Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

20 grudnia 2015 r.
11:25

Biletów na dworcu kolejowym w Puławach już nie kupisz

0 35 A A

Kasy biletowe na dworcu kolejowym Puławy Miasto od nowego roku będą zamknięte. Bilety będzie można kupić tylko w internecie lub u konduktora.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Z puławskiego dworca korzystają pasażerowie PKP Intercity oraz Przewozów Regionalnych. Sprzedażą biletów dla obu przewoźników zajmowała się spółka zewnętrzna, Zakłady Usługowe „Wschód”. PKP Intercity zrezygnowało jednak z podpisania kolejnej umowy z tym agentem.

– Propozycję nowej umowy wysłaliśmy w listopadzie. W odpowiedzi otrzymaliśmy pismo, w którym przewoźnik poinformował nas o odrzuceniu warunków tej oferty – wyjaśnia przedstawicielka agenta.

W związku z tym, że większość biletów sprzedawano właśnie na pociągi Intercity, agent nie zdecydował się na kontynuowanie świadczenia usług dla samych Przewozów Regionalnych.

Umowa z tym przewoźnikiem wygaśnie z końcem roku. Od stycznia kasy na puławskim dworcu będą więc zamknięte. Panie „z okienka” znalazły już inną pracę. Umowy na korzystniejszych warunkach zaproponowały im Polskie Linie Kolejowe. Zamiast sprzedawać bilety, będą zapowiadać pociągi.

Szanse na to, że kasy na dworcu Puławy Miasto w najbliższej przyszłości ponownie zostaną otwarte są niewielkie. Prze-wozy Regionalne zapowiadają próbę znalezienia nowego agenta, ale w obecnej sytuacji będzie to niezwykle trudne.

– Podejmiemy taką próbę, ale to agent musi zdecydować, czy mu się to opłaca. Zdajemy sobie sprawę także z tego, że wy-szkolenie nowych pracowników wymaga przynajmniej dwóch-trzech miesięcy. Ta praca nie jest taka prosta, bo trzeba znać wiele przepisów, aktualne oferty i potrafić zaproponować pasażerom te najkorzystniejsze – mówi Zofia Dziewulska, rzecznik Przewozów Regionalnych w Lublinie.

Powodzenia tej misji nie ułatwia także planowana w przyszłym roku przebudowa dworca kolejowego. Prace przy jego modernizacji będą oznaczały wyłączenie budynku z użytkowania. Nie wiadomo, czy kasy zostaną otwarte po zakończeniu przebudowy dworca. Projekt przewiduje ich obecność, ale jeśli PKP IC nie podpisze umowy z nowym najemcą, mogą stać puste. Przewoźnik zapowiada, że rozpoczął już rozmowy na ten temat. – Nie wykluczamy, że kasa w Puławach zostanie uruchomiona w przyszłości – informuje biuro prasowe spółki.

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
xyz / 25 września 2016 o 16:55
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zapraszamy mieszkańców Puław do zakupu biletów PKP w najbliższej kasie biletowej w Dęblinie. Jakoś miasto Dęblin dało radę aby kasa biletowa PKP była a większe Puławy nie dały ??????????? Więc Dęblin czeka na klientów Puław otworem i czekamy na wasze pieniążki.
Po co tam jechać do dziadowskiego Dęblina gdzie diabeł mówi dobranoc.
Avatar
kto ma pracować / 25 września 2016 o 16:49
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A wszyscy w Puławach myślą, że to tylko przez remont zamknęli kasy... Trzeba pomyśleć o starszych ludziach, którzy nie ogarniają internetu. No i jak wsiadasz w pociąg nie wiesz np. czy są miejsca czy nie. Poza tym w ten sposób nie możesz kupić biletu wcześniej bez pomocy internetu. Smutno mi, że PKP nie może posadzić na kasach swoich ludzi. Nie rozumiem tej polityki w ogóle.
swoich ludzi to 17 lat temu wysłali na zieloną trawkę.
swoich ludzi to 17 lat temu wysłali na zieloną trawkę. rozwiń
Avatar
tkm / 25 września 2016 o 16:47
fgdfg napisał:
Teraz rządzi PiS i prezesów już nawet powymieniało, więc to ich zmiana i wina. Tyle, to fakty. Teraz rządzi PiS i prezesów już nawet powymieniało, więc to ich zmiana i wina. Tyle, to fakty. Prezesa PKP Intercity jeszcze nie wymienili... To juz człowieku nie przesadzaj.
Ale w innych spółkach to idzie sprawnie.
Avatar
Gość / 20 września 2016 o 17:03
Ale dziura...
Avatar
Gość / 12 marca 2016 o 15:45
A wszyscy w Puławach myślą, że to tylko przez remont zamknęli kasy... Trzeba pomyśleć o starszych ludziach, którzy nie ogarniają internetu. No i jak wsiadasz w pociąg nie wiesz np. czy są miejsca czy nie. Poza tym w ten sposób nie możesz kupić biletu wcześniej bez pomocy internetu. Smutno mi, że PKP nie może posadzić na kasach swoich ludzi. Nie rozumiem tej polityki w ogóle.
Avatar
Gość / 22 grudnia 2015 o 10:57

I czego psioczysz?

Uczepiłeś się tego PiSu i tej "łamanej" demokracji jak rzep psiego ogona. Pewnie zaraz polecisz na demonstrację KOD do Lublina bo ma być w weekend. Ta wasza demokracja..... Co PO i PSL zrobiło dla ludzi? Gówno. PiS chce coś zrobuć to psioczycie, że demokracja. Markety nie płaca podatków, banki nie płacą, a ty frajerze płacisz. I jest OK? Co? Jak lecisz po kredyt do banku na je***ą pralkę to ci dadzą na 25%. A jak ty dajesz na lokatę to ci dadzą.... 1,5%..... H...... nie demokracja. Ale leć protestować, zadowolić Petru..... obrońcę bakokracji. Frajerze.

A co to jest to 'coś' co pisuary chcą zrobić? Uważam że jest ok że płace podatki, a ty nie? Tylko łapę chcesz wyciągać bo ci się należy? A po kredyt idź do SKOKu to pewnie jeszcze w prezencie z 500 na dziecko dostaniesz. Frajerem to raczej ty jesteś ale pewnie jeszcze nie wiesz o tym bo pislam wyznajesz. 

co pisuary chcą zrobić? Uważam że jest ok że płace podatki, a ty nie? Tylko łapę chcesz wyciągać bo ci się należy? A po kredyt idź do SKOKu to pewnie jeszcze w prezencie z 500 na dziecko dostaniesz. Frajerem to raczej ty jesteś ale pewnie jeszcze nie wiesz o tym bo pislam wyznajesz. 

rozwiń
Avatar
Gość / 22 grudnia 2015 o 07:46

Piszcie po ludzku - NIE MODERNIZACJA DWORCA, TYLKO DEWASTACJA. Zastępowanie dobrego piętrowego budynku z lat 50-tych parterową imitacją MC-Donalda to nie modernizacja, tylko kolejny przykład debilnego braku gospodarności w PKP i braku poszanowania swojego mienia. A dla Puław hańba i poprzeczka w dół - 50-tysięczne (kiedyś) miasto i barak zamiast dworca.


Masz rację.

Generalnie trochę i tak nie rozumiem polityki PKP. Skoro to PKP ma budować to coś, co ma być niby dworcem - to rozumiem, że PKP jest właścicielem terenu i PKP ma w zarządzie te dworce. Ale skoro robi się coś bez obsady kasy, to co to za polityka? Po co dworzec bez kasy w mieście prawie 50 000? To jak samochód bez kół.... jest ale co z tego?

Po co się robi coś z lepszego na gorsze? Miało być lepiej a każdy narzeka - teraz dodatkowo na brak obsługi kas - bo na to się jak czytamy zanosi... To niech może PKP powie wprost. Pozbywamy się dworców i niech sobie miasto buduje jak chce własny. Może wtedy będzie lepiej? Może miasto zapewni obsługę kas?

A tak na poważnie - restrukturyzacja polegająca na podziale PKP była debilizmem bo wprowadziła chaos. Kiedyś wszystko było PKP (jedna forma) a nie tak jak teraz spółki i spółeczki z własnymi prezesikami.... i nie było mowy że nie było obsady kas (teraz ajenta). Obecnie jest tak, że nikt z nikim nie może się dogadać, bo 1000 prezesów. Nie ma to jak 1 wódz.

Obecnie jak nie będzie ajenta, to nie będzie kasa czynna i PKP ma w du*** czy się ajent znajdzie czy nie - a w du*** mieć nie powinno, bo w końcu jakość obsługi całego łańcucha klient-pociag to również kasa. Dlatego uważam, że wyzbycie się obsługi kas przez PKP to strzał w kolano. Ludzie w Puławach będą narzekać na to, że muszą ganiać konduktora po pociągu. To na pewno nie wpłynie pozytywnie na postrzeganie jakości obsługi klientów. Aplikacje w smartfonach może i obsłuży co kumaty młodzieniec, ale nie starszy człowiek co nawet sms-a wpisać nie umie na starej nokii.... Myślenie o ludziach to obecnie przeszłość.


Masz rację.

Generalnie trochę i tak nie rozumiem polityki PKP. Skoro to PKP ma budować to coś, co ma być niby dworcem - to rozumiem, że PKP jest właścicielem terenu i PKP ma w zarządzie te dworce. Ale skoro robi się coś bez obsady kasy, to co to za polityka? Po co dworzec bez kasy w mieście prawie 50 000? To jak samochód bez kół.... jest ale co z tego?

Po co się robi coś z lepszego na gorsze? Miało być lepiej a każdy narzeka - teraz dodatkowo na brak obsługi kas - bo na to się jak czytamy zanosi... To ni... rozwiń

Avatar
Gość / 22 grudnia 2015 o 07:34

Bo nocy zabrakło?


I czego psioczysz?

Uczepiłeś się tego PiSu i tej "łamanej" demokracji jak rzep psiego ogona. Pewnie zaraz polecisz na demonstrację KOD do Lublina bo ma być w weekend. Ta wasza demokracja..... Co PO i PSL zrobiło dla ludzi? Gówno. PiS chce coś zrobuć to psioczycie, że demokracja. Markety nie płaca podatków, banki nie płacą, a ty frajerze płacisz. I jest OK? Co? Jak lecisz po kredyt do banku na je***ą pralkę to ci dadzą na 25%. A jak ty dajesz na lokatę to ci dadzą.... 1,5%..... H...... nie demokracja. Ale leć protestować, zadowolić Petru..... obrońcę bakokracji. Frajerze.


I czego psioczysz?

Uczepiłeś się tego PiSu i tej "łamanej" demokracji jak rzep psiego ogona. Pewnie zaraz polecisz na demonstrację KOD do Lublina bo ma być w weekend. Ta wasza demokracja..... Co PO i PSL zrobiło dla ludzi? Gówno. PiS chce coś zrobuć to psioczycie, że demokracja. Markety nie płaca podatków, banki nie płacą, a ty frajerze płacisz. I jest OK? Co? Jak lecisz po kredyt do banku na je***ą pralkę to ci dadzą na 25%. A jak ty dajesz na lokatę to ci dadzą.... 1,5%..... H...... nie demokracja. Ale leć pro... rozwiń

Avatar
Gość / 22 grudnia 2015 o 00:40

A bilety z przesiadką?? !!!

nie ma z tym probelmy wszytko łatwe  i szybkie.

Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 17:18
Piszcie po ludzku - NIE MODERNIZACJA DWORCA, TYLKO DEWASTACJA. Zastępowanie dobrego piętrowego budynku z lat 50-tych parterową imitacją MC-Donalda to nie modernizacja, tylko kolejny przykład debilnego braku gospodarności w PKP i braku poszanowania swojego mienia. A dla Puław hańba i poprzeczka w dół - 50-tysięczne (kiedyś) miasto i barak zamiast dworca.
Avatar
xyz / 25 września 2016 o 16:55
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zapraszamy mieszkańców Puław do zakupu biletów PKP w najbliższej kasie biletowej w Dęblinie. Jakoś miasto Dęblin dało radę aby kasa biletowa PKP była a większe Puławy nie dały ??????????? Więc Dęblin czeka na klientów Puław otworem i czekamy na wasze pieniążki.
Po co tam jechać do dziadowskiego Dęblina gdzie diabeł mówi dobranoc.
Avatar
kto ma pracować / 25 września 2016 o 16:49
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A wszyscy w Puławach myślą, że to tylko przez remont zamknęli kasy... Trzeba pomyśleć o starszych ludziach, którzy nie ogarniają internetu. No i jak wsiadasz w pociąg nie wiesz np. czy są miejsca czy nie. Poza tym w ten sposób nie możesz kupić biletu wcześniej bez pomocy internetu. Smutno mi, że PKP nie może posadzić na kasach swoich ludzi. Nie rozumiem tej polityki w ogóle.
swoich ludzi to 17 lat temu wysłali na zieloną trawkę.
swoich ludzi to 17 lat temu wysłali na zieloną trawkę. rozwiń
Avatar
tkm / 25 września 2016 o 16:47
fgdfg napisał:
Teraz rządzi PiS i prezesów już nawet powymieniało, więc to ich zmiana i wina. Tyle, to fakty. Teraz rządzi PiS i prezesów już nawet powymieniało, więc to ich zmiana i wina. Tyle, to fakty. Prezesa PKP Intercity jeszcze nie wymienili... To juz człowieku nie przesadzaj.
Ale w innych spółkach to idzie sprawnie.
Avatar
Gość / 20 września 2016 o 17:03
Ale dziura...
Avatar
Gość / 12 marca 2016 o 15:45
A wszyscy w Puławach myślą, że to tylko przez remont zamknęli kasy... Trzeba pomyśleć o starszych ludziach, którzy nie ogarniają internetu. No i jak wsiadasz w pociąg nie wiesz np. czy są miejsca czy nie. Poza tym w ten sposób nie możesz kupić biletu wcześniej bez pomocy internetu. Smutno mi, że PKP nie może posadzić na kasach swoich ludzi. Nie rozumiem tej polityki w ogóle.
Avatar
Gość / 22 grudnia 2015 o 10:57

I czego psioczysz?

Uczepiłeś się tego PiSu i tej "łamanej" demokracji jak rzep psiego ogona. Pewnie zaraz polecisz na demonstrację KOD do Lublina bo ma być w weekend. Ta wasza demokracja..... Co PO i PSL zrobiło dla ludzi? Gówno. PiS chce coś zrobuć to psioczycie, że demokracja. Markety nie płaca podatków, banki nie płacą, a ty frajerze płacisz. I jest OK? Co? Jak lecisz po kredyt do banku na je***ą pralkę to ci dadzą na 25%. A jak ty dajesz na lokatę to ci dadzą.... 1,5%..... H...... nie demokracja. Ale leć protestować, zadowolić Petru..... obrońcę bakokracji. Frajerze.

A co to jest to 'coś' co pisuary chcą zrobić? Uważam że jest ok że płace podatki, a ty nie? Tylko łapę chcesz wyciągać bo ci się należy? A po kredyt idź do SKOKu to pewnie jeszcze w prezencie z 500 na dziecko dostaniesz. Frajerem to raczej ty jesteś ale pewnie jeszcze nie wiesz o tym bo pislam wyznajesz. 

co pisuary chcą zrobić? Uważam że jest ok że płace podatki, a ty nie? Tylko łapę chcesz wyciągać bo ci się należy? A po kredyt idź do SKOKu to pewnie jeszcze w prezencie z 500 na dziecko dostaniesz. Frajerem to raczej ty jesteś ale pewnie jeszcze nie wiesz o tym bo pislam wyznajesz. 

rozwiń
Avatar
Gość / 22 grudnia 2015 o 07:46

Piszcie po ludzku - NIE MODERNIZACJA DWORCA, TYLKO DEWASTACJA. Zastępowanie dobrego piętrowego budynku z lat 50-tych parterową imitacją MC-Donalda to nie modernizacja, tylko kolejny przykład debilnego braku gospodarności w PKP i braku poszanowania swojego mienia. A dla Puław hańba i poprzeczka w dół - 50-tysięczne (kiedyś) miasto i barak zamiast dworca.


Masz rację.

Generalnie trochę i tak nie rozumiem polityki PKP. Skoro to PKP ma budować to coś, co ma być niby dworcem - to rozumiem, że PKP jest właścicielem terenu i PKP ma w zarządzie te dworce. Ale skoro robi się coś bez obsady kasy, to co to za polityka? Po co dworzec bez kasy w mieście prawie 50 000? To jak samochód bez kół.... jest ale co z tego?

Po co się robi coś z lepszego na gorsze? Miało być lepiej a każdy narzeka - teraz dodatkowo na brak obsługi kas - bo na to się jak czytamy zanosi... To niech może PKP powie wprost. Pozbywamy się dworców i niech sobie miasto buduje jak chce własny. Może wtedy będzie lepiej? Może miasto zapewni obsługę kas?

A tak na poważnie - restrukturyzacja polegająca na podziale PKP była debilizmem bo wprowadziła chaos. Kiedyś wszystko było PKP (jedna forma) a nie tak jak teraz spółki i spółeczki z własnymi prezesikami.... i nie było mowy że nie było obsady kas (teraz ajenta). Obecnie jest tak, że nikt z nikim nie może się dogadać, bo 1000 prezesów. Nie ma to jak 1 wódz.

Obecnie jak nie będzie ajenta, to nie będzie kasa czynna i PKP ma w du*** czy się ajent znajdzie czy nie - a w du*** mieć nie powinno, bo w końcu jakość obsługi całego łańcucha klient-pociag to również kasa. Dlatego uważam, że wyzbycie się obsługi kas przez PKP to strzał w kolano. Ludzie w Puławach będą narzekać na to, że muszą ganiać konduktora po pociągu. To na pewno nie wpłynie pozytywnie na postrzeganie jakości obsługi klientów. Aplikacje w smartfonach może i obsłuży co kumaty młodzieniec, ale nie starszy człowiek co nawet sms-a wpisać nie umie na starej nokii.... Myślenie o ludziach to obecnie przeszłość.


Masz rację.

Generalnie trochę i tak nie rozumiem polityki PKP. Skoro to PKP ma budować to coś, co ma być niby dworcem - to rozumiem, że PKP jest właścicielem terenu i PKP ma w zarządzie te dworce. Ale skoro robi się coś bez obsady kasy, to co to za polityka? Po co dworzec bez kasy w mieście prawie 50 000? To jak samochód bez kół.... jest ale co z tego?

Po co się robi coś z lepszego na gorsze? Miało być lepiej a każdy narzeka - teraz dodatkowo na brak obsługi kas - bo na to się jak czytamy zanosi... To ni... rozwiń

Avatar
Gość / 22 grudnia 2015 o 07:34

Bo nocy zabrakło?


I czego psioczysz?

Uczepiłeś się tego PiSu i tej "łamanej" demokracji jak rzep psiego ogona. Pewnie zaraz polecisz na demonstrację KOD do Lublina bo ma być w weekend. Ta wasza demokracja..... Co PO i PSL zrobiło dla ludzi? Gówno. PiS chce coś zrobuć to psioczycie, że demokracja. Markety nie płaca podatków, banki nie płacą, a ty frajerze płacisz. I jest OK? Co? Jak lecisz po kredyt do banku na je***ą pralkę to ci dadzą na 25%. A jak ty dajesz na lokatę to ci dadzą.... 1,5%..... H...... nie demokracja. Ale leć protestować, zadowolić Petru..... obrońcę bakokracji. Frajerze.


I czego psioczysz?

Uczepiłeś się tego PiSu i tej "łamanej" demokracji jak rzep psiego ogona. Pewnie zaraz polecisz na demonstrację KOD do Lublina bo ma być w weekend. Ta wasza demokracja..... Co PO i PSL zrobiło dla ludzi? Gówno. PiS chce coś zrobuć to psioczycie, że demokracja. Markety nie płaca podatków, banki nie płacą, a ty frajerze płacisz. I jest OK? Co? Jak lecisz po kredyt do banku na je***ą pralkę to ci dadzą na 25%. A jak ty dajesz na lokatę to ci dadzą.... 1,5%..... H...... nie demokracja. Ale leć pro... rozwiń

Avatar
Gość / 22 grudnia 2015 o 00:40

A bilety z przesiadką?? !!!

nie ma z tym probelmy wszytko łatwe  i szybkie.

Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 17:18
Piszcie po ludzku - NIE MODERNIZACJA DWORCA, TYLKO DEWASTACJA. Zastępowanie dobrego piętrowego budynku z lat 50-tych parterową imitacją MC-Donalda to nie modernizacja, tylko kolejny przykład debilnego braku gospodarności w PKP i braku poszanowania swojego mienia. A dla Puław hańba i poprzeczka w dół - 50-tysięczne (kiedyś) miasto i barak zamiast dworca.
Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 0 2

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 0 2

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 0 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 0 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 0 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 0 22

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia] 0 1

W Lublinie trwają KULturalia. Koncerty odbywają się na pl. Teatralnym przed CSK. Wczoraj wystąpili Vestige, Lilly Hates Roses, Ted Nemeth, Smolik // Kev Fox i Krzysztof Zalewski. Dzisiaj odbędą się koncerty zespołów Pasażer, Kamp!, Myslovitz, The Dumplings i Voo Voo

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa 0 0

Do zrozumienia tej porannej przygody jaka wydarzyła się w jednym z bloków, potrzebna jest wiedza o zasadach dystrybucji mleka w czasach PRL i działaniu zamków zatrzaskowych w drzwiach

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik 0 2

Żołnierze 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” złożą przysięgę w najbliższą niedzielę o godz. 14. na placu Zamkowym w Lublinie. Uroczystość będzie połączona ze świętem lubelskiej brygady. Po ceremonii zaplanowano piknik rodzinny.

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05)
25 maja 2018, 9:00

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05) 0 0

Co Gdzie Kiedy. To jedna z najgorętszych premier tego roku. Na ekrany lubelskich kin wkracza kolejna odsłona sagi Gwiezdnych Wojen - Han Solo, przedstawiająca młodzieńcze losy słynnego przemytnika. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta?

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta? 0 9

W Lublinie Krzysztof Żuk, w Chełmie Agata Fisz, a w Zamościu Andrzej Wnuk mają największe szanse na zwycięstwo w zbliżających się wyborach samorządowych

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu 0 0

TENIS ZIEMNY Na kortach MOSiR w Parczewie odbył się otwarty turniej na otwarcie sezonu

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 2 24

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 29

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!