sobota, 24 marca 2018 r.

Puławy

Gmina Janowiec czeka na skarbnika i dyrektora GOK

Dodano: 4 maja 2015, 20:56
Autor: kp

Gmina nadal czeka na skarbnika. Nowy skarbnik, wybrany w konkursie, miał zostać powołany w ubiegły czwartek podczas sesji rady gminy. Tak się jednak nie stało.

 – Niestety osoba, która wygrała konkurs niespodziewanie zrezygnowała. Powodem miały być sprawy osobiste – mówi Jan Gędek, wójt gminy Janowiec. – Na tym stanowisku jest więc nadal wakat. Jeszcze nie podjąłem decyzji czy ogłosimy kolejny konkurs. Przepisy tego nie nakazują, skarbnik może być wybrany bez konkursu. 

Wakat jest także na stanowisku dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury. Gmina właśnie ogłosiła konkurs na to stanowisko. Oferty można składać do 15 maja. Oprócz ukończonych studiów o kierunku artystycznym lub turystyczno-rekreacyjnym kandydaci muszą mieć doświadczenie we współpracy z organizacjami pozarządowymi w tym realizacji projektów dotyczących m.in. kultury, sportu i rekreacji. Wymagana jest również znajomość funkcjonowania instytucji kultury i przepisów prawnych z tym związanych szczególnie ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej, ustawy o samorządzie gminnym i ustawy o finansach publicznych. Dokumenty można złożyć w sekretariacie urzędu gminy lub przesłać na adres ul. Radomska 2, 24-123 Janowiec.

Czytaj więcej o: praca Janowiec Jan Gędek
Gość
Gość
Gość
(3) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (6 maja 2015 o 22:47) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Śmiech to fakt w tym Janowcu najciekawsze , ze poprzednik nie trafił. Córka Pani od pierogów bedzie dyrektorem a radny z komitetu obejmie obiekty sportowe po polaczeniu wszystkich. Sprawdzi się to niebawem tylko skąd na to kasa
Rozwiń
Gość
Gość (5 maja 2015 o 14:36) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Pani jak zobaczyła, jaki syf panuje w gminnych finansach po rocznej robocie pani Gawełko, to uciekła gdzie pieprz rośnie. A robienie konkursu na dyrektora domu kultury to śmiech na sali. Przecież wiadomo że zostanie nim pan radny z komitetu wójta Gędka. Wszystko dawno ustawione
Rozwiń
Gość
Gość (4 maja 2015 o 22:59) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Powodem miały być sprawy osobiste – mówi Jan Gędek, wójt gminy Janowiec śmiech na sali trzeci konkurs to o czymś świadczy jak jest transparentnie i fair w gminie.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (3)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!