Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

5 grudnia 2013 r.
13:05
Edytuj ten wpis

33-latek przebił opony w radiowozie, bo się zdenerwował

Autor: Zdjęcie autora łm
0 6 A A
 (KWP Lublin)
(KWP Lublin)

Do 5 lat więzienia grozi 33-letniemu mieszkańcowi miejscowości Swaty (pow. rycki), który przebił opony w radiowozie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W środę ok. 18 policjanci interweniowali w jednym z domów w miejscowości Swaty, gdzie awanturował się pijany mężczyzna. Policjantów wezwał ojciec 33-latka. Awanturnika nie było jednak w domu.

- Gdy funkcjonariusze wyszli z mieszkania zauważyli, że w dwóch oponach nie ma powietrza. Były przecięte - informuje podkom. Jacek Wójcik z policji w Rykach.

Okazało się, że 33-latek był w pobliżu posesji i to on przebił opony. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

- Tłumaczył, że był zdenerwowany i pijany. Usłyszał już zarzuty. Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze. Za uszkodzenie mienia grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności - dodaje podkom. Wójcik.

Policja wyceniła straty na 500 zł.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Sandra / 7 grudnia 2013 o 09:43

Ta, gwałiciel poszedl na 8 miechów, ten przebil opony i posiedzi dłuzej, takie rzeczy tylko w Polsce

Dlatego tusk musi odejść,dość już tego cyrku !!!

Avatar
Lokaj / 6 grudnia 2013 o 16:13

Ta, gwałiciel poszedl na 8 miechów, ten przebil opony i posiedzi dłuzej, takie rzeczy tylko w Polsce

Avatar
Gość / 6 grudnia 2013 o 10:20

Trudno coś napisać na ten temat.

Słuchajcie znalazłem tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu.
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) http://lokalizato.pl
 

Avatar
Gość / 5 grudnia 2013 o 19:14

też mam 33 lata i też jestem nerwowy. Nie wiem, czy to takie pokolenie? Czy to przez Czarnobyl, jak mówi moja mama?

mamusia niech nie  zwala na czarnobyl tylko na siebie, że nie umiała ciebie wychować, jednym słowem, nie powinna być matką, bo nie sztuka urodzić, sztuką est dać dobre wychowanie

Avatar
Karoliusz / 5 grudnia 2013 o 19:06

Co on, przeciął opony i czekał pod domem aż odjadą?

Avatar
Zybi / 5 grudnia 2013 o 15:38

też mam 33 lata i też jestem nerwowy. Nie wiem, czy to takie pokolenie? Czy to przez Czarnobyl, jak mówi moja mama?

Avatar
Sandra / 7 grudnia 2013 o 09:43

Ta, gwałiciel poszedl na 8 miechów, ten przebil opony i posiedzi dłuzej, takie rzeczy tylko w Polsce

Dlatego tusk musi odejść,dość już tego cyrku !!!

Avatar
Lokaj / 6 grudnia 2013 o 16:13

Ta, gwałiciel poszedl na 8 miechów, ten przebil opony i posiedzi dłuzej, takie rzeczy tylko w Polsce

Avatar
Gość / 6 grudnia 2013 o 10:20

Trudno coś napisać na ten temat.

Słuchajcie znalazłem tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu.
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) http://lokalizato.pl
 

Avatar
Gość / 5 grudnia 2013 o 19:14

też mam 33 lata i też jestem nerwowy. Nie wiem, czy to takie pokolenie? Czy to przez Czarnobyl, jak mówi moja mama?

mamusia niech nie  zwala na czarnobyl tylko na siebie, że nie umiała ciebie wychować, jednym słowem, nie powinna być matką, bo nie sztuka urodzić, sztuką est dać dobre wychowanie

Avatar
Karoliusz / 5 grudnia 2013 o 19:06

Co on, przeciął opony i czekał pod domem aż odjadą?

Avatar
Zybi / 5 grudnia 2013 o 15:38

też mam 33 lata i też jestem nerwowy. Nie wiem, czy to takie pokolenie? Czy to przez Czarnobyl, jak mówi moja mama?

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach 1 0

Nie doszło do zapowiadanego na wtorek zamknięcia przejazdu przed Bramą Krakowską. Bariery na Lubartowskiej oraz Królewskiej mają być ustawione w środę około południa.

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin
27 kwietnia 2018, 19:00

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 kwietnia o godz. 19 w siedzibie Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi grupa L.Stadt.

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie
film

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie 1 8

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie. Zawiera ono między innymi zobowiązanie rządu do podniesienia wysokości renty socjalnej.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września 3 1

Kibice Górnika długo musieli czekać na ten moment, ale wreszcie się doczekali. We wtorek zielono-czarni pokonali na swoim boisku Chrobrego Głogów 2:1. To pierwsza wygrana łęcznian od... 23 września 2017 roku

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty 8 1

W środę prezydent Demokratycznej Republiki Etiopii Mulatu Teshome Wurtu i jego małżonka odwiedzą Zakłady Azotowe „Puławy”. To szansa za pogłębienie współpracy gospodarczej i handlowej.

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie 0 3

W nocy z poniedziałku na wtorek odbyła się ekshumacja kolejnej ofiary katastrofy smoleńskiej Joanny Agackiej-Indeckiej, byłej prezes Naczelnej Rady Adwokackiej. Ciało zostało we wtorek przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Pacjent zmarł, bo nie dostał antybiotyku. Pięciu lekarzy z Lublina stanie przed sądem

Pacjent zmarł, bo nie dostał antybiotyku. Pięciu lekarzy z Lublina stanie przed sądem 5 5

W środę ma rozpocząć się proces pięciu lekarzy z Lublina, którzy przez swoje zaniedbania przyczynili się do śmierci pacjenta – dowodzą śledczy. Medycy nie podali antybiotyku mężczyźnie z zapaleniem wyrostka. Pacjent zmarł po operacji.

Wypadek na al. Andersa. Rowerzysta ucierpiał w zderzeniu z autem

Wypadek na al. Andersa. Rowerzysta ucierpiał w zderzeniu z autem 4 6

Do wypadku doszło około godz. 18 na al. Andersa w Lublinie, w okolicach wyjazdu z parkingu pobliskiego supermarketu.

Festiwal KODY 2018. Wystąpili w Korei Północnej, zagrają w Lublinie [program koncertów]
9 maja 2018, 19:00
galeria

Festiwal KODY 2018. Wystąpili w Korei Północnej, zagrają w Lublinie [program koncertów] 4 0

Bilety na ten koncert rozchodzą się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. – 2,5 roku za tym chodziliśmy – przyznaje Paweł Hadrian z Centrum Spotkania Kultur. 12 maja w CSK zagra legenda europejskiej awangardy muzycznej - Laibach. Na jubileuszowej 10. edycji festiwalu KODY takich niezapomnianych muzycznych eksperymentów będzie więcej.

Przeciek w delegaturze CBA w Lublinie? Chodziło o asystenta lubelskiej posłanki PiS

Przeciek w delegaturze CBA w Lublinie? Chodziło o asystenta lubelskiej posłanki PiS 10 2

CBA zatuszowało przeciek o tajnej operacji – twierdzi były szef lubelskiej delegatury Biura. Akcja CBA była wymierzona w asystenta lubelskiej posłanki PiS. Funkcjonariusz, który wykrył skandal, stracił pracę.

Puławskie Azoty notują wzrost sprzedaży

Puławskie Azoty notują wzrost sprzedaży 14 1

Według najnowszych danych, łączny przychód spółek należących do Grupy Azoty przekroczył 9,6 mld, a zysk osiągnął prawie 490 mln zł. To dane znacznie lepsze od ubiegłorocznych. Filarem grupy kapitałowej pozostaje puławska spółka.

Uczniowie z SP 24 w redakcji Dziennika Wschodniego

Uczniowie z SP 24 w redakcji Dziennika Wschodniego 0 0

We wtorek naszą redakcję odwiedzili wyjątkowo mili goście – uczniowie klasy III „a” ze Szkoły Podstawowej nr 24 w Lublinie.

Lublin: Powstaną dwie nowe sale gimnastyczne przy szkołach

Lublin: Powstaną dwie nowe sale gimnastyczne przy szkołach 0 0

Nowe sale gimnastyczne mają powstać przy III Liceum Ogólnokształcącym oraz Zespole Szkół Ekonomicznych im. Vetterów.

Warsztaty kreatywne dla dzieci w DDK Czechów

Warsztaty kreatywne dla dzieci w DDK Czechów 1 0

Co Gdzie Kiedy. Dzielnicowy Dom Kultury Czechów (ul. Kiepury 5a) zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na kreatywne warsztaty literacko-plastyczno-teatralne, które będą się odbywały w czwartki o godz. 16.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1 [ZAPIS RELACJI]

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1 [ZAPIS RELACJI] 8 2

Zielono-czarni w zaległym meczu Nice 1 Ligi podejmują na swoim stadionie drużynę Chrobrego Głogów. Czy łęcznianom uda się odnieść pierwsze od 16 kolejek zwycięstwo?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!