niedziela, 18 marca 2018 r.

Puławy

Kazimierz Dolny. Urząd miasta szuka rzecznika

Dodano: 25 sierpnia 2016, 10:22
Autor: kp

Burmistrz Kazimierza Andrzej Pisula (fot. Paweł Buczkowski / archiwum)
Burmistrz Kazimierza Andrzej Pisula (fot. Paweł Buczkowski / archiwum)

Do dzisiaj trwa nabór na nowe stanowisko do spraw promocji i kontaktów z mediami, który ogłosił Urząd Miasta. Warunki, które muszą spełnić kandydaci to m.in. średnie wykształcenie i trzyletni staż pracy, w tym, co najmniej roczny w administracji samorządowej. Dodatkowo potrzebna jest znajomość zagadnień z zakresu grafiki komputerowej oraz umiejętność zarządzania stronami internetowymi poprzez panele typu CMS.

– Zależy nam na reorganizacji pracy w urzędzie, bo w tym momencie obowiązki rzecznika wykonuje kilka osób, które mają też inne zadania. Stąd konieczność utworzenia osobnego stanowiska pracy – mówi Hubert Banaszek, zastępca burmistrza Kazimierza Dolnego. – Mamy coraz więcej pracy związanej z organizowaniem lub współorganizowaniem imprez oraz działaniami promocyjnymi. Jeśli będzie za to odpowiadała jedna osoba, która nie będzie miała dodatkowych obowiązków, na pewno będzie to sprawniej działać.

Do obowiązków rzecznika będzie należeć m.in. prowadzenie spraw związanych z przygotowaniem kampanii informacyjnych, dokumentowanie ważnych dla miasta imprez i wydarzeń, kontakty z mediami, opracowywanie materiałów graficznych i multimedialnych. Będzie też odpowiadał za redakcję strony internetowej i portali społecznościowych.

Kiedy rzecznik zacznie pracę? – Chcemy, żeby to było jak najszybciej. Kandydaci, którzy spełnią wymogi formalne będą musieli napisać test. Kolejnym etapem będzie rozmowa – mówi Banaszek. – Prawdopodobnie na początku września rzecznik będzie już pracował.

Dodaje, że wysokość zarobków na nowym stanowisku nie została jeszcze ustalona.

Czytaj więcej o: praca Kazimierz Dolny
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(6) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (27 sierpnia 2016 o 10:30) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
średnie wykształcenie oznacza tylko jedno: mają nieuka który ma się dostać, a reszta uczonych w mowie i piśmie niech nadsyła CV i weźmie udział w teleturnieju pt: "zagraj w rozmowę o pracę, a my i tak już mamy swego" :-) pozdro!!!!!
Rozwiń
Gość
Gość (25 sierpnia 2016 o 22:01) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
JAK WIDAĆ MAJĄ JUŻ CZŁOWIEKA, DO KTÓREGO DOPASOWALI WYMAGANIA - WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, CZYLI NAWET MATURY NIE MUSI MIEĆ - MA BYĆ DEBIL SWÓJ I WIERNY BURMISTRZOWI
Rozwiń
Gość
Gość (25 sierpnia 2016 o 17:27) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A może nowy pan zastępca, wzorem swego poprzedniego pracodawcy z sąsiedniej gminy (który podobno bez żalu się z nim rozstał), sam wziąłby aparat, porobił trochę zdjęć, coś napisał??? Przecież wykształcony odpowiednio, pewnie i aparat widział, wiadomo że maile umie pisać ...
Rozwiń
Gość
Gość (25 sierpnia 2016 o 15:33) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Co tu szukać Dunia wprawiony pewnie chętnie by wrócił "na stare smieci"...
Rozwiń
Gość
Gość (25 sierpnia 2016 o 14:18) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Oby znaleźli osobę która mówi po angielsku, a nie tylko duka....
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (6)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!