wtorek, 21 listopada 2017 r.

Puławy

Będzie absolutorium dla prezesa spółdzielni?

  Edytuj ten wpis
Dodano: 29 czerwca 2008, 19:38

Spółdzielnię Mieszkaniową "Powiśle” w Puławach czeka dziś gorący wieczór.

Na poniedziałkowym walnym zgromadzeniu spółdzielcy zdecydują m.in. o udzieleniu bądź nie absolutorium prezesowi Dariuszowi Gutowskiemu. A od kilkunastu dni trwa już walka na... plakaty.

Zarząd drugiej pod względem wielkości spółdzielni mieszkaniowej w Puławach zachęca w apelach rozwieszonych na całym osiedlu do obrony tej instytucji. "(...) Zarząd informuje, że wyraża poważne obawy o stabilność funkcjonowania SM "Powiśle” w związku z niektórymi działaniami podejmowanymi przez część członków os. Kołłątaja i zgłoszonymi przez Nich wnioskami do obrad Walnego Zgromadzenia”.

Zarząd straszy, że takie działania spółdzielców mogą doprowadzić do zaprzestania docieplania budynków i zniechęcenia banków do udzielania kredytów, a w konsekwencji do całkowitego upadku spółdzielni.

W odpowiedzi na ten apel z podobną akcją plakatową wystąpili sami spółdzielcy. I również nie przebierają w słowach. "Obecnie Pan Prezes Gutowski otrzymał podwyżkę o ponad 3 000 zł "pokaźnej” pensji podstawowej oraz comiesięczną premię w wysokości 30 %. Czy stać spółdzielnię na takie podwyżki, skoro prezes mówi, że nie ma pieniędzy na inne rzeczy, np. na przynajmniej jeden bezpieczny plac zabaw dla małych dzieci?”.

Dlatego autorzy plakatów apelują o nieudzielenie absolutorium prezesowi. Z kolei zarząd spółdzielni stara się przekonać jak największą część członków spółdzielni do wzięcia udziału w dzisiejszym walnym zgromadzeniu.
(pab)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Gość
kazek
nocek
(15) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (2 sierpnia 2008 o 21:57) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
kazek napisał:
cytuję
~x-girl~
wpis 17.07.2008, 08:34

"widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu. "

JAKI TO PUCZ PUKI CO TO PAN "G" DOSTAŁ TO NA CO ZASŁUŻYŁ !!

A tak na marginesie przyjrzyjcie się jego karierze "zawodowej" to typowy rozwalacz firm. Czego się nie dotknie to popsuje i zniszczy.

Wszyscy w okolicy znają te HISTORIE.

Kto zaufał takiemu typowi ? Dlaczego Ty ~x-girl~ go popierasz ? Zapewne masz w tym jakiś interes lub zadurzyłaś się w nim. .


A z Urzedu Miasta też go wywalili.Konfliktowy koleś.
Rozwiń
kazek
kazek (24 lipca 2008 o 16:15) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
cytuję
~x-girl~
wpis 17.07.2008, 08:34

"widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu. "

JAKI TO PUCZ PUKI CO TO PAN "G" DOSTAŁ TO NA CO ZASŁUŻYŁ !!

A tak na marginesie przyjrzyjcie się jego karierze "zawodowej" to typowy rozwalacz firm. Czego się nie dotknie to popsuje i zniszczy.

Wszyscy w okolicy znają te HISTORIE.

Kto zaufał takiemu typowi ? Dlaczego Ty ~x-girl~ go popierasz ? Zapewne masz w tym jakiś interes lub zadurzyłaś się w nim. .
Rozwiń
nocek
nocek (17 lipca 2008 o 14:20) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
nocek napisał:
Mylisz się "x-girl", od dwóch dni niczego nie pisałem. To nie moje. A tak na marginesie,- to nie pasi ci krytyka wobec prezesa? Dlaczego? Czyżbyś miła coś do stracenia??


Może nie zauważyłaś, ale to jest FORUM a nie BLOG
Rozwiń
nocek
nocek (17 lipca 2008 o 14:07) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
x-girl napisał:
widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu.



Mylisz się "x-girl", od dwóch dni niczego nie pisałem. To nie moje. A tak na marginesie,- to nie pasi ci krytyka wobec prezesa? Dlaczego? Czyżbyś miła coś do stracenia??
Rozwiń
X-MEN
X-MEN (17 lipca 2008 o 11:15) 0