Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

21 kwietnia 2014 r.
7:00
Edytuj ten wpis

"Dni Puław": Gwiazdą będzie zespół Lemon

Autor: Zdjęcie autora (lukisz)
2 11 A A

W tym roku obchody "Dni Puław rozpoczną się 8 maja i potrwają do 11 maja. Wiadomo już, że gwoździem programu będzie koncert zespołu Lemon. Impreza będzie połączona z świętowaniem 10. rocznicą wstąpienia Polski do Unii Europejskiej

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tradycyjnie sporo będzie się działo w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym. Będzie można tam zobaczyć mnóstwo ciekawostek ze świata nauki przy okazji "Planety Doświadczeń”. - W czwartek i piątek wszystko będzie przygotowane z myślą o młodzieży szkolnej. W weekend liczymy już na całe rodziny. Mamy nadzieję, że uda się zapewnić bezpłatny transport do parku dla dzieci i rodziców. Szczegółowy plan obchodów "Dni Puław” jeszcze dopinamy, ale wkrótce wszystko powinno być już gotowe. Będzie sporo atrakcji i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie - zapewnia Jolanta Wróbel, kierowniczka wydziału kultury i promocji w Urzędzie Miasta Puławy. W sobotę, 10 maja w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się forum gospodarcze. - Z okazji rocznicy wstąpienia Polski do Unii chcemy również pokazać, co konkretnie zyskały na tym Puławy. Mamy już także potwierdzenie, że na obchody przyjadą przedstawiciele naszych miast partnerskich - dodaje Jolanta Wróbel. Przy okazji drugiego majowego weekendu w Puławach będzie jeszcze jedna okazja do świętowania - 20-lecie współpracy z holenderskim miastem Nieuwegein. Z tego względu zostanie przygotowana specjalna wystawa. Także w sobotę, 10 maja, w Marinie Puławy rozpocznie się wielki festyn, którego ukoronowaniem ma być koncert zespołu Lemon.
Czytaj więcej o:

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gosc / 10 maja 2014 o 23:20

podobno trzeba bylo placic za bilety

Avatar
Rudzielec / 10 maja 2014 o 12:15

Wejście darmowe?? 

Avatar
ziomek rpk melota joó / 9 maja 2014 o 09:33

Lemon to najfajowszy zespuł metalowy!!! leczpży nirz melatikka !!!!!!!!!!! to moji idole c k soł wspanjałymi mózykami kc lemón awy cwrzyszczxy powinniścięsię fstycić za swę zahowaniee!! dzióbasy od kasy!!
 

Pls przeskluhajcie mohe raps

Lubie juz do szkoly

nie ma tu mo ngoluy

szkoja sie wszyscy impreza tw\rwa

kazdy rade do

bo jest lemón
szogun joł

 

Avatar
Patrykwwwww / 9 maja 2014 o 09:28

Loemon jest sóper! A w y się nie znacie n tym 11

1

Avatar
m / 8 maja 2014 o 13:17

Z Lublina przyjadziemy!!! Najlepiej na świecie!!!!!!! Nie mogę sie doczekac

Avatar
M / 7 maja 2014 o 19:19
Jak chcecie zespoły Disco Polo to pojedźcie sobie do klubu typu Luna. Tam co sobotę takie zespoły występują i tam możecie zachlać mordy. A skoro nie pasuje wam Lemon to nie przychodźcie i po problemie. Ach ci Polacy, narzekają i narzekają...
Avatar
co za dziadostwo / 23 kwietnia 2014 o 08:50

:)

Co racja to racja. We władzach Puław chyba siedzi jakiś urzędnik o żenującym guście muzycznym.... już widzę te balety nie dla młodych.... nawet nie dla emerytów.

Zgłoście protest to może Weekend wam zamówią bez Liszewskiego już.

Avatar
king 111 / 22 kwietnia 2014 o 08:29

Co za żal ten zespół to emeryci w Ciechocinku by wygwizdali !!!!! GWIAZDA WIECZORU !!!! Ciekawy jestem ilu mieszkańców Puław słyszało o tym zespole ha ha ha brawo dla Władz naszego miasta !!!!!!!!!!!!

Avatar
olo / 22 kwietnia 2014 o 07:03

ale zenada, to na dniach Skoków (500 osobowej wsi) był Volver,

:)

Co racja to racja. We władzach Puław chyba siedzi jakiś urzędnik o żenującym guście muzycznym.... już widzę te balety nie dla młodych.... nawet nie dla emerytów.

Avatar
olo / 22 kwietnia 2014 o 07:01

Ten Lemon to zespół taneczny jest? Jak ostatnio słuchałem ich jakiegoś utworu to nie rozumiałem słów tego bełkotu....

Avatar
gosc / 10 maja 2014 o 23:20

podobno trzeba bylo placic za bilety

Avatar
Rudzielec / 10 maja 2014 o 12:15

Wejście darmowe?? 

Avatar
ziomek rpk melota joó / 9 maja 2014 o 09:33

Lemon to najfajowszy zespuł metalowy!!! leczpży nirz melatikka !!!!!!!!!!! to moji idole c k soł wspanjałymi mózykami kc lemón awy cwrzyszczxy powinniścięsię fstycić za swę zahowaniee!! dzióbasy od kasy!!
 

Pls przeskluhajcie mohe raps

Lubie juz do szkoly

nie ma tu mo ngoluy

szkoja sie wszyscy impreza tw\rwa

kazdy rade do

bo jest lemón
szogun joł

 

Avatar
Patrykwwwww / 9 maja 2014 o 09:28

Loemon jest sóper! A w y się nie znacie n tym 11

1

Avatar
m / 8 maja 2014 o 13:17

Z Lublina przyjadziemy!!! Najlepiej na świecie!!!!!!! Nie mogę sie doczekac

Avatar
M / 7 maja 2014 o 19:19
Jak chcecie zespoły Disco Polo to pojedźcie sobie do klubu typu Luna. Tam co sobotę takie zespoły występują i tam możecie zachlać mordy. A skoro nie pasuje wam Lemon to nie przychodźcie i po problemie. Ach ci Polacy, narzekają i narzekają...
Avatar
co za dziadostwo / 23 kwietnia 2014 o 08:50

:)

Co racja to racja. We władzach Puław chyba siedzi jakiś urzędnik o żenującym guście muzycznym.... już widzę te balety nie dla młodych.... nawet nie dla emerytów.

Zgłoście protest to może Weekend wam zamówią bez Liszewskiego już.

Avatar
king 111 / 22 kwietnia 2014 o 08:29

Co za żal ten zespół to emeryci w Ciechocinku by wygwizdali !!!!! GWIAZDA WIECZORU !!!! Ciekawy jestem ilu mieszkańców Puław słyszało o tym zespole ha ha ha brawo dla Władz naszego miasta !!!!!!!!!!!!

Avatar
olo / 22 kwietnia 2014 o 07:03

ale zenada, to na dniach Skoków (500 osobowej wsi) był Volver,

:)

Co racja to racja. We władzach Puław chyba siedzi jakiś urzędnik o żenującym guście muzycznym.... już widzę te balety nie dla młodych.... nawet nie dla emerytów.

Avatar
olo / 22 kwietnia 2014 o 07:01

Ten Lemon to zespół taneczny jest? Jak ostatnio słuchałem ich jakiegoś utworu to nie rozumiałem słów tego bełkotu....

Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół 0 0

Pobili, wywieźli do lasu i znów katowali. Prokuratura mówi o „szczególnym udręczeniu”. Sprawcy zostali już aresztowani

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 1 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 3 11

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 13 4

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 1 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 1 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 109 8

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 10

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 6

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!