Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Praca

12 lipca 2017 r.
17:55

Jest praca w straży granicznej. Szukają 40 osób

Autor: Zdjęcie autora kp
0 8 A A

40 osób chce przyjąć w tym roku do pracy Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Chełmie. W październiku ma zacząć służbę pierwsze 12 osób, w grudniu kolejne 28. Rekrutacja już się rozpoczęła.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Szukamy osób do pracy przy bezpośredniej ochronie granicy – informuje ppor. Dariusz Sienicki, rzecznik Komendanta Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej. – Ci, którzy dopiero u nas zaczynają mogą liczyć na zarobki powyżej 2 tys. zł „na rękę”. Po trzech latach, po przejściu do służby stałej stawki są wyższe.

Chętnych do pracy nie brakuje. W ubiegłym roku do służby przyjęto 80 osób wybranych spośród 1500 kandydatów.

– Osoby, które chcą u nas pracować, muszą mieć wykształcenie wyższe i zaliczyć testy sprawnościowe. Dodatkowy atutem jest 5-letnie doświadczenie pracy w służbach celnych, siłach zbrojnych lub policji – mówi Sienicki.

Rekrutacja do Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odbywa się w dwóch etapach. Pierwszy obejmuje m.in. testy psychologiczne. Drugi to testy z wiedzy ogólnej i sprawnościowe oraz rozmowy kwalifikacyjne.

Więcej informacji na stronie: www.nadbuzanski.strazgraniczna.pl. Chętni mogą rejestrować się internetowo lub telefonicznie pod nr tel. 82 568 50 00.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 lipca 2017 o 17:34
boom na prace podobno dopiero sie zaczyna. zatrudnienie mozna znalezc teraz doslownie wszedzie. jak ktos nie pracuje, to albo mu zdrowie na to nie pozwala albo jest wyjatkowo nieogarniety
Avatar
Gość / 13 lipca 2017 o 07:28
no to pójdą ładne pieniążki do kieszeni
Avatar
Gość / 13 lipca 2017 o 07:23
Wykształcenie Wyższe, psycholog plus testy spawnosciowe. Na ochroniarza???? To za 2000 zl????
Avatar
Gość / 12 lipca 2017 o 23:22
Jak zawsze odrzucą najlepszych, a zostawią leni i swoich.
Avatar
piero / 12 lipca 2017 o 22:41
40??? hmm i jak tu sie dostac bez wójków znajomości i lewj kasy? :/ panstwo sprwiedliwości a wiadomo jak jest...
Avatar
Gość / 12 lipca 2017 o 22:06
dostają się tylko kandydaci "przyniesieni w teczkach"
Avatar
fdfdff / 12 lipca 2017 o 21:41
no i wynagrodzenei 2 tys. gdzie ".... "Za 10 tys. można dobrze żyć tylko na prowincji" - to słowa prezes Sądu Najwyższego.."
Avatar
Gość / 12 lipca 2017 o 20:00
Tak i jak zwykle tylko polecane plecaki się dostaną !!!
Avatar
Gość / 14 lipca 2017 o 17:34
boom na prace podobno dopiero sie zaczyna. zatrudnienie mozna znalezc teraz doslownie wszedzie. jak ktos nie pracuje, to albo mu zdrowie na to nie pozwala albo jest wyjatkowo nieogarniety
Avatar
Gość / 13 lipca 2017 o 07:28
no to pójdą ładne pieniążki do kieszeni
Avatar
Gość / 13 lipca 2017 o 07:23
Wykształcenie Wyższe, psycholog plus testy spawnosciowe. Na ochroniarza???? To za 2000 zl????
Avatar
Gość / 12 lipca 2017 o 23:22
Jak zawsze odrzucą najlepszych, a zostawią leni i swoich.
Avatar
piero / 12 lipca 2017 o 22:41
40??? hmm i jak tu sie dostac bez wójków znajomości i lewj kasy? :/ panstwo sprwiedliwości a wiadomo jak jest...
Avatar
Gość / 12 lipca 2017 o 22:06
dostają się tylko kandydaci "przyniesieni w teczkach"
Avatar
fdfdff / 12 lipca 2017 o 21:41
no i wynagrodzenei 2 tys. gdzie ".... "Za 10 tys. można dobrze żyć tylko na prowincji" - to słowa prezes Sądu Najwyższego.."
Avatar
Gość / 12 lipca 2017 o 20:00
Tak i jak zwykle tylko polecane plecaki się dostaną !!!
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 0

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 1 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 0

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Taka sytuacja może zaistnieć

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Taka sytuacja może zaistnieć 0 2

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 0 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 10 3

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 17 7

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia]
galeria

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia] 27 60

Właściciel górek czechowskich pokazał w środę koncepcję nowego parku, którego urządzenie oferuje w zamian za zgodę władz miasta na budowę mieszkań na pozostałej części dawnego poligonu. Spółka TBV twierdzi, że gotowa jest wyłożyć pieniądze na park i oddać go miastu za złotówkę. Co na to Ratusz?

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy
26 maja 2018, 12:00

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na Zamek w Janowcu na 9. edycję Święta Wina. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego 10 22

Znamy kolejnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Dzisiaj PiS ogłosił kogo poprze w wyborach na prezydenta Puław, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem
film

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem 0 13

- Mamy do czynienia z dramatycznym rozjechaniem się obietnic wyborczych - powiedział w środę podczas konferencji prasowej poseł PO Włodzimierz Karpiński.

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 14 7

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 7 2

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 2

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!