Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

12 maja 2016 r.
12:33

Dlaczego uśmiercono koty? Pracownica schroniska zarzuca złą opiekę nad zwierzętami

0 34 A A
Przez puławskie schronisko przewinęło się już około 350 psów i setka kotów
Przez puławskie schronisko przewinęło się już około 350 psów i setka kotów

Zdaniem pracownicy puławskiego schroniska, opieka nad zwierzętami jest niewystarczająca, a psom i kotom dzieje się krzywda. Innego zdania jest weterynarz i wolontariusze.

Puławskie schronisko dla zwierząt przy ul. Komunalnej to jeden z najnowszych obiektów tego typu w województwie. Niestety w parze z nowymi boksami, nie zawsze szła troska o los mieszkających tu psów i kotów. Z powodu różnego rodzaju nieprawidłowości w ubiegłym roku Zakład Usług Komunalnych, który nadzoruje działalność schroniska, zrezygnował z opieki weterynaryjnej sprawowanej przez Jacka Krasuckiego. Jego miejsce zajął Mateusz Próchniak, ale także do jego pracy pojawiły się zarzuty. Według przebywającej obecnie na zwolnieniu lekarskim pracownicy schroniska, leczenie jest nieodpowiednie, a kilka zdrowych kotów uśmiercono.

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
poszeptucha / 17 maja 2016 o 05:40
CHODZIŁO MI O STALKING ,,KTOSIU"---NIE ZNIŻĘ SIĘ DO TWOJEDO POZIMU, ALE CHYBA PO TWOIM MÓZGU BŁĄKA SIĘ 1 KOMÓRKA MÓZGOWA I WOŁA HELP! ! HELP!  MUSZĄ BYĆ PRZYNAJMNIEJ DWIE BY MOGŁY STWORZYĆ POWIĄZANIE MYŚLOWE [ltr] O uporczywym zachowaniu się sprawcy przestępstwa przewidzianego w art. 190 a k.k. świadczy szczególne nastawienie psychiczne polegające na nieustannym nękaniu, pomimo sprzeciwu pokrzywdzonego, a także dłuższy upływ czasu, przez który sprawca powtarza swoje zachowania skierowane przeciwko osobom nękanym. Skutkiem zachowania się sprawcy musi być wytworzenie u pokrzywdzonego uzasadnionego poczucia zagrożenia lub poczucia istotnego naruszenia jego prywatności.        [/ltr] [ltr] Aby dane zachowanie mogło być uznane za stalking, nie wymaga się aby zachowanie stalkera niosło ze sobą element agresji. Bez znaczenia pozostaje również fakt czy sprawca kieruje się żywionym do pokrzywdzonego uczuciem miłości, nienawiści, złośliwością czy chęcią zemsty [/ltr] [ltr] ps Marta ma już w mieszkaniu (bloku )20 kotów (pomieszane zdrowe z białaczkowymi i malutkie oraz dwa psy) Wszystkie zdrowe skazuje na śmieć....powolną w imię chorej miłaści. MOŻE TERAPIA JEJ BY POMOGŁA ?  Białaczka jest chorobą nieuleczalną. Jednakże stosowanie odpowiedniej terapii może przedłużyć życie chorego kota, zredukować dyskomfort i cierpienie. Bardzo istotne jest zapewnienie zwierzęciu optymalnych warunków życia, dodawanie linków zablokowanedodawanie linków zablokowaneinfor.pl/transparentPixel/?id=704421 [/ltr]
CHODZIŁO MI O STALKING ,,KTOSIU"---NIE ZNIŻĘ SIĘ DO TWOJEDO POZIMU, ALE CHYBA PO TWOIM MÓZGU BŁĄKA SIĘ 1 KOMÓRKA MÓZGOWA I WOŁA HELP! ! HELP!  MUSZĄ BYĆ PRZYNAJMNIEJ DWIE BY MOGŁY STWORZYĆ POWIĄZANIE MYŚLOWE [ltr] O uporczywym zachowaniu się sprawcy przestępstwa przewidzianego w art. 190 a k.k. świadczy szczególne nastawienie psychiczne polegające na nieustannym nękaniu, pomimo sprzeciwu pokrzywdzonego, a także dłuższy upływ czasu, przez który sprawca powtarza swoje zachowania skierowane przeciwko ... rozwiń
Avatar
gość / 16 maja 2016 o 22:43
timestamp=2016-05-12 20:23:44 napisał:
Dokładnie, nigdy nie była. To wymysł jednej osoby. :) A druga sprawa, szukacie dymu tam gdzie go nie ma. Dlaczego tygodnik powiśla i wszystkie serwisy internetowe, które trąbią o schronisku w Pułąwach, nie zajmą się W KOŃCU schroniskiem w BRONICACH, gdzie jest mordownia, zwierzęta nie mają co jeść i w większości tam umierają, a stoi za tym bardzo dawny pracownik Puławskiego schronu? ZNAJOMOŚCI CO NIE ? WSTYDZCIE SIĘ! Nie obchodzi Was wcale los zwierząt tylko ta afera skupiona na KONFLIKCIE PRYWATNYM, anie na zwierzętach. Słaba zemsta do której pracownica używa zwierząt. PONAWIAM PYTANIE - DLACZEGO NIKT SIĘ NIE ZAJMIE BRONICAMI???? OLEJCIE W KOŃCU TĄ SWOJĄ ZNAJOMOŚĆ Z WŁAŚCICIELEM TAMTEGO SCHRONU I RATUJCIE TAMTE BIEDNE STWORZENIA!!! ALBO INACZEJ - ile Wam płaci za milczenie? ;))))))))))))))))))))))))))))) Niech się tym zajmie Fundacja Przyjazna Łapa, która nic konkretnego nie robi oprócz lansu. Od czego Pani jest pani prezes? Przecież fundacja ma się zajmować pomocą męczonym psom. A zatem pani prezes, trzeba wybrać się do Bronic i zrobić porządek. Bo inaczej trzeba będzie zadać pytanie jak to powyżej
rozwiń
Avatar
gość / 16 maja 2016 o 20:50
rozwiń
Avatar
gość / 16 maja 2016 o 20:28
rozwiń
Avatar
gość / 16 maja 2016 o 20:25
timestamp=2016-05-12 20:12:36 napisał:
W schronisku nie dzieję się nic złego! Tylko pani MW i pseudodziennkarka wymyslily sobie coś w swoich glowach żeby doprowadzic do zwolnienia obecnej kierowniczki! To wszytko to kłamstwo
A od kiedy pani Kałkowska jest kierowniczką? Nigdy nią nie była. Kierownikiem był R. Stolar, który już w schronisku nie pracuje. Pani Kałkowska była administratorką i też już nią nie jest. Sami nie wiecie co majaczycie. Owszem - pani Kałkowska zachowuje się jak kierowniczka, ale jest opiekunem zwierząt
A od kiedy pani Kałkowska jest kierowniczką? Nigdy nią nie była. Kierownikiem był R. Stolar, który już w schronisku nie pracuje. Pani Kałkowska była administratorką i też już nią nie jest. Sami nie wiecie co majaczycie. Owszem - pani Kałkowska zachowuje się jak kierowniczka, ale jest opiekunem zwierząt rozwiń
Avatar
zen / 16 maja 2016 o 16:44
OT I UJAWNIŁA SIĘ WRESZCIE ORIENTACJA POLITYCZNA ! ! !  TU NIE O LUDZI CHODZI CZY ZWIERZĘTA!!!!!!  TYLKO O STOŁKI I TO WSZYSTKIE WYŻSZE CZY NIŻSZE. KATRY NA STÓŁ POKAŻ PIT-A za 2016 rok.
Avatar
zen / 16 maja 2016 o 16:33
rozwiń
Avatar
Robert / 16 maja 2016 o 15:31
Pani pseudoredaktor i psiapsiółka pracownica schoniska (obie chore na punkcie kotów, mają łącznie w dwóch mieszkaniach - w bloku - ponad 30 zwierząt) oraz pseudowolontariusze rozpętali tę aferę,tylko dlatego, że inny pracownik awansował.Tworzą teorie spiskowe, po swojemu interpretują fakty, są zaślepieni nienawiścią.Pomóżmy im to chyba choroba??? Pocieszam się,że kto jaką bronią wojuje od takiej polegnie. Ten pracownik o którym piszesz, że awansował, właśnie ten awans utracił. Tak więc te niby "pseudo" najwyraźniej mają rację. Brawo. Nie poddawajcie się. Dzięki ujawnianiu brudów w schronisku nie ma już kierownika, a administratorka została zdjęta z funkcji, na którą "awansowała". Ciekawe kiedy prezydent zdejmie ze stołka prezesa Wadasa, który wiecznie o niczym nie wie. Na stanowisko wsadzili go koledzy z Platformy. Niech go sobie zabiorą skoro taki dobry. Dostaje co miesiąc 14 tys zł, a umie głównie podwyżki mieszkańcom serwować. Poobsadzał w schronisku swoich kolesi z Końskowoli i tak im placi po kilkanaście tysiączków co miesiąc za robotę, którą gratis i tak robią wolontariusze. To skandal. Niech prezes ujawni zarobki pracowników schroniska to się zdziwicie jak niektórzy dobrze żyją na bezdomnych zwierzętach
Pani pseudoredaktor i psiapsiółka pracownica schoniska (obie chore na punkcie kotów, mają łącznie w dwóch mieszkaniach - w bloku - ponad 30 zwierząt) oraz pseudowolontariusze rozpętali tę aferę,tylko dlatego, że inny pracownik awansował.Tworzą teorie spiskowe, po swojemu interpretują fakty, są zaślepieni nienawiścią.Pomóżmy im to chyba choroba??? Pocieszam się,że kto jaką bronią wojuje od takiej polegnie. Ten pracownik o którym piszesz, że awansował, właśnie ten awans utracił. Tak więc te niby "pseudo" najwyraźniej mają rację. Bra... rozwiń
Avatar
Robert / 16 maja 2016 o 15:22
timestamp=2016-05-12 12:43:43 napisał:
biedna baba, dostała kopa ze schroniska i się mści w podły sposób. może by sobie Pani jakieś inne ciekawsze zajęcie znalazła, bo to wszystko już robi się nudne. Dziwne że ktokolwiek jeszcze tej Pani słucha i pisze o tym artykuły. Żałosne
timestamp=2016-05-12 12:43:43 napisał:
O czym ty mówisz? Nie dostala "kopa" i nie dostanie. Nadal pracuje, a jesli ktos sprobuje ją usunąć za to, że mówi prawdę, na co ma dowody i świadkow to sąd pracy i tak ją przywróci na stanowisko i jeszcze dostanie odszkodowanie, a dla pracodawcy skończy się to procesem o mobbing i kolejnym odszkodowaniem. Takie są fakty. Narazie to z posady zniknął jej przelożony, ktory ma sporo za uszami i którego "pracy" przygląda się prokurator. Wiadomo, że ci co tu tak krzyczą i plują to ludzie, którzy z różnych przyczyn udają, że nic złego nie dzieje się w schronisku. Gdyby nic się nie dzialo to prokuratura dawno zamknęlaby sprawę, a nie zbierała kolejne dowody i powoływała biegłego. 
rozwiń
Avatar
ropuch / 14 maja 2016 o 23:44

jestem ... nie zniknąłem 

Avatar
poszeptucha / 17 maja 2016 o 05:40
CHODZIŁO MI O STALKING ,,KTOSIU"---NIE ZNIŻĘ SIĘ DO TWOJEDO POZIMU, ALE CHYBA PO TWOIM MÓZGU BŁĄKA SIĘ 1 KOMÓRKA MÓZGOWA I WOŁA HELP! ! HELP!  MUSZĄ BYĆ PRZYNAJMNIEJ DWIE BY MOGŁY STWORZYĆ POWIĄZANIE MYŚLOWE [ltr] O uporczywym zachowaniu się sprawcy przestępstwa przewidzianego w art. 190 a k.k. świadczy szczególne nastawienie psychiczne polegające na nieustannym nękaniu, pomimo sprzeciwu pokrzywdzonego, a także dłuższy upływ czasu, przez który sprawca powtarza swoje zachowania skierowane przeciwko osobom nękanym. Skutkiem zachowania się sprawcy musi być wytworzenie u pokrzywdzonego uzasadnionego poczucia zagrożenia lub poczucia istotnego naruszenia jego prywatności.        [/ltr] [ltr] Aby dane zachowanie mogło być uznane za stalking, nie wymaga się aby zachowanie stalkera niosło ze sobą element agresji. Bez znaczenia pozostaje również fakt czy sprawca kieruje się żywionym do pokrzywdzonego uczuciem miłości, nienawiści, złośliwością czy chęcią zemsty [/ltr] [ltr] ps Marta ma już w mieszkaniu (bloku )20 kotów (pomieszane zdrowe z białaczkowymi i malutkie oraz dwa psy) Wszystkie zdrowe skazuje na śmieć....powolną w imię chorej miłaści. MOŻE TERAPIA JEJ BY POMOGŁA ?  Białaczka jest chorobą nieuleczalną. Jednakże stosowanie odpowiedniej terapii może przedłużyć życie chorego kota, zredukować dyskomfort i cierpienie. Bardzo istotne jest zapewnienie zwierzęciu optymalnych warunków życia, dodawanie linków zablokowanedodawanie linków zablokowaneinfor.pl/transparentPixel/?id=704421 [/ltr]
CHODZIŁO MI O STALKING ,,KTOSIU"---NIE ZNIŻĘ SIĘ DO TWOJEDO POZIMU, ALE CHYBA PO TWOIM MÓZGU BŁĄKA SIĘ 1 KOMÓRKA MÓZGOWA I WOŁA HELP! ! HELP!  MUSZĄ BYĆ PRZYNAJMNIEJ DWIE BY MOGŁY STWORZYĆ POWIĄZANIE MYŚLOWE [ltr] O uporczywym zachowaniu się sprawcy przestępstwa przewidzianego w art. 190 a k.k. świadczy szczególne nastawienie psychiczne polegające na nieustannym nękaniu, pomimo sprzeciwu pokrzywdzonego, a także dłuższy upływ czasu, przez który sprawca powtarza swoje zachowania skierowane przeciwko ... rozwiń
Avatar
gość / 16 maja 2016 o 22:43
timestamp=2016-05-12 20:23:44 napisał:
Dokładnie, nigdy nie była. To wymysł jednej osoby. :) A druga sprawa, szukacie dymu tam gdzie go nie ma. Dlaczego tygodnik powiśla i wszystkie serwisy internetowe, które trąbią o schronisku w Pułąwach, nie zajmą się W KOŃCU schroniskiem w BRONICACH, gdzie jest mordownia, zwierzęta nie mają co jeść i w większości tam umierają, a stoi za tym bardzo dawny pracownik Puławskiego schronu? ZNAJOMOŚCI CO NIE ? WSTYDZCIE SIĘ! Nie obchodzi Was wcale los zwierząt tylko ta afera skupiona na KONFLIKCIE PRYWATNYM, anie na zwierzętach. Słaba zemsta do której pracownica używa zwierząt. PONAWIAM PYTANIE - DLACZEGO NIKT SIĘ NIE ZAJMIE BRONICAMI???? OLEJCIE W KOŃCU TĄ SWOJĄ ZNAJOMOŚĆ Z WŁAŚCICIELEM TAMTEGO SCHRONU I RATUJCIE TAMTE BIEDNE STWORZENIA!!! ALBO INACZEJ - ile Wam płaci za milczenie? ;))))))))))))))))))))))))))))) Niech się tym zajmie Fundacja Przyjazna Łapa, która nic konkretnego nie robi oprócz lansu. Od czego Pani jest pani prezes? Przecież fundacja ma się zajmować pomocą męczonym psom. A zatem pani prezes, trzeba wybrać się do Bronic i zrobić porządek. Bo inaczej trzeba będzie zadać pytanie jak to powyżej
rozwiń
Avatar
gość / 16 maja 2016 o 20:50
rozwiń
Avatar
gość / 16 maja 2016 o 20:28
rozwiń
Avatar
gość / 16 maja 2016 o 20:25
timestamp=2016-05-12 20:12:36 napisał:
W schronisku nie dzieję się nic złego! Tylko pani MW i pseudodziennkarka wymyslily sobie coś w swoich glowach żeby doprowadzic do zwolnienia obecnej kierowniczki! To wszytko to kłamstwo
A od kiedy pani Kałkowska jest kierowniczką? Nigdy nią nie była. Kierownikiem był R. Stolar, który już w schronisku nie pracuje. Pani Kałkowska była administratorką i też już nią nie jest. Sami nie wiecie co majaczycie. Owszem - pani Kałkowska zachowuje się jak kierowniczka, ale jest opiekunem zwierząt
A od kiedy pani Kałkowska jest kierowniczką? Nigdy nią nie była. Kierownikiem był R. Stolar, który już w schronisku nie pracuje. Pani Kałkowska była administratorką i też już nią nie jest. Sami nie wiecie co majaczycie. Owszem - pani Kałkowska zachowuje się jak kierowniczka, ale jest opiekunem zwierząt rozwiń
Avatar
zen / 16 maja 2016 o 16:44
OT I UJAWNIŁA SIĘ WRESZCIE ORIENTACJA POLITYCZNA ! ! !  TU NIE O LUDZI CHODZI CZY ZWIERZĘTA!!!!!!  TYLKO O STOŁKI I TO WSZYSTKIE WYŻSZE CZY NIŻSZE. KATRY NA STÓŁ POKAŻ PIT-A za 2016 rok.
Avatar
zen / 16 maja 2016 o 16:33
rozwiń
Avatar
Robert / 16 maja 2016 o 15:31
Pani pseudoredaktor i psiapsiółka pracownica schoniska (obie chore na punkcie kotów, mają łącznie w dwóch mieszkaniach - w bloku - ponad 30 zwierząt) oraz pseudowolontariusze rozpętali tę aferę,tylko dlatego, że inny pracownik awansował.Tworzą teorie spiskowe, po swojemu interpretują fakty, są zaślepieni nienawiścią.Pomóżmy im to chyba choroba??? Pocieszam się,że kto jaką bronią wojuje od takiej polegnie. Ten pracownik o którym piszesz, że awansował, właśnie ten awans utracił. Tak więc te niby "pseudo" najwyraźniej mają rację. Brawo. Nie poddawajcie się. Dzięki ujawnianiu brudów w schronisku nie ma już kierownika, a administratorka została zdjęta z funkcji, na którą "awansowała". Ciekawe kiedy prezydent zdejmie ze stołka prezesa Wadasa, który wiecznie o niczym nie wie. Na stanowisko wsadzili go koledzy z Platformy. Niech go sobie zabiorą skoro taki dobry. Dostaje co miesiąc 14 tys zł, a umie głównie podwyżki mieszkańcom serwować. Poobsadzał w schronisku swoich kolesi z Końskowoli i tak im placi po kilkanaście tysiączków co miesiąc za robotę, którą gratis i tak robią wolontariusze. To skandal. Niech prezes ujawni zarobki pracowników schroniska to się zdziwicie jak niektórzy dobrze żyją na bezdomnych zwierzętach
Pani pseudoredaktor i psiapsiółka pracownica schoniska (obie chore na punkcie kotów, mają łącznie w dwóch mieszkaniach - w bloku - ponad 30 zwierząt) oraz pseudowolontariusze rozpętali tę aferę,tylko dlatego, że inny pracownik awansował.Tworzą teorie spiskowe, po swojemu interpretują fakty, są zaślepieni nienawiścią.Pomóżmy im to chyba choroba??? Pocieszam się,że kto jaką bronią wojuje od takiej polegnie. Ten pracownik o którym piszesz, że awansował, właśnie ten awans utracił. Tak więc te niby "pseudo" najwyraźniej mają rację. Bra... rozwiń
Avatar
Robert / 16 maja 2016 o 15:22
timestamp=2016-05-12 12:43:43 napisał:
biedna baba, dostała kopa ze schroniska i się mści w podły sposób. może by sobie Pani jakieś inne ciekawsze zajęcie znalazła, bo to wszystko już robi się nudne. Dziwne że ktokolwiek jeszcze tej Pani słucha i pisze o tym artykuły. Żałosne
timestamp=2016-05-12 12:43:43 napisał:
O czym ty mówisz? Nie dostala "kopa" i nie dostanie. Nadal pracuje, a jesli ktos sprobuje ją usunąć za to, że mówi prawdę, na co ma dowody i świadkow to sąd pracy i tak ją przywróci na stanowisko i jeszcze dostanie odszkodowanie, a dla pracodawcy skończy się to procesem o mobbing i kolejnym odszkodowaniem. Takie są fakty. Narazie to z posady zniknął jej przelożony, ktory ma sporo za uszami i którego "pracy" przygląda się prokurator. Wiadomo, że ci co tu tak krzyczą i plują to ludzie, którzy z różnych przyczyn udają, że nic złego nie dzieje się w schronisku. Gdyby nic się nie dzialo to prokuratura dawno zamknęlaby sprawę, a nie zbierała kolejne dowody i powoływała biegłego. 
rozwiń
Avatar
ropuch / 14 maja 2016 o 23:44

jestem ... nie zniknąłem 

Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 30 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 64 12

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 32 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 49 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 410 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!