poniedziałek, 26 lutego 2018 r.

Puławy

Cholewianka: 11-latka spadła z konia. Helikopter zabrał ją do szpitala

  Edytuj ten wpis
Dodano: 26 lipca 2011, 09:50
Autor: jotem

 (sxc.hu)
(sxc.hu)

Przez kilkadziesiąt metrów koń ciągnął po ziemi zaplątaną w uprząż 11-letnią dziewczynkę.11-latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala w Lublinie.

Do wypadku doszło wczoraj w miejscowości Cholewianka pod Kazimierzem Dolnym. Dziewczynka, która jechała na koniu spadła i zaplątała się w uprząż. Wiadomo, że została zabrana helikopterem do szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie.

Więcej informacji wkrótce
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
aew
Chudyy
czyt
(6) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

aew
aew (30 lipca 2011 o 18:35) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
LENARTOWICZ

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych będę systematycznie przekazywał mediom oraz wszystkim posłom na Sejm RP, ze wszystkich Klubów i Kół poselskich.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
0
Rozwiń
Chudyy
Chudyy (26 lipca 2011 o 21:07) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Z której to parafii koscieny jest??? Jak z poza Kazimierza to niech lepiej nie kometuje jak nie wie jak to tak naprawdę było !!!! A jeśli jednak z Kazimerza to duże prawdopodowiestwo ze kościelny nawet zna ta rodzine i jesli tak ten wypadek kometuje to nie będę pisał kim Kościelny jest!!!!!!
Rozwiń
czyt
czyt (26 lipca 2011 o 20:50) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Faktycznie

Dziewczynka jechała na koniu, a nie na kościelnym. Pewnie jej noga wpadła w strzemię.
Odpowiedni sprzęt i [font="Trebuchet MS"]umiejętności[/font] do jazdy w terenie są podstawą bezpieczeństwa
Rozwiń
ad
ad (26 lipca 2011 o 11:41) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='ministrant' timestamp='1311672422' post='506836']
komentarz kościelnego jest tak głupi, że opada koński ogon, lubelski dobrobyt czy bieda produkuje takich typów?
[/quote]
Faktycznie, beznadziejnie głupi ten kościelny. Podejrzewam, że mu alkohol rozum, jeśli go kiedyś miał, wytrawiał. Pełno wszędzie takich, to pokomunistyczny pomiot, któremu już nie płacą za donoszenie na sąsiadów, nawet bidula nie wie na kogo ma głosować - ...
Rozwiń
ministrant
ministrant (26 lipca 2011 o 11:27) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
komentarz kościelnego jest tak głupi, że opada koński ogon, lubelski dobrobyt czy bieda produkuje takich typów?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (6)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!