Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

22 kwietnia 2015 r.
18:55
Edytuj ten wpis

200 km/h po S17. Wkrótce za taką prędkość będzie się tracić prawo jazdy (wideo)

Autor: Zdjęcie autora pab
19 23 A A

Wystarczyła jedna godzina, aby policjanci z puławskiej drogówki zatrzymali na S17 dwóch kierowców którzy pędzili około 200 km/h.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Drogę S17 patrolowali w nieoznakowanym radiowozie policjanci puławskiej drogówki.

– W ciągu tylko 1 godziny zatrzymali dwóch kierujących, którzy pędzili swoimi pojazdami blisko 200 km/h. To i tak o 70 km/h za dużo. Kierujący volvo jechał 204 km/h, a bmw 194 km/h. Obydwaj kierujący zostali ukarani wysokimi mandatami, a ich konto zwiększyło się o 10 punktów karnych – relacjonuje podkom. Marcin Koper, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Już niedługo, po zmianie przepisów, za takie przekroczenie prędkości, kierujący będą tracić będą prawo jazdy.
Czytaj więcej o:

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 23 kwietnia 2015 o 17:20

..uj przez u.

Spróbuj przez " u "nie przechodzi,A.C.T.A. nie puszcza,dlatego chój i to jest prawidłowo,wtajemniczeni wiedżą a spece od ortografii się będą wiecznie czepiać

Avatar
ortografia / 23 kwietnia 2015 o 17:04

To nie jest żaden ból,na chój to prawo jazdy jak się umie jeżdzić ?

..uj przez u.

Avatar
kierowca / 23 kwietnia 2015 o 17:02

Allleeee prędkość! To na wuja te drogi budujecie. 200-240km/h skoro samochód tyle może jechać i dostał homologację z fabryki czyli tyle ma jechać. Skoro kierowca czuje się na siłach i ma takie umiejętności też może tyle jechać. Prędkość nie została przekroczona podwójnie bo na drodze expresowej można jechać 110km/h a na autostradach 140km/h (W Polsce) czyli mandat i punkty max. Dlaczego nigdy nie pokażecie jak milicjant rozbija wóz, których w warsztatach mswia stoi na pęczki. Dlaczego nie pokażecie jak radiowóz wyprzedza na przejściu. Są setki przypadków rocznie takich incydentów ale cisza. Nie wspomnę o ministrach i posłach. 

Na filmie widać, że jedzie człowiek ogarnięty prawy pas wyprzedza i znowu prawy pas. O co tyle zachodu? Policjant w krzakach schowany być nie może to te tajne wideorejestratory tak samo są nielegalne. Istna inwigilacja. Kto daje na paliwo tych szpiegowskich samochodów? No my ludzie. Nic się nie stało, a zachodu tyle jak by zgwałcili kota komendanta. Policja ma być dla ludzi, a tu jest na odwrót. Nie bronię debili drogowych bo kary muszą być ale w tym przypadku to przesada. Apel bardziej do ministra i jego psów- nie obrażając milicjantów. MINISTER czytaj uważnie: DROGA EKSPRESOWA ! DROGA EXPRESOWA. Ręce opadają bo przecież to nie teren zabudowany. 

Polska to taki kraj buforowy ani zachód ani rosja. Mentalność ludzi rodem z PRL-u. Jak ma być dobrze. Zastanawia mnie to i spać po nocach nie mogę gdzie idą te pieniądze z mandatów??? Ohhh.  Do póki nie wymrą roczniki 1945-1989 to w tym kraju nigdy nic się nie zmieni. 

Powoli przestaje się dziwić tym ludziom co wyjechali z tego kraju i od razu apeluję nie wracajcie, nigdy nie wracajcie bo nie ma po co tu wracać tu wrony zawracają a psy siuśkami wodę piją! 

Wstyd Polsko WSTYD

Może ty prędzej wymrzesz niż te roczniki 1945-1989.Niezbadane są wyroki boskie.Jedź 200km/godz ryzyko większe ,że walniesz w ekran.

zesz niż te roczniki 1945-1989.Niezbadane są wyroki boskie.Jedź 200km/godz ryzyko większe ,że walniesz w ekran.

rozwiń
Avatar
emeryt / 23 kwietnia 2015 o 16:59

Wow, faktycznie wielkie halo. Na ekspresówce 200, wooow :D

Pewnie bezpieczniej jest jak jakiś .... jedzie 60 poza zabudowanym i wszystkich szlag trafia, że aż muszą go na 3 wyprzedzać - to taki bohater dróg dostanie medal za bezpieczną jazdę....

Dajcie sobie spokój z pisaniem takich bzdur, bo jedyni którzy się tym wzruszają to emeryci którzy największą prędkość rozwijają w autobusie mpk

Nie mierz wszystkich emerytów jedną miarą.Ja np.sporo podróżuję swoim autem i niejednemu mlodzieńcowi pokazuję gdzie raki zimują.

Nie mierz wszystkich emerytów jedną miarą.Ja np.sporo podróżuję swoim autem i niejednemu mlodzieńcowi pokazuję gdzie raki zimują.

rozwiń
Avatar
chojrak / 23 kwietnia 2015 o 16:56

Podstawowe kwestie:

1. W jaki sposób odbywa się pomiar z użyciem wideorejestratora. I tu zaskoczenie - z kół pojazdu nagrywajacego, czyli nieoznakowanego radiowozu. Czy mierzy zatem prędkość nagrywanego - nie, mierzy swoją średnia prędkość na założonym odcinku (najczęściej z zakresu 50m-200m).

2. Wydaje mi się, że na nagraniu radiowóz zbliża sie do mierzonego pojazdu, wiec pomiar jest zawyżony.

3. Ciekawe, czy w homologacji wpisany jest rozmiar opon, dla których zestaw ma homologację.

4. Ciekawe, czy ciśnienie w oponach jest zgodne z założonym dla tego samochodu - jeśli jest mniejsze to też może byc przekłamanie.

Podsumowując: Przekłamanie z powodów opisanych powyżej przy tej prędkości wg mnie może być rzędu 30-50km/h.

Z powodu tych 4 punktów nie przyjąłbym mandatu (chociaż w tym przypadku przy tym przekroczeniu chyba byoby to przegięcie. Jeśłi kiedyś zmierzą mnie i wyjdzie poniżej 30km/h przekroczenia - nie przyjmuję mandatu.

I jeszcze jedno - czy nieoznakowany radiowóz poruszał się używając sygnałów dziwiekowych i świetlnych? Chyba nie - zatem kierowca też powinien zostać ukarany mandatem.

Nie przyjmuj mandatu i tak cię znajdą w sądzie.

tak cię znajdą w sądzie.

rozwiń
Avatar
Mam / 23 kwietnia 2015 o 12:03

Na podstawie twoich wypocin, trzeba uznać ze 100% pewnością, że mamy do czynienia ze zwykłą pijaną pilską świnią wracającą z kościoła:)))

Avatar
JanStefan / 23 kwietnia 2015 o 08:25

Podstawowe kwestie:

1. W jaki sposób odbywa się pomiar z użyciem wideorejestratora. I tu zaskoczenie - z kół pojazdu nagrywajacego, czyli nieoznakowanego radiowozu. Czy mierzy zatem prędkość nagrywanego - nie, mierzy swoją średnia prędkość na założonym odcinku (najczęściej z zakresu 50m-200m).

2. Wydaje mi się, że na nagraniu radiowóz zbliża sie do mierzonego pojazdu, wiec pomiar jest zawyżony.

3. Ciekawe, czy w homologacji wpisany jest rozmiar opon, dla których zestaw ma homologację.

4. Ciekawe, czy ciśnienie w oponach jest zgodne z założonym dla tego samochodu - jeśli jest mniejsze to też może byc przekłamanie.

Podsumowując: Przekłamanie z powodów opisanych powyżej przy tej prędkości wg mnie może być rzędu 30-50km/h.

Z powodu tych 4 punktów nie przyjąłbym mandatu (chociaż w tym przypadku przy tym przekroczeniu chyba byoby to przegięcie. Jeśłi kiedyś zmierzą mnie i wyjdzie poniżej 30km/h przekroczenia - nie przyjmuję mandatu.

I jeszcze jedno - czy nieoznakowany radiowóz poruszał się używając sygnałów dziwiekowych i świetlnych? Chyba nie - zatem kierowca też powinien zostać ukarany mandatem.

Podstawowe kwestie:

1. W jaki sposób odbywa się pomiar z użyciem wideorejestratora. I tu zaskoczenie - z kół pojazdu nagrywajacego, czyli nieoznakowanego radiowozu. Czy mierzy zatem prędkość nagrywanego - nie, mierzy swoją średnia prędkość na założonym odcinku (najczęściej z zakresu 50m-200m).

2. Wydaje mi się, że na nagraniu radiowóz zbliża sie do mierzonego pojazdu, wiec pomiar jest zawyżony.

3. Ciekawe, czy w homologacji wpisany jest rozmiar opon, dla których zestaw ma homologację.

4. Ciekawe, czy ciśnienie ... rozwiń

Avatar
gebels / 23 kwietnia 2015 o 07:39

Szkoda że bezpieczeństwo na drogach nie jest postrzegane przez pryzmat stanu dróg. 

Avatar
xxx / 23 kwietnia 2015 o 07:34
O.S.T.R - ABC tyle w temacie :)
Avatar
TRUCKER / 23 kwietnia 2015 o 06:24

PO 1WSZE DROGA PUBLICZNA !! A NIE TOR WYŚCIGOWY PO 2GIE DROGA TYPU G LUB GP CZLI "S" NIE PRZEWIDUJE PORUSZNIA SIE POJAZDOW Z TAKIMI PREDKOSCIAMI, JA AKURAT MOZE NIE JESTEM MOCNO ZDOLNY ZA KOLKIEM ALE SOBIE JAKOS RADZE W CALEJ EUROPE W TYM MOMENCIE WRACAM Z PORTUGALII I CZY TO NA GEBELSOWIE CZY NA UK WSZEDZIE SA OGRANICZENIA PREDKOSCI SPOWODOWANE BEZPIECZENSTWEM BO CO PODKRESLAM TO SA DORGI PUBLICZNE!! WG MNIE POWINNO BYC JAK UMAKARONY CZY HISZPANA POLICJANT MA PRAWO ARESZTOWAC NA 3M-CE ZA PRZEINIENIE LUB KARY PUBLICZNE WTEDY ZACZYNA SIE ROZUMIEC CO TO JEST PRAWO I BEZPIECZENSTWO

PO 1WSZE DROGA PUBLICZNA !! A NIE TOR WYŚCIGOWY PO 2GIE DROGA TYPU G LUB GP CZLI "S" NIE PRZEWIDUJE PORUSZNIA SIE POJAZDOW Z TAKIMI PREDKOSCIAMI, JA AKURAT MOZE NIE JESTEM MOCNO ZDOLNY ZA KOLKIEM ALE SOBIE JAKOS RADZE W CALEJ EUROPE W TYM MOMENCIE WRACAM Z PORTUGALII I CZY TO NA GEBELSOWIE CZY NA UK WSZEDZIE SA OGRANICZENIA PREDKOSCI SPOWODOWANE BEZPIECZENSTWEM BO CO PODKRESLAM TO SA DORGI PUBLICZNE!! WG MNIE POWINNO BYC JAK UMAKARONY CZY HISZPANA POLICJANT MA PRAWO ARESZTOWAC NA 3M-CE ZA PRZEINIENIE LUB KARY PUBLICZNE WTEDY ZACZYNA ... rozwiń

Avatar
Gość / 23 kwietnia 2015 o 17:20

..uj przez u.

Spróbuj przez " u "nie przechodzi,A.C.T.A. nie puszcza,dlatego chój i to jest prawidłowo,wtajemniczeni wiedżą a spece od ortografii się będą wiecznie czepiać

Avatar
ortografia / 23 kwietnia 2015 o 17:04

To nie jest żaden ból,na chój to prawo jazdy jak się umie jeżdzić ?

..uj przez u.

Avatar
kierowca / 23 kwietnia 2015 o 17:02

Allleeee prędkość! To na wuja te drogi budujecie. 200-240km/h skoro samochód tyle może jechać i dostał homologację z fabryki czyli tyle ma jechać. Skoro kierowca czuje się na siłach i ma takie umiejętności też może tyle jechać. Prędkość nie została przekroczona podwójnie bo na drodze expresowej można jechać 110km/h a na autostradach 140km/h (W Polsce) czyli mandat i punkty max. Dlaczego nigdy nie pokażecie jak milicjant rozbija wóz, których w warsztatach mswia stoi na pęczki. Dlaczego nie pokażecie jak radiowóz wyprzedza na przejściu. Są setki przypadków rocznie takich incydentów ale cisza. Nie wspomnę o ministrach i posłach. 

Na filmie widać, że jedzie człowiek ogarnięty prawy pas wyprzedza i znowu prawy pas. O co tyle zachodu? Policjant w krzakach schowany być nie może to te tajne wideorejestratory tak samo są nielegalne. Istna inwigilacja. Kto daje na paliwo tych szpiegowskich samochodów? No my ludzie. Nic się nie stało, a zachodu tyle jak by zgwałcili kota komendanta. Policja ma być dla ludzi, a tu jest na odwrót. Nie bronię debili drogowych bo kary muszą być ale w tym przypadku to przesada. Apel bardziej do ministra i jego psów- nie obrażając milicjantów. MINISTER czytaj uważnie: DROGA EKSPRESOWA ! DROGA EXPRESOWA. Ręce opadają bo przecież to nie teren zabudowany. 

Polska to taki kraj buforowy ani zachód ani rosja. Mentalność ludzi rodem z PRL-u. Jak ma być dobrze. Zastanawia mnie to i spać po nocach nie mogę gdzie idą te pieniądze z mandatów??? Ohhh.  Do póki nie wymrą roczniki 1945-1989 to w tym kraju nigdy nic się nie zmieni. 

Powoli przestaje się dziwić tym ludziom co wyjechali z tego kraju i od razu apeluję nie wracajcie, nigdy nie wracajcie bo nie ma po co tu wracać tu wrony zawracają a psy siuśkami wodę piją! 

Wstyd Polsko WSTYD

Może ty prędzej wymrzesz niż te roczniki 1945-1989.Niezbadane są wyroki boskie.Jedź 200km/godz ryzyko większe ,że walniesz w ekran.

zesz niż te roczniki 1945-1989.Niezbadane są wyroki boskie.Jedź 200km/godz ryzyko większe ,że walniesz w ekran.

rozwiń
Avatar
emeryt / 23 kwietnia 2015 o 16:59

Wow, faktycznie wielkie halo. Na ekspresówce 200, wooow :D

Pewnie bezpieczniej jest jak jakiś .... jedzie 60 poza zabudowanym i wszystkich szlag trafia, że aż muszą go na 3 wyprzedzać - to taki bohater dróg dostanie medal za bezpieczną jazdę....

Dajcie sobie spokój z pisaniem takich bzdur, bo jedyni którzy się tym wzruszają to emeryci którzy największą prędkość rozwijają w autobusie mpk

Nie mierz wszystkich emerytów jedną miarą.Ja np.sporo podróżuję swoim autem i niejednemu mlodzieńcowi pokazuję gdzie raki zimują.

Nie mierz wszystkich emerytów jedną miarą.Ja np.sporo podróżuję swoim autem i niejednemu mlodzieńcowi pokazuję gdzie raki zimują.

rozwiń
Avatar
chojrak / 23 kwietnia 2015 o 16:56

Podstawowe kwestie:

1. W jaki sposób odbywa się pomiar z użyciem wideorejestratora. I tu zaskoczenie - z kół pojazdu nagrywajacego, czyli nieoznakowanego radiowozu. Czy mierzy zatem prędkość nagrywanego - nie, mierzy swoją średnia prędkość na założonym odcinku (najczęściej z zakresu 50m-200m).

2. Wydaje mi się, że na nagraniu radiowóz zbliża sie do mierzonego pojazdu, wiec pomiar jest zawyżony.

3. Ciekawe, czy w homologacji wpisany jest rozmiar opon, dla których zestaw ma homologację.

4. Ciekawe, czy ciśnienie w oponach jest zgodne z założonym dla tego samochodu - jeśli jest mniejsze to też może byc przekłamanie.

Podsumowując: Przekłamanie z powodów opisanych powyżej przy tej prędkości wg mnie może być rzędu 30-50km/h.

Z powodu tych 4 punktów nie przyjąłbym mandatu (chociaż w tym przypadku przy tym przekroczeniu chyba byoby to przegięcie. Jeśłi kiedyś zmierzą mnie i wyjdzie poniżej 30km/h przekroczenia - nie przyjmuję mandatu.

I jeszcze jedno - czy nieoznakowany radiowóz poruszał się używając sygnałów dziwiekowych i świetlnych? Chyba nie - zatem kierowca też powinien zostać ukarany mandatem.

Nie przyjmuj mandatu i tak cię znajdą w sądzie.

tak cię znajdą w sądzie.

rozwiń
Avatar
Mam / 23 kwietnia 2015 o 12:03

Na podstawie twoich wypocin, trzeba uznać ze 100% pewnością, że mamy do czynienia ze zwykłą pijaną pilską świnią wracającą z kościoła:)))

Avatar
JanStefan / 23 kwietnia 2015 o 08:25

Podstawowe kwestie:

1. W jaki sposób odbywa się pomiar z użyciem wideorejestratora. I tu zaskoczenie - z kół pojazdu nagrywajacego, czyli nieoznakowanego radiowozu. Czy mierzy zatem prędkość nagrywanego - nie, mierzy swoją średnia prędkość na założonym odcinku (najczęściej z zakresu 50m-200m).

2. Wydaje mi się, że na nagraniu radiowóz zbliża sie do mierzonego pojazdu, wiec pomiar jest zawyżony.

3. Ciekawe, czy w homologacji wpisany jest rozmiar opon, dla których zestaw ma homologację.

4. Ciekawe, czy ciśnienie w oponach jest zgodne z założonym dla tego samochodu - jeśli jest mniejsze to też może byc przekłamanie.

Podsumowując: Przekłamanie z powodów opisanych powyżej przy tej prędkości wg mnie może być rzędu 30-50km/h.

Z powodu tych 4 punktów nie przyjąłbym mandatu (chociaż w tym przypadku przy tym przekroczeniu chyba byoby to przegięcie. Jeśłi kiedyś zmierzą mnie i wyjdzie poniżej 30km/h przekroczenia - nie przyjmuję mandatu.

I jeszcze jedno - czy nieoznakowany radiowóz poruszał się używając sygnałów dziwiekowych i świetlnych? Chyba nie - zatem kierowca też powinien zostać ukarany mandatem.

Podstawowe kwestie:

1. W jaki sposób odbywa się pomiar z użyciem wideorejestratora. I tu zaskoczenie - z kół pojazdu nagrywajacego, czyli nieoznakowanego radiowozu. Czy mierzy zatem prędkość nagrywanego - nie, mierzy swoją średnia prędkość na założonym odcinku (najczęściej z zakresu 50m-200m).

2. Wydaje mi się, że na nagraniu radiowóz zbliża sie do mierzonego pojazdu, wiec pomiar jest zawyżony.

3. Ciekawe, czy w homologacji wpisany jest rozmiar opon, dla których zestaw ma homologację.

4. Ciekawe, czy ciśnienie ... rozwiń

Avatar
gebels / 23 kwietnia 2015 o 07:39

Szkoda że bezpieczeństwo na drogach nie jest postrzegane przez pryzmat stanu dróg. 

Avatar
xxx / 23 kwietnia 2015 o 07:34
O.S.T.R - ABC tyle w temacie :)
Avatar
TRUCKER / 23 kwietnia 2015 o 06:24

PO 1WSZE DROGA PUBLICZNA !! A NIE TOR WYŚCIGOWY PO 2GIE DROGA TYPU G LUB GP CZLI "S" NIE PRZEWIDUJE PORUSZNIA SIE POJAZDOW Z TAKIMI PREDKOSCIAMI, JA AKURAT MOZE NIE JESTEM MOCNO ZDOLNY ZA KOLKIEM ALE SOBIE JAKOS RADZE W CALEJ EUROPE W TYM MOMENCIE WRACAM Z PORTUGALII I CZY TO NA GEBELSOWIE CZY NA UK WSZEDZIE SA OGRANICZENIA PREDKOSCI SPOWODOWANE BEZPIECZENSTWEM BO CO PODKRESLAM TO SA DORGI PUBLICZNE!! WG MNIE POWINNO BYC JAK UMAKARONY CZY HISZPANA POLICJANT MA PRAWO ARESZTOWAC NA 3M-CE ZA PRZEINIENIE LUB KARY PUBLICZNE WTEDY ZACZYNA SIE ROZUMIEC CO TO JEST PRAWO I BEZPIECZENSTWO

PO 1WSZE DROGA PUBLICZNA !! A NIE TOR WYŚCIGOWY PO 2GIE DROGA TYPU G LUB GP CZLI "S" NIE PRZEWIDUJE PORUSZNIA SIE POJAZDOW Z TAKIMI PREDKOSCIAMI, JA AKURAT MOZE NIE JESTEM MOCNO ZDOLNY ZA KOLKIEM ALE SOBIE JAKOS RADZE W CALEJ EUROPE W TYM MOMENCIE WRACAM Z PORTUGALII I CZY TO NA GEBELSOWIE CZY NA UK WSZEDZIE SA OGRANICZENIA PREDKOSCI SPOWODOWANE BEZPIECZENSTWEM BO CO PODKRESLAM TO SA DORGI PUBLICZNE!! WG MNIE POWINNO BYC JAK UMAKARONY CZY HISZPANA POLICJANT MA PRAWO ARESZTOWAC NA 3M-CE ZA PRZEINIENIE LUB KARY PUBLICZNE WTEDY ZACZYNA ... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 8

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 72 34

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 323 21

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 196 43

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 16

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 3

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!