Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

29 stycznia 2015 r.
6:45
Edytuj ten wpis

Grupa Azoty Puławy z diamentem

Autor: Zdjęcie autora pab
0 7 A A

Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu została nagrodzona Grupa Azoty Zakłady Azotowe "Puławy. Wyróżnienie zostało wręczone podczas 22. Gali Liderów Polskiego Biznesu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nagrody przyznawane są firmom i ich szefom od 1991 roku. Otrzymują je przedsiębiorcy, którzy w swojej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia działalności gospodarczej oraz troską o sprawy państwowe.

Tegorocznym Laureatem Nagrody Specjalnej BCC został prezydent Bronisław Komorowski. Wręczono także Medale Solidarności Społecznej za zaangażowanie społeczne i pomoc potrzebującym, za propagowanie idei odpowiedzialności społecznej biznesu.

Organizatorami konkursu Lider Polskiego Biznesu są Business Centre Club i Fundacja Archidiecezji Warszawskiej Pomocy Bezrobotnym i Biednym Nadzieja.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bix / 2 lutego 2015 o 14:04

arek - dziadostwo powinno się piętnować

no ja widzę kolego że niezłe dziadostwo to ty tutaj robisz. sorry ale ja też mam już dość takiego malkontenctwa. tym bardziej że dzięki azotom kilka tysięcy osób ma pracę. i to w samej firmie nie mówiąc o współpracujących z nimi

Avatar
Gość / 1 lutego 2015 o 00:54

arek - dziadostwo powinno się piętnować

Avatar
arek / 30 stycznia 2015 o 13:39

Pozostaje pytanie, skoro tak dobrze wszystko wiesz i masz takie pojęcie, to czemu jeszcze nie jesteś jakimś dyrektorem albo prezesem? Mógłbyś się wykazać :) Bo bez urazy, ale anonimowo krytykować w necie chyba każdy potrafi... a firma tak czy siak sobie radzi.

Avatar
Gość / 30 stycznia 2015 o 12:12

Kasę biorą!Nic nie robią!.............takie Bałagany! :wacko:

Avatar
Gość / 29 stycznia 2015 o 18:35

Ty wiesz i ja wiem, ale tego ile towaru dziennie przechodzi

widocznie nie wie Pan Dyrektor Bałagan i dlatego kolejki są jakie są. To, że 3 rampy ładuje 1 wózek, a na 5 linii ładowania big-baga pracuje przeważnie jedna albo 2, dopiero na 3 zmianie urządzany jest ogólnowydziałowy zryw i rusza wszystko aby ratować plan załadunków, nie ma nic wspólnego z logistyką. Może gdyby okna wysokiego gabinetu wychodziły na pakownię albo na parking przy bramie towarowej, to Pan Dyrektor Bałagan dostrzegłby, że na tym parkingu cały dzień stoją samochody, które już dawno powinny wyjechać do klienta. 

Zdecydowanie należy mu się medal. Z ziemniaka  :lol:

Ty wiesz i ja wiem, ale tego ile towaru dziennie przechodzi

widocznie nie wie Pan Dyrektor Bałagan i dlatego kolejki są jakie są. To, że 3 rampy ładuje 1 wózek, a na 5 linii ładowania big-baga pracuje przeważnie jedna albo 2, dopiero na 3 zmianie urządzany jest ogólnowydziałowy zryw i rusza wszystko aby ratować plan załadunków, nie ma nic wspólnego z logistyką. Może gdyby okna wysokiego gabinetu wychodziły na pakownię albo na parking przy bramie towarowej, to Pan Dyrektor Bałagan dostrzegłby, że na tym parkingu cały dzień stoją sam... rozwiń

Avatar
arek / 29 stycznia 2015 o 16:46

Oczywiście, przy takiej ilości towaru jaki tam dziennie przechodzi pewnie chciałbyś czekać 5 minut, no góra kwadrans :) Bez przesady, poza tym są określone procedury których trzeba przestrzegać, a nie wychodzić przed szereg

Avatar
Gość / 29 stycznia 2015 o 14:51

Z punktu widzenia odbiorcy - nie ma większej kary niż odbierać u nich towar. Kolejki, kolejki, kolejki i jeszcze raz kolejki, organizacja jest na poziomie urzędu państwowego, nikt nic nie może, bo ten który może już na dziś skończył pracę, więc proszę zaczekać pod bramą do jutra, przyjdzie rano o 7 to poprawi swój błąd. Największy medal powinien dostać Dyrektor ds. logistyki Pan Bałagan. 

Avatar
bix / 2 lutego 2015 o 14:04

arek - dziadostwo powinno się piętnować

no ja widzę kolego że niezłe dziadostwo to ty tutaj robisz. sorry ale ja też mam już dość takiego malkontenctwa. tym bardziej że dzięki azotom kilka tysięcy osób ma pracę. i to w samej firmie nie mówiąc o współpracujących z nimi

Avatar
Gość / 1 lutego 2015 o 00:54

arek - dziadostwo powinno się piętnować

Avatar
arek / 30 stycznia 2015 o 13:39

Pozostaje pytanie, skoro tak dobrze wszystko wiesz i masz takie pojęcie, to czemu jeszcze nie jesteś jakimś dyrektorem albo prezesem? Mógłbyś się wykazać :) Bo bez urazy, ale anonimowo krytykować w necie chyba każdy potrafi... a firma tak czy siak sobie radzi.

Avatar
Gość / 30 stycznia 2015 o 12:12

Kasę biorą!Nic nie robią!.............takie Bałagany! :wacko:

Avatar
Gość / 29 stycznia 2015 o 18:35

Ty wiesz i ja wiem, ale tego ile towaru dziennie przechodzi

widocznie nie wie Pan Dyrektor Bałagan i dlatego kolejki są jakie są. To, że 3 rampy ładuje 1 wózek, a na 5 linii ładowania big-baga pracuje przeważnie jedna albo 2, dopiero na 3 zmianie urządzany jest ogólnowydziałowy zryw i rusza wszystko aby ratować plan załadunków, nie ma nic wspólnego z logistyką. Może gdyby okna wysokiego gabinetu wychodziły na pakownię albo na parking przy bramie towarowej, to Pan Dyrektor Bałagan dostrzegłby, że na tym parkingu cały dzień stoją samochody, które już dawno powinny wyjechać do klienta. 

Zdecydowanie należy mu się medal. Z ziemniaka  :lol:

Ty wiesz i ja wiem, ale tego ile towaru dziennie przechodzi

widocznie nie wie Pan Dyrektor Bałagan i dlatego kolejki są jakie są. To, że 3 rampy ładuje 1 wózek, a na 5 linii ładowania big-baga pracuje przeważnie jedna albo 2, dopiero na 3 zmianie urządzany jest ogólnowydziałowy zryw i rusza wszystko aby ratować plan załadunków, nie ma nic wspólnego z logistyką. Może gdyby okna wysokiego gabinetu wychodziły na pakownię albo na parking przy bramie towarowej, to Pan Dyrektor Bałagan dostrzegłby, że na tym parkingu cały dzień stoją sam... rozwiń

Avatar
arek / 29 stycznia 2015 o 16:46

Oczywiście, przy takiej ilości towaru jaki tam dziennie przechodzi pewnie chciałbyś czekać 5 minut, no góra kwadrans :) Bez przesady, poza tym są określone procedury których trzeba przestrzegać, a nie wychodzić przed szereg

Avatar
Gość / 29 stycznia 2015 o 14:51

Z punktu widzenia odbiorcy - nie ma większej kary niż odbierać u nich towar. Kolejki, kolejki, kolejki i jeszcze raz kolejki, organizacja jest na poziomie urzędu państwowego, nikt nic nie może, bo ten który może już na dziś skończył pracę, więc proszę zaczekać pod bramą do jutra, przyjdzie rano o 7 to poprawi swój błąd. Największy medal powinien dostać Dyrektor ds. logistyki Pan Bałagan.