Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

26 stycznia 2010 r.
15:04
Edytuj ten wpis

Ewakuacja szkoły w Puławach z powodu tajemniczej substancji

Autor: Zdjęcie autora pab
0 10 A A

Tuż przed godziną 14 dyrekcja I LO im. ks. A. J. Czartoryskiego zarządziła ewakuację szkoły. W całym budynku czuć było dziwny zapach. Strażacy szukają źródła fetoru.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Byłam w swoim gabinecie, kiedy poczułam ten dziwny zapach. Wyszłam na korytarz i okazało się, że tutaj jest jeszcze gorzej. Zarządziłam ewakuację, a w tym czasie wezwaliśmy straż pożarną – relacjonuje Beata Trzcińska-Staszczyk, dyrektor I LO.

W chwili przybycia strażaków ewakuacja uczniów już się kończyła. Natychmiast zaczęli poszukiwania źródła zapachu. – Istnieje podejrzenie obecności na terenie szkoły niezidentyfikowanej substancji. Nie wiemy na razie czy doszło do rozpylenia jakiegoś aerozolu, czy też do odparowania cieczy – mówi Krzysztof Morawski, zastępca komendanta Straży Pożarnej w Puławach.

Na miejsce przybyło też pogotowie. – Troje uczniów uskarżało się na bóle głowy, dlatego zostali zabrani na obserwację do szpitala. Ale nie wiadomo, czy te objawy były spowodowane zapachem – mówi Trzcińska-Staszczyk.

Dyrekcja ogłosiła jednak na swojej stronie internetowej apel do rodziców, aby zwracali uwagę na zachowanie swoich dzieci. – Jeśli będzie się działo coś niepokojącego, należy zgłosić się na pogotowie – dodaje dyrektorka I LO.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gordon / 28 stycznia 2010 o 12:55
ZST-----> Ato CI dobre
Avatar
~xyz~ / 27 stycznia 2010 o 20:55
ast napisał:
Zal mi tych ludzi którzy najeżdżają na Czarta w rzeczywistości zazdroszczą że nie mogą być w tej elitarnej i renomowanej szkole a co do rankingu to czart jest jedyną puławską szkołą która jest na tej liście.

Elitarność to wymysł pewnych przypisujących sobie dawne sukcesy ludzików współcześnie tam władających(chyba że ktoś bierze pod uwagę wyłącznie wiek szkoły)
Renoma to relikt przeszłości(co najmniej 15-20 lat wstecz!!!!!)
A ostani ranking to porażka totalna. Zero olimpijczków!!!!!!! A więc nie znalazła się "szkółka" na w/w liście.

Elitarność to wymysł pewnych przypisujących sobie dawne sukcesy ludzików współcześnie tam władających(chyba że ktoś bierze pod uwagę wyłącznie wiek szkoły)
Renoma to relikt przeszłości(co najmniej 15-20 lat wstecz!!!!!)
A ostani ranking to porażka totalna. Zero olimpijczków!!!!!!! A więc nie znalazła się "szkółka" na w/w liście. rozwiń
Avatar
ast / 27 stycznia 2010 o 19:17
Zal mi tych ludzi którzy najeżdżają na Czarta w rzeczywistości zazdroszczą że nie mogą być w tej elitarnej i renomowanej szkole a co do rankingu to czart jest jedyną puławską szkołą która jest na tej liście.
Avatar
zst / 27 stycznia 2010 o 09:36
trzeba sie myć. woda z mydłem załatwi sprawe
Avatar
ojej / 26 stycznia 2010 o 22:30
edi napisał:
ja się pytam.. gdzie sa kur..a rodzice.?



ale, że czyi rodzice? próbujecie powiązać naprawdę głupiutką "aferę z flagą" do jakiegoś gazu nie wiadomo skąd. chcecie zrobić z uczniów tej szkoły patologię, podczas gdy co roku większość jej absolwentów dostaje się do najlepszych uczelni w Polsce. nawet jeśli nie jest już "najlepszym liceum w Puławach". nie wiem, czy to zawiść, zacofanie, czy wpływ ojca rydzyka.
Avatar
edi / 26 stycznia 2010 o 20:33
ja się pytam.. gdzie sa kur..a rodzice.?
Avatar
add. / 26 stycznia 2010 o 19:16
y ? co ?
znaczy sie nie rozumiem... ten gaz jeszcze bardziejh sie rozprzestrzenia i co ? nie ma jutro lekcji ?
Avatar
Chłop Polski / 26 stycznia 2010 o 19:15
W puławskim Czartoryskim małolaty pewnie przy wsparciu rodziców używają....a to flagę narodową "dowartościują" w kiblu a to w końcu podrzucą
smród o nieustalonym pochodzeniu.Strach krytykować bo mogą "włożyć do wora a wór do jeziora"przepis nie jest ścisły jak nie ma jeziora to wrzucą do Wisły.Dalej opluwajcie dyrektora za to,że wtedy profanację zgłosiła do Policji.Historia przyjmie na swoje karty kolejnych Pietruszków, którzy wiedzieli jak skutecznie zawiązać wór.
Avatar
as / 26 stycznia 2010 o 19:11
UWAGA! Poziom stężenia sustancji zdecydowanie przekracza poziom nauczania i panujące tamże układziki.......
Avatar
puławianka / 26 stycznia 2010 o 17:41
znowu głośno o czartorychu ;]
pani Staszczyk musi się jakoś odkuć po porażce ze zniknięciem z rankingu
A motto prawdziwej gwiazdy brzmi- nieważne co mówią, ważne żeby coś mówili ;]
Avatar
Gordon / 28 stycznia 2010 o 12:55
ZST-----> Ato CI dobre
Avatar
~xyz~ / 27 stycznia 2010 o 20:55
ast napisał:
Zal mi tych ludzi którzy najeżdżają na Czarta w rzeczywistości zazdroszczą że nie mogą być w tej elitarnej i renomowanej szkole a co do rankingu to czart jest jedyną puławską szkołą która jest na tej liście.

Elitarność to wymysł pewnych przypisujących sobie dawne sukcesy ludzików współcześnie tam władających(chyba że ktoś bierze pod uwagę wyłącznie wiek szkoły)
Renoma to relikt przeszłości(co najmniej 15-20 lat wstecz!!!!!)
A ostani ranking to porażka totalna. Zero olimpijczków!!!!!!! A więc nie znalazła się "szkółka" na w/w liście.

Elitarność to wymysł pewnych przypisujących sobie dawne sukcesy ludzików współcześnie tam władających(chyba że ktoś bierze pod uwagę wyłącznie wiek szkoły)
Renoma to relikt przeszłości(co najmniej 15-20 lat wstecz!!!!!)
A ostani ranking to porażka totalna. Zero olimpijczków!!!!!!! A więc nie znalazła się "szkółka" na w/w liście. rozwiń
Avatar
ast / 27 stycznia 2010 o 19:17
Zal mi tych ludzi którzy najeżdżają na Czarta w rzeczywistości zazdroszczą że nie mogą być w tej elitarnej i renomowanej szkole a co do rankingu to czart jest jedyną puławską szkołą która jest na tej liście.
Avatar
zst / 27 stycznia 2010 o 09:36
trzeba sie myć. woda z mydłem załatwi sprawe
Avatar
ojej / 26 stycznia 2010 o 22:30
edi napisał:
ja się pytam.. gdzie sa kur..a rodzice.?



ale, że czyi rodzice? próbujecie powiązać naprawdę głupiutką "aferę z flagą" do jakiegoś gazu nie wiadomo skąd. chcecie zrobić z uczniów tej szkoły patologię, podczas gdy co roku większość jej absolwentów dostaje się do najlepszych uczelni w Polsce. nawet jeśli nie jest już "najlepszym liceum w Puławach". nie wiem, czy to zawiść, zacofanie, czy wpływ ojca rydzyka.
Avatar
edi / 26 stycznia 2010 o 20:33
ja się pytam.. gdzie sa kur..a rodzice.?
Avatar
add. / 26 stycznia 2010 o 19:16
y ? co ?
znaczy sie nie rozumiem... ten gaz jeszcze bardziejh sie rozprzestrzenia i co ? nie ma jutro lekcji ?
Avatar
Chłop Polski / 26 stycznia 2010 o 19:15
W puławskim Czartoryskim małolaty pewnie przy wsparciu rodziców używają....a to flagę narodową "dowartościują" w kiblu a to w końcu podrzucą
smród o nieustalonym pochodzeniu.Strach krytykować bo mogą "włożyć do wora a wór do jeziora"przepis nie jest ścisły jak nie ma jeziora to wrzucą do Wisły.Dalej opluwajcie dyrektora za to,że wtedy profanację zgłosiła do Policji.Historia przyjmie na swoje karty kolejnych Pietruszków, którzy wiedzieli jak skutecznie zawiązać wór.
Avatar
as / 26 stycznia 2010 o 19:11
UWAGA! Poziom stężenia sustancji zdecydowanie przekracza poziom nauczania i panujące tamże układziki.......
Avatar
puławianka / 26 stycznia 2010 o 17:41
znowu głośno o czartorychu ;]
pani Staszczyk musi się jakoś odkuć po porażce ze zniknięciem z rankingu
A motto prawdziwej gwiazdy brzmi- nieważne co mówią, ważne żeby coś mówili ;]
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 39 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 235 52

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 61 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!