Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

8 grudnia 2014 r.
21:29
Edytuj ten wpis

Ile zarobi prezydent Puław? Radni nie obniżyli pensji

Autor: Zdjęcie autora RS
4 13 A A

Janusz Grobel już wie, ile będzie wynosiło jego wynagrodzenie. Tylko jeden radny był przeciw temu, by co miesiąc prezydent Puław otrzymywał w sumie 12 362 złote brutto.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Druga sesja rady miasta Puławy w nowym składzie upłynęła pod znakiem dyskusji o tym, ile powinien zarabiać prezydent. Obniżenia jego wynagrodzenia domagał się nowo wybrany, bezpartyjny radny, Paweł Maj. - Nie jesteśmy Bełchatowem. Mamy dług, który będziemy spłacać przez 15 lat. Przyznawanie tak wysokiej pensji, plus trzynastki oraz nagród jubileuszowych jest nieetyczne. Musimy dać nadzieję ludziom wykluczonym - mówił radny. Tymczasem za pozostawieniem wynagrodzenia na tym samym poziomie optował m.in. Zbigniew Śliwiński, wiceprzewodniczący rady miasta. - Nie uciekajmy się do złośliwości. Przez cztery lata nie podnosiliśmy wynagrodzenia prezydenta. Pracujmy na rzecz najbardziej potrzebujących, lecz ich nadzieja powinna być oparta na naszym działaniu, a nie sloganach - ripostował Śliwiński. Ostatecznie za pozostawieniem uchwały o wynagrodzeniu dla prezydenta Puław bez wprowadzania zmian zagłosowało 19 radnych przy jednym przeciw i jednym wstrzymującym się.
Czytaj więcej o:

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
radna Viola / 12 grudnia 2014 o 08:36

Pff u nas wójt ma 12 500zł a jesteśmy małą gminą.

BOKÓW ??  nie liczysz ??

Avatar
masti / 11 grudnia 2014 o 23:43

Jak tak trudno rządzić miastem to po h** tak się tam pcha na siłę?Niech idzie gdzie indziej pracować za 1200zł pl!!!Ale tam też jest jakaś odpowiedzialność za coś!!!

chyba jestes glupi.Bo umie rzadzic miastem/budzetem i robi to dobrze,ma odpowiedzialna prace,tak wiec nie ma co sie dziwic ze i zarobki wieksze.Ta polska mentalnosc,komus sie powodzi to trzeba mu wbic noz w plecy,obrobic dupe i pokazywac swoja zazdrosc.
Avatar
Gość / 11 grudnia 2014 o 19:31

Nie bądźcie burakami i przestańcie się burzyć na wysokość pensji Grobla, to Prezydent Miasta, a nie jakis tam ktoś. Zorientujcie się najpierw jaka odpowiedzialność na nim spoczywa, zarządzanie miastem to nie taka popierdułka. Krytykować, oceniać, pluć i rzygać jadem - nałtatwiej.  Zobaczcie jak zarządzacie swoim budżetem domowym, jak planujecie, jak dbacie o soich najbliższych i jakie są tego efekty, a to tylko gpspodarstwo domowe - nie miasto. Fajnie by było gdyby ktoś Was oceniał? Moim zdaniem Prezydent powinien zarabiać więcej. pozdrawiam malkontentów.

Jak tak trudno rządzić miastem to po h** tak się tam pcha na siłę?Niech idzie gdzie indziej pracować za 1200zł pl!!!Ale tam też jest jakaś odpowiedzialność za coś!!!

Jak tak trudno rządzić miastem to po h** tak się tam pcha na siłę?Niech idzie gdzie indziej pracować za 1200zł pl!!!Ale tam też jest jakaś odpowiedzialność za coś!!!

rozwiń
Avatar
Gość / 11 grudnia 2014 o 15:51

Nie bądźcie burakami i przestańcie się burzyć na wysokość pensji Grobla, to Prezydent Miasta, a nie jakis tam ktoś. Zorientujcie się najpierw jaka odpowiedzialność na nim spoczywa, zarządzanie miastem to nie taka popierdułka. Krytykować, oceniać, pluć i rzygać jadem - nałtatwiej.  Zobaczcie jak zarządzacie swoim budżetem domowym, jak planujecie, jak dbacie o soich najbliższych i jakie są tego efekty, a to tylko gpspodarstwo domowe - nie miasto. Fajnie by było gdyby ktoś Was oceniał? Moim zdaniem Prezydent powinien zarabiać więcej. pozdrawiam malkontentów.

dokładnie - żeby mieć taką wiedzę i doświadczenie jak prezydent Grobel, trzeba uczyc sie nieustannie i pracować od rana do późnej nocy siedem dni w tygodniu. Poza tym to jest wynagrodzenie brutto, czyli na rękę dostaje dużo mniej. W tym jest uwzględniony dodatek za wysługę lat. Szkoda, zeby człowiek który odpowiada za budżet w wysokosci ponad 200 milionów i który przez tyle lat nim zarządza bez żadnej wpadki zarabiał 3 tys. zł. A ja czekam swoją drogą na publikację oświadczeń majątkowych puławskich radnych, w szczególnosci pana Maja, ktorego tak bolą zarobki prezydenta. chcę zobaczyć gdzie ten pan pracuje, bo choć wystartował w wyborach to nic na ten temat nie znalazłem. Startował w moim okręgu, ale nie powiedział wyborcom, gdzie pracuje. W sumie nikt nic o nim nie wie. Może jest bezrobotny i dlatego tak się ciska, że ktos dobrze zarabia. Mam nadzieję, że jego oświadczenie majątkowe coś wreszcie wyjaśni

dokładnie - żeby mieć taką wiedzę i doświadczenie jak prezydent Grobel, trzeba uczyc sie nieustannie i pracować od rana do późnej nocy siedem dni w tygodniu. Poza tym to jest wynagrodzenie brutto, czyli na rękę dostaje dużo mniej. W tym jest uwzględniony dodatek za wysługę lat. Szkoda, zeby człowiek który odpowiada za budżet w wysokosci ponad 200 milionów i który przez tyle lat nim zarządza bez żadnej wpadki zarabiał 3 tys. zł. A ja czekam swoją drogą na publikację oświadczeń majątkowych puławskich radnych, w szczególnosci p... rozwiń

Avatar
Gość / 11 grudnia 2014 o 08:31

Nie bądźcie burakami i przestańcie się burzyć na wysokość pensji Grobla, to Prezydent Miasta, a nie jakis tam ktoś. Zorientujcie się najpierw jaka odpowiedzialność na nim spoczywa, zarządzanie miastem to nie taka popierdułka. Krytykować, oceniać, pluć i rzygać jadem - nałtatwiej.  Zobaczcie jak zarządzacie swoim budżetem domowym, jak planujecie, jak dbacie o soich najbliższych i jakie są tego efekty, a to tylko gpspodarstwo domowe - nie miasto. Fajnie by było gdyby ktoś Was oceniał? Moim zdaniem Prezydent powinien zarabiać więcej. pozdrawiam malkontentów.

Zgadzam się z tobą w 100%, też tak uważam zwłaszcza że są Gminy w Powiecie Puławskim gdzie wójtowie więcej zarabiają( Końskowola) tam na pierwszej sesji była podwyżka pensji wójta.

Zgadzam się z tobą w 100%, też tak uważam zwłaszcza że są Gminy w Powiecie Puławskim gdzie wójtowie więcej zarabiają( Końskowola) tam na pierwszej sesji była podwyżka pensji wójta.

rozwiń
Avatar
mieszkaniec / 10 grudnia 2014 o 12:13

ok, to juz wiem czemu na zakupach w supermarkecie mial wozek pelny takich produktow ze ja raz na miesiac na jeden nie moge sobie pozwolic.

Kupuj to na co cię stać i nie zazdrość innym..Zostaniesz prezydentem to sobie kupisz co zechcesz.

Avatar
Gosia / 10 grudnia 2014 o 11:59

Nie bądźcie burakami i przestańcie się burzyć na wysokość pensji Grobla, to Prezydent Miasta, a nie jakis tam ktoś. Zorientujcie się najpierw jaka odpowiedzialność na nim spoczywa, zarządzanie miastem to nie taka popierdułka. Krytykować, oceniać, pluć i rzygać jadem - nałtatwiej.  Zobaczcie jak zarządzacie swoim budżetem domowym, jak planujecie, jak dbacie o soich najbliższych i jakie są tego efekty, a to tylko gpspodarstwo domowe - nie miasto. Fajnie by było gdyby ktoś Was oceniał? Moim zdaniem Prezydent powinien zarabiać więcej. pozdrawiam malkontentów.

Nie bądźcie burakami i przestańcie się burzyć na wysokość pensji Grobla, to Prezydent Miasta, a nie jakis tam ktoś. Zorientujcie się najpierw jaka odpowiedzialność na nim spoczywa, zarządzanie miastem to nie taka popierdułka. Krytykować, oceniać, pluć i rzygać jadem - nałtatwiej.  Zobaczcie jak zarządzacie swoim budżetem domowym, jak planujecie, jak dbacie o soich najbliższych i jakie są tego efekty, a to tylko gpspodarstwo domowe - nie miasto. Fajnie by było gdyby ktoś Was oceniał? Moim zdaniem Prezydent powinien zarabiać więcej. po... rozwiń

Avatar
radna Viola / 10 grudnia 2014 o 10:07

Pff u nas wójt ma 12 500zł a jesteśmy małą gminą.

Na tydzień.

Avatar
zenek / 10 grudnia 2014 o 09:10

Po hu... ja chodziłem na te wybory i wybierałem tych oszołomów

Avatar
Gość / 9 grudnia 2014 o 10:29

i tak w-ce prezydent Nakonieczny zarabia więcej od niego

Avatar
radna Viola / 12 grudnia 2014 o 08:36

Pff u nas wójt ma 12 500zł a jesteśmy małą gminą.

BOKÓW ??  nie liczysz ??

Avatar
masti / 11 grudnia 2014 o 23:43

Jak tak trudno rządzić miastem to po h** tak się tam pcha na siłę?Niech idzie gdzie indziej pracować za 1200zł pl!!!Ale tam też jest jakaś odpowiedzialność za coś!!!

chyba jestes glupi.Bo umie rzadzic miastem/budzetem i robi to dobrze,ma odpowiedzialna prace,tak wiec nie ma co sie dziwic ze i zarobki wieksze.Ta polska mentalnosc,komus sie powodzi to trzeba mu wbic noz w plecy,obrobic dupe i pokazywac swoja zazdrosc.
Avatar
Gość / 11 grudnia 2014 o 19:31

Nie bądźcie burakami i przestańcie się burzyć na wysokość pensji Grobla, to Prezydent Miasta, a nie jakis tam ktoś. Zorientujcie się najpierw jaka odpowiedzialność na nim spoczywa, zarządzanie miastem to nie taka popierdułka. Krytykować, oceniać, pluć i rzygać jadem - nałtatwiej.  Zobaczcie jak zarządzacie swoim budżetem domowym, jak planujecie, jak dbacie o soich najbliższych i jakie są tego efekty, a to tylko gpspodarstwo domowe - nie miasto. Fajnie by było gdyby ktoś Was oceniał? Moim zdaniem Prezydent powinien zarabiać więcej. pozdrawiam malkontentów.

Jak tak trudno rządzić miastem to po h** tak się tam pcha na siłę?Niech idzie gdzie indziej pracować za 1200zł pl!!!Ale tam też jest jakaś odpowiedzialność za coś!!!

Jak tak trudno rządzić miastem to po h** tak się tam pcha na siłę?Niech idzie gdzie indziej pracować za 1200zł pl!!!Ale tam też jest jakaś odpowiedzialność za coś!!!

rozwiń
Avatar
Gość / 11 grudnia 2014 o 15:51

Nie bądźcie burakami i przestańcie się burzyć na wysokość pensji Grobla, to Prezydent Miasta, a nie jakis tam ktoś. Zorientujcie się najpierw jaka odpowiedzialność na nim spoczywa, zarządzanie miastem to nie taka popierdułka. Krytykować, oceniać, pluć i rzygać jadem - nałtatwiej.  Zobaczcie jak zarządzacie swoim budżetem domowym, jak planujecie, jak dbacie o soich najbliższych i jakie są tego efekty, a to tylko gpspodarstwo domowe - nie miasto. Fajnie by było gdyby ktoś Was oceniał? Moim zdaniem Prezydent powinien zarabiać więcej. pozdrawiam malkontentów.

dokładnie - żeby mieć taką wiedzę i doświadczenie jak prezydent Grobel, trzeba uczyc sie nieustannie i pracować od rana do późnej nocy siedem dni w tygodniu. Poza tym to jest wynagrodzenie brutto, czyli na rękę dostaje dużo mniej. W tym jest uwzględniony dodatek za wysługę lat. Szkoda, zeby człowiek który odpowiada za budżet w wysokosci ponad 200 milionów i który przez tyle lat nim zarządza bez żadnej wpadki zarabiał 3 tys. zł. A ja czekam swoją drogą na publikację oświadczeń majątkowych puławskich radnych, w szczególnosci pana Maja, ktorego tak bolą zarobki prezydenta. chcę zobaczyć gdzie ten pan pracuje, bo choć wystartował w wyborach to nic na ten temat nie znalazłem. Startował w moim okręgu, ale nie powiedział wyborcom, gdzie pracuje. W sumie nikt nic o nim nie wie. Może jest bezrobotny i dlatego tak się ciska, że ktos dobrze zarabia. Mam nadzieję, że jego oświadczenie majątkowe coś wreszcie wyjaśni

dokładnie - żeby mieć taką wiedzę i doświadczenie jak prezydent Grobel, trzeba uczyc sie nieustannie i pracować od rana do późnej nocy siedem dni w tygodniu. Poza tym to jest wynagrodzenie brutto, czyli na rękę dostaje dużo mniej. W tym jest uwzględniony dodatek za wysługę lat. Szkoda, zeby człowiek który odpowiada za budżet w wysokosci ponad 200 milionów i który przez tyle lat nim zarządza bez żadnej wpadki zarabiał 3 tys. zł. A ja czekam swoją drogą na publikację oświadczeń majątkowych puławskich radnych, w szczególnosci p... rozwiń

Avatar
Gość / 11 grudnia 2014 o 08:31

Nie bądźcie burakami i przestańcie się burzyć na wysokość pensji Grobla, to Prezydent Miasta, a nie jakis tam ktoś. Zorientujcie się najpierw jaka odpowiedzialność na nim spoczywa, zarządzanie miastem to nie taka popierdułka. Krytykować, oceniać, pluć i rzygać jadem - nałtatwiej.  Zobaczcie jak zarządzacie swoim budżetem domowym, jak planujecie, jak dbacie o soich najbliższych i jakie są tego efekty, a to tylko gpspodarstwo domowe - nie miasto. Fajnie by było gdyby ktoś Was oceniał? Moim zdaniem Prezydent powinien zarabiać więcej. pozdrawiam malkontentów.

Zgadzam się z tobą w 100%, też tak uważam zwłaszcza że są Gminy w Powiecie Puławskim gdzie wójtowie więcej zarabiają( Końskowola) tam na pierwszej sesji była podwyżka pensji wójta.

Zgadzam się z tobą w 100%, też tak uważam zwłaszcza że są Gminy w Powiecie Puławskim gdzie wójtowie więcej zarabiają( Końskowola) tam na pierwszej sesji była podwyżka pensji wójta.

rozwiń
Avatar
mieszkaniec / 10 grudnia 2014 o 12:13

ok, to juz wiem czemu na zakupach w supermarkecie mial wozek pelny takich produktow ze ja raz na miesiac na jeden nie moge sobie pozwolic.

Kupuj to na co cię stać i nie zazdrość innym..Zostaniesz prezydentem to sobie kupisz co zechcesz.

Avatar
Gosia / 10 grudnia 2014 o 11:59

Nie bądźcie burakami i przestańcie się burzyć na wysokość pensji Grobla, to Prezydent Miasta, a nie jakis tam ktoś. Zorientujcie się najpierw jaka odpowiedzialność na nim spoczywa, zarządzanie miastem to nie taka popierdułka. Krytykować, oceniać, pluć i rzygać jadem - nałtatwiej.  Zobaczcie jak zarządzacie swoim budżetem domowym, jak planujecie, jak dbacie o soich najbliższych i jakie są tego efekty, a to tylko gpspodarstwo domowe - nie miasto. Fajnie by było gdyby ktoś Was oceniał? Moim zdaniem Prezydent powinien zarabiać więcej. pozdrawiam malkontentów.

Nie bądźcie burakami i przestańcie się burzyć na wysokość pensji Grobla, to Prezydent Miasta, a nie jakis tam ktoś. Zorientujcie się najpierw jaka odpowiedzialność na nim spoczywa, zarządzanie miastem to nie taka popierdułka. Krytykować, oceniać, pluć i rzygać jadem - nałtatwiej.  Zobaczcie jak zarządzacie swoim budżetem domowym, jak planujecie, jak dbacie o soich najbliższych i jakie są tego efekty, a to tylko gpspodarstwo domowe - nie miasto. Fajnie by było gdyby ktoś Was oceniał? Moim zdaniem Prezydent powinien zarabiać więcej. po... rozwiń

Avatar
radna Viola / 10 grudnia 2014 o 10:07

Pff u nas wójt ma 12 500zł a jesteśmy małą gminą.

Na tydzień.

Avatar
zenek / 10 grudnia 2014 o 09:10

Po hu... ja chodziłem na te wybory i wybierałem tych oszołomów

Avatar
Gość / 9 grudnia 2014 o 10:29

i tak w-ce prezydent Nakonieczny zarabia więcej od niego

Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty
film

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty 0 0

Plejadę związanych z Lublinem gwiazd zobaczymy w wideoklipie do utworu „Home” lubelskiego muzyka występującego pod pseudonimem Yankee. Premiera teledysku już dzisiaj

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy"

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy" 0 3

Na zdjęciu umieszczonym w popularnym portalu społecznościowym widać, jak po sałacie chodzi robak. Szpital tłumaczy, że to „incydentalny przypadek”. A sanepid uspokaja, że to gąsienica błyszczki jarzeniówki – niegroźna dla ludzi.

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU 0 0

Stanbest jest nowoczesną firmą, która oferuje usługi kompleksowego utrzymania czystości dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jeden z punktów obsługi klienta działa na terenie Lublina i okolic.

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach!

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach! 0 0

Lato to najlepszy czas na wypoczynek i warto wykorzystać go tyle, ile tylko się da. Jeśli do urlopu jeszcze daleko, a mamy możliwość spędzenia weekendu w tak pięknych miejscach, jak polskie góry czy morze, to koniecznie trzeba z tego korzystać. Ile kosztuje taki weekend i co warto wybrać na swoją bazę wypoczynkową?

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko 0 1

Koszykówka uliczna W sobotę w Lublinie odbył się Alco Cup 11. W imprezie rywalizowało blisko 100 zawodników. Zawody odbyły się pod patronatem Dziennika Wschodniego

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat 0 0

Ponad półtora promila alkoholu w organizmie miał motocyklista, który w Klikawie (pow. puławski) zderzył się z samochodem. Trzy osoby trafiły do szpitala.

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym
21 czerwca 2018, 18:00

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym 0 0

Co Gdzie Kiedy. Światowa literatura i intymne, osobiste opowieści. Polski, włoski i francuski, bo „prawdziwa opowieść jest możliwa tylko w języku ojczystym”. Od czwartku do niedzieli „Spotkania z opowiadaczami świata”.

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo]
film

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo] 0 0

Maria Romanek, jako druga w historii "Milionerów", wygrała milion. Jak jej się to udało? - Najważniejsze jest szczęście - powiedziała. Jak przygotowywała się do programu?

"Dziewczynka w czerwonej sukience" wyszła z domu. Prywatna kolekcja w Muzeum Lubelskim

"Dziewczynka w czerwonej sukience" wyszła z domu. Prywatna kolekcja w Muzeum Lubelskim 0 0

Od wczoraj w muzealnych salach można oglądać obrazy do tej pory zdobiące prywatne mieszkanie. Cenną kolekcję, z zastrzeżeniem by była udostępniona na ekspozycji, przekazali Muzeum Lubelskiemu państwo Iwona i Ireneusz Hofmanowie.

Nowa wystawa w Galerii Wirydarz. Wernisaż "Wariacji"
22 czerwca 2018, 18:00

Nowa wystawa w Galerii Wirydarz. Wernisaż "Wariacji" 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 22 czerwca o godz. 18 w Galerii Wirydarz (ul. Grodzka 19) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Waldemara Jerzego Marszałka Wariacje. Na ekspozycji zaprezentowane zostaną obrazy z ostatniego okresu twórczości artysty.

KS Drzewce i LKS Stróża walczą o grę w lubelskiej klasie okręgowej

KS Drzewce i LKS Stróża walczą o grę w lubelskiej klasie okręgowej 0 2

Lubelska klasa okręgowa W środę o godz. 18 zmierzą się dwaj najlepsi wicemistrzowie A klasy – KS Drzewce i LKS Stróża. Obie ekipy marzą o awansie do wyższej ligi

W jednym gospodarstwie w woj. lubelskim trzeba było zabić 1151 świń. ASF zagraża Europie

W jednym gospodarstwie w woj. lubelskim trzeba było zabić 1151 świń. ASF zagraża Europie 3 3

1151 świń trzeba była zabić tylko w jednym gospodarstwie w Świerżach w gminie Dorohusk. W tym roku w powiecie chełmskim wykryto osiem ognisk afrykańskiego pomoru świń. – To jest już stan klęski, a rząd nie ma pomysłu, co z tym zrobić – alarmował wczoraj w Brukseli marszałek województwa Sławomir Sosnowski.

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego 2 0

Boks Na lubelskim Moście Kultury rozegrano XV Memoriał Stanisława Zalewskiego

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej
galeria

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej 1 15

Mieszkańcy Białej Podlaskiej w swoich skrzynkach znaleźli ulotki. Jedna z nich to apel Bezpartyjnych od stowarzyszenia Biała Samorządowa. Do drugiej - "Suwerenie, włącz myślenie" przyznają się członkowie bialskiego KOD.

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje 1 3

Tragiczny wypadek w Ostrowie Lubelskim. Nie żyje 57-latek.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!