poniedziałek, 19 marca 2018 r.

Puławy

Konkurs fotograficzny "Wakacje okiem dziecka". Wygraj aparat Polaroid

Dodano: 4 września 2015, 15:07

Prześlij najfajniejsze zdjęcie z wakacji i... wygraj aparat fotograficzny Polaroid.

Zdjęcie prześlij najpóźniej do 28 września do godz. 12 na adres promocja@dziennikwschodni.pl a w tytule maila napisz "Wakacje okiem dziecka". W treści podaj imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Regulamin Konkursu „Wakacje okiem dziecka” z dnia 4 września 2015 roku

 • Postanowienia ogólne
 1. Organizatorem konkursu jest Corner Media Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Krakowskie Przedmieście 54 w Lublinie, wydawca Dziennika Wschodniego
 1. Organizator ustala adres korespondencyjny dla Konkursu: Dziennik Wschodni, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin.
 1. Czas trwania Konkursu ustala się na okres od 4 do 30 września 2015. Organizator upoważnia komisję w składzie: Agnieszka Dragan – kierownik działu marketingu
 2. Zadaniem komisji będzie wyłonienie zwycięzców Konkursu, sprawowanie nadzoru nad prawidłowym jego przebiegiem, przestrzeganie zasad regulaminu oraz egzekwowanie jego postanowień oraz rozpatrywanie reklamacji.
 • Zasady Konkursu. Udział.
 1. Konkurs skierowany jest do osób w wieku 0-18 lat.
 2. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zdjęcie z wakacji i wysłać je na adres promocja@dziennikwschodni.pl w temacie maila wpisując „Wakacje okiem dziecka”

Dodatkowo należy przesłać:

- swoje imię i nazwisko

- miejsce zamieszkania

- nr telefonu.

 1. Zgłoszenia można nadsyłać od 4 do 28 września 2015 roku do godz. 12
 1. Nadesłanie zgłoszenia do konkursu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody

na publikację zdjęcia oraz imienia i nazwiska autora w publikacjach związanych z konkursem.

 1. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji prawdziwości zgłoszenia i podanych w nim danych.
 1. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo odmówienia przyjęcia zgłoszeń, które mogą w jakimkolwiek stopniu naruszać przepisy polskiego prawa i ogólnie przyjęte normy moralne.
 1. Jedna osoba może przysłać dowolną liczbę zgłoszeń.
 • Zasady konkursu. Wybór zwycięzców
 • 28 września 2015 zbierze się komisja konkursowa, która wybierze zwycięzców. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na łamach Dziennika Wschodniego oraz na www.dziennikwschodni.pl w dniu 29 września 2015 r.
 • Nagrody
 • Aparat fotograficzny – Polaroid.
 • Ogłoszenie wyników i przyznanie nagród
 1. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na łamach Dziennika Wschodniego oraz na www.dziennikwschodni.pl w dniu 29 września 2015 r.
 1. Zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani drogą telefoniczną lub mailową. Informacja o wygranej zostanie wysłana na adres z którego przyszło zgłoszenie.
 2. Nagrody będą do odbioru w siedzibie redakcji Dziennika Wschodniego (Lublin, Krakowskie Przedmieście 54) w terminie 2 tygodni od opublikowania wyników. Ostateczny termin odbioru nagród upływa 13 października 2015 roku. Po tym terminie nagrody przechodzą na rzecz Organizatora.
 1. Nie ma możliwości zamiany nagrody na inną nagrodę. Decyzja o przyznaniu nagrody jest ostateczna. Nie odebrana nagroda pozostaje własnością Organizatora. Zwycięzcy nie przysługuje równowartość nagrody
 • Postępowanie reklamacyjne
 1. Reklamacje związane z Konkursem mogą być kierowane do Organizatora wyłącznie w formie pisemnej, na adres: Dziennik Wschodni ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, z dopiskiem „Wakacje okiem dziecka - reklamacja” w terminie 7 dni od daty zakończenia Konkursu. Reklamacje rozstrzygać będzie komisja powołana przez Organizatora.
 1. Reklamacje złożone będą rozpatrywane przez komisję nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji.
 1. Osoby zainteresowane zostaną powiadomione o rozpatrzeniu reklamacji listem poleconym wysłanym najpóźniej w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji przez komisję.
 • Ochrona danych osobowych
 1. Dane osobowe autorów prac są przetwarzane przez Organizatora wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia konkursu, to jest w celu identyfikacji Autora/Uczestnika konkursu, wydania nagród i ewentualnie publicznego podania imienia, nazwiska i miejscowości zamieszkania osób nagrodzonych, nie dłużej niż przez okres przeprowadzania Konkursu i do przedawnienia ewentualnych roszczeń.
 1. Organizator będzie przechowywał dane osobowe w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami, w tym w szczególności zabezpieczy je przed udostępnieniem osobom nieupoważnionym, zabraniem przez osobę nieuprawnioną, przetwarzaniem z naruszeniem ustawy oraz zmianą, utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem.
 1. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże nie podanie danych osobowych niezbędnych do kontaktu lub weryfikacji osób nagrodzonych w Plebiscycie może prowadzić do odmowy przyznania prawa do nagrody lub odmowy jej wydania.
 1. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publikowania danych osobowych, zdjęć i innych informacji o zwycięzcach Konkursu jak również wywiadów z nimi na łamach prasy, radia w Internecie oraz telewizji.
 • Postanowienia końcowe
 1. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu. Udział w Konkursie jest jednoznaczny z akceptacją postanowień niniejszego Regulaminu.
 1. Niniejszy regulamin zostanie udostępniony do wglądu w siedzibie Dziennika Wschodniego, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin oraz na stronie www.dziennikwschodni.pl
Czytaj więcej o:
Gość
Gość
Gość
(6) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (30 września 2015 o 14:39) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Kiedy zostaną podane wyniki? Według regulaminu powinny być podane wczoraj!!!!! Ten konkurs to jakaś ściema
Rozwiń
Gość
Gość (30 września 2015 o 09:50) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
I co z wynikami, redakcja chyba się zapomniała....
Rozwiń
Gość
Gość (29 września 2015 o 22:17) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Czekamy, jeszcze dziennik wschodni ma niecałe 2 h na publikację wyników... myślę, że dotrzymają słowa i postanowień regulaminu, który sami wymyślili :-)
Rozwiń
Gość
Gość (29 września 2015 o 21:21) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jeszcze nie ma wyników !!!!! Porażka!!!! My regulamin musimy przestrzegać ale organizator nie musi !!!!
Rozwiń
Gość
Gość (29 września 2015 o 18:13) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Czekamy na wyniki konkursu!!! Prosimy o poważne traktowanie uczestników konkursu i dotrzymanie słowa co do ogłoszenia laureata w dniu dzisiejszym.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (6)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!