piątek, 23 lutego 2018 r.

Puławy

Marzysz o założeniu Internetu? Nie wiesz na jaką firmę się zdecydować? A może chcesz korzystać z Internetu i nie płacić ani grosza? Pomożemy Ci. Przeczytaj nasz przewodnik.

Pulnet


Jeden z najpopularniejszych dostarczycieli Internetu. Głównymi odbiorcami są mieszkańcy bloków. Obecnie prawie wszyscy mieszkańcy Puław mogą się przyłączyć do Pulnetu. Wyjątek stanowią np. mieszkańcy Włostowic, gdzie nie ma kablówki. Opłata instalacyjna – 250 zł. Użytkownicy sieci otrzymują dodatkowo m.in. konto e-mailowe.
Pakiety:
pakiet 1: 64 kbps – 50 zł miesięcznie
pakiet 2: 256 kbps – 70 zł miesięcznie
pakiet 3: 512 kbps – 120 zł miesięcznie
pakiet 4: 1024 kbps – 160 zł miesięcznie

Więcej informacji: www.pulnet.pl. Tel. 081 886 31 78. Można wysłać też e-maila pod adresem: admin@net.pulawy.pl.

Celpol

Oferuje bezprzewodowy Internet. Korzystne dla osób, które nie mają kablówki. Wadą takiego odbioru Internetu mogą być zakłócenia spowodowane przez złe warunki atmosferyczne. Koszt podłączenia zależy od umowy. Za umowę na okres 12 miesięcy nie zapłacimy ani złotówki. Na 6 miesięcy – 50 zł, a na czas nieokreślony – 100 zł. W cenę instalacji trzeba wliczyć pracę instalatora. Każda rozpoczęta godzina pracy będzie nas kosztowała 10 zł. Za wypożyczenie sprzętu do odbioru Internetu również musimy zapłacić 10 zł miesięcznie. Więcej informacji: tel. 081 46 34 203 lub www.celpol.pl., biuro@celpol.pl.
Pakiety:
NET 128 – 35 zł
NET 256 – 61 zł
NET 384 – 90 zł
NET 512 – 110 zł
Uwaga: Za dodatkowe 10 zł miesięcznie można zamówić dwa razy szybszy Internet w godzinach od 0.00 do 6 rano.

Telekomunikacja Polska - Neostrada

Internet dostarczany jest przez gniazdko telefoniczne. Instalacja oprogramowania i modemu szerokopasmowego jest prosta i nie wymaga wiedzy technicznej. Zestaw instalacyjny uruchamia sam użytkownik. W razie problemów można zadzwonić pod bezpłatny numer pomocy technicznej 0 800 102 102. Klient może skorzystać również z pomocy pracownika technicznego, wykupując odpowiednią usługę.
Do 31 marca można zamówić dowolną opcję Neostrady tp na 12 lub 24 miesiące tylko za 1,22 zł. Dodatkowo operator oferuje korzystanie z Internetu za 1,22 zł nawet przez 180 dni. Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich abonentów Telekomunikacji Polskiej, którzy jeszcze nie posiadają Neostrady.
Każdy, kto złoży zamówienie na stronie internetowej Neostrady otrzyma również kamerę internetową.
Ceny Neostrady zależą od opcji, którą wybierzemy i czasu obowiązywania umowy. Na przykład za 12-miesięczną umowę przy opcji 128 kbps zapłacimy 59,78 zł miesięcznie. Gdybyśmy podpisali umowę na czas nieokreślony, opłata wyniosłaby 118,34 zł. Najdroższą ofertą Neostrady jest opcja superszybkiego Internetu 6144 kbps. Kosztuje 291,58 zł. Użytkownicy neostrady uzyskują bezpłatny dostęp do serwisu multimedialnego, gdzie dostępne są na przykład Fakty TVN i wideoklipy. Można też korzystać z serwisu gier, gdzie można na przykład zagrać on-line.
Zamówienie najlepiej jest złożyć przez Internet. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie Neostrady (www.neostrada.pl). Można też zadzwonić pod numer 0 801 321 123 albo przyjść do salonu sprzedaży. Zestaw instalacyjny zostanie bezpłatnie dostarczony do naszego mieszkania przez kuriera.

Pakiety internetowe

Telekomunikacja Polska oferuje również pakiety internetowe dla swoich abonentów. Usługa polega na tym, że zamawiamy z góry określony pakiet, w którym wiadomo, ile godzin dostępu będziemy mieli do Internetu. Np. za pakiet 5 godzin zapłacimy miesięcznie 12,08 zł. Można wybrać też pakiet bez ograniczeń. Jego koszt to 231,80 zł. Pakiety są dobrym rozwiązaniem dla osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w Internecie i chcą się przekonać, czy dostęp do sieci jest im potrzebny.
W ramach pakietów otrzymujemy konto pocztowe o pojemności 10 MB i bezpłatny dostęp do strefy rozrywki. Więcej informacji na temat pakietów można uzyskać pod numerem 0 800 102 102 lub pod adresem e-mail: info@poczta.tp.pl. Wszystkie informacje zamieszczone są też na stronie internetowej: www.pakiety.tp.pl.
Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

Alternatywa

Nie masz Internetu? Nie stać Cię, żeby go podłączyć? Ale jesteś zainteresowany możliwościami, jakie stwarza dostęp do sieci i chciałbyś pobuszować w sieci? Masz kilka możliwości.
W Puławach jest kilka kafejek Internetowych, czyli takich miejsc, gdzie można korzystać z Internetu. Godzina surfowania w sieci kosztuje około 3 zł. Jeśli chcesz skorzystać z Internetu za darmo masz inne możliwości. W Gminnym Centrum Informacji, które mieści się w Puławach przy ulicy Wojska Polskiego (budynek Domu Chemika) można za darmo korzystać z Internetu w poszukiwaniu pracy czy uczelni, na której chciałbyś studiować. Wystarczy przyjść
i zapisać się. Z darmowego Internetu można korzystać też w bibliotekach. Niedawno powstały stanowiska komputerowe w Bibliotece Miejskiej oraz w puławskiej filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!