wtorek, 30 maja 2017 r.

Polecamy

W piątek w Magazynie Dziennika Wschodniego

Dodano: 16 grudnia 2010, 15:02

O tym dlaczego jedni księża są dla ludzi, a inni mają drogie samochody i kochanki rozmawiamy z ks. Wacławem Oszajcą. O czterech latach rządzenia miastem opowiada Adam Wasilewski, były prezydent Lublina. Poza tym także: pełna Lubelska Lista Emerytur, relacja z castingu You Can Dance, wywiad z performerką Ewą Zarzycką.

W Magazynie, 17 grudnia:

Nigdy nie widziałem biskupa w tramwaju

"Ludwika - i tak go będę nazywał - znam nie od dzisiaj. I ogromnie mnie ucieszył ten list, bo świadczy o tym, że jest człowiekiem, który bardzo kocha Kościół". Rozmowa z o. Wacławem Oszajcą SJ, księdzem z Lublina, który wstąpił do zakonu jezuitów.

Ile ma na życie lubelski emeryt

1300 zł dostaje co miesiąc z ZUS przeciętny lubelski emeryt. A Ty jaką emeryturę otrzymujesz? – spytaliśmy naszych Czytelników. Przez ponad miesiąc można było dopisać się do Lubelskiej Listy Emerytur. Czytelnicy nie zawiedli. Już w piątek pełna Lubelska Lista Emerytur, którą wspólnie stworzyliśmy.

Nikt nie był tak drapany, jak ja

"Jedną z przyczyn, dlaczego nie chciałem kandydować było to, że skupiam niechęć dziennikarzy. I gdybym był nadal prezydentem, to miasto może by na tym straciło. My w Lublinie jesteśmy malkontentami." Rozmowa z Adamem Wasilewskim, byłym prezydentem Lublina.

Lublin can dance

Ponad 250 tancerzy pojawiło się we wtorek w Teatrze Muzycznym w Lublinie, żeby dostać się do popularnego programu telewizyjnego. - Z tym miastem mamy kłopot. Jest tu za dużo świetnych tancerzy i ciekawych osobowości. To był bardzo dobry pomysł, żeby w końcu tu przyjechać – podkreślił Grzegorz Piekarski, producent wykonawczy Mastiff Media Polska, producenta YCD.

Stożki swobody i wredne lejki codzienności

Rozmowa z Ewą Zarzycką, artystką sztuki performance.

Bez nas nie przeżyją zimy

"A gdyby tak człowieka wystawić na siarczysty mróz bez jedzenia i picia? Związać go, żeby nie mógł się ruszać i tak potrzymać go dzień lub dwa. Czy wobec takiego widoku przeszlibyśmy obojętnie?" Rozmowa z prof. Haliną Kowalską-Pyłką, członkiem Komisji Etyki ds. Doświadczeń na Zwierzętach przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

Wielki sprawdzian dla pilotów
Są jednym z najważniejszych komponentów Polskich Sił Zadaniowych w Afganistanie. Osłaniają patrole i konwoje, zapewniają transport ludzi i sprzętu: Samodzielna Grupa Powietrzna.

Magazynowego wydania Dziennika Wschodniego szukaj w kioskach 17 grudnia 2010Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!