Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

29 czerwca 2008 r.
19:38
Edytuj ten wpis

Będzie absolutorium dla prezesa spółdzielni?

0 15 A A

Spółdzielnię Mieszkaniową "Powiśle” w Puławach czeka dziś gorący wieczór.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na poniedziałkowym walnym zgromadzeniu spółdzielcy zdecydują m.in. o udzieleniu bądź nie absolutorium prezesowi Dariuszowi Gutowskiemu. A od kilkunastu dni trwa już walka na... plakaty.

Zarząd drugiej pod względem wielkości spółdzielni mieszkaniowej w Puławach zachęca w apelach rozwieszonych na całym osiedlu do obrony tej instytucji. "(...) Zarząd informuje, że wyraża poważne obawy o stabilność funkcjonowania SM "Powiśle” w związku z niektórymi działaniami podejmowanymi przez część członków os. Kołłątaja i zgłoszonymi przez Nich wnioskami do obrad Walnego Zgromadzenia”.

Zarząd straszy, że takie działania spółdzielców mogą doprowadzić do zaprzestania docieplania budynków i zniechęcenia banków do udzielania kredytów, a w konsekwencji do całkowitego upadku spółdzielni.

W odpowiedzi na ten apel z podobną akcją plakatową wystąpili sami spółdzielcy. I również nie przebierają w słowach. "Obecnie Pan Prezes Gutowski otrzymał podwyżkę o ponad 3 000 zł "pokaźnej” pensji podstawowej oraz comiesięczną premię w wysokości 30 %. Czy stać spółdzielnię na takie podwyżki, skoro prezes mówi, że nie ma pieniędzy na inne rzeczy, np. na przynajmniej jeden bezpieczny plac zabaw dla małych dzieci?”.

Dlatego autorzy plakatów apelują o nieudzielenie absolutorium prezesowi. Z kolei zarząd spółdzielni stara się przekonać jak największą część członków spółdzielni do wzięcia udziału w dzisiejszym walnym zgromadzeniu.
(pab)

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2008 o 21:57
kazek napisał:
cytuję
~x-girl~
wpis 17.07.2008, 08:34

"widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu. "

JAKI TO PUCZ PUKI CO TO PAN "G" DOSTAŁ TO NA CO ZASŁUŻYŁ !!

A tak na marginesie przyjrzyjcie się jego karierze "zawodowej" to typowy rozwalacz firm. Czego się nie dotknie to popsuje i zniszczy.

Wszyscy w okolicy znają te HISTORIE.

Kto zaufał takiemu typowi ? Dlaczego Ty ~x-girl~ go popierasz ? Zapewne masz w tym jakiś interes lub zadurzyłaś się w nim. .


A z Urzedu Miasta też go wywalili.Konfliktowy koleś.
rozwiń
Avatar
kazek / 24 lipca 2008 o 16:15
cytuję
~x-girl~
wpis 17.07.2008, 08:34

"widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu. "

JAKI TO PUCZ PUKI CO TO PAN "G" DOSTAŁ TO NA CO ZASŁUŻYŁ !!

A tak na marginesie przyjrzyjcie się jego karierze "zawodowej" to typowy rozwalacz firm. Czego się nie dotknie to popsuje i zniszczy.

Wszyscy w okolicy znają te HISTORIE.

Kto zaufał takiemu typowi ? Dlaczego Ty ~x-girl~ go popierasz ? Zapewne masz w tym jakiś interes lub zadurzyłaś się w nim. .
cytuję
~x-girl~
wpis 17.07.2008, 08:34

"widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu. "

JAKI TO PUCZ PUKI CO TO PAN "G" DOSTAŁ TO NA CO ZASŁUŻYŁ !!

A tak na marginesie przyjrzyjcie się jego karierze "zawodowej&q... rozwiń
Avatar
nocek / 17 lipca 2008 o 14:20
nocek napisał:
Mylisz się "x-girl", od dwóch dni niczego nie pisałem. To nie moje. A tak na marginesie,- to nie pasi ci krytyka wobec prezesa? Dlaczego? Czyżbyś miła coś do stracenia??


Może nie zauważyłaś, ale to jest FORUM a nie BLOG
rozwiń
Avatar
nocek / 17 lipca 2008 o 14:07
x-girl napisał:
widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu.



Mylisz się "x-girl", od dwóch dni niczego nie pisałem. To nie moje. A tak na marginesie,- to nie pasi ci krytyka wobec prezesa? Dlaczego? Czyżbyś miła coś do stracenia??



Mylisz się "x-girl", od dwóch dni niczego nie pisałem. To nie moje. A tak na marginesie,- to nie pasi ci krytyka wobec prezesa? Dlaczego? Czyżbyś miła coś do stracenia?? rozwiń
Avatar
X-MEN / 17 lipca 2008 o 11:15
Gość napisał:
Pan Prezes zarabia niczym Prezydent Pulaw tak troszczy się o finanse Spółdzielni.


Twierdząc uparcie,że mało zarabia!
Avatar
x-girl / 17 lipca 2008 o 08:34
widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu.
Avatar
x-men / 16 lipca 2008 o 15:11
wagan napisał:
ciekawe kto z was chciałby ponosić taka odpowiedzialność za marne grosze; a może warto przyjrzeć sie poprzednim prezesom też?


Ładne mi marne grosze,ale pana gramatyka sama mówi za siebie,że intelekt marny.
Avatar
x-men / 16 lipca 2008 o 15:07
Pan Gutowski sam sieje ferment w spółdzielni,a teraz udaje,że ciagle działa na korzyśc Powiśla.
"Odpowiedzialna rada" nadzorcza składa rezygnacje zostawiając jej członków z reką w nocniku.
To jest krótki i prawdziwy obraz władz naszej spółdzielni dbającej o fundusze mieszkańców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sama rezygnacja to nie koniec...pozostaje odpowiedzialnosc finansowa!!!!!!!!!
Pan Gutowski sam sieje ferment w spółdzielni,a teraz udaje,że ciagle działa na korzyśc Powiśla.
"Odpowiedzialna rada" nadzorcza składa rezygnacje zostawiając jej członków z reką w nocniku.
To jest krótki i prawdziwy obraz władz naszej spółdzielni dbającej o fundusze mieszkańców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sama rezygnacja to nie koniec...pozostaje odpowiedzialnosc finans... rozwiń
Avatar
wój / 12 lipca 2008 o 15:41
wagan napisał:
ciekawe kto z was chciałby ponosić taka odpowiedzialność za marne grosze; a może warto przyjzeć sie poprzednim prezesom też?

Chciałbym tylko takie grosze zarabiać , a co do odpowiedzialności to który prezes stracił majątek w momencie odejścia ze stanowiska .
Avatar
wagan / 6 lipca 2008 o 14:35
ciekawe kto z was chciałby ponosić taka odpowiedzialność za marne grosze; a może warto przyjzeć sie poprzednim prezesom też?
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2008 o 21:57
kazek napisał:
cytuję
~x-girl~
wpis 17.07.2008, 08:34

"widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu. "

JAKI TO PUCZ PUKI CO TO PAN "G" DOSTAŁ TO NA CO ZASŁUŻYŁ !!

A tak na marginesie przyjrzyjcie się jego karierze "zawodowej" to typowy rozwalacz firm. Czego się nie dotknie to popsuje i zniszczy.

Wszyscy w okolicy znają te HISTORIE.

Kto zaufał takiemu typowi ? Dlaczego Ty ~x-girl~ go popierasz ? Zapewne masz w tym jakiś interes lub zadurzyłaś się w nim. .


A z Urzedu Miasta też go wywalili.Konfliktowy koleś.
rozwiń
Avatar
kazek / 24 lipca 2008 o 16:15
cytuję
~x-girl~
wpis 17.07.2008, 08:34

"widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu. "

JAKI TO PUCZ PUKI CO TO PAN "G" DOSTAŁ TO NA CO ZASŁUŻYŁ !!

A tak na marginesie przyjrzyjcie się jego karierze "zawodowej" to typowy rozwalacz firm. Czego się nie dotknie to popsuje i zniszczy.

Wszyscy w okolicy znają te HISTORIE.

Kto zaufał takiemu typowi ? Dlaczego Ty ~x-girl~ go popierasz ? Zapewne masz w tym jakiś interes lub zadurzyłaś się w nim. .
cytuję
~x-girl~
wpis 17.07.2008, 08:34

"widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu. "

JAKI TO PUCZ PUKI CO TO PAN "G" DOSTAŁ TO NA CO ZASŁUŻYŁ !!

A tak na marginesie przyjrzyjcie się jego karierze "zawodowej&q... rozwiń
Avatar
nocek / 17 lipca 2008 o 14:20
nocek napisał:
Mylisz się "x-girl", od dwóch dni niczego nie pisałem. To nie moje. A tak na marginesie,- to nie pasi ci krytyka wobec prezesa? Dlaczego? Czyżbyś miła coś do stracenia??


Może nie zauważyłaś, ale to jest FORUM a nie BLOG
rozwiń
Avatar
nocek / 17 lipca 2008 o 14:07
x-girl napisał:
widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu.



Mylisz się "x-girl", od dwóch dni niczego nie pisałem. To nie moje. A tak na marginesie,- to nie pasi ci krytyka wobec prezesa? Dlaczego? Czyżbyś miła coś do stracenia??



Mylisz się "x-girl", od dwóch dni niczego nie pisałem. To nie moje. A tak na marginesie,- to nie pasi ci krytyka wobec prezesa? Dlaczego? Czyżbyś miła coś do stracenia?? rozwiń
Avatar
X-MEN / 17 lipca 2008 o 11:15
Gość napisał:
Pan Prezes zarabia niczym Prezydent Pulaw tak troszczy się o finanse Spółdzielni.


Twierdząc uparcie,że mało zarabia!
Avatar
x-girl / 17 lipca 2008 o 08:34
widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu.
Avatar
x-men / 16 lipca 2008 o 15:11
wagan napisał:
ciekawe kto z was chciałby ponosić taka odpowiedzialność za marne grosze; a może warto przyjrzeć sie poprzednim prezesom też?


Ładne mi marne grosze,ale pana gramatyka sama mówi za siebie,że intelekt marny.
Avatar
x-men / 16 lipca 2008 o 15:07
Pan Gutowski sam sieje ferment w spółdzielni,a teraz udaje,że ciagle działa na korzyśc Powiśla.
"Odpowiedzialna rada" nadzorcza składa rezygnacje zostawiając jej członków z reką w nocniku.
To jest krótki i prawdziwy obraz władz naszej spółdzielni dbającej o fundusze mieszkańców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sama rezygnacja to nie koniec...pozostaje odpowiedzialnosc finansowa!!!!!!!!!
Pan Gutowski sam sieje ferment w spółdzielni,a teraz udaje,że ciagle działa na korzyśc Powiśla.
"Odpowiedzialna rada" nadzorcza składa rezygnacje zostawiając jej członków z reką w nocniku.
To jest krótki i prawdziwy obraz władz naszej spółdzielni dbającej o fundusze mieszkańców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sama rezygnacja to nie koniec...pozostaje odpowiedzialnosc finans... rozwiń
Avatar
wój / 12 lipca 2008 o 15:41
wagan napisał:
ciekawe kto z was chciałby ponosić taka odpowiedzialność za marne grosze; a może warto przyjzeć sie poprzednim prezesom też?

Chciałbym tylko takie grosze zarabiać , a co do odpowiedzialności to który prezes stracił majątek w momencie odejścia ze stanowiska .
Avatar
wagan / 6 lipca 2008 o 14:35
ciekawe kto z was chciałby ponosić taka odpowiedzialność za marne grosze; a może warto przyjzeć sie poprzednim prezesom też?
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tylko 20 proc. towarów z Chin przechodzi przez Małaszewicze. "Omijają nasz kraj"

Tylko 20 proc. towarów z Chin przechodzi przez Małaszewicze. "Omijają nasz kraj" 0 0

Małaszewicze przyjmują tylko 20 proc. kontenerów z Chin w ramach Nowego Jedwabnego Szlaku. Takie informacje otrzymał z Ministerstwa Infrastruktury poseł Stanisław Żmijan

Krzysztof Żuk oczyszczony z zarzutu ws. biurowca

Krzysztof Żuk oczyszczony z zarzutu ws. biurowca 44 12

Krzysztof Żuk został ostatecznie oczyszczony z zarzutu w sprawie wynajęcia biur w nieistniejącym budynku. Chodzi o głośną sprawę biurowca przy Wieniawskiej. Korzystny dla Żuka werdykt wydała dziś Główna Komisja Orzekająca przy ministrze finansów

Leszek Bartnicki prezesem Motoru przynajmniej do końca sezonu

Leszek Bartnicki prezesem Motoru przynajmniej do końca sezonu 0 5

Po sobotniej porażce z Wisłą Sandomierz (0:1) prezes Motoru Lublin Leszek Bartnicki podał się do dymisji. W poniedziałek Rada Nadzorcza zdecydowała jednak, że szef klubu zostanie na swoim stanowisku przynajmniej do końca sezonu 2018/2019.

AZS AWF Biała Podlaska – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 35:33

AZS AWF Biała Podlaska – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 35:33 0 0

I LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W przedostatnim meczu sezonu bialscy akademicy pokonali Ostrovię Ostrów Wielkopolski

Wykopał w ogrodzie pocisk artyleryjski

Wykopał w ogrodzie pocisk artyleryjski 3 1

Niewybuch wykopał w ogrodzie właściciel działki w Wólce Gołębskiej.

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny 4 5

Miał grozić swojej byłej dziewczynie śmiercią, a potem zaatakował nożem jej kolegę. Niewiele brakowało, aby bójka zakończyła się tragedią. 24-letni Przemysław S. odpowie za to przed sądem

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia] 1 0

Od godziny 18 do 24 można było w sobotę wziąć udział w nocnym zwiedzaniu zbiorów muzealnych w Zamościu.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników
24 czerwca 2018, 9:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników 1 0

Nawet 15 tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy jubileuszowego, 25. Święta Roweru w Lubartowie. Wśród uczestników zostanie rozlosowanych 25 rowerów.

24 godziny z mangą i anime
26 maja 2018, 11:00

24 godziny z mangą i anime 3 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza (ul. Lwowska 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu 24h z... W sobotę, 26 maja o godz. 11 rozpocznie się wydarzenie 24 godziny z mangą i anime.

Ruski balet ponownie w Lublinie
30 maja 2018, 21:00

Ruski balet ponownie w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Graffiti (al. Piłsudskiego 13) zaprasza na drugą odsłonę imprezy Ruski balet. Wydarzenie odbędzie się 30 maja o godz. 21.

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia
Magazyn
galeria

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia 0 0

W szkole rolniczej w Korolówce (pow. włodawski) gospodarskim sposobem dawny magazyn, a jeszcze wcześniej obora adaptowana jest na stajnię. Już niedługo będą tam cztery hucuły. W ten sposób powstaje baza dla nowego kierunku kształcenia, jakim jest hodowla koni.

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne?
26 maja 2018, 20:00

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne? 0 0

Poznaliśmy nazwiska 12 osób nominowanych do tegorocznych Żurawi – Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych. Wśród nich są m.in. Aleksandra Cieślik – dziennikarka Radia Centrum, Jan Wąsak z tria „Pasażer”, z którym zdobył m.in. nagrodę publiczności na Open Stage oraz Jakub Bodys – fotograf kultury, portrecista.

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR
25 maja 2018, 20:00

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR 0 1

Co Gdzie Kiedy. Już 25 maja o godz. 20 w Hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli (al. Zygmuntowskie 4) wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej - Ewa Farna! Artystka wystąpi w ramach akcji profilaktycznej przeciw uzależnieniom.

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo]
film

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo] 43 44

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18:30 na ulicy Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS 1 21

Grzegorz Schetyna - przewodniczący Platformy Obywatelskiej, wicepremier w rządzie Donalda Tuska odwiedzi Wydział Politologii UMCS. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 24 maja.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!