Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

14 czerwca 2018 r.
16:01

Najbardziej majętni puławscy radni. Kto zarobił najwięcej? [oświadczenia majątkowe]

Autor: Zdjęcie autora rs
8 22 A A

Wśród najbardziej majętnych radnych od lat znajdują się ci sami samorządowcy. To znani puławscy lekarze - Elżbieta Szymańska i Cezary Witkowski oraz kierownik Oddziału Celnego, Sławomir Przeździecki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Puławscy radni złożyli swoje oświadczenia majątkowe dokumentujące m.in. stan konta, posiadane nieruchomości, dochody osiągnięte w ubiegłym roku, stan zadłużenia. Najwyższymi oszczędnościami (gotówka, akcje, obligacje, rachunki bankowe, lokaty) może pochwalić się Sławomir Przeździecki, radny PSPP i szef puławskiego Oddziału Celnego. Ich łączna wartość przekracza 700 tys. zł.

Porównywalnymi oszczędnościami dysponuje jedynie lekarz i radna Elżbieta Szymańska (PSPP) – 525 tys. zł oraz radny Cezary Jędrzejczyk (PO), pracownik Zakładu Usług Komunalnych w Puławach. Ten ostatni, z powodu sprzedaży nieruchomości, zgromadził prawie 470 tys. zł.

Po drugiej stronie zestawienia znaleźli się samorządowcy, którzy nie wykazali żadnych papierów wartościowych oraz ci, których konta bankowe nie robią wrażenia. Dla przykładu, radny Michał Śmich (PiS) zaoszczędził 2,4 tys. zł, a Paweł Matras (PiS) – 2,6 tys. zł.

Pod względem osiąganych w 2017 roku dochodów, Sławomira Przeździeckiego (ponad 178 tys. zł) wyprzedził lekarz Cezary Witkowski (PiS), który w tym samym czasie uzyskał w sumie ponad 228 tys. zł. „Podium” z kwotą 150 tys. zł zamknęła natomiast Elżbieta Szymańska. Niewiele mniej zarobili także Zofia Bojarska (PiS) oraz Ryszard Stępień (PSPP). Najmniej - Piotr Wójcik (33,2 tys. zł) i Michał Śmich (26,2 tys. zł).

Porównaliśmy także stan zadłużenia naszych radnych. Tutaj, z powodu kredytu hipotecznego, najwięcej do oddania (90 tys. zł) na koniec 2017 roku miała przewodnicząca rady, Bożena Krygier (PiS).

Wśród największych dłużników znajduje się także szef klubu PiS, Ireneusz Rzepkowski (ponad 50 tys. zł) oraz były radny tego klubu, Artur Kwapiński (48 tys. zł). 

Oszczędności

(wartość gotówki oraz innych papierów wartościowych)

  1. S. Przeździecki - 707 517 zł
  2. E. Szymańska - 525 000 zł
  3. C. Jędrzejczyk - 468 144 zł
  4. C. Witkowski - 207 736 zł
  5. S. Śliwczyński - 173 960 zł
  6. A. Berek - 140 845 zł
  7. P. Maj - 115 229 zł
  8. I. Czeżyk - 89 344 zł
  9. R. Stępień - 80 826 zł
  10. M. Pakuła - 64 400 zł
  11. B. Krygier - 38 900 zł
  12. Z. Bojarska - 38 208 zł
  13. R. Ścibior - 38 000 zł
  14. T. Kraszewski - 12 000 zł
  15. A. Kwapiński - 7 000 zł
  16. P. Matras - 2 688 zł
  17. M. Śmich - 2435 zł
  18. Jarząbek - brak
  19. Sadurski - brak
  20. Wójcik - brak
  21. Rzepkowski - brak

Dochody

  1. C. Witkowski - 228 428 zł
  2. S. Przeździecki - 178 619 zł
  3. E. Szymańska - 150 630 zł
  4. Z. Bojarska- 150 608 zł
  5. R. Stępień - 147 731 zł
  6. M. Pakuła - 88 810 zł
  7. B. Krygier - 81 359 zł
  8. H. Jarząbek - 79 252 zł
  9. C. Jędrzejczyk - 76 371 zł
  10. I. Rzepkowski - 75 800 zł
  11. S. Śliwczyński - 72 377 zł
  12. I. Czeżyk - 58 317 zł
  13. A. Kwapiński - 57 037 zł
  14. P. Sadurski - 56 393 zł
  15. P. Maj - 56 221 zł
  16. R. Ścibior - 55 286 zł
  17. T. Kraszewski - 42 510 zł
  18. A. Berek - 38 049 zł
  19. P. Matras - 37 435 zł
  20. P. Wójcik - 33 271 zł
  21. M. Śmich - 26 253 zł

(średnio - 85,2 tys. zł)

Domy i mieszkania

(łączna powierzchnia posiadanych domów i mieszkań, w tym współwłasność)

  1. Z. Bojarska - 404 metry kw.
  2. S. Przeździecki - 234 metry kw.
  3. C. Witkowski - 181 metrów kw.
  4. C. Jędrzejczyk - 159 metrów kw.
  5. T. Kraszewski - 89 metrów kw.
  6. B. Krygier - 75 metrów kw.
  7. R. Ścibior - 70 metrów kw.
  8. I. Czeżyk - 65 metrów kw.
  9. A. Berek - 64 metry kw.
  10. E. Szymańska - 64 metry kw.
  11. R. Stępień - 58 metrów kw.
  12. H. Jarząbek - 58 metrów kw.
  13. I. Rzepkowski - 57 metrów kw.
  14. S. Śliwczyński - 50 metrów kw.
  15. M. Pakuła - 48 metrów kw.

(pozostali nie zadeklarowali posiadania nieruchomości)

Zadłużenie

(powyżej 10 tys. zł)

  1. B. Krygier - 90 000 zł
  2. I. Rzepkowski - 51 442 zł
  3. A. Kwapiński - 48 000 zł
  4. I. Czeżyk - 20 000 zł
  5. C. Jędrzejczyk - 19 900 zł
  6. H. Jarząbek - 17 810 zł

(pozostali nie zadeklarowali posiadania zadłużenia)

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 czerwca 2018 o 11:48
I tak znów zagłosujecie na Gorbla to co się tu pultacie ????!!!!
Avatar
... / 15 czerwca 2018 o 11:21
Fakt! Głosowanie o zadłużenia miasta na 100 miliony - nikt z radnych NIE BYŁ PRZECIW... bez względu na to czy sami mają długi czy nie mają... jedynie przy dwóch głosach PO którym rozsądku starczyło jedynie na wstrzymanie się od głosu - ale to zawsze już coś!
Wstrzymanie się od głosu to nie jest żadne coś! Jest niczym innym jak tchórzostwem i działaniem na szkodę miasta. Taki radny sam pozbawia się wpływu na to co się dzieje. To tak jakby go nie było. Nie po to pobiera dietę i nie po to został przez nas wybrany żeby milczał i się wstrzymywał od głosu!
 Dobre gadasz Radny Maj napewno to przyzna,  bo sam się nie zadłuża choć zupelnie nie przeszkadza mu gdy zadłużajo nam miasto
 Dobre gadasz Radny Maj napewno to przyzna,  bo sam się nie zadłuża choć zupelnie nie przeszkadza mu gdy zadłużajo nam miasto rozwiń
Avatar
... / 15 czerwca 2018 o 11:15
Wyniki sondy DW dot. zadłużenia Miasta ze względu na budowę hali - 60% PRZECIW ZADŁUŻANIU - no panowie i panie Rada koalicyjni i niezależni razem wzięci PAMIĘTAMY!!!
Ta sondę to wiesz gdzie sobie wsadź! Powinny być zabronione bo siedzi jeden przestępca z drugim i wielokrotnie, nielegalnie,  głosuje a potem anonimowo wypisuje tu bzdury powołując się na sfałszowaną sondę.
 Racja! Gdyby tak nie było zamiast 60% przeciw zadlużaniu byłoby może i 90%
Avatar
ghjkl;' / 15 czerwca 2018 o 11:12
Fakt! Głosowanie o zadłużenia miasta na 100 miliony - nikt z radnych NIE BYŁ PRZECIW... bez względu na to czy sami mają długi czy nie mają... jedynie przy dwóch głosach PO którym rozsądku starczyło jedynie na wstrzymanie się od głosu - ale to zawsze już coś!
  Wstrzymanie się od głosu to nie jest żadne coś! Jest niczym innym jak tchórzostwem i działaniem na szkodę miasta. Taki radny sam pozbawia się wpływu na to co się dzieje. To tak jakby go nie było. Nie po to pobiera dietę i nie po to został przez nas wybrany żeby milczał i się wstrzymywał od głosu!
  Wstrzymanie się od głosu to nie jest żadne coś! Jest niczym innym jak tchórzostwem i działaniem na szkodę miasta. Taki radny sam pozbawia się wpływu na to co się dzieje. To tak jakby go nie było. Nie po to pobiera dietę i nie po to został przez nas wybrany żeby milczał i się wstrzymywał od głosu! rozwiń
Avatar
sonda / 15 czerwca 2018 o 10:51
Wyniki sondy DW dot. zadłużenia Miasta ze względu na budowę hali - 60% PRZECIW ZADŁUŻANIU - no panowie i panie Rada koalicyjni i niezależni razem wzięci PAMIĘTAMY!!!
  Ta sondę to wiesz gdzie sobie wsadź! Powinny być zabronione bo siedzi jeden przestępca z drugim i wielokrotnie, nielegalnie,  głosuje a potem anonimowo wypisuje tu bzdury powołując się na sfałszowaną sondę.
Avatar
Gość / 15 czerwca 2018 o 09:36
Wyniki sondy DW dot. zadłużenia Miasta ze względu na budowę hali - 60% PRZECIW ZADŁUŻANIU - no panowie i panie Rada koalicyjni i niezależni razem wzięci PAMIĘTAMY!!!
Avatar
Gość / 15 czerwca 2018 o 09:30
Fakt! Głosowanie o zadłużenia miasta na 100 miliony - nikt z radnych NIE BYŁ PRZECIW... bez względu na to czy sami mają długi czy nie mają... jedynie przy dwóch głosach PO którym rozsądku starczyło jedynie na wstrzymanie się od głosu - ale to zawsze już coś!
Avatar
??? / 15 czerwca 2018 o 09:08
Dla mnie to zastanawiające jest to, że ci najmłodsi radni, którzy nic nie posiadają, zarobili tyle co nic i to u posła, podejmują decyzje o nas i i wydatkowaniu naszych pieniędzy. Jakie kompetencje oni mają? To typowy aktyw partyjny pisowski. Żadnej wiedzy, żadnych umiejętności oprócz składania wiązanek pod pomnikami.
Dokładnie! Później decydują tacy o budowie nowej hali i zadłużenia całego miasta na 100 mln na 10 lat!
Sami ich wybraliście. Dlatego że z PiS ????. Nic innego się nie liczy! Reszta najbardziej zadłużonych nieudaczników także - z PiS. Najbardziej z rady miasta jest zadłużona kandydatka na prezydenta z PiS - Krygier. Notabene Grobel z Wójcikową mimo kosmicznych zarobków - zadłużona po uszy! Takie ekonomiczne imbecyle i nieradzące sobie z własnym portfelem nieudaczniki decydują o naszych portfelach - 300 mln budżecie miasta Puławy! Porażające!
 A dlaczego pan Radny sam to sie nie zadłuża, a głosuje i JEST ZA ZADŁUŻANIEM MIASTA CZYLI NAS WSZYSTKICH NA ASTRONOMICZNE KWOTY, czyli na 100 mln na 10 lat?
 A dlaczego pan Radny sam to sie nie zadłuża, a głosuje i JEST ZA ZADŁUŻANIEM MIASTA CZYLI NAS WSZYSTKICH NA ASTRONOMICZNE KWOTY, czyli na 100 mln na 10 lat? rozwiń
Avatar
olo / 15 czerwca 2018 o 07:00
Nie wiedziałem, że celnicy tyle tam zarabiają w tej służbie celnej....
Avatar
onet / 15 czerwca 2018 o 02:06
Po lekturze protokołów z sesji na BIP nasuwa mi się jeszcze jedno spostrzeżenie. Najbogatsi radni to znani puławscy lekarze - Elżbieta Szymańska i Cezary Witkowski oraz kierownik Oddziału Celnego, Sławomir Przeździecki. Nie odzywają się prawie wcale i dlatego nie wiadomo po co tam są?????????? Szczególnie nic nie wnosi i równie dobrze mogłoby tam nie być tej Szymańskiej! Za to Przeździecki rozbawił mnie do łez. Na sesji w końcu się odezwał i stwierdził, że po wybudowanej nowej hali należy w niej organizować wystawy królików. To istny cyrk i Abramowice w jednym!
Avatar
Gość / 15 czerwca 2018 o 11:48
I tak znów zagłosujecie na Gorbla to co się tu pultacie ????!!!!
Avatar
... / 15 czerwca 2018 o 11:21
Fakt! Głosowanie o zadłużenia miasta na 100 miliony - nikt z radnych NIE BYŁ PRZECIW... bez względu na to czy sami mają długi czy nie mają... jedynie przy dwóch głosach PO którym rozsądku starczyło jedynie na wstrzymanie się od głosu - ale to zawsze już coś!
Wstrzymanie się od głosu to nie jest żadne coś! Jest niczym innym jak tchórzostwem i działaniem na szkodę miasta. Taki radny sam pozbawia się wpływu na to co się dzieje. To tak jakby go nie było. Nie po to pobiera dietę i nie po to został przez nas wybrany żeby milczał i się wstrzymywał od głosu!
 Dobre gadasz Radny Maj napewno to przyzna,  bo sam się nie zadłuża choć zupelnie nie przeszkadza mu gdy zadłużajo nam miasto
 Dobre gadasz Radny Maj napewno to przyzna,  bo sam się nie zadłuża choć zupelnie nie przeszkadza mu gdy zadłużajo nam miasto rozwiń
Avatar
... / 15 czerwca 2018 o 11:15
Wyniki sondy DW dot. zadłużenia Miasta ze względu na budowę hali - 60% PRZECIW ZADŁUŻANIU - no panowie i panie Rada koalicyjni i niezależni razem wzięci PAMIĘTAMY!!!
Ta sondę to wiesz gdzie sobie wsadź! Powinny być zabronione bo siedzi jeden przestępca z drugim i wielokrotnie, nielegalnie,  głosuje a potem anonimowo wypisuje tu bzdury powołując się na sfałszowaną sondę.
 Racja! Gdyby tak nie było zamiast 60% przeciw zadlużaniu byłoby może i 90%
Avatar
ghjkl;' / 15 czerwca 2018 o 11:12
Fakt! Głosowanie o zadłużenia miasta na 100 miliony - nikt z radnych NIE BYŁ PRZECIW... bez względu na to czy sami mają długi czy nie mają... jedynie przy dwóch głosach PO którym rozsądku starczyło jedynie na wstrzymanie się od głosu - ale to zawsze już coś!
  Wstrzymanie się od głosu to nie jest żadne coś! Jest niczym innym jak tchórzostwem i działaniem na szkodę miasta. Taki radny sam pozbawia się wpływu na to co się dzieje. To tak jakby go nie było. Nie po to pobiera dietę i nie po to został przez nas wybrany żeby milczał i się wstrzymywał od głosu!
  Wstrzymanie się od głosu to nie jest żadne coś! Jest niczym innym jak tchórzostwem i działaniem na szkodę miasta. Taki radny sam pozbawia się wpływu na to co się dzieje. To tak jakby go nie było. Nie po to pobiera dietę i nie po to został przez nas wybrany żeby milczał i się wstrzymywał od głosu! rozwiń
Avatar
sonda / 15 czerwca 2018 o 10:51
Wyniki sondy DW dot. zadłużenia Miasta ze względu na budowę hali - 60% PRZECIW ZADŁUŻANIU - no panowie i panie Rada koalicyjni i niezależni razem wzięci PAMIĘTAMY!!!
  Ta sondę to wiesz gdzie sobie wsadź! Powinny być zabronione bo siedzi jeden przestępca z drugim i wielokrotnie, nielegalnie,  głosuje a potem anonimowo wypisuje tu bzdury powołując się na sfałszowaną sondę.
Avatar
Gość / 15 czerwca 2018 o 09:36
Wyniki sondy DW dot. zadłużenia Miasta ze względu na budowę hali - 60% PRZECIW ZADŁUŻANIU - no panowie i panie Rada koalicyjni i niezależni razem wzięci PAMIĘTAMY!!!
Avatar
Gość / 15 czerwca 2018 o 09:30
Fakt! Głosowanie o zadłużenia miasta na 100 miliony - nikt z radnych NIE BYŁ PRZECIW... bez względu na to czy sami mają długi czy nie mają... jedynie przy dwóch głosach PO którym rozsądku starczyło jedynie na wstrzymanie się od głosu - ale to zawsze już coś!
Avatar
??? / 15 czerwca 2018 o 09:08
Dla mnie to zastanawiające jest to, że ci najmłodsi radni, którzy nic nie posiadają, zarobili tyle co nic i to u posła, podejmują decyzje o nas i i wydatkowaniu naszych pieniędzy. Jakie kompetencje oni mają? To typowy aktyw partyjny pisowski. Żadnej wiedzy, żadnych umiejętności oprócz składania wiązanek pod pomnikami.
Dokładnie! Później decydują tacy o budowie nowej hali i zadłużenia całego miasta na 100 mln na 10 lat!
Sami ich wybraliście. Dlatego że z PiS ????. Nic innego się nie liczy! Reszta najbardziej zadłużonych nieudaczników także - z PiS. Najbardziej z rady miasta jest zadłużona kandydatka na prezydenta z PiS - Krygier. Notabene Grobel z Wójcikową mimo kosmicznych zarobków - zadłużona po uszy! Takie ekonomiczne imbecyle i nieradzące sobie z własnym portfelem nieudaczniki decydują o naszych portfelach - 300 mln budżecie miasta Puławy! Porażające!
 A dlaczego pan Radny sam to sie nie zadłuża, a głosuje i JEST ZA ZADŁUŻANIEM MIASTA CZYLI NAS WSZYSTKICH NA ASTRONOMICZNE KWOTY, czyli na 100 mln na 10 lat?
 A dlaczego pan Radny sam to sie nie zadłuża, a głosuje i JEST ZA ZADŁUŻANIEM MIASTA CZYLI NAS WSZYSTKICH NA ASTRONOMICZNE KWOTY, czyli na 100 mln na 10 lat? rozwiń
Avatar
olo / 15 czerwca 2018 o 07:00
Nie wiedziałem, że celnicy tyle tam zarabiają w tej służbie celnej....
Avatar
onet / 15 czerwca 2018 o 02:06
Po lekturze protokołów z sesji na BIP nasuwa mi się jeszcze jedno spostrzeżenie. Najbogatsi radni to znani puławscy lekarze - Elżbieta Szymańska i Cezary Witkowski oraz kierownik Oddziału Celnego, Sławomir Przeździecki. Nie odzywają się prawie wcale i dlatego nie wiadomo po co tam są?????????? Szczególnie nic nie wnosi i równie dobrze mogłoby tam nie być tej Szymańskiej! Za to Przeździecki rozbawił mnie do łez. Na sesji w końcu się odezwał i stwierdził, że po wybudowanej nowej hali należy w niej organizować wystawy królików. To istny cyrk i Abramowice w jednym!
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dwaj pomocnicy wracają do Górnika

Dwaj pomocnicy wracają do Górnika 7 1

PIŁKARSKA II LIGA Michał Zuber i Krystian Wójcik podpisali umowy z Górnikiem Łęczna. Dla obu zawodników jest to powrót do zespołu, w którym niegdyś występowali

Spore zmiany przy ul. Orkana w Lublinie. Nowe osiedle w planach

Spore zmiany przy ul. Orkana w Lublinie. Nowe osiedle w planach 1 2

Budowę bloków mieszkalnych przy ul. Orkana umożliwić ma nowy plan zagospodarowania terenu, nad którym w czwartek głosować będzie Rada Miasta. Bloki miałyby stanąć obok ośrodka spa, na gruntach zarezerwowanych dotąd pod budowę szkoły.

Łęczna: Zła jakość z kamer miejskiego monitoringu, zastrzeżenia policji

Łęczna: Zła jakość z kamer miejskiego monitoringu, zastrzeżenia policji 1 0

Policja z Łęcznej ma zastrzeżenia do jakości obrazu z kilku kamer analogowych pracujących w ramach systemu monitoringu. Miasto obiecuje sukcesywną wymianę sprzętu starszego typu.

Trąba powietrzna w polskim mieście. Siała spustoszenie [wideo]
film

Trąba powietrzna w polskim mieście. Siała spustoszenie [wideo] 23 1

Trąba powietrzna pojawiła się w Płocku w poniedziałek po godz. 15.

Nie żyje przewodnik Ryszard Bałabuch

Nie żyje przewodnik Ryszard Bałabuch 6 0

W niedzielę zmarł miłośnik turystyki pieszej, znany przewodnik Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, Ryszard Bałabuch. Miał 72 lata. W lipcu odbędzie się marsz ku czci jego pamięci.

Żuk kontra Czarnek. Wojewoda opublikował uchwałę miasta, ale chce ją zaskarżyć

Żuk kontra Czarnek. Wojewoda opublikował uchwałę miasta, ale chce ją zaskarżyć 13 13

Wojewoda zdecydował, że nie unieważni majowej uchwały Rady Miasta Lublin zwiększającej pulę pieniędzy na dodatki motywacyjne dla nauczycieli. W poniedziałek po południu opublikował ją w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego. Oznacza to, że po 14 dniach wejdzie ona w życie. W efekcie od 1 września nauczyciele będą mogli zarobić więcej.

MUNDIAL 2018. Urugwaj bezlitosny dla Rosji, Egipt przegrywa z Arabią Saudyjską

MUNDIAL 2018. Urugwaj bezlitosny dla Rosji, Egipt przegrywa z Arabią Saudyjską 0 0

Urugwaj pokonał Rosję 3:0 i zajął pierwsze miejsce w grupie A. Jednak porażka „Sbornej” nie musi martwić kibiców bo zespół Stanisława Czerczesowa również wywalczył awans do fazy pucharowej

Egzorcysta nowym przeorem klasztoru dominikanów

Egzorcysta nowym przeorem klasztoru dominikanów 3 3

Ojciec Krzysztof Modras jest nowym przeorem klasztoru ojców dominikanów w Lublinie. Dzisiaj prowincjał zatwierdził wybór wspólnoty klasztornej. Nowy przeor jest także egzorcystą archidiecezjalnym.

Lubelskie: IMGW ostrzega przed burzami z deszczem i silnym wiatrem

Lubelskie: IMGW ostrzega przed burzami z deszczem i silnym wiatrem 11 0

Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzegają przed burzami z silnymi porywami wiatru i deszczem w woj. lubelskim

Kolejne pielęgniarki na zwolnieniach lekarskich. W SPSK4 odwołują planowe zabiegi

Kolejne pielęgniarki na zwolnieniach lekarskich. W SPSK4 odwołują planowe zabiegi 57 8

Praca jak na ostrym dyżurze i przełożone na inne terminy planowe zabiegi. W szpitalu klinicznym przy ul. Jaczewskiego w Lublinie ok. 40 procent pielęgniarek anestezjologicznych i instrumentariuszek od dzisiaj jest na zwolnieniu lekarskim. Podobna sytuacja jest też w innych szpitalach.

Budowlani Lublin – Ogniwo Sopot 16:34. Była walka, ale punktów brak

Budowlani Lublin – Ogniwo Sopot 16:34. Była walka, ale punktów brak 0 0

W zaległym spotkaniu Budowlani Lublin przegrali z Ogniwem Sopot 16:34

Poseł z Białej Podlaskiej rzecznikiem przedsiębiorców

Poseł z Białej Podlaskiej rzecznikiem przedsiębiorców 0 3

To już oficjalna wiadomość: Adam Abramowicz z Białej Podlaskiej został Rzecznikiem Małych i Średnich Przedsiębiorców i zrzekł się mandatu poselskiego oraz członkostwa w PiS. – Tego wymagało to stanowisko – mówi były już poseł

Be Active Tour. Ewa Chodakowska w Lublinie
30 czerwca 2018, 10:00

Be Active Tour. Ewa Chodakowska w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już 30 czerwca w ramach trasy Be Active Tour do Lublina zawita znana propagatorka aktywnego stylu życia - Ewa Chodakowska. Gwiazda poprowadzi warsztaty na Arenie Lublin w godz. 10-17.30.

Agropokazy: Rolnicy bawili się w Końskowoli, zagrał Papa D. [zdjęcia]
galeria

Agropokazy: Rolnicy bawili się w Końskowoli, zagrał Papa D. [zdjęcia] 0 1

Były nowoczesne maszyny rolnicze, pokazy cięcia drzew, wystawy zwierząt hodowlanych, nagrody dla najlepszych rolników, a także dziesiątki kramów, wesołe miasteczko i koncerty zespołów muzycznych. Tegoroczne Agropokazy już za nami.

Lublin podzielił pieniądze na imprezy. Kto dostał najwięcej?

Lublin podzielił pieniądze na imprezy. Kto dostał najwięcej? 0 0

Prawie 340 tys. zł rozdzieliły władze Lublina na dotacje do wydarzeń kulturalnych. Ponad połowę puli zgarnęli organizatorzy dwóch festiwali. Wśród tych, którzy dostali okrągłe zero, jest Niepubliczna Biblioteka Fantastyczna im. Stanisława Lema i festiwal operowy na lubelskim Zamku

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!