Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

9 marca 2017 r.
13:00

BMW z instalacją gazową nagle zaczęło się palić. Samochód spłonął doszczętnie

Autor: Zdjęcie autora gr
87 15 A A

W środę wieczorem w miejscowości Zarzecze niedaleko Puław doszło do pożaru samochodu. BMW spłonęło doszczętnie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło około 21.30. Strażacy z JRG Puławy i OSP Góra Puławska zostali wezwani do pożaru BMW, którym podróżowała jedna osoba. W dodatku w samochodzie zamontowana była instalacja LPG, ale na szczęście kierowcy nic się nie stało.

Przyczyny pożaru wyjaśniali na miejscu policjanci.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 marca 2017 o 22:11
Jak driftuje przez pol godz to nic dziwnego ze sie spalil. A jedno bmw driftujace mniej :-D
Avatar
Gość / 10 marca 2017 o 13:11
Lubelszczyzna chamstwem słynie.
Avatar
Gość / 10 marca 2017 o 05:37
"palił" gumy i się zapalił? Bo widać, że opony się głownie jarają.
Avatar
Gość / 9 marca 2017 o 22:09
POLICJANCI TO NA POŻARACH SIE ZNAJĄ JAK ŚWINIA NA GWIAZDACH NIEPODPISANY PISMAK POWINIEN O TYM WIEDZIEĆ
Avatar
Gość / 9 marca 2017 o 20:51
Jednego rupiecia mniej.
Avatar
KLASYK / 9 marca 2017 o 20:39
bezpośrednim skutkiem pożaru był ogień który powstał w wyniku jego :D :D :D tytuł postu mrożący krew w żyłach i zatrważający :D coś w stylu " bezpośrednią przyczyną utonięć jest woda" :D
Avatar
aaaa / 9 marca 2017 o 15:44
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Co za kretyn wymyślił tytuł? To jakaś plaga z tymi clickbait'ami. Jakby to był diesel, to też byś ośle napisał, że "bmw w dieselu spłonęło"???
Dokładnie. A jak by to był zwykły benzyniak to tak brzmiał by tytuł...?? Nie mam w swoim aucie instalacji LPG więc nie bronię gaziarzy, ale tytuł z doopy BMW z silnikiem benzynowym nagle zaczęło się palić. Samochód spłonął doszczętnie
Dokładnie. A jak by to był zwykły benzyniak to tak brzmiał by tytuł...?? Nie mam w swoim aucie instalacji LPG więc nie bronię gaziarzy, ale tytuł z doopy BMW z silnikiem benzynowym nagle zaczęło się palić. Samochód spłonął doszczętnie rozwiń
Avatar
Gość / 9 marca 2017 o 15:15
montaz gazu do bmw to profanacja modelu
Avatar
Gość / 9 marca 2017 o 15:08
Co za kretyn wymyślił tytuł? To jakaś plaga z tymi clickbait'ami. Jakby to był diesel, to też byś ośle napisał, że "bmw w dieselu spłonęło"???
Avatar
Gość / 9 marca 2017 o 14:01
Handlarz ją jeszcze odpicuje i sprzeda, że niby od dziadka z Raichu.
Avatar
Gość / 10 marca 2017 o 22:11
Jak driftuje przez pol godz to nic dziwnego ze sie spalil. A jedno bmw driftujace mniej :-D
Avatar
Gość / 10 marca 2017 o 13:11
Lubelszczyzna chamstwem słynie.
Avatar
Gość / 10 marca 2017 o 05:37
"palił" gumy i się zapalił? Bo widać, że opony się głownie jarają.
Avatar
Gość / 9 marca 2017 o 22:09
POLICJANCI TO NA POŻARACH SIE ZNAJĄ JAK ŚWINIA NA GWIAZDACH NIEPODPISANY PISMAK POWINIEN O TYM WIEDZIEĆ
Avatar
Gość / 9 marca 2017 o 20:51
Jednego rupiecia mniej.
Avatar
KLASYK / 9 marca 2017 o 20:39
bezpośrednim skutkiem pożaru był ogień który powstał w wyniku jego :D :D :D tytuł postu mrożący krew w żyłach i zatrważający :D coś w stylu " bezpośrednią przyczyną utonięć jest woda" :D
Avatar
aaaa / 9 marca 2017 o 15:44
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Co za kretyn wymyślił tytuł? To jakaś plaga z tymi clickbait'ami. Jakby to był diesel, to też byś ośle napisał, że "bmw w dieselu spłonęło"???
Dokładnie. A jak by to był zwykły benzyniak to tak brzmiał by tytuł...?? Nie mam w swoim aucie instalacji LPG więc nie bronię gaziarzy, ale tytuł z doopy BMW z silnikiem benzynowym nagle zaczęło się palić. Samochód spłonął doszczętnie
Dokładnie. A jak by to był zwykły benzyniak to tak brzmiał by tytuł...?? Nie mam w swoim aucie instalacji LPG więc nie bronię gaziarzy, ale tytuł z doopy BMW z silnikiem benzynowym nagle zaczęło się palić. Samochód spłonął doszczętnie rozwiń
Avatar
Gość / 9 marca 2017 o 15:15
montaz gazu do bmw to profanacja modelu
Avatar
Gość / 9 marca 2017 o 15:08
Co za kretyn wymyślił tytuł? To jakaś plaga z tymi clickbait'ami. Jakby to był diesel, to też byś ośle napisał, że "bmw w dieselu spłonęło"???
Avatar
Gość / 9 marca 2017 o 14:01
Handlarz ją jeszcze odpicuje i sprzeda, że niby od dziadka z Raichu.
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 17

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 20

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 44

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!