sobota, 24 marca 2018 r.

Polecamy

SMS o treści kobieta.12 pod numer 72069
SMS o treści kobieta.12 pod numer 72069

Prowadzi Szkołę Superbabci i Superdziadka w Lublinie

Szkoła powstała cztery lata temu. To była pierwsza taka inicjatywa w Polsce. – Wszystko zaczęło się od mojej potrzeby pracy z wnukami. Pomyślałam, że takich osób jak ja może być więcej i warto założyć grupę aktywnych babć i dziadków – opowiada. – Cztery lata temu wygrałam konkurs "Seniorzy w akcji” organizowany przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "Ę”. Dzięki temu mogłam liczyć na wsparcie finansowe z ich strony, które trwało trzy lata.

"Uczniowie” Szkoły Superbabci i Superdziadka uczestniczą m.in. w warsztatach, mają swój teatr i prowadzą imprezy dla dzieci. – Szkoła ma łamać stereotyp, że babcie i dziadkowie nie muszą już nic robić i niczego się uczyć – podkreśla.

Z wykształcenia pani Zofia jest pedagogiem, pracowała w Instytucie Pedagogiki na UMCS. Przez 23 lata prowadziła Uniwersytet Trzeciego Wieku. Jest również założycielką Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów "Klanza” w Lublinie.

Zgloszenie czytelników

Chciałam zgłosić do plebiscytu panią Zofię Zaorską. To niezwykła kobieta, która założyła pierwszą Lubelską Szkołę Superbabci i Superdziadka. Pani Zofia to cudowna osoba, która potrafi zarazić ludzi swoją energią i pasją. W imieniu 40 babć, które jednogłośnie postanowiły przedstawić kandydaturę pani Zosi, zapewniam, że to najlepsza kandydatka do tytułu Kobiety Przedsiębiorczej 2012. (Elżbieta)

Głosowanie

Aby zagłosować na Panią Zofię wystarczy wysłać SMS-a o treści KOBIETA.12. SMS wysyłamy pod numer 72069 (koszt 2,46 z VAT). Głosowanie potrwa do 6 marca do godz. 12:00.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!