Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

30 kwietnia 2010 r.
15:17
Edytuj ten wpis

Grzegorz złapał złodzieja, który ukradł kobiecie torebkę

Autor: Zdjęcie autora (bk)
0 7 A A

Kilka dni temu 18-latek rzucił się w pościg za mężczyzną, który w parku Czartoryskich ukradł kobiecie torebkę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
18-letni Grzegorz siedział na ławce w parku. Nagle usłyszał głos kobiety wołającej o pomoc. Okazało się, że złodziej wyrwał jej torebkę.

Kiedy Grzegorz zobaczył uciekającego mężczyznę bez zastanowienia rzucił się za nim w pościg. Na ul. Centralnej 18-latek dopadł złodzieja. Ujęty przez młodzieńca uciekinier zaproponował podzielenie się łupem w zamian za wypuszczenie go. Grzegorz nie dał się skusić na tą propozycję. Ujętego sprawce kradzieży torebki oddał w ręce stróżów prawa.

Zatrzymany to 33-letni Piotr I., mieszkaniec Puław. Trafił do policyjnego aresztu, usłyszał zarzuty kradzieży.

Dzisiaj z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Puławach młody mężczyzna otrzymał podziękowania oraz oklaski od zgromadzonych policjantów. Nadkomisarz Kazimierz Kula w ten sposób wyraził słowa wdzięczności i pogratulował Grzegorzowi obywatelskiej postawy.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
neo / 1 maja 2010 o 07:20
Brawo dla chłopaka za postawę ale czego nie napisali ile dostał jak cokolwiek dostał bo tradycyjnie jak tam bywa policjant prowadzący /itp/ pewnie kasę wziął za zaangarzowaniw w sprawie /którą dostał na patelnki/ A dla picu po nominacji komendancik pokazał się w mediach ha ha ha
Ale zamiast picu dajcie za postawę ludziom przynajmniej 500 bo dzieki takiej postawie macie jakąś wykrywalnośc w tej komrndzie
Avatar
Markuszowianka / 30 kwietnia 2010 o 23:27
Grzegorz gratuluje ... Zeby wszyscy tacy byli !!!!
Avatar
xtrade / 30 kwietnia 2010 o 21:46
Szacuneczek dla młodego !
Avatar
~ania~ / 30 kwietnia 2010 o 21:41
Brawo! Wielkie gratulacje dla tego młodego człowieka! Zachowałeś się wspaniale.
Avatar
Żaaal i Loool / 30 kwietnia 2010 o 20:18
epa napisał:
oklaski od całej komendy psów ... bezcenne


Komentarz epa ... idiotyczny
Avatar
epa / 30 kwietnia 2010 o 19:31
oklaski od całej komendy psów ... bezcenne
Avatar
ussr / 30 kwietnia 2010 o 18:38
co otrzymał ? bo nie mogę sie doczytać - podziękowania i oklaski ? - to granda jakaś !!!!
Avatar
neo / 1 maja 2010 o 07:20
Brawo dla chłopaka za postawę ale czego nie napisali ile dostał jak cokolwiek dostał bo tradycyjnie jak tam bywa policjant prowadzący /itp/ pewnie kasę wziął za zaangarzowaniw w sprawie /którą dostał na patelnki/ A dla picu po nominacji komendancik pokazał się w mediach ha ha ha
Ale zamiast picu dajcie za postawę ludziom przynajmniej 500 bo dzieki takiej postawie macie jakąś wykrywalnośc w tej komrndzie
Avatar
Markuszowianka / 30 kwietnia 2010 o 23:27
Grzegorz gratuluje ... Zeby wszyscy tacy byli !!!!
Avatar
xtrade / 30 kwietnia 2010 o 21:46
Szacuneczek dla młodego !
Avatar
~ania~ / 30 kwietnia 2010 o 21:41
Brawo! Wielkie gratulacje dla tego młodego człowieka! Zachowałeś się wspaniale.
Avatar
Żaaal i Loool / 30 kwietnia 2010 o 20:18
epa napisał:
oklaski od całej komendy psów ... bezcenne


Komentarz epa ... idiotyczny
Avatar
epa / 30 kwietnia 2010 o 19:31
oklaski od całej komendy psów ... bezcenne
Avatar
ussr / 30 kwietnia 2010 o 18:38
co otrzymał ? bo nie mogę sie doczytać - podziękowania i oklaski ? - to granda jakaś !!!!
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec 0 0

23 maja w Opolu Lubelskim szykuje się niezwykły wyścig. Tego dnia w urzędzie będzie można składać papiery na 17 wakatów w projekcie „Ekologiczny dom w Gminie Opole Lubelskie – etap I”. Chodzi o montaż solarów i jednego pieca na biomasę. Podania będą przyjmowane według zasady: kto pierwszy, ten lepszy.

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane?

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane? 0 1

LOTTO - wyniki losowania z 19 maja 2018 r. Padły dwie szóstki w LOTTO Plus.

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi 1 0

Ekstraliga piłkarek nożnych Porażki Górnika Łęczna i AZS PSW Biała Podlaska, Te rezultaty niczego jednak nie zmieniają – Górnik jest mistrzem Polski, a bialczanki utrzymały się w rozgrywkach

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim 3 2

Aż sześciokrotnie wzrosła w ubiegłym roku liczba zakażeń śmiertelnie niebezpieczną bakterią New Delhi. Coraz częściej dochodzi też do zakażeń bakterią wywołującą zapalenie jelita grubego i sepsy. Tymczasem lekarzy specjalistów brak.

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK
25 maja 2018, 20:00

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 20 w Klubie Muzycznym Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się koncert duetu Syny, promujący ich drugą płytę.

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady
galeria

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady 3 1

W sobotę po godzinie 20 łukowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu na przejeździe kolejowym w miejscowości Wagram. Jadący z Lublina do Świnoujścia pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę ciągniętą przez samochód osobowy.

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza?

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza? 2 4

Nietypowe zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego puławskiej policji w sobotę przed południem.

Tragiczny finał piątkowej nocy. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu

Tragiczny finał piątkowej nocy. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu 6 2

Do zdarzenia doszło nocą z piątku na sobotę w Zamościu.

"Gramy dla Diany". Koncert charytatywny w Zamościu
24 maja 2018, 18:00

"Gramy dla Diany". Koncert charytatywny w Zamościu 1 0

Już po raz czwarty Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu organizuje koncert charytatywny. Tym razem dochód z niego przeznaczony zostanie na rzecz 14-letniej chorej na autyzm Diany Czugały, wychowanki Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zamościu.

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź z zadłużeń

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź z zadłużeń 0 0

Wartość rat, które opłacasz miesięcznie, przerasta Twoje możliwości finansowe? Aby pokonać swoje problemy finansowe, możesz skorzystać z kredytu konsolidacyjnego, który w łatwy sposób pozwoli Ci obniżyć koszt, jaki regularnie ponosisz. Łącząc kilka zobowiązań w jedno, znacznie zwiększysz swoje szanse na spłatę zadłużeń, bez ryzyka opóźnienia w ratach i zdobycia negatywnych wpisów w Biurze Informacji Kredytowej.

Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 0:2. Grała bialska klasa okręgowa

Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 0:2. Grała bialska klasa okręgowa 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA W derbach powiatu radzyńskiego lepszy okazał się Grom Kąkolewnica, który pokonał Unię Żabików 2:0. Huragan Międzyrzec Podlaski rozbił LKS AGROTEX Milanów 9:2. Unia Krzywda ograła LZS Dobryń 5:0. Kolejny komplet punktów lidera Orląt Łuków

Puławy: Kolejna kosztowna niespodzianka po przetargu

Puławy: Kolejna kosztowna niespodzianka po przetargu 5 3

Przebudowa ulicy Filtrowej w Puławach może być znacznie droższa, niż zakładał Zarząd Dróg Miejskich. Oferty, które wpłynęły do przetargu przekraczają kwotę ujętą w budżecie o prawie pół miliona złotych.

Lublin: Kto odnowi salę gimnastyczną w SP 7

Lublin: Kto odnowi salę gimnastyczną w SP 7 0 0

Gruntownego remontu ma się doczekać sala gimnastyczna podstawówki przy ul. Plażowej.

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 2:2. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 2:2. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej 1 2

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Walcząca o utrzymanie Granica Dorohusk podzieliła się punktami z Ruchem Izbica. Pierwsza porażka Ogniwa Wierzbica w rundzie rewanżowej. Orzeł Srebrzyszcze zainkasował wiosną kolejny komplet punktów i to z zespołem z czołówki tabeli Spartą Rejowiec Fabryczny

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin
25 maja 2018, 19:00

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 19 w studiu muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!