piątek, 18 sierpnia 2017 r.

Puławy

Kto będzie leczył w Rykach?

Dodano: 22 maja 2013, 19:14
Autor: (IZI)

 (Archiwum)
(Archiwum)

Konkurs na udzielanie świadczeń w zakresie ratownictwa medycznego w Rykach został unieważniony – poinformował wczoraj NFZ.

Jak się dowiedzieliśmy, w konkursie na pewno startowało AMG Centrum Medyczne, które ma być nowym dzierżawcą szpitala w Rykach. Spółka złożyła też swoją ofertę w konkursie na udzielanie pozostałych świadczeń w ryckim szpitalu (NFZ ma go rozstrzygnąć w piątek).

– Dla nas to także zaskoczenie – mówi Maciej Zabelski, wiceprezes zarządu spółki AMG Centrum Medyczne. – Mieliśmy nadzieję, że zostaniemy wybrani z uwagi na miejsce, czyli szpital w Rykach. Umowa na takie świadczenia, zawarta między NFZ a NZOZ Klinika (dotychczasowy dzierżawca szpitala – red. ) będzie realizowana tylko do 31 maja.

Starosta rycki wiele razy podkreślał, że w tej sprawie bardzo ważny jest czas. Od czerwca szpital w Rykach powinna poprowadzić już nowa firma, która pozyska kontrakt z NFZ.

Dotychczas działała tam spółka NZOZ Klinika. Pod koniec marca straciła znaczną część swojego kontraktu NFZ. Chwilę później prezes spółki prof. Jerzy Karski, zobowiązał się, że zrezygnuje z pozostałej części kontraktu. Umowa między NZOZ Klinika a NFZ zostanie rozwiązana z końcem tego miesiąca.
Czytaj więcej o:
gość
biip
Gość
(5) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

gość
gość (3 czerwca 2013 o 13:10) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Większość wymienionych nazwiska miała swój udział w gmeraniu i naprawianiu lubelskiej służby zdrowia - chyba osiągnęli swój cel.

Rozwiń
biip
biip (2 czerwca 2013 o 20:12) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Bardzo ważne to jest nie spieszyć się i wybrać konkretną firmę z wieloletnim doświadczeniem, a nie bez przetargu wybrać jakąś firmę krzak, która istnieje od kwietnia tego roku.

Co się tak śpieszycie rado powiatowa i Stanisławie Jagiełło starosto rycki?

Rozwiń
Gość
Gość (29 maja 2013 o 13:49) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Martin rycki i jego La Vida Loca

Rozwiń
awa
awa (26 maja 2013 o 23:40) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Starosta rycki do dymisji
Rozwiń
Ostatni sprawiedliwy
Ostatni sprawiedliwy (25 maja 2013 o 00:04) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A może Panie Prezesie AMG.......czy jak tam się ten "podmiot przestępczy" nazywa,ktoś wreszcie się przestraszył, że nie wygra "wydmuszka AMG" tylko inny uczciwy oferent.
A może wreszcie znajdzie się jakiś uczciwy polityk,prokurator lub oficer CBŚ,CBA lub ABW i poszuka co spowodowało oddanie za drobne "lewe" pieniążki szpitala-wraku w ręce "wydmuszkiAMG"
A może ujawni Pan Prezes, kto tak naprawdę finansuje "wydmuszkę AMG"
A może Pan DYrektor TUCZ......i założył kolejną firmę dla córki a Pan Prezes robi za "słupa" podobnie jak Pan "Pan Właściciel" innej "wydmuszki lun......., która wzbogaca stan posiadania Rodziny Tu........ich.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (5)

Pozostałe informacje

18-20 sierpnia
komentarze (0)0
polubienia (1)1
17-08-2017

18-20 sierpnia

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!