Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

30 stycznia 2012 r.
19:46
Edytuj ten wpis

Brała pieniądze za pracę w urzędzie, chociaż nie pracowała

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 28 A A
– Jeśli będzie takie zalecenie, to zwrócę pieniądze – mówi Teresa Kot. (Archiwum)
– Jeśli będzie takie zalecenie, to zwrócę pieniądze – mówi Teresa Kot. (Archiwum)

Teresa Kot, sekretarz starostwa w Puławach, brała pieniądze za pracę w urzędzie, choć w tym czasie jeździła do Lublina na komisje i obrady sejmiku województwa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Finanse starostwa sprawdziła Regionalna Izba Obrachunkowa. Dotarliśmy do fragmentu dokumentu dotyczącego wynagrodzenia dla pani sekretarz.

Teresa Kot w latach 2006–2010 była radną wojewódzką PiS. Sekretarzem została w 2007 r. Uczestniczyła w 43 sesjach sejmiku i kilkudziesięciu komisjach. Kontrolerzy podliczyli, że za nieprzepracowane godziny – czyli te, które spędziła w Lublinie jako radna – dostała z urzędu 2231 zł wynagrodzenia. To pieniądze tylko za czas spędzony na sesjach sejmiku, bo przewodniczący sejmiku nie wskazał godzin, w jakich obradowały komisje radnych.

– Ówczesny starosta Sławomir Kamiński zgodził się, żeby nie potrącać mi tych pieniędzy, bo miałam dodatkowe zajęcia poza godzinami pracy – mówi Teresa Kot. Tłumaczy: Wprowadzałam system ISO w urzędzie oraz zostałam redaktorem kwartalnika powiatowego "Tu jest moje miejsce”. Musiałam pracować po godzinach, trudno sobie wyobrazić, żebym czytała i redagowała artykuły w pracy.

Kot tłumaczy, że kwestionowane pieniądze były rodzajem rekompensaty. – Niestety, nie do końca formalnie unormowanej. Pracodawca nie stworzył systemu rozliczenia, a wystarczyło wydać odpowiednie zarządzenie. Byłam świadoma, że takie wynagrodzenie mi nie przysługuje. Teraz mądry Polak po szkodzie, myślałam, że jak jest zgoda pracodawcy, to wystarczy – przyznaje sekretarz.

Kontrolerzy RIO obliczyli, że nawet pod odliczeniu nadgodzin, zostaje 673 zł za nieprzepracowane godziny. – Jeśli będzie takie zalecenie, to zwrócę pieniądze – mówi Teresa Kot. Dodaje, że "nie ma tytułu”, żeby sama oddała pieniądze.

– Czekam na decyzję RIO i zalecenia pokontrolne – mówi obecny starosta Witold Popiołek.
– Pracujemy jeszcze nad wystąpieniem pokontrolnym. Nie chcę teraz mówić, jaka będzie decyzja w sprawie tych pieniędzy – mówi Agnieszka Szymańska, naczelnik wydziału kontroli w lubelskiej izbie. Wystąpienie RIO powinno być gotowe w najbliższych dniach.

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obiektywny / 6 lutego 2012 o 12:51
[quote name='GOŚĆ' timestamp='1328008137' post='590624']
PANI TERESO WSTYD. ZA PRACĘ SPOŁECZNA I OBYWATELSKĄ W 2010 R. OTRZYMAŁA PANI 24.061,41 ZŁ. NIE WSPOMNĘ O PANI WYNAGRODZENIU ZA PRACĘ 114.030,99 ZŁ, WYNAGRODZENIU MĘŻA ZA PRACĘ 42.507,56 ORAZ Z JEGO DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ 19.903,34 ZŁ. TO Z PANI OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWEGO ZA 2010 R. ZA 2011 R. DANE NIEDOSTĘPNE NA BIPIE.CZY NIE UWAŻA PANI, ŻE ZWROT NIEWIELKIEJ KWOTY (MAJĄC NA UWADZE WYŻEJ WYMIENIONE DOCHODY RODZINY) TO PRYSZCZ. JEŚLI PANI BĘDZIE SIĘ UPIERAŁA TO PODEJRZEWAM ŻE RIO SKIERUJE SPRAWĘ DO PROKURATURY Z PODEJRZENIEM POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTWA, GDYŻ POBIERANIE WYNAGRODZENIA ZA PRACĘ, WYKONYWANĄ W TYM SAMYM CZASIE PRACY, DLA MNIE JEST PRZESTĘPSTWEM.
[/quote]
Trzeba byc idiotą, by wypisywac takie brednie! Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, z myśleniem w ogóle.
1. Dlaczego pani Teresa ma się wstydzic, skoro zarobiła te pieniądze uczciwie i nikt, nawet RIO, nie kwestionuje legalności źródła ich pochodzenia?
2. Pani Teresa zadeklarowała przecież, że odda te pieniądze, jeśli taka będzie konkluzja wyników kontroli. Sugerowanie, jakoby chciała wymigac się od zwrotu tej sumy, jest wyrazem twojej złej woli i uprzedzenia oraz zwykłego gapiostwa.
3. Danych za rok 2011 rzeczywiście nie ma na BIP-ie, bo termin złożenia oświadczeń upływa 30 kwietnia. Warto się poduczyc, zanim wejdzie się na forum i zabierze głos.
P.S. Gazecie gratuluję "afery". Godna Pitery i jej dorsza. Bluzgającym na PiS (którego członkiem p. Kot nie jest i nie była) zalecam odrobinę pokory. Niech przypomną sobie Sawicką, Rycha, Zbycha i innych "biznesmenów" i sumy, o jakie tam chodziło.
[quote name='GOŚĆ' timestamp='1328008137' post='590624']
PANI TERESO WSTYD. ZA PRACĘ SPOŁECZNA I OBYWATELSKĄ W 2010 R. OTRZYMAŁA PANI 24.061,41 ZŁ. NIE WSPOMNĘ O PANI WYNAGRODZENIU ZA PRACĘ 114.030,99 ZŁ, WYNAGRODZENIU MĘŻA ZA PRACĘ 42.507,56 ORAZ Z JEGO DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ 19.903,34 ZŁ. TO Z PANI OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWEGO ZA 2010 R. ZA 2011 R. DANE NIEDOSTĘPNE NA BIPIE.CZY NIE UWAŻA PANI, ŻE ZWROT NIEWIELKIEJ KWOTY (MAJĄC NA UWADZE WYŻEJ WYMIENIONE DOCHODY RODZINY) TO PRYSZCZ. JEŚLI PANI BĘDZIE SIĘ UPIERAŁ... rozwiń
Avatar
bezsilna / 1 lutego 2012 o 11:27
Człowiek uczciwy -człowiek szczęśliwy. Oj nieładnie,pani Tereso!Dobrze, że tęgi mróz na dworze można kominiarę założyć i jeszcze parę dni spokojnie pożyć!
Avatar
Jan / 1 lutego 2012 o 07:54
[font="Georgia"]A ciekawe czy kuratorowi oświaty potrącają i wielu innym prominentnym radnym. Było zapotrzebowanie na kozła ofiarnego i się znalazł i pozamiatane a inni mają spokój. Ot sprawiedliwość gazetowa..[/font]
Avatar
Jan / 1 lutego 2012 o 07:47
[quote name='Gość' timestamp='1328023557' post='590746']
Takich pseudo "dzialaczy-społeczników" jest wszędzie pełno. W każdej radzie siędzą tacy. Kase biorą z miejsca ztrudnienia i wtym samym czasie z pracy "społecznej" RIO doskonale o tym wie tylko niestety działa na wskazanie. Ten przypadek ktoś wskazałi nie mieli wyboru a skoro z PiS to tym bardziej. Bo jakby od ryżego czy z kończyny to sprwę by już ukręcili.
[/quote]
A ciekawe czy kuratorowi oświaty potrącają albo innym lepiej ustawionym radnym???? Było chyba zapotrzebowanie na kozła ofiarnego i zostało pozamiatane a inni maja spokój.
[quote name='Gość' timestamp='1328023557' post='590746']
Takich pseudo "dzialaczy-społeczników" jest wszędzie pełno. W każdej radzie siędzą tacy. Kase biorą z miejsca ztrudnienia i wtym samym czasie z pracy "społecznej" RIO doskonale o tym wie tylko niestety działa na wskazanie. Ten przypadek ktoś wskazałi nie mieli wyboru a skoro z PiS to tym bardziej. Bo jakby od ryżego czy z kończyny to sprwę by już ukręcili.
[/quote]
A ciekawe czy kuratorowi oświaty potrącają albo innym lepiej... rozwiń
Avatar
nollet / 1 lutego 2012 o 06:54
Najlepiej ją powiesić, i niech to zrobi „uczciwy i oszczędny” Tusk jak wysiądzie z samolotu, który go dowozi do domciu raz w tygodniu. Obrzydliwa to sprawa, jak o losie malutkiego oszusta decyduje wielki oszust. Jak malutkiego złodziejaszka sądzi wilki złodziej. Jak pospolita ku…, domaga się zachowania cnoty! Mamy rządy kryminalistów, pospolitych złodziejów z Tuskiem na czele, wrogiem Polski i Polaków. By nie było niedomówień, Tusk jest takim samym złodziejem jak Kaczyński, jak Buzek, Miller, Pawlak, etc, etc, etc! W rządzie są wyłącznie kryminaliści, wyłącznie! Potępianie kobiety za parę groszy, które pobrała a jej się nie należały niczego nie zmieni w naszym losie, ale gdyby władzę sprawowali ludzie uczciwi, to nasz kraj byłby zupełnie innym krajem. A tak jest tylko ZŁODZIEJSTANEM. Nie znam potępianej kobiety, mieszkam daleko od Lublina, 500 km, nie bronię kobiety, ale przykro jest wiedzieć, ze jej sprawę wyjaśniają więksi złodzieje. Niedługo naczelny złodziej z jej partii, usunie ją z szeregów, nie za jej czyn, tylko za to, że się to wydało!
Najlepiej ją powiesić, i niech to zrobi „uczciwy i oszczędny” Tusk jak wysiądzie z samolotu, który go dowozi do domciu raz w tygodniu. Obrzydliwa to sprawa, jak o losie malutkiego oszusta decyduje wielki oszust. Jak malutkiego złodziejaszka sądzi wilki złodziej. Jak pospolita ku…, domaga się zachowania cnoty! Mamy rządy kryminalistów, pospolitych złodziejów z Tuskiem na czele, wrogiem Polski i Polaków. By nie było niedomówień, Tusk jest takim samym złodziejem jak Kaczyński, jak Buzek, Miller, Pawlak, etc, etc, etc! W rządzie są wyłąc... rozwiń
Avatar
Gość / 31 stycznia 2012 o 16:25
Takich pseudo "dzialaczy-społeczników" jest wszędzie pełno. W każdej radzie siędzą tacy. Kase biorą z miejsca ztrudnienia i wtym samym czasie z pracy "społecznej" RIO doskonale o tym wie tylko niestety działa na wskazanie. Ten przypadek ktoś wskazałi nie mieli wyboru a skoro z PiS to tym bardziej. Bo jakby od ryżego czy z kończyny to sprwę by już ukręcili.
Avatar
Gość / 31 stycznia 2012 o 16:25
Takich pseudo "dzialaczy-społeczników" jest wszędzie pełno. W każdej radzie siędzą tacy. Kase biorą z miejsca ztrudnienia i wtym samym czasie z pracy "społecznej" RIO doskonale o tym wie tylko niestety działa na wskazanie. Ten przypadek ktoś wskazałi nie mieli wyboru a skoro z PiS to tym bardziej. Bo jakby od ryżego czy z kończyny to sprwę by już ukręcili.
Avatar
biznesplan / 31 stycznia 2012 o 15:17
[quote name='puławiak' timestamp='1328000687' post='590560']
A może tak Dziennik napisze o nadużyciach dygnitarzy z PO w Sejmiku Wojewódzkim przy rozdawaniu unijnych dotacji dla zaprzyjaźnionych polityków w tym dla członka zarządu Marka F. Polska to dziwny- kraj jest przyzwolenie na milionowe malwersacje i nadużycia a ściga się ludzi którzy w niezgodny z zawiłym prawem pobrali jakieś złotowki.
[/quote]
Unijne dotacje może dostać każda osoba prowadząca działalność gospodarczą po przedstawieniu odpowiednich dokumentów wymaganych w tej sprawie.
[quote name='puławiak' timestamp='1328000687' post='590560']
A może tak Dziennik napisze o nadużyciach dygnitarzy z PO w Sejmiku Wojewódzkim przy rozdawaniu unijnych dotacji dla zaprzyjaźnionych polityków w tym dla członka zarządu Marka F. Polska to dziwny- kraj jest przyzwolenie na milionowe malwersacje i nadużycia a ściga się ludzi którzy w niezgodny z zawiłym prawem pobrali jakieś złotowki.
[/quote]
Unijne dotacje może dostać każda osoba prowadząca działalność gospodarczą po przedstawieniu odpowi... rozwiń
Avatar
polski się kłania / 31 stycznia 2012 o 15:13
[quote name='KOlesie' timestamp='1328012275' post='590651']
To jest mafia w wiekszym wydananiu ty dla mnie ja dla ciebie Jakie rządzenie takie sa efekty .Coraz bardziej beda wyłazić machlojki Platfusow .Władza na bruku ,ulica rzadzi a Donek to Bunga -Bunga . Wtyd za taki rząd i ich zaklamanie i oszustwa i naduzycia.Nie umiesz rzadzić to odejdz jak mowił Kwasniewski -Sabo nie idz tą droga do Dorna. My mowimy Donald--------(Jak PO kaszubsku wołaja na psa-tusku ,tusku)------ nie idz ta drogą do przepaści i zguby i do nikąd?
[/quote]
DONIKĄD niedouczony moraliztorze.
[quote name='KOlesie' timestamp='1328012275' post='590651']
To jest mafia w wiekszym wydananiu ty dla mnie ja dla ciebie Jakie rządzenie takie sa efekty .Coraz bardziej beda wyłazić machlojki Platfusow .Władza na bruku ,ulica rzadzi a Donek to Bunga -Bunga . Wtyd za taki rząd i ich zaklamanie i oszustwa i naduzycia.Nie umiesz rzadzić to odejdz jak mowił Kwasniewski -Sabo nie idz tą droga do Dorna. My mowimy Donald--------(Jak PO kaszubsku wołaja na psa-tusku ,tusku)------ nie idz ta drogą do przepaści i zguby i ... rozwiń
Avatar
karol / 31 stycznia 2012 o 14:54
a to suczka!!!!!!!
Avatar
obiektywny / 6 lutego 2012 o 12:51
[quote name='GOŚĆ' timestamp='1328008137' post='590624']
PANI TERESO WSTYD. ZA PRACĘ SPOŁECZNA I OBYWATELSKĄ W 2010 R. OTRZYMAŁA PANI 24.061,41 ZŁ. NIE WSPOMNĘ O PANI WYNAGRODZENIU ZA PRACĘ 114.030,99 ZŁ, WYNAGRODZENIU MĘŻA ZA PRACĘ 42.507,56 ORAZ Z JEGO DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ 19.903,34 ZŁ. TO Z PANI OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWEGO ZA 2010 R. ZA 2011 R. DANE NIEDOSTĘPNE NA BIPIE.CZY NIE UWAŻA PANI, ŻE ZWROT NIEWIELKIEJ KWOTY (MAJĄC NA UWADZE WYŻEJ WYMIENIONE DOCHODY RODZINY) TO PRYSZCZ. JEŚLI PANI BĘDZIE SIĘ UPIERAŁA TO PODEJRZEWAM ŻE RIO SKIERUJE SPRAWĘ DO PROKURATURY Z PODEJRZENIEM POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTWA, GDYŻ POBIERANIE WYNAGRODZENIA ZA PRACĘ, WYKONYWANĄ W TYM SAMYM CZASIE PRACY, DLA MNIE JEST PRZESTĘPSTWEM.
[/quote]
Trzeba byc idiotą, by wypisywac takie brednie! Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, z myśleniem w ogóle.
1. Dlaczego pani Teresa ma się wstydzic, skoro zarobiła te pieniądze uczciwie i nikt, nawet RIO, nie kwestionuje legalności źródła ich pochodzenia?
2. Pani Teresa zadeklarowała przecież, że odda te pieniądze, jeśli taka będzie konkluzja wyników kontroli. Sugerowanie, jakoby chciała wymigac się od zwrotu tej sumy, jest wyrazem twojej złej woli i uprzedzenia oraz zwykłego gapiostwa.
3. Danych za rok 2011 rzeczywiście nie ma na BIP-ie, bo termin złożenia oświadczeń upływa 30 kwietnia. Warto się poduczyc, zanim wejdzie się na forum i zabierze głos.
P.S. Gazecie gratuluję "afery". Godna Pitery i jej dorsza. Bluzgającym na PiS (którego członkiem p. Kot nie jest i nie była) zalecam odrobinę pokory. Niech przypomną sobie Sawicką, Rycha, Zbycha i innych "biznesmenów" i sumy, o jakie tam chodziło.
[quote name='GOŚĆ' timestamp='1328008137' post='590624']
PANI TERESO WSTYD. ZA PRACĘ SPOŁECZNA I OBYWATELSKĄ W 2010 R. OTRZYMAŁA PANI 24.061,41 ZŁ. NIE WSPOMNĘ O PANI WYNAGRODZENIU ZA PRACĘ 114.030,99 ZŁ, WYNAGRODZENIU MĘŻA ZA PRACĘ 42.507,56 ORAZ Z JEGO DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ 19.903,34 ZŁ. TO Z PANI OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWEGO ZA 2010 R. ZA 2011 R. DANE NIEDOSTĘPNE NA BIPIE.CZY NIE UWAŻA PANI, ŻE ZWROT NIEWIELKIEJ KWOTY (MAJĄC NA UWADZE WYŻEJ WYMIENIONE DOCHODY RODZINY) TO PRYSZCZ. JEŚLI PANI BĘDZIE SIĘ UPIERAŁ... rozwiń
Avatar
bezsilna / 1 lutego 2012 o 11:27
Człowiek uczciwy -człowiek szczęśliwy. Oj nieładnie,pani Tereso!Dobrze, że tęgi mróz na dworze można kominiarę założyć i jeszcze parę dni spokojnie pożyć!
Avatar
Jan / 1 lutego 2012 o 07:54
[font="Georgia"]A ciekawe czy kuratorowi oświaty potrącają i wielu innym prominentnym radnym. Było zapotrzebowanie na kozła ofiarnego i się znalazł i pozamiatane a inni mają spokój. Ot sprawiedliwość gazetowa..[/font]
Avatar
Jan / 1 lutego 2012 o 07:47
[quote name='Gość' timestamp='1328023557' post='590746']
Takich pseudo "dzialaczy-społeczników" jest wszędzie pełno. W każdej radzie siędzą tacy. Kase biorą z miejsca ztrudnienia i wtym samym czasie z pracy "społecznej" RIO doskonale o tym wie tylko niestety działa na wskazanie. Ten przypadek ktoś wskazałi nie mieli wyboru a skoro z PiS to tym bardziej. Bo jakby od ryżego czy z kończyny to sprwę by już ukręcili.
[/quote]
A ciekawe czy kuratorowi oświaty potrącają albo innym lepiej ustawionym radnym???? Było chyba zapotrzebowanie na kozła ofiarnego i zostało pozamiatane a inni maja spokój.
[quote name='Gość' timestamp='1328023557' post='590746']
Takich pseudo "dzialaczy-społeczników" jest wszędzie pełno. W każdej radzie siędzą tacy. Kase biorą z miejsca ztrudnienia i wtym samym czasie z pracy "społecznej" RIO doskonale o tym wie tylko niestety działa na wskazanie. Ten przypadek ktoś wskazałi nie mieli wyboru a skoro z PiS to tym bardziej. Bo jakby od ryżego czy z kończyny to sprwę by już ukręcili.
[/quote]
A ciekawe czy kuratorowi oświaty potrącają albo innym lepiej... rozwiń
Avatar
nollet / 1 lutego 2012 o 06:54
Najlepiej ją powiesić, i niech to zrobi „uczciwy i oszczędny” Tusk jak wysiądzie z samolotu, który go dowozi do domciu raz w tygodniu. Obrzydliwa to sprawa, jak o losie malutkiego oszusta decyduje wielki oszust. Jak malutkiego złodziejaszka sądzi wilki złodziej. Jak pospolita ku…, domaga się zachowania cnoty! Mamy rządy kryminalistów, pospolitych złodziejów z Tuskiem na czele, wrogiem Polski i Polaków. By nie było niedomówień, Tusk jest takim samym złodziejem jak Kaczyński, jak Buzek, Miller, Pawlak, etc, etc, etc! W rządzie są wyłącznie kryminaliści, wyłącznie! Potępianie kobiety za parę groszy, które pobrała a jej się nie należały niczego nie zmieni w naszym losie, ale gdyby władzę sprawowali ludzie uczciwi, to nasz kraj byłby zupełnie innym krajem. A tak jest tylko ZŁODZIEJSTANEM. Nie znam potępianej kobiety, mieszkam daleko od Lublina, 500 km, nie bronię kobiety, ale przykro jest wiedzieć, ze jej sprawę wyjaśniają więksi złodzieje. Niedługo naczelny złodziej z jej partii, usunie ją z szeregów, nie za jej czyn, tylko za to, że się to wydało!
Najlepiej ją powiesić, i niech to zrobi „uczciwy i oszczędny” Tusk jak wysiądzie z samolotu, który go dowozi do domciu raz w tygodniu. Obrzydliwa to sprawa, jak o losie malutkiego oszusta decyduje wielki oszust. Jak malutkiego złodziejaszka sądzi wilki złodziej. Jak pospolita ku…, domaga się zachowania cnoty! Mamy rządy kryminalistów, pospolitych złodziejów z Tuskiem na czele, wrogiem Polski i Polaków. By nie było niedomówień, Tusk jest takim samym złodziejem jak Kaczyński, jak Buzek, Miller, Pawlak, etc, etc, etc! W rządzie są wyłąc... rozwiń
Avatar
Gość / 31 stycznia 2012 o 16:25
Takich pseudo "dzialaczy-społeczników" jest wszędzie pełno. W każdej radzie siędzą tacy. Kase biorą z miejsca ztrudnienia i wtym samym czasie z pracy "społecznej" RIO doskonale o tym wie tylko niestety działa na wskazanie. Ten przypadek ktoś wskazałi nie mieli wyboru a skoro z PiS to tym bardziej. Bo jakby od ryżego czy z kończyny to sprwę by już ukręcili.
Avatar
Gość / 31 stycznia 2012 o 16:25
Takich pseudo "dzialaczy-społeczników" jest wszędzie pełno. W każdej radzie siędzą tacy. Kase biorą z miejsca ztrudnienia i wtym samym czasie z pracy "społecznej" RIO doskonale o tym wie tylko niestety działa na wskazanie. Ten przypadek ktoś wskazałi nie mieli wyboru a skoro z PiS to tym bardziej. Bo jakby od ryżego czy z kończyny to sprwę by już ukręcili.
Avatar
biznesplan / 31 stycznia 2012 o 15:17
[quote name='puławiak' timestamp='1328000687' post='590560']
A może tak Dziennik napisze o nadużyciach dygnitarzy z PO w Sejmiku Wojewódzkim przy rozdawaniu unijnych dotacji dla zaprzyjaźnionych polityków w tym dla członka zarządu Marka F. Polska to dziwny- kraj jest przyzwolenie na milionowe malwersacje i nadużycia a ściga się ludzi którzy w niezgodny z zawiłym prawem pobrali jakieś złotowki.
[/quote]
Unijne dotacje może dostać każda osoba prowadząca działalność gospodarczą po przedstawieniu odpowiednich dokumentów wymaganych w tej sprawie.
[quote name='puławiak' timestamp='1328000687' post='590560']
A może tak Dziennik napisze o nadużyciach dygnitarzy z PO w Sejmiku Wojewódzkim przy rozdawaniu unijnych dotacji dla zaprzyjaźnionych polityków w tym dla członka zarządu Marka F. Polska to dziwny- kraj jest przyzwolenie na milionowe malwersacje i nadużycia a ściga się ludzi którzy w niezgodny z zawiłym prawem pobrali jakieś złotowki.
[/quote]
Unijne dotacje może dostać każda osoba prowadząca działalność gospodarczą po przedstawieniu odpowi... rozwiń
Avatar
polski się kłania / 31 stycznia 2012 o 15:13
[quote name='KOlesie' timestamp='1328012275' post='590651']
To jest mafia w wiekszym wydananiu ty dla mnie ja dla ciebie Jakie rządzenie takie sa efekty .Coraz bardziej beda wyłazić machlojki Platfusow .Władza na bruku ,ulica rzadzi a Donek to Bunga -Bunga . Wtyd za taki rząd i ich zaklamanie i oszustwa i naduzycia.Nie umiesz rzadzić to odejdz jak mowił Kwasniewski -Sabo nie idz tą droga do Dorna. My mowimy Donald--------(Jak PO kaszubsku wołaja na psa-tusku ,tusku)------ nie idz ta drogą do przepaści i zguby i do nikąd?
[/quote]
DONIKĄD niedouczony moraliztorze.
[quote name='KOlesie' timestamp='1328012275' post='590651']
To jest mafia w wiekszym wydananiu ty dla mnie ja dla ciebie Jakie rządzenie takie sa efekty .Coraz bardziej beda wyłazić machlojki Platfusow .Władza na bruku ,ulica rzadzi a Donek to Bunga -Bunga . Wtyd za taki rząd i ich zaklamanie i oszustwa i naduzycia.Nie umiesz rzadzić to odejdz jak mowił Kwasniewski -Sabo nie idz tą droga do Dorna. My mowimy Donald--------(Jak PO kaszubsku wołaja na psa-tusku ,tusku)------ nie idz ta drogą do przepaści i zguby i ... rozwiń
Avatar
karol / 31 stycznia 2012 o 14:54
a to suczka!!!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora 1 0

Sensacyjne prowadzenie, czerwona karka, gol w ostatnich sekundach. Tak w skrócie można podsumować mecz Niemców ze Szwecją. Obrońcy tytuły wrócili do gry pokonując Szwecję 2:1, a bohaterem meczu został Toni Kross

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian 0 3

Runął kawałek ściany, prowadzącej na tzw. balkon zakochanych na zamku w Krupem w gminie Krasnystaw.

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc"
Magazyn

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc" 1 3

Jestem Polakiem. Mieszkam w Tajlandii. Prowadzę firmę w Anglii. Mam brokera w Singapurze. Mogę być w dowolnym miejscu, do pracy potrzebny mi jest tylko telefon i komputer. To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc. A jak mnie kiedyś dziecko zapyta, jak wygląda słoń, to go po prostu zabiorę na plażę i pokażę. A nie tylko na obrazku, bo taty nie stać.

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza 0 0

Javier Hernandez i jego koledzy pokonali Koreę Południową 2:1 i zapewnili sobie awans z grupy F. W drugim dzisiejszym spotkaniu Szwecja zagra z Niemcami

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL
Magazyn

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL 31 8

Popularne w latach PRL-u były liczne bary mleczne. Nie są one jednak domeną tej epoki. Powstawały jeszcze przed wojną. W 1957 r. otwarto jeden z pierwszych tego typu lokali w mieście – bar „Fabryczny” przy ul. Armii Czerwonej 6 (obecnie Fabryczna)

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie 2 0

Aż siedem bramek padło w meczu pomiędzy „Czerwonymi Diabłami”, a „Orłami Kartaginy”. Belgia zdeklasowała rywali, a świetne spotkanie w jej barwach rozegrał duet Eden Hazard i Romeu Lukaku

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo 3 2

Nie w dwóch dużych przetargach, ale etapami - tak mają być przeprowadzane zmiany na placu w centrum popularnego miasteczka. Władze Nałęczowa musiały zrezygnować z budowy ronda w tym roku

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców 11 32

Puławy Mieszkańcy osiedla Norwida narzekają na kierowców, którzy parkują auta na chodnikach, uniemożliwiając bezpieczne poruszanie się po osiedlowej drodze w kierunku Przedszkola nr 7. Spółdzielnia nowych miejsc jednak nie zbuduje. Brakuje miejsca

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik 30 6

Jeszcze przed zakończeniem sezonu było jasne, że Daniela Szewca w roli trenera Stali Kraśnik zastąpi Jarosław Pacholarz. Już pod okiem nowej miotły niebiesko-żółci rozpoczną przygotowania 5 lipca

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u
23 czerwca 2018, 18:00

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL (Rynek 8) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Rafała Sternta. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu 7 2

W niedzielę o godzinie 16.15 ROW Rybnik podejmie Speed Car Motor w ramach 11. Kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Lublinianie tym spotkaniem rozpoczynają najtrudniejszą dla siebie część sezonu

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 0 3

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny? - pytają dziennikarze Uwagi TVN

Endless Party w klubie Helium
23 czerwca 2018, 21:00

Endless Party w klubie Helium 1 0

Co Gdzie Kiedy. Helium Club (ul. Hempla 5) zaprasza na imprezę pożegnalną Martina Tone'a. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane 6 1

Ponad 60 roślin konopi indyjskich i ponad 170 g suszu roślinnego zabezpieczyli policjanci na działce w Świdniku. Aresztowano dwie osoby

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu 73 24

Sierż. sztab. Marek Wójcik z Lublina zginął w wypadku w miejscowości Radków w woj. dolnośląskim - informuje lubelska policja

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!