zgłaszania kandydatów są: czytelnicy Dziennika Wschodniego, internauci, samorządy, instytucje rolnicze w województwie lubelskim oraz sami zainteresowani w okresie 22 sierpnia - 9 października 2014 (godz. 12). O przyjęciu zgłoszenia decyduje data jego wpłynięcia do Organizatora na adres podany w § 1.

§5 Nagrody dla laureatów

1. Nagrody dla laureatów Plebiscytu Rolnik Roku 2014:

• 1 miejsce - statuetka, 10 tysięcy złotych w gotówce
• 2 miejsce - grawerton, nagroda rzeczowa
• 3 miejsce - grawerton, nagroda rzeczowa

2. Uroczyste wręczenie nagród laureatom Plebiscytu nastąpi w drugiej połowie listopada 2014 r. O miejscu i dacie uczestnicy zostaną poinformowani w artykułach dotyczących akcji ukazujących w Dzienniku Wschodnim oraz na portalu dziennikwschodni.pl
3. Podatek od nagród pokrywa zdobywca nagrody, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
4. Zwycięzcom nie przysługuje prawo zamiany wygranej nagrody na ekwiwalent pieniężny lub inne
przedmioty.

§6 Zasady zgłaszania

1. Zgłoszenia kandydatów do tytułu Rolnik Roku dokonuje się za pomocą kuponów zgłoszeniowych, którą będą publikowane w gazecie. Zgłoszenia należy przesyłać na adres Organizatora: Dziennik Wschodni, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin - oprócz wypełnionego kuponu mile widziane będzie zdjęcie kandydata na tle gospodarstwa, z dopiskiem na kopercie "ROLNIK ROKU 2014”. Wypełniony kupon musi być czytelnie podpisany i zawierać numer telefonu osoby zgłaszającej w celu możliwości dokonania weryfikacji zgłoszenia.
2. Zgłoszenia można również przesyłać na adres mailowy promocja@dziennikwschodni.pl. Do wiadomości należy dołączyć wypełniony, podpisany i zeskanowany kupon oraz zdjęcie kandydata, w tytule wpisując "ROLNIK ROKU 2014”.
3. Dołączone zdjęcia wszystkich zgłoszonych rolników zostaną opublikowane na łamach Dziennika Wschodniego oraz na stronie internetowej portalu www.dziennikwschodni.pl. Format zdjęć jest dowolny. Na zdjęciu musi być zgłaszany kandydat na tle swojego gospodarstwa. Nadesłanych zdjęć nie zwracamy.
4. Zgłoszenia za pomocą kuponów ważne są tylko, gdy kupon wypełniony jest czytelnie z czytelnym podpisem kandydata i zawiera zgodę na udział w plebiscycie i publikację zdjęć. Zdjęcia przesłane w formie elektronicznej oraz zgłoszenia będą akceptowane pod warunkiem nadesłania kuponu zgłoszeniowego w formie papierowej lub elektronicznej. Brak kuponu spowoduje nie przyjęcie zgłoszenia. Zdjęcia w formie elektronicznej proszę przesyłać na adres: promocja@dziennikwschodni.pl

§7 Zasady głosowania

1. W Plebiscycie może wziąć udział każda osoba, która wyśle z telefonu SMS zawierający prawidłowy prefiks, który jest umieszczony pod zdjęciem kandydata w dodatku, na numer 71466, prefix: ROLNIK. numer kandydata (np. rolnik. 99)
2. Głosowanie za pomocą SMS-ów potrwa od 14 października do 14 listopada 2014 do godz. 12
3. Opłata za wysłanie jednego SMS-a wynosi 1,23 zł (w tym 23% VAT). Każda osoba może wysłać dowolną liczbę SMS-ów z jednego telefonu, na dowolnego kandydata. Jeden wysłany SMS liczony jest jako jeden głos na wskazanego kandydata.
4. Każdorazowe przesłanie SMS-a o odpowiedniej treści pod numer 71466, oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
5. Zwycięzcy nie przysługuje prawo zamiany wygranej nagrody na ekwiwalent pieniężny lub inne przedmioty.
6. Uczestnik plebiscytu zamawia treści marketingowe.
7. SMS-y przesłane po zakończeniu głosowania nie zostaną uznane.

§8 Wybór Rolnika Roku 2014

1. Laureata tytułu Rolnik Roku 2014 wybierzemy w oparciu o głosy czytelników oddawane za pomocą smsów. Wygra kandydat, który otrzyma najwięcej głosów. Dodatkowo nagrodzeni zostaną rolnicy, którzy zajmą 2 i 3 miejsce
2. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się w drugiej połowie listopada 2014

§9 Informacja o plebiscycie

Wszelkie informacje na temat plebiscytu zamieszczone zostaną na łamach Dziennika Wschodniego oraz na stronie Organizatora, tj. www.dziennikwschodni.pl Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 81 46 26 835.

§10 Postępowanie reklamacyjne

1. Reklamacje należy zgłaszać pisemnie, listem poleconym na adres - Dziennik Wschodni, Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin z dopiskiem "Rolnik Roku 2014”
2. Do rozstrzygania reklamacji powołana jest Komisja Sprawdzająca.
3. Termin rozstrzygnięcia reklamacji wynosi 14 dni od daty jej wpłynięcia do Organizatora. O jego rezultacie składający reklamację zostanie niezwłocznie powiadomiony listem poleconym.
4. Nie podlegają rozparzeniu reklamacje niezawierające danych osoby zgłaszającej oraz opisu powstałego problemu.

§12 Postanowienia końcowe

1. Podatek od nagród w konkursie pokrywa zdobywca nagrody, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
2. Deklarując wzięcie udziału w plebiscycie, w sposób przewidziany niniejszym regulaminem, uczestnik wyraża zgodę na postanowienia niniejszego regulaminu, w tym na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Organizatora i zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu.
3. Nadawca SMS-a staje się automatycznie uczestnikiem Plebiscytu.
4. Oddanie głosu przez uczestnika Plebiscytu jest równoznaczne ze złożeniem przez niego oświadczenia, iż wyraża on zgodę na postanowienia niniejszego Regulaminu
5. Uczestnik plebiscytu poprzez wysłanie SMS-a zamawia wiadomość informacyjno-reklamową organizatora, sponsora plebiscytu i lub partnerów reklamowych organizatora. Wysyłanie wiadomości na dany numer telefonu może być zablokowane po wysłaniu e-maila na adres spam@m2a.pl, w tytule wiadomości stop + numer telefonu.
6. Biorąc udział w Plebiscycie uczestnik oświadcza, że zapoznał się z treścią regulaminu plebiscytu Rolnik Roku 2014 i zobowiązuje się do jego przestrzegania.
7. Biorąc udział w Plebiscycie uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze niego danych osobowych w celach marketingowych przez Corner Media Sp. z o.o.
8. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publikowania danych osobowych, zdjęć i innych informacji o zwycięzcach Plebiscytu jak również wywiadów z nimi na łamach prasy oraz w Internecie.
9. Postanowienia niniejszego regulaminu Plebiscytu są wyłączną podstawą prowadzenia Plebiscytu.
10. Organizator Plebiscytu ma prawo wykluczyć Uczestnika Plebiscytu w przypadku nie przestrzegania przepisów prawa, dobrych obyczajów, naruszenia niniejszego Regulaminu lub innego naruszenia praw lub interesów Organizatora.

Komentarze 0

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.
Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.
Zobacz wszystkie komentarze

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przepisali gospodarstwo na syna, teraz do domu muszą wchodzić oknem
film

Przepisali gospodarstwo na syna, teraz do domu muszą wchodzić oknem 1 0

Starsi ludzie zmuszeni są wchodzić do domu oknem, pozbawieni łazienki załatwiają potrzeby na pobliskim polu. Wcześniej małżeństwo przepisało gospodarstwo na syna.

Nowy właściciel pedetu szykuje się do rozbiórki. Czy zburzy dom towarowy?
galeria

Nowy właściciel pedetu szykuje się do rozbiórki. Czy zburzy dom towarowy? 6 3

Lubelski przedsiębiorca szykuje się do wyburzenia budynków stojących obok pedetu. Do Urzędu Miasta złożył wnioski o pozwolenie na rozbiórkę. Nie ma jednak mowy o burzeniu domu towarowego, który wcale nie musi być zrównany z ziemią. Miejska uchwała pozwala wkomponować go w nową zabudowę

"Żadnych pouczeń, tylko mandaty". Policjanci ukarani za nadgorliwość

"Żadnych pouczeń, tylko mandaty". Policjanci ukarani za nadgorliwość 21 13

Zakończyły się postępowania dyscyplinarne wobec dwóch funkcjonariuszy z puławskiej komendy, którzy w kwietniu tego roku zabronili swoim podwładnym stosowania pouczeń. Kazali wlepiać kierowcom mandaty. Szef miejscowej drogówki oraz zastępca komendanta otrzymali „ostrzeżenia o niepełnej przydatności do służby”.

Tłumy na spotkaniu z Lechem Wałęsą w Puławach. Przyszli też jego przeciwnicy
galeria
film

Tłumy na spotkaniu z Lechem Wałęsą w Puławach. Przyszli też jego przeciwnicy 110 51

Sala konferencyjna Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puławach w poniedziałek pękała w szwach. Na spotkanie Klubu Obywatelskiego z Lechem Wałęsą przyszli głównie sympatycy opozycji. Były prezydent zachęcał do organizowania się, żeby "demokratycznie" zmienić rząd

Azoty II Puławy – Gloria Katowice 39:35. Zostali mistrzem grupy

Azoty II Puławy – Gloria Katowice 39:35. Zostali mistrzem grupy 5 0

II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Na zakończenie rozgrywek rezerwy Azotów Puławy pokonały Glorię Katowice i zakończyły sezon na pierwszym miejscu w swojej grupie

Paraliż szpitala przy al. Kraśnickiej. Pielęgniarki nie przyszły do pracy, do pomocy ściągano studentki

Paraliż szpitala przy al. Kraśnickiej. Pielęgniarki nie przyszły do pracy, do pomocy ściągano studentki 287 54

Nie było przyjęć na zaplanowane zbiegi, zawieszono planowe operacje, a karetki nie dowoziły nagłych przypadków – tak w poniedziałek wyglądała sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej w Lublinie. Ok. 150 pielęgniarek poszło na zwolnienia lekarskie. Jedni mówią o epidemii, drudzy o sporze płacowym z dyrekcją

Ceny paliw ostro w górę.  Przez "premię strachu"?

Ceny paliw ostro w górę. Przez "premię strachu"? 46 8

Przez rok ceny ropy Brent wzrosły o 61 proc., a benzyna 95 z PKN Orlen podrożała o 11 proc. – poinformował członek zarządu ds. sprzedaży PKN Orlen Zbigniew Leszczyński

Biała Podlaska: Główny budynek muzeum będzie zamknięty

Biała Podlaska: Główny budynek muzeum będzie zamknięty 0 1

Na początku wakacji Muzeum Południowego Podlasia zamknie swój budynek główny. Ma to związek z remontem

Miasto unieważniło ważny przetarg. Ta decyzja dotyczy 40 tys. mieszkańców Lublina

Miasto unieważniło ważny przetarg. Ta decyzja dotyczy 40 tys. mieszkańców Lublina 2 6

Prawie 40 tys. osób dotyczy poniedziałkowa decyzja Urzędu Miasta, który unieważnił przetarg na odbiór śmieci od mieszkańców Czubów Północnych, Węglina Północnego i Węglina Południowego. Ratusz odrzucił ofertę jedynej firmy gotowej obsługiwać te dzielnice. Umowa z obecnym wykonawcą usługi wygasa 30 czerwca

Odebrał sobie życie na znak protestu. Uczcili 75. rocznicę śmierci Szmula Zygielbojma

Odebrał sobie życie na znak protestu. Uczcili 75. rocznicę śmierci Szmula Zygielbojma 25 6

Towarzystwo Jana Karskiego i Urząd Miasta Chełm uroczyście uczcili 75. rocznicę śmierci Szmula Mordechaja Zygielbojma.

Czarne płyty w dobrej formie. Zaoszczędzą 60 tys. zł

Czarne płyty w dobrej formie. Zaoszczędzą 60 tys. zł 1 0

Prawie 60 tys. zł oszczędzi na remoncie Sąd Apelacyjny dzięki użyciu rozbiórkowego materiału

Cofał śmieciarką, potrącił rowerzystkę
galeria

Cofał śmieciarką, potrącił rowerzystkę 0 2

22-letnia rowerzystka trafiła do szpitala po tym, jak potrąciła ją śmieciarka.

Ukradli z kapliczki figurkę Matki Boskiej. "To była dziwna kradzież"

Ukradli z kapliczki figurkę Matki Boskiej. "To była dziwna kradzież" 18 3

We wsi Mateuszowo (gm. Dubienka) z kapliczki wystawionej na prywatnej posesji zniknęła figurka Matki Boskiej. Zbulwersowani mieszkańcy wciąż mają nadzieję, że złodziej się opamięta i zwróci to, co było ważne dla całej społeczności

Nowa droga połączy wschodnią część miasta z ekspresówką

Nowa droga połączy wschodnią część miasta z ekspresówką 4 4

Lada dzień rozpocznie się budowa ul. Kusocińskiego. Miasto podpisało właśnie umowę z wykonawcą -Przedsiębiorstwem Robót Drogowych z Lublina. Prace przy nowej drodze liczącej blisko 2 kilometry mają potrwać do października 2020 r.

Miliony z UE na nowe warsztaty szkolne. Będą tu uczyć siedmiu zawodów

Miliony z UE na nowe warsztaty szkolne. Będą tu uczyć siedmiu zawodów 0 5

Jeszcze w tym roku ma stanąć budynek nowych Warsztatów Szkolnych przy Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku. Na przyszły rok zostały zaplanowane zaś prace wykończeniowe i wyposażenie w sprzęt do nauki zawodów. W poniedziałek na miejscu, gdzie ma stanąć hala władze powiatu kraśnickiego podpisały umowę z wykonawcą

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.