poniedziałek, 19 marca 2018 r.

Puławy

"Działałem w interesie społecznym, a nie dostałem żadnego wsparcia". Radny składa mandat

Dodano: 20 marca 2016, 21:27

Radny Leszek Skocz (fot. Paweł Buczkowski / archiwum)
Radny Leszek Skocz (fot. Paweł Buczkowski / archiwum)

Kazimierski radny miejski Leszek Skocz na ostatniej sesji złożył mandat. Twierdzi, że radni nie wstawili się za nim w sporze z inwestorem, który chce budować SPA w Kazimierzu Dolnym, lubelską spółką Zana House. – Działałem w interesie społecznym, a nie dostałem żadnego wsparcia. Jaki więc sens ma moja dalsza praca? – pyta Skocz.

Artykuł premium
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni
gość
Gość
Gość
(18) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

gość
gość (23 marca 2016 o 20:13) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Nie mógł dostać wsparcia ze strony Rady bo działał w interesie prywatnym i jako osoba fizyczna a nie radny został pozwany.

No właśnie. Ale głupek z tego Skocza. Już go Kowalski z Suszkiem wykierowali. Tak to jest jak się ma w du*** wyborców tylko służy tym dwóm panom awanturnikom. Znając Zana House i ich prawników to nie odpuszczą. A o ile Kowalski i suszek to mają z czego płacić, to ###### nie wiem z czego weźmie kasę. Bo tam nie chodzi tylko o te 100 tys. na cel charytatywny, ale po kilkaset tys. za naruszenie dóbr firmy. Wypadnie z milion na łeb każdemu

Rozwiń
Gość
Gość (22 marca 2016 o 07:39) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A w którym to miejscu pani redaktor Katarzyna Prus mija się z prawdą? Faktycznie proponowałbym aby zainteresować się jaki interes ma inwestor aby zaskarżać uchwałę RM o Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego. Z zapisów jasno wynika, że inwestor może budować, ma przecież zapisy, M, U, UT. A mimo to poszedł do sądu... twierdząc ustami pełnomocnika o administracyjnych ograniczeniach powstałych pod wpływem protestów, co jest oczywistą nieprawdą. DZiwna sprawa.
Rozwiń
Gość
Gość (22 marca 2016 o 01:04) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Pani Redaktor Katarzyna Prus im częściej pisze pod wpływem informacji zaczerpniętych od dwóch aktywistów społecznych z Kazimierza tym bardziej mija sie z prawda. Naprawde nie warto pisac pod inspiracje dwoch osób. Niech zobaczy pani redaktor gdzie jest prawda i niech poslucha czy pani i pan zawsze aktywni maja rację, czy nie działaja pod czyjes interesy.
Rozwiń
Wiecho
Wiecho (21 marca 2016 o 15:46) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Ta sonda została zmanipulowana. Są bardzo proste sposoby na to. To nie jest wiarygodne źródło. Co innego podpisy, które jeśli faktycznie są no to będzie ciekawy klincz.

Rozwiń
Gość
Gość (21 marca 2016 o 09:15) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Proszę nie manipulować powołując się na wynik sondy i poparcie mieszkańców. Internetowej sondzie mogą klikać ludzie z całego świata i to wielokrotnie. Gdzie są zapowiadane podpisy poparcia dla inwestycji? Gdzie trzeba się podpisać i to tylko raz! Nie ma! i nie będzie! Liczba miejsc pracy o których mówi inwestro jest w mojej ocenie mocno przesadzona. Żeby tak było miesięczne obroty firmy musiały by wynosić kilka milionów złotych.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (18)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!