środa, 24 stycznia 2018 r.

Polecamy

Regulamin plebiscytu ROLNIK ROKU 2014

  Edytuj ten wpis
Dodano: 22 sierpnia 2014, 12:30

§1 Postanowienia ogólne

1. Organizatorem plebiscytu Rolnik Roku 2014, zwanym w dalszej części regulaminu Plebiscytem, jest Corner Media Sp. z o.o., Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wydawca "Dziennika Wschodniego”, zwane dalej Organizatorem
2. Organizator ponosi pełną odpowiedzialność za treść i formę plebiscytu.

§2 Cel plebiscytu

Akcja ma na celu promocję dobrych praktyk i działań najlepszych rolników w naszym regionie. Chcemy docenić i nagrodzić najlepszych i przedsiębiorczych Gospodarzy, którzy pracują zgodnie z zasadami dobrej kultury rolnej, dbają o dobrostan zwierząt i ochronę środowiska, osiągają sukcesy na rynku, swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielą się z innymi.

§3 Czas trwania plebiscytu

I etap
Czas zgłaszania kandydatów: 22 sierpnia - 9 października 2014, godz. 12
II etap
Głosowanie SMS: 14 października - 14 listopada 2014, godz. 12
III etap
Wręczenie nagród, które nastąpi na uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się w drugiej połowie listopada 2014 roku

§4 Podmioty uprawnione do wzięcia udziału w Plebiscycie

1. W Plebiscycie mogą brać rolnicy prowadzący gospodarstwa rolne.
2. Uprawnieni do zgłaszania kandydatów są: czytelnicy Dziennika Wschodniego, internauci, samorządy, instytucje rolnicze w województwie lubelskim oraz sami zainteresowani w okresie 22 sierpnia - 9 października 2014 (godz. 12). O przyjęciu zgłoszenia decyduje data jego wpłynięcia do Organizatora na adres podany w § 1.

§5 Nagrody dla laureatów

1. Nagrody dla laureatów Plebiscytu Rolnik Roku 2014:

• 1 miejsce - statuetka, 10 tysięcy złotych w gotówce
• 2 miejsce - grawerton, nagroda rzeczowa
• 3 miejsce - grawerton, nagroda rzeczowa

2. Uroczyste wręczenie nagród laureatom Plebiscytu nastąpi w drugiej połowie listopada 2014 r. O miejscu i dacie uczestnicy zostaną poinformowani w artykułach dotyczących akcji ukazujących w Dzienniku Wschodnim oraz na portalu dziennikwschodni.pl
3. Podatek od nagród pokrywa zdobywca nagrody, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
4. Zwycięzcom nie przysługuje prawo zamiany wygranej nagrody na ekwiwalent pieniężny lub inne
przedmioty.

§6 Zasady zgłaszania

1. Zgłoszenia kandydatów do tytułu Rolnik Roku dokonuje się za pomocą kuponów zgłoszeniowych, którą będą publikowane w gazecie. Zgłoszenia należy przesyłać na adres Organizatora: Dziennik Wschodni, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin - oprócz wypełnionego kuponu mile widziane będzie zdjęcie kandydata na tle gospodarstwa, z dopiskiem na kopercie "ROLNIK ROKU 2014”. Wypełniony kupon musi być czytelnie podpisany i zawierać numer telefonu osoby zgłaszającej w celu możliwości dokonania weryfikacji zgłoszenia.
2. Zgłoszenia można również przesyłać na adres mailowy promocja@dziennikwschodni.pl. Do wiadomości należy dołączyć wypełniony, podpisany i zeskanowany kupon oraz zdjęcie kandydata, w tytule wpisując "ROLNIK ROKU 2014”.
3. Dołączone zdjęcia wszystkich zgłoszonych rolników zostaną opublikowane na łamach Dziennika Wschodniego oraz na stronie internetowej portalu www.dziennikwschodni.pl. Format zdjęć jest dowolny. Na zdjęciu musi być zgłaszany kandydat na tle swojego gospodarstwa. Nadesłanych zdjęć nie zwracamy.
4. Zgłoszenia za pomocą kuponów ważne są tylko, gdy kupon wypełniony jest czytelnie z czytelnym podpisem kandydata i zawiera zgodę na udział w plebiscycie i publikację zdjęć. Zdjęcia przesłane w formie elektronicznej oraz zgłoszenia będą akceptowane pod warunkiem nadesłania kuponu zgłoszeniowego w formie papierowej lub elektronicznej. Brak kuponu spowoduje nie przyjęcie zgłoszenia. Zdjęcia w formie elektronicznej proszę przesyłać na adres: promocja@dziennikwschodni.pl

§7 Zasady głosowania

1. W Plebiscycie może wziąć udział każda osoba, która wyśle z telefonu SMS zawierający prawidłowy prefiks, który jest umieszczony pod zdjęciem kandydata w dodatku, na numer 71466, prefix: ROLNIK. numer kandydata (np. rolnik. 99)
2. Głosowanie za pomocą SMS-ów potrwa od 14 października do 14 listopada 2014 do godz. 12
3. Opłata za wysłanie jednego SMS-a wynosi 1,23 zł (w tym 23% VAT). Każda osoba może wysłać dowolną liczbę SMS-ów z jednego telefonu, na dowolnego kandydata. Jeden wysłany SMS liczony jest jako jeden głos na wskazanego kandydata.
4. Każdorazowe przesłanie SMS-a o odpowiedniej treści pod numer 71466, oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
5. Zwycięzcy nie przysługuje prawo zamiany wygranej nagrody na ekwiwalent pieniężny lub inne przedmioty.
6. Uczestnik plebiscytu zamawia treści marketingowe.
7. SMS-y przesłane po zakończeniu głosowania nie zostaną uznane.

§8 Wybór Rolnika Roku 2014

1. Laureata tytułu Rolnik Roku 2014 wybierzemy w oparciu o głosy czytelników oddawane za pomocą smsów. Wygra kandydat, który otrzyma najwięcej głosów. Dodatkowo nagrodzeni zostaną rolnicy, którzy zajmą 2 i 3 miejsce
2. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się w drugiej połowie listopada 2014

§9 Informacja o plebiscycie

Wszelkie informacje na temat plebiscytu zamieszczone zostaną na łamach Dziennika Wschodniego oraz na stronie Organizatora, tj. www.dziennikwschodni.pl Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 81 46 26 835.

§10 Postępowanie reklamacyjne

1. Reklamacje należy zgłaszać pisemnie, listem poleconym na adres - Dziennik Wschodni, Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin z dopiskiem "Rolnik Roku 2014”
2. Do rozstrzygania reklamacji powołana jest Komisja Sprawdzająca.
3. Termin rozstrzygnięcia reklamacji wynosi 14 dni od daty jej wpłynięcia do Organizatora. O jego rezultacie składający reklamację zostanie niezwłocznie powiadomiony listem poleconym.
4. Nie podlegają rozparzeniu reklamacje niezawierające danych osoby zgłaszającej oraz opisu powstałego problemu.

§12 Postanowienia końcowe

1. Podatek od nagród w konkursie pokrywa zdobywca nagrody, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
2. Deklarując wzięcie udziału w plebiscycie, w sposób przewidziany niniejszym regulaminem, uczestnik wyraża zgodę na postanowienia niniejszego regulaminu, w tym na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Organizatora i zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu.
3. Nadawca SMS-a staje się automatycznie uczestnikiem Plebiscytu.
4. Oddanie głosu przez uczestnika Plebiscytu jest równoznaczne ze złożeniem przez niego oświadczenia, iż wyraża on zgodę na postanowienia niniejszego Regulaminu
5. Uczestnik plebiscytu poprzez wysłanie SMS-a zamawia wiadomość informacyjno-reklamową organizatora, sponsora plebiscytu i lub partnerów reklamowych organizatora. Wysyłanie wiadomości na dany numer telefonu może być zablokowane po wysłaniu e-maila na adres spam@m2a.pl, w tytule wiadomości stop + numer telefonu.
6. Biorąc udział w Plebiscycie uczestnik oświadcza, że zapoznał się z treścią regulaminu plebiscytu Rolnik Roku 2014 i zobowiązuje się do jego przestrzegania.
7. Biorąc udział w Plebiscycie uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze niego danych osobowych w celach marketingowych przez Corner Media Sp. z o.o.
8. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publikowania danych osobowych, zdjęć i innych informacji o zwycięzcach Plebiscytu jak również wywiadów z nimi na łamach prasy oraz w Internecie.
9. Postanowienia niniejszego regulaminu Plebiscytu są wyłączną podstawą prowadzenia Plebiscytu.
10. Organizator Plebiscytu ma prawo wykluczyć Uczestnika Plebiscytu w przypadku nie przestrzegania przepisów prawa, dobrych obyczajów, naruszenia niniejszego Regulaminu lub innego naruszenia praw lub interesów Organizatora.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!