sobota, 17 marca 2018 r.

Puławy

Bijatyka prawicowych działaczy. Zakazali mu zbliżać się do ofiar

  Edytuj ten wpis
Dodano: 31 marca 2010, 20:14
Autor: (pab)

Cezary K. odpowie za spowodowanie obrażeń ciała. Według policji, mężczyzna uderzył Jerzego L. tuż po spotkaniu z ks. Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim w puławskim Domu Chemika.

– Cezary K. nie przyznał się do zarzucanych mu czynów – poinformował nas Mirosław Wójcik z puławskiej policji.

Do awantury doszło w poniedziałek podczas spotkania zorganizowanego przez prawicowy klub "Gazety Polskiej” z Puław. Cezary K. to również działacz klubu "GP”, ale z Góry Puławskiej. Od dłuższego czasu był skonfliktowany z Jerzym L. Zarzucał mu działalność w PZPR.

Do szarpaniny doszło w sali widowiskowej Domu Chemika. Według relacji Jerzego L., Cezary K. zaczął wykręcać rękę jego żonie. Wtedy miał stanąć w jej obronie, ale jak twierdzi dostał cios w twarz i upadł na podłogę, po czym stracił przytomność.

Cezarego K. zatrzymała policja. Wczoraj po południu po przesłuchaniu przez prokuratora mężczyzna został zwolniony do domu. Będzie pod dozorem policji, ma również zakaz zbliżania się i kontaktowania z ofiarami. Biegły ma jeszcze ustalić, jakich obrażeń doznała żona Jerzego L.

Finał awantury może być i taki, że jeden z klubów "Gazety Polskiej" przestanie działać. – Zastanawiam się nad likwidacją klubu w Górze Puławskiej. Oczywiście odcinamy się też od działalności Cezarego K. – mówi Ryszard Kapuściński, prezes klubów "GP".
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
WIKTOR
snajper
WIKTOR
(18) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

WIKTOR
WIKTOR (23 marca 2011 o 12:50) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH

W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem na skalę masową danych osobowych z ewidencji ludności i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Grupą przestępczą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz- były działacz PZPR oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław.

Grupa przestępcza fałszowała podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzyści materialne.

Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach oraz Biuro Poselskie Jarosława Żaczka w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz, pełniąca również funkcję asystenta społecznego w Biurze Poselskim Jarosława Żaczka w Puławach. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tysięcy do 100 tysięcy podpisów.

W mieszkaniu Małgorzaty Górskiej Lenartowicz policja przeprowadziła rewizję i skonfiskowała dowody przestępstwa. Sprawą przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej z Puław zajmuje się Wydział ds. Walki z Korupcją i Przestępczością Zorganizowaną w Lublinie- sprawa karna V Ds. 61/06/S. Każdy obywatel Puław który spotkał się z przestępstwami tego rodzaju ma obowiązek zawiadomienia Policji i Prokuratury.
Rozwiń
snajper
snajper (23 lutego 2011 o 20:51) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
kolejna gwiazda internetu

http://www.youtube.com/watch?v=hF-c-OCHIvg&NR=1
Rozwiń
WIKTOR
WIKTOR (23 lutego 2011 o 09:16) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
W latach 1991-2010 komunista Józef Sidoruk wraz z komunistą Jerzym Lenartowiczem z PZPR-u i Małgorzatą Lenartowicz zajmował się wykradaniem danych osobowych oraz fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Do fałszerstw komunista Sidoruk wykorzystywał Przedszkole Miejskie nr 10 w Puławach.

Dyrektorką Miejskiego Przedszkola nr 10 w Puławach jest pani Małgorzata Lenartowicz.
Rozwiń
Jarek
Jarek (21 lutego 2011 o 14:02) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='Jan' timestamp='1290774724' post='391205']
Jerzy Lenartowicz kandydował w tym roku, aż z Chełma z jsakiejs kanapowej partyjki.

Podbno zrobił to ze strachu przed swoim przeciwnikiem Cezarym K.
[/quote]

Jerzy Lenartowicz z Puław był w latach 1972-1990 działaczem PZPR.

Od 1990 roku Jerzy Lenartowicz wraz ze swoją konkubiną zajmował się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych dla różnych partii politycznych. Z fałszowania podpisów Jerzy Lenartowicz czerpał korzysci materialne.
Rozwiń
Jan
Jan (26 listopada 2010 o 13:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jerzy Lenartowicz kandydował w tym roku, aż z Chełma z jsakiejs kanapowej partyjki.

Podbno zrobił to ze strachu przed swoim przeciwnikiem Cezarym K.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (18)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!