środa, 21 lutego 2018 r.

Puławy

Dęblin dostanie miliony na przebudowę

  Edytuj ten wpis
Dodano: 30 czerwca 2011, 17:53
Autor: GREG

 (Archiwum)
(Archiwum)

Modernizacja parku przed Urzędem Miasta oraz placu Orląt Dęblińskich, przebudowanie kilku ulic, budowa publicznego szaletu oraz nowa sieć wodociągowa.

To inwestycje, na które Dęblin otrzyma pieniądze z Unii Europejskiej. Miasto może liczyć na dofinansowanie projektu "Rewitalizacja centrum miasta Dęblin wraz z zespołem pałacowo-parkowym Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych”.

– Wniosek został wysoko oceniony. Rozpoczynamy pracę nad przygotowaniem kompletnej dokumentacji projektowej i uzyskaniem wymaganych prawem pozwoleń – informują w Urzędzie Miasta Dęblin.

Samorząd planuje również zmodernizować zespół pałacowo-parkowy WSOSP oraz przebudować Domek Ogrodnika. Całkowity koszt inwestycji przekroczy 18 mln zł, Unia Europejska dołoży
10 mln zł.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
an
Gość
sonka
(6) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

an
an (30 lipca 2011 o 18:53) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
LENARTOWICZ

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych będę systematycznie przekazywał mediom oraz wszystkim posłom na Sejm RP, ze wszystkich Klubów i Kół poselskich.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
Rozwiń
Gość
Gość (6 lipca 2011 o 20:26) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[size="7"]Wybudujcie dworzec autobusowy,szalety,bo to śmiech żeby nie było gdzie się schować przed deszczem,nie mówiąc o skorzystaniu z toalety.Kiedyś w pobliżu przystanku stał toi toi,ale nawet tego już nie ma.
Jest 21 wiek,a Dęblin zatrzymał się w 19 wieku.
Wstyd,kiedyś czekałem na busa,i podszedł człowiek pytając gdzie tu jest dworzec autobusowy,a ja mu mówię,że właśnie na nim już jest.Śmiechem wybuchł,a ja z nim.[/size]
Rozwiń
sonka
sonka (4 lipca 2011 o 10:10) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
No Dęblinowi się na pewno przyda, bo miasto nie wygląda najnowocześniej.
Rozwiń
forumpolskibus
forumpolskibus (3 lipca 2011 o 20:27) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Witam wszystkich którzy podróżowali polskim busem zapraszam do podzielenia się wrażeniami na
Rozwiń
Ryki112
Ryki112 (3 lipca 2011 o 10:34) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Przede wszystkim co ma Euro2012 do tego artykułu?
Poza tym. Jeśli lotnisko było w stanie przyjąć nie raz liczne delegacje zagraniczne (prezydenci, premierzy itdd.) to z przyjęciem reprezentacji piłkarskiej też sobie poradzi.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (6)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!