Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

27 kwietnia 2012 r.
19:00
Edytuj ten wpis

Konflikt w puławskich Azotach sięga zenitu

0 29 A A
 (Czytelnik / Alarm24)
(Czytelnik / Alarm24)

Kiedyś taczkę zarządowi puławskich Azotów podstawiali związkowcy (na zdjęciu). Teraz związkowcom zrobili to pracownicy. Oskarżają ich, że przez spór zbiorowy blokują podwyżki w firmie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Ponad stu pracowników zgromadziło się przed siedzibą Związku Zawodowego Pracowników Ruchu Ciągłego protestując przeciwko działaniom komitetu strajkowego. Zabito deskami drzwi do związku i podstawiono taczkę – relacjonuje jeden z pracowników, którzy w czwartek przyszli pod siedziba związku.

Na drzwiach biura związku pojawiły się też hasła takie jak: "Świat bez Sławka byłby piękniejszy”. Chodzi o przewodniczącego związku Sławomira Wręgę. – Podczas tego chuligańskiego ataku na biuro nie było nas w środku. Te osoby przyszły o jednej godzinie, z przygotowanymi rekwizytami. Dlatego uważam, że było to przez kogoś inspirowane – mówi Wręga.

Protestujący przeciwko związkowi pracownicy zarzucają, że ten blokuje wprowadzenie podwyżek płac. Podwyżki nie wchodzą w życie, bo od wielu miesięcy trwa spór zbiorowy między dwoma związkami (w tym ZZPRC) a zarządem Zakładów Azotowych.

W ubiegłym tygodniu było już blisko porozumienia. ZZPRC chciał podpisać dokumenty odnośnie podwyżek płac, ale nie zgodził się na zakończenie sporu zbiorowego. – Oprócz podwyżek walczymy również m.in. o nowe ubrania ochronne – tłumaczy Wręga.

Ale zdaniem przedstawicieli zarządu "Puław”, bez zakończenia sporu zbiorowego i podpisania zmian do zakładowego układu zbiorowego pracy pracownicy nie będą mogli otrzymać wyższych wynagrodzeń. – To jest niezbędne do uruchomienia wynegocjowanych już podwyżek – mówi Grzegorz Kulik, rzecznik ZA Puławy. – Pracownicy są tego świadomi, czemu dali wyraz podczas ostatniej pikiety pod siedzibą związkową – dodaje.

Gdyby obie strony doszły do porozumienia pracownicy mogliby liczyć nawet na 15 proc. podwyżek w różnych formach (w pierwszej kolejności 6 proc. z wyrównaniem od stycznia). Ok. 2850 złotych czekałoby też na każdego pracownika z okazji Dnia Chemika, który wypada na początku czerwca. Jeśli jednak nie uda się zakończyć sporu zbiorowego, będzie tylko regulaminowe 450 zł. – Dlatego, że komitet strajkowy zawiesił protest, ale go nie zakończył – wyjaśnia Grzegorz Kulik.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Prac.ZA / 5 maja 2012 o 19:17
CI CO ZABIJALI DESKAMI DRZWI ZWIĄZKU NIE PRACUJĄ NA PRODUKCJI...WSZYSCY SIEDZĄ W BIURACH I DUPY ICH BOLĄ OD FOTELI!!!A TAK POZA TYM TO BYLI TAM PODCZAS SWOICH GODZIN PRACY!!!GRYZIPIÓRKI.
Avatar
Wasz sasiad... / 4 maja 2012 o 12:55
[quote name='Rysiek Sz.' timestamp='1336076502' post='627198']
jaka kase...? a ty pokemonie poj..bany wiesz ile zarabiaja w Zarzadzie? Robotnik tez ma taki sam zolondek, jak i ci na stanowiskach. Postraszyli was troche i morde w kubel trzymacie. Wy sie lekacie juz wszystkiego a szczegulnie prawdy. Prawdy o zakladzie, prawdy o sprawiedliwosci spolecznej, prawdy o Smolensku, prawdy o kosciele i slowie bozym..wszystkiego bojicie sie, ze wam Tusk zabierze. A ludzi sprawiedliwi i z wizja maja prawo stawiac warunki.
[/quote]
Wnioskując z gramatyki, ortografii i formy Twojego postu uważam, że bezsprzecznie zasługujesz na uposażenie równe całemu zarządowi naszych zakładów!
Pokusiłbym się jeszcze o dołożenie Ci co najmniej 25%. Błyszczysz taka mądrością, ze dech w piersi zatyka.....
[quote name='Rysiek Sz.' timestamp='1336076502' post='627198']
jaka kase...? a ty pokemonie poj..bany wiesz ile zarabiaja w Zarzadzie? Robotnik tez ma taki sam zolondek, jak i ci na stanowiskach. Postraszyli was troche i morde w kubel trzymacie. Wy sie lekacie juz wszystkiego a szczegulnie prawdy. Prawdy o zakladzie, prawdy o sprawiedliwosci spolecznej, prawdy o Smolensku, prawdy o kosciele i slowie bozym..wszystkiego bojicie sie, ze wam Tusk zabierze. A ludzi sprawiedliwi i z wizja maja prawo stawiac warunki.rozwiń
Avatar
Rysiek Sz. / 3 maja 2012 o 22:21
[quote name='olo' timestamp='1336027519' post='626963']
Ty jesteś chory psychicznie, bo chcą załodze dać kasę, a ty nie chcesz... pierdzielnij się w pusty łeb. Jak zaorają azoty to będziesz trawę wpierdzielał i myślał... a mogliśmy mieć kasę i pracę...
[/quote]
jaka kase...? a ty pokemonie poj..bany wiesz ile zarabiaja w Zarzadzie? Robotnik tez ma taki sam zolondek, jak i ci na stanowiskach. Postraszyli was troche i morde w kubel trzymacie. Wy sie lekacie juz wszystkiego a szczegulnie prawdy. Prawdy o zakladzie, prawdy o sprawiedliwosci spolecznej, prawdy o Smolensku, prawdy o kosciele i slowie bozym..wszystkiego bojicie sie, ze wam Tusk zabierze. A ludzi sprawiedliwi i z wizja maja prawo stawiac warunki.
[quote name='olo' timestamp='1336027519' post='626963']
Ty jesteś chory psychicznie, bo chcą załodze dać kasę, a ty nie chcesz... pierdzielnij się w pusty łeb. Jak zaorają azoty to będziesz trawę wpierdzielał i myślał... a mogliśmy mieć kasę i pracę...
[/quote]
jaka kase...? a ty pokemonie poj..bany wiesz ile zarabiaja w Zarzadzie? Robotnik tez ma taki sam zolondek, jak i ci na stanowiskach. Postraszyli was troche i morde w kubel trzymacie. Wy sie lekacie juz wszystkiego a szczegulnie prawdy. Prawdy ... rozwiń
Avatar
olo / 3 maja 2012 o 08:57
[quote name='Gość' timestamp='1335591054' post='625917']
A poza tym w rodzinie wszyscy zdrowi?
Ja p.... "skunt sie takie bioro"?
[/quote]
Z eteru o nazwie Radio co ma ryja... Rydzyka.
Avatar
olo / 3 maja 2012 o 08:55
[quote name='Aaaa' timestamp='1335587464' post='625911']
Zamiast cieszyć się, że mają pracę to narzekają... a ile ludzi jest bez pracy i chciałoby mieć taką??
[/quote]
Otóż to kolego/koleżanko Aaaa. Powyżej cytowane przeze mnie oszołomy są na to przykładem. Mają pracę ale psioczą. Przypomina mi się stocznia gdańska. Latali, strajkowali, a teraz.... stoczni ni ma...
Avatar
olo / 3 maja 2012 o 08:54
[quote name='tomek' timestamp='1335572567' post='625907']
ZZ Kadra Azoty, ZZIT, ZZ Solidarność i miedzy zakładowy zz... sprzedały się za jałumużne dla prezesów....szkoda tylko że och dni jak i P.J są policzone ;-))))
[/quote]
Kolejnemu oszołomowi przypominam, że zarząd na który psioczysz robi firmie olbrzymie zyski jak nikt dotąd (z pomocą załogi rzecz jasna), i teraz pragnie załodze podziękować dając kasę na podwyżki i nagrodę na dzień chemika prawie 2900,-. Ale ZZPRC i Lesio nie chce podpisać. Jak wytłumaczyć takie coś? Myślisz, że ktoś da wam jeszcze więcej? Na co wy liczycie, ludzie? Na magicznego wójka który sypnie wam złotem? Znaczy ile byśta chcieli dostać? Wiesz na jakie podwyżki można liczyć w przeciętnej pracy w Polsce? Obódź się człowieku, bo obudzisz się z trawą na talerzu... kuźwa, skąd was biorą?
[quote name='tomek' timestamp='1335572567' post='625907']
ZZ Kadra Azoty, ZZIT, ZZ Solidarność i miedzy zakładowy zz... sprzedały się za jałumużne dla prezesów....szkoda tylko że och dni jak i P.J są policzone ;-))))
[/quote]
Kolejnemu oszołomowi przypominam, że zarząd na który psioczysz robi firmie olbrzymie zyski jak nikt dotąd (z pomocą załogi rzecz jasna), i teraz pragnie załodze podziękować dając kasę na podwyżki i nagrodę na dzień chemika prawie 2900,-. Ale ZZPRC i Lesio nie chce podpisać. Jak ... rozwiń
Avatar
olo / 3 maja 2012 o 08:49
[quote name='R.T. prawdziwy Polak.' timestamp='1335562920' post='625893']
W tym przypadku wreszcie, mam nadzieje, Polacy zobaczą perfidie PO z Tuskiem na czele! Prawdziwe oblicze kapitalizmu, który gnębi nasz kraj i klasę pracującą. Świadome działanie na szkodę ludzi oddających swoje najlepsze lata życia dla wyzyskiwaczy oraz politycznych manipulantów. Ci, którzy zdradzili swoich kolegów nie powinni nawet wypowiadać słowa Solidarność, niezawisłość,
Honor i współistnienie społeczne. PO ze swoimi agentami małymi krokami opanowało miasto i ludzkie umysły. Na pewno, gdyby zdrajcy dzisiaj wbijający nóź w plecy związkowców byli obecni na spotkaniu, jakie przed kilkoma tygodniami zorganizowane było z Jarosławem Kaczyńskim i Antonim Macierewiczem, wiedzieliby ze nasza walka dotyczy sprawiedliwości społecznej dla całego kraju a nie jedynie dla jednostek z dużego zakładu pracy! Już kilka miesięcy wyrażamy niezadowolenie z warunków stworzonych dla ludzi pracy nie tylko w Puławach. Wskazujemy także na upodlenie wszystkich sprawiedliwych ludzi w kraju dążących do wyjaśnienia, kto stal za smoleńskim zamachem i chęcią unicestwienia jednego z największych synów naszego narodu. Zamordowania osoby porównywalnej z sarmackimi senatorami, rycerzami i królami. Teraz publicznie pytam się tych, którzy mieli czelność podnieść rękę na osoby wałczące o ich własny dobrobyt, sprawiedliwość społeczną i socjalna, o największe wartości narodowe tak dokładnie uświadamiane nam przez przywódców wystarczająco mężnych i odważnych, aby stawić czoła najpotężniejszym wrogom ojczyzny i narodu. Niech będą potępieni na wieki, zarówno przez prawdziwie polskie społeczeństwo, jak i siły boskie!
Byłem przeciwny informowaniu zdziczałej prasy o tym fatalnym w skutkach incydencie, ale teraz naocznie widzę i bardzo się cieszę, ze prawda o przewrotowcach i antypolakach trafi do świadomości społeczno narodowej i na pewno zostaną potępieni niczym najgorsza swołocz jest potępiana z ambony!
[/quote]
Zastanawiam się jaka siła potrafi komuś takiemu jak ty aż tak zryć czapę... idź się leczyć demonie.
Gdy czytam takie dyrdymały, z daleka cuchnące zawiścią i chęcią zemsty, to na myśl przychodzi tylko jedno - wyłapać, zamknąć w kapsule i wyp...ć w kosmos.
[quote name='R.T. prawdziwy Polak.' timestamp='1335562920' post='625893']
W tym przypadku wreszcie, mam nadzieje, Polacy zobaczą perfidie PO z Tuskiem na czele! Prawdziwe oblicze kapitalizmu, który gnębi nasz kraj i klasę pracującą. Świadome działanie na szkodę ludzi oddających swoje najlepsze lata życia dla wyzyskiwaczy oraz politycznych manipulantów. Ci, którzy zdradzili swoich kolegów nie powinni nawet wypowiadać słowa Solidarność, niezawisłość,
Honor i współistnienie społeczne. PO ze swoimi agenta... rozwiń
Avatar
olo / 3 maja 2012 o 08:45
[quote name='KTOŚ' timestamp='1335555166' post='625854']
ci co zabijali te drzwi to PSIAKI DYREKCJI - CHORZY PSYCHICZNIE A I OSZOŁOMY- CHCĄ SIĘ PDDLIZAĆ ZARZĄDOWI....ALE JUŻ NIE DŁUGO.
[/quote]
Ty jesteś chory psychicznie, bo chcą załodze dać kasę, a ty nie chcesz... pierdzielnij się w pusty łeb. Jak zaorają azoty to będziesz trawę wpierdzielał i myślał... a mogliśmy mieć kasę i pracę...
Avatar
obiektywny / 1 maja 2012 o 10:00
A dlaczego piszesz tylko o Wrędze z nazwiska. Chcesz być obiektywny, a nie stronniczy, to napisz o wszystkich przewodniczących. Napisz o przewodniczącym S, który jest jak chorągiewka, napisz o przewodniczącym ZZiT, który działa na korzyść zarządu, a przeciw pracownikom. Napisz o wszystkich kolego, bo wszyscy są tak wynagradzani. Inaczej nie jesteś wiarygodny.
Avatar
rysazrd / 1 maja 2012 o 07:48
Kiedy wreszcie skończy się era Wręgi? Przecież to są najlepiej wynagradzane od lat darmozjady, dla których ciężka praca jest czymś tak odległym jak księżyc. Szkoda mi pracowników Azotów bo nie zasłużyli sobie na takie traktowanie, ale z drugiej strony Wręga sam nie daje sobie takiej włądzy. Czemuś biedny - boś głupi, czemuś głupi - boś biedny. Stare jak świat, ale ciągle aktualne.
Avatar
Prac.ZA / 5 maja 2012 o 19:17
CI CO ZABIJALI DESKAMI DRZWI ZWIĄZKU NIE PRACUJĄ NA PRODUKCJI...WSZYSCY SIEDZĄ W BIURACH I DUPY ICH BOLĄ OD FOTELI!!!A TAK POZA TYM TO BYLI TAM PODCZAS SWOICH GODZIN PRACY!!!GRYZIPIÓRKI.
Avatar
Wasz sasiad... / 4 maja 2012 o 12:55
[quote name='Rysiek Sz.' timestamp='1336076502' post='627198']
jaka kase...? a ty pokemonie poj..bany wiesz ile zarabiaja w Zarzadzie? Robotnik tez ma taki sam zolondek, jak i ci na stanowiskach. Postraszyli was troche i morde w kubel trzymacie. Wy sie lekacie juz wszystkiego a szczegulnie prawdy. Prawdy o zakladzie, prawdy o sprawiedliwosci spolecznej, prawdy o Smolensku, prawdy o kosciele i slowie bozym..wszystkiego bojicie sie, ze wam Tusk zabierze. A ludzi sprawiedliwi i z wizja maja prawo stawiac warunki.
[/quote]
Wnioskując z gramatyki, ortografii i formy Twojego postu uważam, że bezsprzecznie zasługujesz na uposażenie równe całemu zarządowi naszych zakładów!
Pokusiłbym się jeszcze o dołożenie Ci co najmniej 25%. Błyszczysz taka mądrością, ze dech w piersi zatyka.....
[quote name='Rysiek Sz.' timestamp='1336076502' post='627198']
jaka kase...? a ty pokemonie poj..bany wiesz ile zarabiaja w Zarzadzie? Robotnik tez ma taki sam zolondek, jak i ci na stanowiskach. Postraszyli was troche i morde w kubel trzymacie. Wy sie lekacie juz wszystkiego a szczegulnie prawdy. Prawdy o zakladzie, prawdy o sprawiedliwosci spolecznej, prawdy o Smolensku, prawdy o kosciele i slowie bozym..wszystkiego bojicie sie, ze wam Tusk zabierze. A ludzi sprawiedliwi i z wizja maja prawo stawiac warunki.rozwiń
Avatar
Rysiek Sz. / 3 maja 2012 o 22:21
[quote name='olo' timestamp='1336027519' post='626963']
Ty jesteś chory psychicznie, bo chcą załodze dać kasę, a ty nie chcesz... pierdzielnij się w pusty łeb. Jak zaorają azoty to będziesz trawę wpierdzielał i myślał... a mogliśmy mieć kasę i pracę...
[/quote]
jaka kase...? a ty pokemonie poj..bany wiesz ile zarabiaja w Zarzadzie? Robotnik tez ma taki sam zolondek, jak i ci na stanowiskach. Postraszyli was troche i morde w kubel trzymacie. Wy sie lekacie juz wszystkiego a szczegulnie prawdy. Prawdy o zakladzie, prawdy o sprawiedliwosci spolecznej, prawdy o Smolensku, prawdy o kosciele i slowie bozym..wszystkiego bojicie sie, ze wam Tusk zabierze. A ludzi sprawiedliwi i z wizja maja prawo stawiac warunki.
[quote name='olo' timestamp='1336027519' post='626963']
Ty jesteś chory psychicznie, bo chcą załodze dać kasę, a ty nie chcesz... pierdzielnij się w pusty łeb. Jak zaorają azoty to będziesz trawę wpierdzielał i myślał... a mogliśmy mieć kasę i pracę...
[/quote]
jaka kase...? a ty pokemonie poj..bany wiesz ile zarabiaja w Zarzadzie? Robotnik tez ma taki sam zolondek, jak i ci na stanowiskach. Postraszyli was troche i morde w kubel trzymacie. Wy sie lekacie juz wszystkiego a szczegulnie prawdy. Prawdy ... rozwiń
Avatar
olo / 3 maja 2012 o 08:57
[quote name='Gość' timestamp='1335591054' post='625917']
A poza tym w rodzinie wszyscy zdrowi?
Ja p.... "skunt sie takie bioro"?
[/quote]
Z eteru o nazwie Radio co ma ryja... Rydzyka.
Avatar
olo / 3 maja 2012 o 08:55
[quote name='Aaaa' timestamp='1335587464' post='625911']
Zamiast cieszyć się, że mają pracę to narzekają... a ile ludzi jest bez pracy i chciałoby mieć taką??
[/quote]
Otóż to kolego/koleżanko Aaaa. Powyżej cytowane przeze mnie oszołomy są na to przykładem. Mają pracę ale psioczą. Przypomina mi się stocznia gdańska. Latali, strajkowali, a teraz.... stoczni ni ma...
Avatar
olo / 3 maja 2012 o 08:54
[quote name='tomek' timestamp='1335572567' post='625907']
ZZ Kadra Azoty, ZZIT, ZZ Solidarność i miedzy zakładowy zz... sprzedały się za jałumużne dla prezesów....szkoda tylko że och dni jak i P.J są policzone ;-))))
[/quote]
Kolejnemu oszołomowi przypominam, że zarząd na który psioczysz robi firmie olbrzymie zyski jak nikt dotąd (z pomocą załogi rzecz jasna), i teraz pragnie załodze podziękować dając kasę na podwyżki i nagrodę na dzień chemika prawie 2900,-. Ale ZZPRC i Lesio nie chce podpisać. Jak wytłumaczyć takie coś? Myślisz, że ktoś da wam jeszcze więcej? Na co wy liczycie, ludzie? Na magicznego wójka który sypnie wam złotem? Znaczy ile byśta chcieli dostać? Wiesz na jakie podwyżki można liczyć w przeciętnej pracy w Polsce? Obódź się człowieku, bo obudzisz się z trawą na talerzu... kuźwa, skąd was biorą?
[quote name='tomek' timestamp='1335572567' post='625907']
ZZ Kadra Azoty, ZZIT, ZZ Solidarność i miedzy zakładowy zz... sprzedały się za jałumużne dla prezesów....szkoda tylko że och dni jak i P.J są policzone ;-))))
[/quote]
Kolejnemu oszołomowi przypominam, że zarząd na który psioczysz robi firmie olbrzymie zyski jak nikt dotąd (z pomocą załogi rzecz jasna), i teraz pragnie załodze podziękować dając kasę na podwyżki i nagrodę na dzień chemika prawie 2900,-. Ale ZZPRC i Lesio nie chce podpisać. Jak ... rozwiń
Avatar
olo / 3 maja 2012 o 08:49
[quote name='R.T. prawdziwy Polak.' timestamp='1335562920' post='625893']
W tym przypadku wreszcie, mam nadzieje, Polacy zobaczą perfidie PO z Tuskiem na czele! Prawdziwe oblicze kapitalizmu, który gnębi nasz kraj i klasę pracującą. Świadome działanie na szkodę ludzi oddających swoje najlepsze lata życia dla wyzyskiwaczy oraz politycznych manipulantów. Ci, którzy zdradzili swoich kolegów nie powinni nawet wypowiadać słowa Solidarność, niezawisłość,
Honor i współistnienie społeczne. PO ze swoimi agentami małymi krokami opanowało miasto i ludzkie umysły. Na pewno, gdyby zdrajcy dzisiaj wbijający nóź w plecy związkowców byli obecni na spotkaniu, jakie przed kilkoma tygodniami zorganizowane było z Jarosławem Kaczyńskim i Antonim Macierewiczem, wiedzieliby ze nasza walka dotyczy sprawiedliwości społecznej dla całego kraju a nie jedynie dla jednostek z dużego zakładu pracy! Już kilka miesięcy wyrażamy niezadowolenie z warunków stworzonych dla ludzi pracy nie tylko w Puławach. Wskazujemy także na upodlenie wszystkich sprawiedliwych ludzi w kraju dążących do wyjaśnienia, kto stal za smoleńskim zamachem i chęcią unicestwienia jednego z największych synów naszego narodu. Zamordowania osoby porównywalnej z sarmackimi senatorami, rycerzami i królami. Teraz publicznie pytam się tych, którzy mieli czelność podnieść rękę na osoby wałczące o ich własny dobrobyt, sprawiedliwość społeczną i socjalna, o największe wartości narodowe tak dokładnie uświadamiane nam przez przywódców wystarczająco mężnych i odważnych, aby stawić czoła najpotężniejszym wrogom ojczyzny i narodu. Niech będą potępieni na wieki, zarówno przez prawdziwie polskie społeczeństwo, jak i siły boskie!
Byłem przeciwny informowaniu zdziczałej prasy o tym fatalnym w skutkach incydencie, ale teraz naocznie widzę i bardzo się cieszę, ze prawda o przewrotowcach i antypolakach trafi do świadomości społeczno narodowej i na pewno zostaną potępieni niczym najgorsza swołocz jest potępiana z ambony!
[/quote]
Zastanawiam się jaka siła potrafi komuś takiemu jak ty aż tak zryć czapę... idź się leczyć demonie.
Gdy czytam takie dyrdymały, z daleka cuchnące zawiścią i chęcią zemsty, to na myśl przychodzi tylko jedno - wyłapać, zamknąć w kapsule i wyp...ć w kosmos.
[quote name='R.T. prawdziwy Polak.' timestamp='1335562920' post='625893']
W tym przypadku wreszcie, mam nadzieje, Polacy zobaczą perfidie PO z Tuskiem na czele! Prawdziwe oblicze kapitalizmu, który gnębi nasz kraj i klasę pracującą. Świadome działanie na szkodę ludzi oddających swoje najlepsze lata życia dla wyzyskiwaczy oraz politycznych manipulantów. Ci, którzy zdradzili swoich kolegów nie powinni nawet wypowiadać słowa Solidarność, niezawisłość,
Honor i współistnienie społeczne. PO ze swoimi agenta... rozwiń
Avatar
olo / 3 maja 2012 o 08:45
[quote name='KTOŚ' timestamp='1335555166' post='625854']
ci co zabijali te drzwi to PSIAKI DYREKCJI - CHORZY PSYCHICZNIE A I OSZOŁOMY- CHCĄ SIĘ PDDLIZAĆ ZARZĄDOWI....ALE JUŻ NIE DŁUGO.
[/quote]
Ty jesteś chory psychicznie, bo chcą załodze dać kasę, a ty nie chcesz... pierdzielnij się w pusty łeb. Jak zaorają azoty to będziesz trawę wpierdzielał i myślał... a mogliśmy mieć kasę i pracę...
Avatar
obiektywny / 1 maja 2012 o 10:00
A dlaczego piszesz tylko o Wrędze z nazwiska. Chcesz być obiektywny, a nie stronniczy, to napisz o wszystkich przewodniczących. Napisz o przewodniczącym S, który jest jak chorągiewka, napisz o przewodniczącym ZZiT, który działa na korzyść zarządu, a przeciw pracownikom. Napisz o wszystkich kolego, bo wszyscy są tak wynagradzani. Inaczej nie jesteś wiarygodny.
Avatar
rysazrd / 1 maja 2012 o 07:48
Kiedy wreszcie skończy się era Wręgi? Przecież to są najlepiej wynagradzane od lat darmozjady, dla których ciężka praca jest czymś tak odległym jak księżyc. Szkoda mi pracowników Azotów bo nie zasłużyli sobie na takie traktowanie, ale z drugiej strony Wręga sam nie daje sobie takiej włądzy. Czemuś biedny - boś głupi, czemuś głupi - boś biedny. Stare jak świat, ale ciągle aktualne.
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 40 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 236 52

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 62 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!